Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
27. máj 2009

jej, zuzz - gratulujeme natalke k zubiku 🙂

zuzz
27. máj 2009

siska, vdaka.

natalia uz zas spi... uz 3.krat dnes dopoludnia. to akoby ani nebola ona. cipok som jej dala iba vcera vecer. dnes sa snad z tej teploty 'vyspi' sirupy davat nemozem, lebo ich vygrcia. mam problem do nej dostat 5ml spiropent-u, ktory jej dala doktorka v pondelok.

idem nieco zjest a skusim upiect tie muffiny.

pepka
27. máj 2009

siska boli sme v Sarvari v Madarsku http://www.sarvarigyogyfurdo.hu/
vrele odporucam
a dakujem 😉

dnes som matovi rano brala moc do skumavky, no bola to zabava, som ho spiaceho rozbalila a cakala.... spustil prave, ked som bola otocena, takze ocikal seba, mna aj postel... no ale ciku som stihla nejaku odchytit aj pre doktorku 🙂

pepka
27. máj 2009

ozaj, vcera porodila petova sestrenica syna, v trencine, ma 2 takmer dospele deti uz, 39 rokov, 11 dni prenasala, puchli jej nohy a nechceli jej v tn spravit cisarak, neviem, kolko by ju nechali, nakoniec to ale dobre dopadlo

siska_br
27. máj 2009

zuzz - a neskusala si cipok?

pepi - my sme samkovi vlepili vtacika do takeho sacocka, co sme nafasli od doktorka a bolo 🙂 idem sa pokochat do tvojho linku 😅

pepka
27. máj 2009

siska, ta azurova modra provokuje, vsak? 😀 😀 😀

mato kazdych par minut reve zo spanku, fakt neviem, co mu je ☹

prsky
27. máj 2009

prave sme papali mrkvicku...netriasla sa sice nadsenim, ale ani sme sa neuspinili a spapala celu, co som jej uvarila 😵

zdenus
27. máj 2009

pepi wow....krasne foto, ozaj cisto provokacne 😝 😝

a ozaj, caute 😉

sisa.b
27. máj 2009

pepka, krasne fotecky 🙂

zuzz
27. máj 2009

este k teme muffiny: z tych formiciek ich vyberate ako? a kedy? za tepla, ci po vychladnuti? mne sa teraz este teple trhaju - v horizontalnom smere asi tak v polke sa chcu rozdelovat, tak som to zatial nechala, nech ich vsetky nedotrham...
robila som tieto http://www.nanicmama.sk/kolace/cokoladove-muffiny
chutia dobre, len ich fakt neviem pekne vyklopit. forma bola aj vymastena aj vysypana mukou.

bambi7
27. máj 2009

cafte babulky ako sa mate?
co ste davali ked boli brusko?espumisan

a kuknite na fotky 😉

mojkamirka
27. máj 2009

ahojte, tak ja mám teraz inú dilemu. Bola som práve u doktorky a mám ísť na tri dni do nemocnice na operáciu. Dôvod? mrcha menom hemoroid!!!!!!!!!!!!!! Pekne a čo teraz s malým? prejsť na fľašu,ktorú nechce, úplne ho odstaviť, dať umelé mlieko, odstriekavať si do zblbnutia: Help, čo mám robiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisa, nekupovala si náhodou v sobotu košeľu mužovi v priore?

prsky a koľko si jej uvarila?

monci, malý ti krásne behá, chvíľu som uvažovala či to nie je zrýchlený záber 😉

mojkamirka
27. máj 2009

bambi, malá je úžasná a aká malinká 🙂

siska_br
27. máj 2009

juj bambi, aka je drobulinka malicka...kraaaaasna 🙂 🙂 🙂 🙂 boze, ti nasi su uz taki veliki oproti takemuto frisnemu batozku

bambi, zalezi preco ju boli brusko...ak sa nemoze vyprdkat, vtedy espumisan pomoze, uvolnuje plyny v crievkach, nam pomohol, zalezi ake ma malinka potiaze... baby chvalili aj babycalm, tie su tusim tiez prirodne

mojka - juuuj, chudatko moje, nezavidiiiiiim ☹ ☹ ☹ ani z poharika nechce pit? tazka volba, mojkamojka ☹ skus sa poradit s annag, ci nieco mudre neporadi

bezaz
autor
27. máj 2009

mojka aj ja mam hemoroidy, od porodu takze pekne 6mesiacov, ale do nemocky ma nikto nedostane.. okrem toho sa to da operovat laserom - jednodnova chirurgia 😉
pepka veru si mohla na mna mysliet, svokor mi tu formu isto nekupil, ani sa neobtazoval mi zavolat 😝

amonis
27. máj 2009

mojka no a nešlo by aby jsi tam byla s malým?

gratuluju k zoubku.......

pepka krásné fotečky 😎 😎

amonis
27. máj 2009

bambi malinká je užasňáčková 😅 ...já jsem pila fenyklový čajík na bříško....

prsky
27. máj 2009

mojka...pol velkej mrkvi - to bolo okolo 40g (papame prikm 4ty den, takze sa netreba viac obtazovat 😉 )

bambi..mala je uzasna..take vrabciatko 🙂

zuzz...nechavam mafiny asi 10 min vo forme, potom formou trasiem a mafiny same vypadavaju

prsky
27. máj 2009

pepka a ty co provokujes? 😀 boze...uz musim nieco spravit so svojim brusiskom 😠

bambi7
27. máj 2009

babulky dakujemmmmm a ako sa mate ?

zdenus
27. máj 2009

bambi, krasna babulka 😉

mojka, a to mas ten hemac v takom brutus stave, ze ti to musia robit teraz? ved to je normalne, ze po porode su s tym problemy, ale do roka by sa to mohlo aj same vstrebat....po toto porode som si premiovo aj ja vytlacila 😀

talinka
27. máj 2009

no cafte, sme doma spat z poradne, vaha 7300g a meriame zevraj 65cm 😀 to urcite,ale neva...hlavicka 41 cmu a hrudnicek 43,5 cm....dnes tam bol Tomi nejaky nesvoj, neusmieval sa ako obvykle...

dokonca nam aj pichli predsa prvy Prevenar a zadara,ale dali do poznamky, ze akoze sa nam neurobila jazvicka 😉 chudatko zaplakal zas az po pichu ked to mal zalepene,ale tak ze sa nevedel nadychnut 😖 no uvidim aka bude reakcia...8.jula ideme na dalsi, dokonca nemusime ani do lekarne, sestricka to vyberie za nas a my len nacupitame...teraz sa ledva napapal a tuho na mne zaspinkal....tak vas idem docitat..

a som sa pytala na prikrmy, tak mam uvarit mrkvu a zemiak a popucit a po 2 tydnoch pridat na desiatu ovocie, na obed zelenina a po 2 tyzdnoch pridat masko..ale moc som ju nemohla sustredene pocuval,lebo prave pichli tomiho 😖 takze nasa dokina takto s prikrmami...a petrzlen a zeler nakoniec...

Vladko dosiel vcera domov s tou kerkou a nie je to zle, aj ked keby som nevedela , ze to je TOMMY tak to neviem precitat a datum tam este nema vytetovany...ale nie je to zle, ale krasne napuchnute zatial tie pismenka...a ze vraj to moc nebolelo..

zdenus
27. máj 2009

mojka, ked som bola po porode elisky na zakroku, tak som ju nechala doma, marcel jej daval moje odstae mlieko a pila z flasky...a neodstavila sa potom....
ale maleho by ti mohli teoreticky zobrat na detske, a nosit na kojenie, u nas to tak robia v nemocke

zuzz
27. máj 2009

prsky, dik. po miernom vychladnuti aj tie moje celkom spolupracovali pri opustani formy.

pepka, ako sa v tom sarvari.... da dohovorit. my sa bojime ist do madarska, lebo im nic nerozumieme.

talinka
27. máj 2009

pepka, pekna foto v pase a tie z kupanicka nenormalos 😵 😵 ze aka cica si ty? a deti rozkosnucke 😵

cryonae
27. máj 2009

tu to zije 🙂

samo ze som pozabudala, na co vsetko som chcela reagovat.. lebo som rovno docitavala 5 dni 😝 no co uz so mnou

tal a kde je foto tej kerky?!

tara2
27. máj 2009

tak horajda s malou uz odisla a zase sme sami doma ☹

zuzz blahozelame k zubku 😉

pepka toto je cista provokacia 😀

prsky - super 🙂 tak ako zajtra?

bambi - nam zabral najlepsie babycalm

mojka - urcite ho neodstavuj, po narkoze nemozes pouzit 24 hodin, tak to si odsajes a vylejes a potom uz mozes kojit normalne. Mali sme uz vela pacientiek ktore boli operovane a kojili, neboj sa zvladnes to 😉. Sprav si zasoby mlieka a skus maleho uz teraz ucit napr. na hrncek. A manzel ti ho moze potom nosit do nemocky aspon 2x denne teda ak sa to da...a v nemocke ti mlieko sestricky daju do chladnicky a ked pride manzel za tebou, tak si ho zoberie 🙂

zuzi - jednodnova chirurgia sa nerobi vsade a v sukromnych centrach sa za to dost plati 😉 poistovna ti v takom pripade neuhradza nic 😝

tal - pekna vaha 😉

prsky
27. máj 2009

tarus, netusim, zuzka na to hadze bobok dneska 😀 zistim, dam ti vediet

tara2
27. máj 2009

adi - 😀 😀 😀 dobre

sisa.b
27. máj 2009

baby, kto ma to tu nahovoril zas na ten hrach? 😠 teraz citam, ze az od 7meho mesiaca 😝 neva, aj tak je hnusny, radsej potom supnem mrazeny 🙂

bambi, mala je krasnucka 😵 a prajeme vsetko najlepsie k prvemu mesiaciku 😉 ale to letiiiiiiii........... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre