Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
17. nov 2009

dobru noc

tal - skus mu dat do ruky nieco s cim sa este nehral (ak nieco take doma este mas 😀 )

cryonae
17. nov 2009

baby modrastrecha je aka paradna 🙂 som zvedava, ci taky facelift caka aj kona 🙂))))

bezaz
autor
17. nov 2009

cafte, akurat som sa objavila na webe http://www.zussamorin.sk/pedagogicky-zbor 😵

talinka
17. nov 2009

tara, no mal uz v ruke baaarsco,ale tak urco sa este nieco najde 😀

talinka
17. nov 2009

bez.....nooo vyzeras tam tak pedagogicky 😀

prsky
17. nov 2009

no pedagogicky ne, skor sa ide kazdu chvilu vysmiat fotografovi 😝 ale inak fesi foto 😉

ozaj, dnes sa boli perfisni ludkovia kuknut na Cuca a do piatku sa maju rozhodnut (idu este kamsi pozriet steniatka), tak drzte palce, nech sa rozhodnu pre Cucina, mal by sa u nich super...boli fakt prijemni a mali uz doteraz 2 jazvosov (maju deti v mojom veku 😉 )

inak Lala este zuruje, bo si o siedmej schrupla cestou do obchodu 😠 a je jak upirka...rasi jej lava stolicka - uz 1 koncek vyliezol a asi ju to dost svrbi, tak by najradsej stale na mne "upirovala" 😎

tara2
17. nov 2009

cryo - ja som tiez kukala strechu ze uz nahodili novu verziu 🙂

zuzi - kebyze som tvoja ziacka normalne by som sa bala 😀 tak prisne tam vyzeras 😉

tara2
17. nov 2009

zuzi - ale to robia asi tie okuliare 🙂

zdenus
18. nov 2009

Caute 😉

teeeda bez, aka ucka je z teba, tssss 😝 😝 😝 😝

usplencom zelam, nech vsetko rychlo prejde.....a v elinej skolke maju stafylokoka, kokso, ma asi sibne, ked cosi donov dovlece 😠 😠 😠

cryonae
18. nov 2009

teeeda Bez 🙂 ty si aka celebrita 🙂 no fakt, aky respekt ide z tej fotky 😎

baby aj vasi krpanikovia sa zabavaju tym, ze si vyberaju jedlo z pusy, obzru a daju naspat a tak dokola?

pepka
18. nov 2009

ahojte
no uz aj my sme v klube soplavych, tecie ako z vodovodu, to nema ani vyznam odsavat, tecie stale, by musel byt furt zapnuty vysavac, nastastie iba riedka cira voda zatial, uvidime, kam to dokvitne nakoniec....

pepka
18. nov 2009

tal, to ma mrzi s tatinom, dufam, ze to rozchodi, drzim moc palce, ked uz tolko bojoval....

pepka
18. nov 2009

bez, samorinska hviezda 🙂

baby, k tym riadom, hej, pisala som, ze su tam, aj je to pravda, akurat tanierov plastovych co som ja chcela pre decka na torty je uz pomenej, asi sa rozkradli nebo co, a nie su take klasicke male tam ziadne, ale su velke hlboke a male take tie pod kavovu salku, poharov je habadej, aj lyziciek, aj ked plastovych ikea, ale ved to je jedno.... ja donesiem par plastovych tanierov co mam doma, ak nezabudnem....

pepka
18. nov 2009

zdeni, my mame v skolke vsi (uz znova), vsade je nieco.... 😖 ja vzdy preventivne umyjem hlavu hanke protivsovym samponom, ked nejakemu dietatu najdu vsi....

deni_v22
18. nov 2009

ahojte,
zuzi, dobra fotka 😉 akurat meno ti nezapada do kolektivu, chyba v nom nejake to sz, cs alebo gy 😉

tal, drzim palce tvojmu tatovi, nech je to len nejaka jednoducha zalezitost, ktora sa da rychlo do poriadku...chapem ta, viem aky je to strach...moj otec mal pred par rokmi zhubny nador na hrubom creve, ale vyliecil sa..takze mysli pozitivne, dobre bude 😉

cryo, musi byt super predstava,ze o dva roky byvate vo svojom a uz ti nebude nijaka "svagrina" nic vykrikovat 😉 a kde to vlastne idete stavat?

vyberanie a skumanie rozzuteho jedla je aj u nas...po takych 4-5 sustach, ked uz je prvy hlad zazehnany prichadza faza poznavania... 🙄

deni_v22
18. nov 2009

nase baby v skole zase pre zmenu aju chripkove prazdniny...Emka je v pohode, ale Misku sme vcera so zvysenou teplotou odpratali k babke...tak len dufam, ze nas nestihla nakazit...ja sice mam este nadchu, ale hrdlo, priedusky OK, tak myslim, ze som fakt len prechladla pri prechadzke

pepka, vsi nespominaj..Emka to uz 2x dovliekla zo skoly..je to hnus 😖

talinka
18. nov 2009

dobre ranko prajem,

baby, dakujem za podporu, fakt mi je dost naprd kvoli tatinovi 😔 Asi ma fakt riadne bolesti, kedze sa ani nepostavi z postele, on vzdy prave naopak, vsetko zlahcoval, tvaril sa, ze nic neboli...preto teraz vieme, ze je to vazne ☹ Sestra m aist s nim k lekarovi, sam by asi nezvladol soferovat, tak som zvedava, ale uplne ma boli brucho z toho vsetkeho....lebo ak zle dopadne, vsetko sa zmeni, a to si teraz zobral hypoteku a on sa zblazni ak bude odkazany na niekoho a nebude nic robit len doma lezat, je mi ho hrozne luto.. 😔 no ale nehcem vas tym zatazovat, kazda mate svoje problemy, len som to potrebovala niekde dat....

deni, dik....no ja sa snazim mysliet pozitivne, ale tu uz asi ani to nepomoze, tatino mal tiez uz vselico okrem tohto, tiez mu nasli aj nejaky nador alebo co, doteraz to neriesi moc, mozno len tukovy, on sa neprizna, dalej ma pruh na bruchu, s ktorym nic nerobia , ze netreba, ci co, vodu v kolene a co ja viem co este 😝

pepka, aj vam skore vyzdravenie, u nas je to presne tak tiez

my sme k doktorke dnes nesli, som jej volala, tak mam davat nasivin a ked sa to nezlepsi alebo zhorsi, potom mame dost, sak uz ma len 37 a soplik uz moc nevidiet zatial,len pocut ho chrchle a tazsie dycha, inak je v norme aj hravy, snad to tak aj ostane....navyse ma sestra dnes aj narodky,ale asi moc velka oslava nebude,kedze tato je na tom tak ako je....

horajda
18. nov 2009

tal drzim pasticky tvojmu tatinovi

ozaj baby davate pancuchace aj ked je teplejsie ako napr dnes?

pepka
18. nov 2009

hor, ja davam pancuchy uz stale, lebo my nepouzivame fusaky ci deky, tak to by mu bolo zima posediacky v kocari len v gatoch....

horajda
18. nov 2009

no ja neviem ci mam davat fusak mame a ked ju vyberiem tak to je iba na chvilu nechcem ju moc obliekat nech si trochu zvyka, uz bude ako anglicka matka,ze? 😀

prsky
18. nov 2009

hor, ja davam pancuchy, ale nedavam MaM kapsu ked je takto teplejsie 😉

tal, drzim palce s tatinom

cryonae
18. nov 2009

tali drzte sa vsetci, urco sa z toho tatko rychlo dostane!

deni budeme stavat v bernolakove a fakt niet nad byvanim osamote 😉 ale ten konflikt mal aj jedno pozitivum 😉 hentu nadheru som odvtedy ani nevidela 😝

baby ja davam malemu pancuchy uz stale.. aj doma ich ma.... a vonku je vo fusaku a deke... a nie je nikdy spoteny

tara2
18. nov 2009

Caute

ja uz tiez davam malemu puncochy stale, ale nema fusak len deku

cryo - aspon na nieco to bolo dobre 🙂 a s jedlom sa hrame aj my 🙄

zuzi - keby si bola ako anglicke matky tak by mala chodila s holymi nohami a v tricku s kratkym rukavom to tam bol zimny hit 😀

tal - ocino by mal asi podstupit nejake komplexne vysetrenie vratane MRI, ale to ho doki urcite posle. Drzim palce 😉

baby a vsi su fakt humus 😝 , uz sa "tesim" ako bude maly nosit zo skolky podobne zalezitosti 😝 😝 😝. Inak ja ked som videla ze ma niekto v nemocke vsi alebo svrab tak som sa skrabala ako blazon aj ked som nic nastastie nechytila, ale psychika pracuje ze jo 😀 😝

prsky
18. nov 2009

psychika funguje fakt skvelo..mne staci si spomenut na cuca ked prisiel a aj ked sme vsetkych preventivne umyli v sampone a vystriekali vsetko proti blcham, aj tak mam pocit, ze tu niekde nejaka blska poskakovat moze 😀 ale to by bola asi nejaka blska z cernobylu 😉

prsky
18. nov 2009

ozaj, skusali ste niekedy kokosoveho pribinaka? ja dodnes nie, lebo sa mi to zdalo byt divne, ale normalne je chutny - som ho skusila Lale, lebo vanilkovy jej moc nepisal, ani limitka jablko-skorica a tento sprasila 😕

talinka
18. nov 2009

dakujem babulky, no tak som sa dozvedela, ze k doktorovi opat raz nesiel, lebo je to nejaky jeho odborny lekar a ze sa tam caka aj pol dna a to by tam neobstal, tak ale snad mu zavola, ako slubil mamine a skusi sa objednat na zajtra, inak najlepsie by bolo objednat sanitku,ale neviem ci sa to vobec da, nech ide do svojej nemocky,kde poznaju jeho stav a daju mu aspon ifuzie, on stale dufa, ze to prejde,ale nejak neprechadza 😝

aj Tominovi davam pancuchy uz kazdy den a ma ich aj doma....a mame v kociku je obleceny aj vo fusaku..a tiez nikdy nie je spoteny,ale zas ked je moc teplo, dam boty a fusak je rozopnuty

tara, co je to MRI ?oni uz nevedia ako mu mozu asi pomoct, vobec to nejak neliecia, to asi beznadejny pripad, keby nebolo jeho silnej vole, doteraz je na voziku....

bezaz
autor
18. nov 2009

caveste
baby to naco tak teplo obliekate deti? ze pancuchy aj doma?? 😲 som citala dobry clanok, prave o obliekani, sa nemaju deti "preteplovat", lebo nemaju potom ziadnu imniunitu, resp nie su otuzile.. nakoniec take anglicke matky maju aj trochu pravdu, sice hento aj mne pride ako extrem, ale so zdravym rozumom.. niekde skusim najst ten clanok

prsky
18. nov 2009

bez...myslim, ze baby vyzlecu gate a nechaju deturence iba v pancuchach namiesto teplakov...mne by sa tiez nechcelo ich furt vyzliekat a obliekat 😉

bezaz
autor
18. nov 2009

adi ked tak ok 😉

cryonae
18. nov 2009

bez co ja ti viem preco ma pancuchy stale? asi preto, ze ked sa tak ochladilo mali sme doma hroznu klendru a este chladnejsie podlahy... ale teraz ked uz kurime mu ich asi prestanem davat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre