Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
16. nov 2009

bez ozaj, zumba sa cvici vo vedlajsej budiove ako ides ty na zlcnik....mozes si odskocit 😀 😀 😀
a este k tej zmiesanej pooperacke na jednodnovke (az teraz som to tu zahliadla)....aby si ma neosierala, kedze ja som dozorovala toto zariadenie 😢 😀 😀 😀 - neexistuje legislativny predpis, podla ktoreho by museli byt 2 pooperacky pre muzov a zeny....ani v nemocke to tak nie je, lenze tam maju medzi postelami aspon plenty 😕 ....takze som si mohla akurat tak trhnut 🙄

zdenus
16. nov 2009

..a pokracujem v monologu:
pepka, ten konik na torte to je ten my little ponny? lebo elis chce take cosi od jeziska, vola to sice moj maly kony 😀 😀 😀 ...ale to su ine gyciky 😕 😕 😕

tara2
16. nov 2009

Caute 🙂

zdenus - jo jo plenty musia byt a tam nemaju ani tie plenty? 😕 A kde je sukromie? Ved na to maju ti chudaci pacienti pravo...

zdenus
16. nov 2009

jani, tam nemaju nic...ale nikto ich nedonuti, aby nieco mali....
ani mne sa to nepozdavalo, mojmu tatkovi tam robili varixy a vtedy tam boli 2 chlapi a jedna zena.....ale zatial sme zo strany pacientov ziadnu staznost nemali, myslim, ze keby sa niekto na to stazuje, tak plenty daju, je to solidne zariadenie, vrchna aj doktor su fajn a velmi ustretovi

zdenus
16. nov 2009

a ti pacienti asi az taki chudaci nie su, ked to nikomu doteraz nevadilo.....a kazdy tam ide dobrovolne, lebo je to sukromne, sice cez poistovnu, ale je tu vyber z niekolkych jednodnoviek + spital

talinka
16. nov 2009

zasmejme sa 😀

Kto má väčšiu cenu?
Muž alebo žena?
No jednoznačne žena!
A prečo?
Muž: dve vajcia = 2 x 0,11 EURO
jeden párok = 0,35 EURO

Žena: jedna koza = 90 EURO
druhá koza = 90 EURO
a bobor je chránený zákonom, cena je nevyčísliteľná!

zdenus
16. nov 2009

😀 😀 😀

tara2
16. nov 2009

tal - 😀 😀 😀

zdenus - mne by to teda prekazalo, ale je skoda ze take dobre zariadenie nema na plenty ☹

zdenus
16. nov 2009

tarus, blahozelam dominikovi aj na konovi 😉 😉 😉

myslim, ze to nie je otazka prachov, ale toho, ze sa nikto na to nepytal...ale poviem babam, co tam teraz chodia, nech im povedia....

talinka
16. nov 2009

jani, Dominikovi zelame aj my vsetko NAJLEPSIE !!!! 😵 😵 😵

tara2
16. nov 2009

zdenus, tal - oslavenec dakuje a posiel pusu 🙂

zdeni - tiez si myslim ze to nie je otazka prachov, mozno im to nenapadlo ked sa nikto nestazoval

zdenus
16. nov 2009

janka, tak to bude, lebo fakt sa nimi da vyjst v pohode.....majitel je taky normalny chlap, az privelmi na to, ze je chirurg 😀 😀 😀 , ved ich poznas, vzdy ma brucho bolelo, ked som mala ist na previerku operaciek 😀 😀 😀 😀 fujha, ked si na to spomeniem....a ja som pritom bola na nich celkom svinka, nebala som sa ich, ale predsa....chirurgovia 🙄 🙄 🙄 🙄

tara2
16. nov 2009

zdeni - niektori su fakt dobre diagnozy 😀 ale ten zvysok je fajn, dokonca aj sranda s nimi bola 😀 😀 😀 . A vies co je smiesne? Ze my sme sa bali ludi z hygieny 😀 😀 😀

zdenus
16. nov 2009

to nie je smiesne, to je fakt...aj nas sa boja 😀 😀 😀
teraz mi dokonca niektori hovoria, ze ako dobre, ked som na materskej 😀 😀 😀 😀 .....ze by som mohla mat aj 5 deti...no uznaj 😀 😀 😀 😀
a k vam kto chodil? myslim lekara z hygieny? my sa pozname navzajom

tara2
16. nov 2009

zdenus - taky stary fuzaty cech so spinavymi nohavicami ale ako sa vola ma teraz asi nenapadne

tara2
16. nov 2009

zdenus - pred hygienikmi kazdy prcha 😀 😀 😀

bezaz
autor
16. nov 2009

zdeni no jo, ked to nikomu nevadi, ze lezia spolu na izbe, po zlcniku je mi to akoze v poho, ale take hemoroidy 😅
hehe aj hygiena je diagnoza, aj ked sa smeju moji rodicia, ze ucitelia su jasni.. moja mama ked je niekde vonku a vidi stankove stravovanie, hned obzera, ci maju tecucu vodu a pod.. a ked nemaju, hned vytahuje preukaz a vsetkych drbe.. tak s nou uz moc casto na jarmoky nechodime 😀

pepka
16. nov 2009

ahojte,

tara, vseeeeetko najlepsie Dominikovi k narodeninkam prajeme 🙂

zdeni, toto neni my little pony, to je lietajuci pegas volajaky, ale ponakov mame doma tiez plnu r.t, vyzera to takto http://ponycollectors.files.wordpress.com/2009/...

bezaz
autor
16. nov 2009

jeeezis, skoro som zabudla
dominovi vseeeeetko naaaaaaj k narodeninam 😵 😵 😵

pepka
16. nov 2009

zdeni: mozes nakupovat 🙂 http://www.dracik.sk/vyhladavanie.aspx

tara2
16. nov 2009

pepka , zuzi - Dominik dakuje 🙂

zuzi - mamina je expert 😀 😀 😀 sa vam ani necudujem ze s nou nechodite na trhy 😀 . A co sa tej hospitalizacie tyka ked ti budu davat injekciu do zadku od bolesti tiez budes vystrkovat zadok a ani hemoroidy nebudes mat operovane 😀 😀 😀 ale v tej chvili ti to bude uplne jedno, to riesit urcite nebudes 😉

bezaz
autor
16. nov 2009

jani ja a injekcia proti bolesti? to je co??? 😲 😀

tara2
16. nov 2009

zuzi - preco?

bezaz
autor
16. nov 2009

sak vydrzime ci? 😉

tara2
16. nov 2009

jaj, ty si trpitelka? Ja som tiez ten typ ale po apendixe som si veru injekciu pytala a tiez som bola laparo

bezaz
autor
16. nov 2009

ved uvidime, nebudem sa hrat teraz na hrdinku, ked v konecnom dosledku to moze byt dost zle.. ale si vravim, ked som prezila porod, tak snad toto nebude viac boliet 😅

tara2
16. nov 2009

zuzi - jasne ze prezijes 😉 neboj sa, ved keby bolo najhorsie tak si vypytas analgetika 😉

prsky
16. nov 2009

ahojte..dominikovi vsetucko naj!

ste sa nejak rozpisali 🙂 a dobre, ze hygienik so spinavymi gatami - to k sebe pasuje 😀

inak chudatku Laluske vyrasil pocas choroby 6ty zubčok. efekt celej choroby je taky, ze je na mne este viac nalepena (ak bolo vobec take cosi mozne), ale fakt je, ze mi uz gatu ani nepusti 🙄

inak som dojcila aj ked som brala ATB a zatial nevyzera, ze by Lale nieco bolo, tak som rada

ja hrozne dufam, ze Lalu nechytia hentake kraviny, ale asi by musela byt z inej planety, ze?

zdenus...moj maly kony je dobry hlod 😀

deni_v22
16. nov 2009

ahojte,
normalne je co citat 😵

pepka, este jednu gratulaciu posli Hanke 😉 a totricka je krasna 😵 😵 paci sa mi ten napad s farebnym kokosom..vyzera to efektne 🙂

taktiez velka gratulacia Dominikovi 🙂

tiez som sa uz zaradila do klubu nachladenych 😖 som sa slabo obliekla predvcerom na kocikovanie a nasledky sa dostavili...dufam, ze nenakazim malu

tara2
16. nov 2009

Dominik dakuje vsetkym za blahozelanie 🙂

adi - a uz vam je lepsie? Nas to zatial obchadza len som zvedava ze dokedy...

vsetkym chorym zelame rychle uzdravenie

a maly kony je fakt dobry hlod 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre