Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
4. nov 2009

ozaj, uvarila som ten caj, co mi dokina poradila (vyvarit jablko alebo supky vo vode) a mala vypila doteraz rekordne mnozstvo vody (podavala som jej ho izbovej teploty, ine nevypije 🙂 )

prsky
4. nov 2009

a nakukla som k novembrovkam 09 a tam to uz fici v plnom prude 😉

prsky
4. nov 2009

ozaj a uz viem, co dam nasim na vianoce...idem vyrobit nastenny kalendar 2010 s fotkami malej cez fotolab 😉

talinka
4. nov 2009

ahojte

prsky, to je super napad s tym kalendarom 🙂

prsky
4. nov 2009

zeee? 😀

talinka
4. nov 2009

svetove, neviem ci aj ja do toho nepojdem...ja som chcela dat vyrobit tricka alebo hrnceky

talinka
4. nov 2009

ale kalendar dost dobreeee......davaj este aj ine napady este svagrinej , ci vsetkym kalendar a bude 😀

zdenus
4. nov 2009

ja som rozmyslala nasd tym fotozositom.....ale kalendar je tiez celkom ok...pokial ho maju ludia kde zavesit... 😕

talinka
4. nov 2009

no teeeeda, vy makate jak dive ....neprehanajte to s tym upratovanim 😀 to kde na to beriete cas? ja len vynimocne mozem, ked je tomik doma....ked ma naladu sa sam zabavat, ja iba ked mi ho niekto strazi alebo najlepsie ak nie je nik doma, sak svagrinka sa uz ponukla, ze nabehne na okna a ja dopucujem ostatne, nech je na Vianoce cisto 😉

siska_br
4. nov 2009

ja som tiez rozmyslala nad kalendarom, ale stolovym a v tom stolovom nie su mena, tak prdim na to. chcela som dat spravit pre nasich aj svokrovcov a takto ma s tymi menami sklamali ☹ nastenny by u nasich asi nepresiel

talinka
4. nov 2009

zdenus, no nasi si ho mozu zavesit na chate aj svokrovci takisto 😉 doma asi ee...to by sa im nehodila, aj ked vlastne pojde o Tomaska tak toho nacapia asi vsade, u svokrovcom su vsade jeho fotky 😝

talinka
4. nov 2009

dnes mi volala lius, tak nam na oslavu napecie tie jej preslavene sisky, po ktorych sme v tehu tak slintali 😀

siska_br
4. nov 2009

inac vo fotolabe maju tusim este prve dva novembrove tyzdne na kalendare akcosku 20% dole, tak to micky stihnite 😉

zdenus
4. nov 2009

no vy sa mate...keby je blava blizsie, tak sa ukazeme, ale kedze ste dalekoooo, tak nist 😝 😝 😝

tara2
4. nov 2009

ja mozem urobit nejaky kolacik

tara2
4. nov 2009
prsky
4. nov 2009

zdenus, maju aj vreckove a stolne kalendare 😉

siska...www.vaav.sk tam si mozes dat dokonca aj vlastne sviatky zvyraznit (narodky a tak)

a viem, ze maju akciu, mne chodi ich newsletter...preto som aj dosla na ten supernapad s vianocnym darcekom 😀

bezaz
autor
4. nov 2009

jaj lius a jej sisky.. este ze uz budem mat vybraty zlcnik a snad uz aj budem moct vobec nieco jest okrem sucharov 😝
no dnes je mi total naprd, uz som myslela, ze choroba ustupuje a teraz mi to ide asi na ucho, mam v nom zalahnute.. a dieta si asi vynahradzalo svoj nezavisly vcerajsok, lebo viselo na mne cely den.. teda dufam, ze preto a nie ze ide na nu choroba
jani ozaj ako dlho mozem byt infekcna?
zdeni ma napadlo, mas este odsavacku? ja som moju uz posunula dalej a po narkoze si asi budem musiet odsat a vyliat 😅

tara2
4. nov 2009

zuzi - tak do 10 dni, najviac infekcny je clovek okolo 3-4 dna a mlieko po celkovej anesteze musis 24 hodin odsavat a vylievat

bezaz
autor
4. nov 2009

jani dik 😉

liaah
4. nov 2009

caute zenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

liaah
4. nov 2009

jezis to som ako jebl.ina napisalaaa. hehe, prepacte zienky, caute krasky moje nadherne.... tak oslava sa nam tusim veselo blizi aj a sa uz neviem dockat kedy vas uvidim, opat po dlhej dobeeeeeeeeeeeeeee, juch juch 😀

liaah
4. nov 2009

kde ste vsetky krasavice? co kojite? ci kereho frasa???????????? 😀

cryonae
4. nov 2009

vitaj vitaj 🙂 no ani my sa neviem dockat 😵 😵 😵 😵 😵

prsky
4. nov 2009

ale nee..to kto sa tu objavil a este aj stranu pokazil ? ani na FB sa uz nepohybujes..ako zijes?

cryonae
4. nov 2009

panelaaaaaaak, tak tam sa deju veci 😀

prsky
4. nov 2009

a hej, kojila som...sa Lala nejak neplanovane uz po 53 minutach prebrala

ale mam pocit, ze sa prebrala len preto, ze sa usilovne vybalovala zo spacaku 🙄 asi to budem s tym spacakom musiet vzdat, bo sa z neho kazdy vecer hned nejako vybali - asi je to mala koprfíldka, lebo lezi na tom istom mieste ako ju ulozim, len uz nie v spacaku ale na nom 😀

liaah
4. nov 2009

no prsky mala som pokazeny comp, teda stale mam , ale super kamoska mi icla svoj ktory nepouzivala takze som online a idem zohnat novy pre sebva
juchuuuu... jj pokazila som, kozaaa, prepacte herecky 🙂 uz ste mi ale chybali 🙂

prsky
4. nov 2009

🙂...a co si spravila? mozno ti ho opravim 😉

liaah
4. nov 2009

zlatko asi ne, tam mi treba novy adapter a ja uz do tej starej kraksne nedam ani cent, stanley mi chce kupit novy, tak daj nejakeho tipa ak mas, ze aky je najsuper, ale v normalnej cenovej hladine, xixi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre