Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
15. nov 2009

no pepiiiiii, torta je neskutocna! to ako si vyrobila ten travnik? hanke samozrejme vsetko naj naj naj k narodeninkam 😵 a este mi prezrad ako si vyrezavala tie pismenka! no nechapem z vas baby, ako viete krasne vypekat!
dufam, ze laket bude ooooka

hej, dnesne vykony v superstar su dost biedne teda.... ben nuda, bagarova nudaaaaaaa, bendig sice zaspieval, ale mne je hrozne nesympaticky, takze zase nic, no snad to zachrani aspon chodur, dufam, ze zase nepojde posledny 😀 😀 😀 😀

tara2
15. nov 2009

pepka - krasna torta, Hanke sa musela velmi pacit 🙂

horajda
15. nov 2009

krasna torticka peti!!!sikulecka si!!

cryo, jani navrhnite aj den teda...na zumbu

cryonae
15. nov 2009

dominika ideeeees 😀 😀 😀 😀 konecne nieco mojmu srdcu blizke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no ja sa musim najskor s muzikom dohodnut, lebo inak mi moc nema kto mrnuska postrazit
a pokial viem, tak do avionu sa treba dost dopredu objednavat... pocula som ale, ze aj v bernolaku sa to da a su tam aj priaznivejsie casy a aj cena. hmmmmmmmmm?

pepka
15. nov 2009

aaaaa, mlada stara bola opat raz dobra 😨

cryo, presne, bendig dobre spieva, ale je mi nesympatikos...

pepka
15. nov 2009

a aj tak sa mi pacila, aj ked ju zvozili 😒

mirri
15. nov 2009

aho devcata... 🙂
ze vseho nejdriv vse nej oslavencum!!!a taky bez!!!velka gratulace.. 😵

pepka-holka,jeste ze sis nic nezlomila!!to musela byt supa! a dort je naaadherny,opravdu se ti moc povedl a oslavenkyni se musel moooc libit!! 🙂

kazdy nekde behal o vikendu,no my jsme ho prosedeli doma.maly sopli a do toho rostou opet zuby!! 🙄 🙄 vcera v noci prorval od jedne do tri....zabral az nurofen,ale nejdriv jsem zkusila paralen,no byla to jen ztrata casu.dnes mel i teplotku,ale 4.zoubek vykoukl....ted se tlaci jeste dvojka.chjo,ja chci spaaaaaaatttt!!!

horajda
15. nov 2009

kludne aj bernolak heli a kde sa dozviem kedy sa cvici je aj nejaka stranka?a mam to aj blizsie

horajda
15. nov 2009
cryonae
15. nov 2009

pepi dnes su ti porotcovia nejaki ufrflani.... hlavne ten staroch, dominika bola uplne perfektna!

fuj, smajda oplul kameru 😀 😀 😀 😀 😀

mirri drzim palceky nech uz mate pokoj! zuby su svine

tara2
15. nov 2009

zuzi - mne vyhovuje streda alebo stvrtok. A co sa toho objednavania v avione tyka tak niekedy to mali na stranke ze sa tam treba objednat ale teraz som to tam uz nevidela. Idem kuknut este raz. A o bernolaku neviem ze sa tam cvici zumba a ak je tam cena?

pepka
15. nov 2009

dakujem za pochvaly, baby, po polnoci, ked som ju dorabala som uz mala chut ju vysmarit von z dvanasteho poschodia....
cryo, trava je obycajny kokos zafarbeny potr.farbivom. a pismenka som si vystrihla z kartonu najskor a podla toho potom vyrezavala...

horajda
15. nov 2009

ja sa musim dohodnut s mirom ale mozno ten stvrtok na bernolak by som sla na tu 7pm co vy na to?

cryonae
15. nov 2009

zuzi, tari ja som za ten bernolak.. vyskusame - uvidime 😉 a o siedmej uz bude vladino free a ja mozem ist

pepi to je aky super napad s tym travnikom 😵 to si niekam musim zapisat 😀 sa nemusi clovek trapit s nejakym potahom 😉 ci hej?

horajda
15. nov 2009

ok baby tak zajtra si dame vediet ze ci ideme a kedy dobre?ja sa tesim

pepka
15. nov 2009

aj u nas v Devinskej sa cvici zumba, ale to by ste mali daleko, ja to mam rovno pod oknami, ale gule sa odhodlat nemam, ani kondicku, ani rytmus 😀
inak sa mi to velmi paci, som pozerala na youtube nejake videa a normalne ma to zdvihalo z kresla....

talinka
15. nov 2009

cafte,konecne maly zachrnel 😖 Tiez sa hlasim po vycerpavajucom vikende 😉 sa moc tesim z toho fajn pocasicka....my sme sa rozhodli, ze dame do obyvky koberec, nech to ma Tomco makksie a teplejsie, tak sa na aj podarilo dnes kupit a aj do detskej tak sme sa vytesovali a este som prebrazdila dnes ikeu a nakupila si krasne baliace papiere, stuzky a vseeeelico na balenie darcekov, nejak viac sa tesim na tieto Vianoce, predtym ma tak nebrali ako ked ich teraz chcem mat pekne pre Tomina 😉
Dedo mu dnes kupil na narodky obrovsku krabicu plnu rozneho naradia, samozrejme plastoveho, vyzeraju ako dospelacke, same srobovaky, klieste, zvaracske okuliare, tak sa tomi bude urco velmi tesit....lebo inak vsetko dedovi kradne.... 😀 Deda velmi zboznuje,lebo on s nim robi vsetko "zakazane" co mi nedovolime...takze ked je v blizkosti on, nikoho ineho nechce a ani nepotrebuje 😝 je z neho uplne ocareny ako to ten svokor robi neviem ...
Dnes Tomco konecne zacal hovorit aj baba a papa....a je velmi zlaty,lebo nieco poviem a on na to, ze ...čoooo? na vsetko to hovori aj si odpovie, ze toooo...strasne zlate tym suslavym hlaskom

pepka, no sak este sa nam dokalic 😠 troska pozor davaj, esteze sa nic vaznejsie vam nestalo !!! a Hanke gratulacia !!! 😵 😵 torta kraaaaaaaasna, no ja nechapem z vas ake ste vy sikovne.... 😵 asi si u niektorej z vas objednam tortu na Tomaskov rocik 😀 a odpustam ti, ze si zabudla, ze idem aj ja na oslavu aj kika 😀 😀 😀

horajda
15. nov 2009

ja som na tom este nebola ale snad sa chytim

cryonae
15. nov 2009

pepi dobra hodina zumby je pecka 😎 strasne dobra atmosfera a nabije ta to energiou ze by si mohla ist rovno behat maraton 😵 mne sa zatial strasne pacilo na Jurim, tak dufam, ze sa nanho este niekedy dostanem

pepka
15. nov 2009

cryo, nemusis ziaden potah, len opatlat tortu kremom, nech sa to ma kam prilepit.....

talinka
15. nov 2009

mia., pepka ti uz odpovedala na otazky tak snad dojdes, a ved to nie je buducu nedelu ale az tu dalsiu, ...

talinka
15. nov 2009

zumba...no to vyzera super, ale podla mna som na to drevo 😀 mozno tak doma sama na tajnasa 😀

vcera som fotila dve hodiny tominove veci co chcem dat na mimiaukcie...uz mi z toho zle bolo, najradsej by som to darovala, lebo ked si predstavim, ze este to na MMA vsetko ponahadzovat 😝

cryonae
15. nov 2009

zuzi ja som total najvacie drevo, ziadne rytmus ani kroky, ale sa tam pomotkam, pohopsam a je mi dobre 🙂 🙂 🙂

smajdu sice nemusim, ale dnes to dal 🙂 🙂 🙂

siska_br
15. nov 2009

waaau pepi, torta je fakt uzasna, s tym travnikom super napad! vy ste ine cukrarky teda 🙂

smajda sa mi dnes velmo lubil!!! dokonca viac ako domca

tara2
15. nov 2009

zuzi, cryo - a kolko sa plati v bernolaku?

tara2
15. nov 2009

cryo . ja som tiez totalne poleno 😀 😀 😀

siska_br
15. nov 2009

cry to mozme chodit zumbovat spolu...nulovy rytmus, nulove kroky, ziadna pamat na krokove variacie, o kondicke ani nehovorim - ty mas aspon tu!

zas ten chodur posledny...

horajda
15. nov 2009

iba 3ecka

talinka
15. nov 2009

cryo, neverim tomu, ze ty a drevo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre