Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
6. nov 2009

ahojte babulky

zatial zdarne bojujeme s ockovanim, aj ked noc bola desna - uz ked som o pol 11 sla spat a samuel bol uz stvrtykrat hore, vedela som ake bude pokracovanie 😝 😝 😝 o 4 sa posadil vysmiaty, vyspaty, tak som ho svihla na nocnik, vykakal sa, erik ho este asi tristvrte hodinu prehovaral v kresielku, ze treba este spat, ale nakoniec este zalomil...zatial len 37,4, dufam, ze to uz nebude mat stupajucu tendenciu...dostali sme od doktoriek homeo, a chvalabohu ta ockovacia reackia je omnoho slabsia a lepsia ako pri predchadzajucich ockovaniach, boze, dufam, ze to uz tak zostane.....klop-klop-klop

aj ja dakujem adke aj zuzke za receptik, tiez skusim vyvarit jablcko...dnes ho ladujem C-ckom po tom pichani, ale je to kysle jak sfina - ved logis, ze - tak sa tvari, opica...ale pije

hora - ja som tiez citala tak ako cryo, ze pre dieta je lepsie, prehladnejsie, ked s nim cudzim jazykom hovori jeden z rodicov, ale len tym cudzim, nie oboma, ak to chces seriozne, inac by mohlo byt dieta zmenene..ved si skus hodit do googla bilingualna vychova, urcite nejake rady najdes...

siska_br
6. nov 2009

dieta zmatene - nie zmenene samozrejme....tak to vyzera, ked pisem a unikam pri tom vlastnemu dietatu

rominka
6. nov 2009

tak u nas voda z jablek nefrci musela jsem ju vylit a uvarit caj ten u nas jede a nebo voda

horajda
6. nov 2009

baby ak by vas zaujimalo je to dost dobre
http://www.detskarec.sk/files/Bilingvizmus2.pdf

amonis
6. nov 2009

rominka taky dávame pusinku hlavně když jí uspávám tak mi pořad dává ale mohla by u toho tu pusu zavřít 😀 ona je jak kapřík 😀

u nás očkování prošlo fajn bez teploty jen trochu kulhala na tu nohu trochu oteklý zadek jinak vpohodě....

siska_br
6. nov 2009

amon - aj nas samko rozdava bozteky s papulkou dokoran otvorenou 🙂 zaslintana som z toho vzdy az po brucho ale je to kraaaasneeee 😵 😵 😵

boze, baby, ved by som zabudla - Laurinke a Ninocke vsetko NAJNAJNAJ k prvym narodeninkam od nas!!!!!!!!!

zdenus
6. nov 2009

ahojte,
dakujeme za blahozelania....a blahozelame Ninke 😉 😉 😉

zdenus
6. nov 2009

ejha, musim aj ja vyskusat ten vas jablkovy napoj, lebo zasrana neche nic pit...strasne malinko....

a chcem vam povedat, ze odkedy Laurinka spava s takou hrackou, co sa zohreje v mikrovlnke, tak celkom pekne spinka.....ta levandula ma cosi do seba 😉 😉 😉

pepka
6. nov 2009

ahojte babulky

Laurinke a Ninke prajeme vsetko NAJsamlepsie, Matko posiela takisto uslintany boztek s otvorenou papulkou 🙂

pepka
6. nov 2009

jaj, u nas cervena stale nic, aj ked uz vyse 2 mesiacov nekojime.... ale zase pri mojich cykloch nic neobvykle... ani mi to nechyba 😉

vcera som bola s krpcom v Brucku na nakupoch, na plienky a tak... v Milleri maju do 7.11. akciu na vsetky hracky -20%, no super som nakupila, Vianoce vybavene uz aspon pre decka. A bola vcera v celom areali v vsetkych obchodoch shopping night od 17 do 20 hodiny zlavy 20-50% ako kde a ako na co. Skoda, ze som musela do skolky, ani Mato by tolko nevydrzal. Inak by som nakuuupilaaaaaa.... 🙂

No ale konecne som aj seba trosku zaodela, som si kupila gate, bundu a dve tricka akoze pod stromcek, len u nas je to uz blbe, lebo ked to chcem uz nosit, nemozem si to potom dat pod stromcek, na to uz mame dost velke dieta 😀 a zase vydrzat do Vianoc.... nescem.... 😖

zdenus
6. nov 2009

pepi, tak fajn sa to zadarilo nakupit 😀 😀 😀
a ved pod stromcek kupis dalsie, co budes trocharit...to ja tiez tak hovorim, ze to mam na narodky, kupujem to v juli a do septembrovych narodiek daleko a to sa uz nerata potom 😀 😀 😀

pepka
6. nov 2009

zdeni, to doverne poznam 🙂
jaaaaj, sa mi pacilo u nas v GATE tolko veci, keby som chodila do roboty, hned sa pekne zaodejem.... ale takto... rifle, tricka, bundy, pohodlne topky a ides.... uz sa obcas az lutujem v tom sportovom style, ale zas je to pohodlne a prakticke pri deckach, len obcas by som sa chcela pekne obliect a vyrazit medzi ludi...

pepka
6. nov 2009

jaj, a taky jeden priklad porovnania cien u nas a v AT: Barbie s kridlami, po ktorej Hanka tuzi stoji u nas 24-27 €, ako kde. V Mulleri stoji normalne 20 a po zlave 16 😕 hm. a potom ze nakupujme doma 🙄

zdenus
6. nov 2009

vy to mate aspon blizko do AT....pre nas dost daleka cesta 🙄 🙄 🙄

o tom obliekani mi radsej nehovor, ja tiez vzdy skoncim pri sportovych veciach, lebo si poviem, ze naco su mi veci, ktore nevyuzijem, ked nechodim do roboty 😝

pepka
6. nov 2009

no to je fakt vyhoda, ze to mame na skok, urcite sa neoplati cestovat z daleka...

do mna peto obcas sije, ze co si nieco pekne nesportove nekupim. ale kam to budem nosit. ved nikam nechodim ani do roboty ani zurkovat, tak naco. ale normalne sa tesim, ked zacnem raz robit, ze sa budem pekne obliekat.

amonis
6. nov 2009

pepkatu barbie s křidly už mám doma pro Kiki pod stromeček a objednala jsem jíza 520kč.....

pepka
6. nov 2009

amon, tiez super cena. ja som nebola ochotna dat tych 26 euro, ved to je skoro 800 korun, uz fakt nevedia, co za jednu babu pytat, ale tak v at to bola uz serioznejsia cena...

amonis
6. nov 2009

já jsem ji objednala přes net byla v akci+pošta zdarma.....už jí mám schovanou ať jí nenajde 😠 to za mých časů nebylo takové drahé barbiny.....ted se jí ještě líbí mušketýrka ale to už jí prdím 😀 😀

pepka
6. nov 2009

no my mame Hannah Montana maniu 😒 😖 😕

amonis
6. nov 2009

nesnáším Hanu 😀 😀

pepka
6. nov 2009

hm, si nepomozem, v skolke to fici medzi dievcatami.... inak je to dost primitivny serial, videla som par casti na rakusanoch...

petusaaa
6. nov 2009

😀 😀 😀 😀
sa tu na vas smejem 😀 😀 😀 uz sa tesim,ked sa budem o auticka potkynat 😀 😀 😀 😀 😀

aaj tu gratulujem oslavencom 😵 😵 😵 Laure aj Ninke 🙂

prsky
6. nov 2009

cryo..takto naraz ano, ale ked nosis svoje dieta, tak sa ti to zvysuje postupne a telo si zvykne 😉

prsky
6. nov 2009

vidis zuzi, tam pisu presne to, preco nejdem lale vtlkat nemcinu do hlavicky uz teraz...necitim sa na pesnicky, riekanky, citoslovciaa...proste v mojom nemeckom jazykovom povedomi tieto slovicka nie su a to som pritom schopna v nemcine rozmyslat

prsky
6. nov 2009

aha a este nam na tlmocku profak spominal, ze zvacsa maju bilingvisti problem s tlmocenim, lebo maju 2 rodne jazyky ulozene v tom istom regione mozgu a tak sa im tazsie medzi jazykmi prepina...nie je to sice 100% pravidlo, ale ze sa to stava

deni_v22
6. nov 2009

ahojte,
blahozelame dnesnym oslavenkyniam 😉

neviem, nakolko bilingualne bol vychovavany moj muz, ale teraz dokaze v pohode online tlmocit madarsky film.. no vraj v detstve do 4 rokov nehovoril, lebo nevedel ako...takze je to asi dost zavisle od konkretneho cloveka/dietata..

mam tu nasich, idem od pc, nech ma nemaju za zavislacku 🙂

prsky
6. nov 2009

heh, akurat som zistila, ze vacsina termosuprav, co predavaju na MMB je vlastne quelle 😲

tara2
6. nov 2009

ja tiez neznasam Hanu obidve neterky maju hanamaniu a to uz dost dlho ked vidim niekde jej obrazok tak sa mi zaludok pretaca 😝 😝 😝

prsky
6. nov 2009

no vidite a ja ani nikoho nepoznam, kto by trpel hanamaniou a aj tak mi je vrcholne nesympaticka..dufam, ze to pominie, kym tomu bude Lala rozumiet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre