Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
12. nov 2009

zuzi, drzim palce, mooooooooc 😉

tara2
12. nov 2009

zuzi - aj ja drzim palce, ty to zvladnes 😉

my nastastie ziadne kvety na zemi nemame takze nema odkial vyhadzovat hlinu a v pradle sa maly tiez rad hrabe a je jedno ci je ciste alebo spinave 😀

bezaz
autor
12. nov 2009

jaaj baby tak som sa zo stadia hysterie presunula do stadia apatie 😝 sa mi nic nechce, cely den ma boli hlava a som unavena ako pes 🙄
ozi, peto povedal, ze pride na oslavu, len ked dojde rudo 😀

tara2
12. nov 2009

zuzi - oddychni si, uz sa neuc. A aj Andrej povedal ze pride len ak tam budu aj ini chlapi 😀

talinka
12. nov 2009

tak takuto vkladacku som kupila tominovi dnes

http://www.cdiscount.com/pret-a-porter/bebe-pue...

talinka
12. nov 2009

viac nestiham pisat zatial, ja zas az ked tu uz nikto nebude a Tomi bude spat 😝 sme sami doma, tato na futbale a snad do deviatej tomcur chrni 😝

talinka
12. nov 2009

ozaj ked spominas tu oslavu, dnes sa ma Vladko opytal: tak kedy to mame? som nechapala....takze asi ide a dokonc apovedal, ze mozem ist kludne na tretiu, ze ked bude Tomi spat, bude s nim zatial vonku sa prechadzat a ja sa s vami mozem bavit, no nie je uzasny ? 😉

talinka
12. nov 2009

zuzi, drzime aj my mooooooooooooooc palce !!!!!!!!!!!! ja, Tomi aj Maaaaax...ty to urco zvladnes vsetko!!!! verime ti !!! 😵 mmmm to napisal tomi tebe tie emka 😀

talinka
12. nov 2009

no idem zatial

cryonae
12. nov 2009

tali len ho pekne prived a mozno mu pribalim von na kocikovanie este jedneho Vladka s Tominkom 😀 😀 😀 😀 😀

talinka
12. nov 2009

cryo, no to by bolo 2x Vladko 2x Tomino 😀 😀 😀 😀 😀

tara2
12. nov 2009

kocky aby ste to nemali take fadne tak vam pribalim Andreja s Dominikom 😀

siska_br
12. nov 2009

ja ponukam Erika so Samuelom 😉

talinka
12. nov 2009

mam gazdinkovsku otazku....mozu byt tablety do umyvacky, ktore mame doma rok uz stare? Lebo nejak nam zle zacala umyvat a nevieme ci je chyba v tabletach ci umyvacka strajkuje ...musim kupit asi nejake ine ci sa to zmeni ...

talinka
12. nov 2009

😀 😀 😀 dobreeee nakoniec tam bude same a tatkovci s detuchmi budu mrznut vonku 😀

talinka
12. nov 2009

inak bolo by to zaujimave fakt, ved ako na nas ludia cumeli,ked nas bolo "par" v Sade J.Krala a to sme boli baby a ako by este ludia cumeli keby oproti nim siel kolos chlapov s kocikmi , to by bolo na fotoooo 😀 😀 😀

horajda
12. nov 2009

cafte baby, takaj ja sa pridavam teda pridavam na prechadzku Zuzku a Mira 😉 ak sa rataju aj baby

my citame a najradsej MOj Macik a potom vsetky zvieratkove knizky, uz vieme aj kopec zvieratok, znakovat a napodobnit

ozaj baby tak si predstavte, ja co sa snazim nedat zuzke nic navyze sladke myslim ako keksiky a tak, tak zrazu zuzka odisla do obyvacky dneska a zdalo sa mi ze je tam nejak moc ticho tak som sla za nou a co nevidim zuzka si nasla v stoje moje najoblubenejsie keksiky Koky a napchavala sa s nimi a ked som sa na nu pozrela tak sa na mna pozrela a hovori ze MNAM no uzasna bola, cela zamazana ale chutili jej, potvorka mala

cryonae
13. nov 2009

ranecko,

ja uz take tatkovske kocikovacie foto mam, sice len so Sickinym Matkom a Liuskinym Stanleym, ale aj tak stoji z to 😉

baby ta cesnacka malemu super zabrala 🙂 uz vecer soplil podstatne menej a ani nebolo treba v noci odsavat 😵 😵 😵

zuzi aj tomimu zachutilo sladke 🙂 predtym nechcel o piskotkach ani pocut a vcera len chodil a pytal... snad aj 6-7 ich zjedol, a o cokolade ani nehovorim 😀 😀 😀

tara2
13. nov 2009

Caute

aj maly ma rad piskoty, ma ich radsej ako baby keksy tie mu moc nesli. Cokoladu este neskusal, tu by chodil zobrat stale ako ho poznam...
Vcera vecer mal maly po ockovani teplotu 38,5 ale po Paralenovom cipku mu klesla a celu noc uz bol bez teploty nastastie. Dokina vravela ze niektore deti mavaju teplotu aj 3 dni po ockovani tak snad to nebude nas pripad.
A to tatkovske kocikovacie foto by bolo super, uz teraz sa rehocem a to si tu fotku len predstavujem 😀 😀 😀

cryonae
13. nov 2009

tari ja sa rehocem pri predstave tych rozhovorov...

tomi fici na takych detskych keksopiskotoch v tvare zvieratiek

drzim domcurovi palceky, nech ste rychlo fit!

siska_br
13. nov 2009

ahojte babulky,

u nas zase bomba, chaos, panika, balim nas na vikend v leviciach, poobede frcime k mojej sesterke a krstniatku, sa tesiiiiiiim 😵 😵 😵

joj, babenky, sa uz tak na vas tesim, ta tatkovska fotka bude urcite super, to hadam nech sa ten moj aj oholi a nie je za mikulasa. urco sa pridaju aj chlapi kikusovie 😉

tara - my sme presne tak fungovali po oboch ockovaniach - dva dni vysoke teploty, plac, bolest noziciek ☹ , az toto tretie, ked sme dali pichnut len hexu samu a pomohli si homeo bolo bez problemove, chvalabohu. drzim palceky, nech uz teplota nestupa

cryo - zvieratkovske hippkovske piskoty ficali aj u nas vo velkom, po tom sa ich asi objedol, chvilu ich nechcel, tak som schovala, po dvoch tyzdnoch vytiahla a aky hit... 🙂

bezi - myslim na teba mooooooc

pepka
13. nov 2009

ahojte, u nas piskoty neficia, nemame cim hryzat 😀

na tu oslavu idu tusim vsetci chlapi okrem toho mojho, budem si tam pripadat ako slobodna mamicka 🙂

my mame poobede hankinu b-party, zo skolky si vyzdvihujem 5 deti, tak bude celkom prca ich poobliekat a pobalit 😀
tortu som nakoniec vcera stihla, vlastne uz dnes, 00:30 som ju dorobila, uz som myslela, ze to vyhodim cele z okna o polnoci.... no, okolo povodnej myslienky ta torta ani neobsmrdala, taaaake som mala velke oci co vyrobim, lietajuci pegas nacviceny na plasteline.... no ale marcipan neni plastelina 😅 takze jej chudatku nesplnim slub

bezaz
autor
13. nov 2009

caveste zeny
ste ani moc nepopisali 😉
tak mam to uspesne za sebou, dakujem za vsetku energiu a drzanie palcov, velmi pomohla, otazky som si dobre potiahla, takze je zo mna dvojnasobny Mgr. 😵

siska_br
13. nov 2009

zuzi, strasne velka gratulacia, som to vedela, az sem do TN som pocula ten balvanisko obav, co ti spadol z chrbta

zdenus
13. nov 2009

zuzka, blahozelam, iny suter ti asi padol zo srdca 😉 😉 😉

cry a tu kremovu cesnacku robis ako? taku nerobievam, supni mi recept, diky 😝

cryonae
13. nov 2009

zuzi ty si iny uzasko, skladam klobuk
ja by som nebola schopna pri tomim sa este aj nieco ucit!

zdeni povodne som sa inspirovala tymto receptom a vsetkym veeeelmi chutilo, tak sa polievocka u nas udomacnila 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6620 a aj tominovi chuti 🙂 aj dnes si dal za naberacku s rozkom

tara2
13. nov 2009

Zuzka gratulujem 🙂 , super ze uz to mas za sebou 😵

zdenus
13. nov 2009

cryo diky, mnaaam, ja takeho poliefky mozem, aj cibulovu, ale naj naj ich robia v restikach...ja to doma tak neviem...ale tuto skusim 😝 😝 😝

deni_v22
13. nov 2009

cafte,
zuzi, gratulujeem 🙂 sikovnica si 😉

cry, super receptik, varievam podobne spenatovu, tak skusim zajtra obmenu 🙂

pepi, zelam pevne nervy pri organizovani oslavy ..a nezabudni potom hodit fotku torticky 😉

cryonae
13. nov 2009

zdeni tak tato je minimalne taka dobra, aku mozes ma v restikach 😉 a nesetri majoranom, ten tam robi bozsku chut

deni daj recepta na tu spenatovu 🙂 tu by som chcela vyskusat
myslim, ze pepka alebo kto tu raz daval receptik a velmi sa mi to zdalo chutne, len som si he nezapisala ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre