Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
18. nov 2009

my sme doma tiez len v pancuchacoch a ked ideme von nahodim mu este nohavice 🙂 . Ale niekedy ked je chladnejsie tak mu dam aj teplaky, predsa len sme na prizemi a zem je dost studena

prsky - kokosoveho pribinaka mam velmi rada 😉

tal - MRI je magneticka rezonancia skenuje organ v mm vrstvach, je to ovela lepsie vysetrenie ako CT. Ukaze aj zmeny ktore sa na CT nepostrehnu. Myslim ze MRI maju uz v kazdej bratislavskej nemocnici a mozno uz na nom tvoj ocko aj bol 😉 . Su tam dost dlhe cakacie doby myslim ze okolo mesiaca aspon v Ruzinove to tak bolo. Ale podla mna sa oplati pockat. Aj segra bola na nom v Ziline a nastastie jej na mozgu nic nenasli, vsetko ma v poriadku tak sme teraz vsetci kludnejsi. Tal kukni http://www.magnetickarezonancia.sk/bratislava/
A v akej nemocnici bol hospitalizovany? Asi by ste tu hospitalizaciu nemali dlho odkladat a proste ho dokopat aby tam isiel ked ma take zdravotne problemy...
Co sa tyka sanitky http://www.emergency-ba.sk/folders/kontakt.html zavolaj na dispecing myslim ze cislo je 16155 a oni ti poradia, urcite sa da objednat si prevoz len sa doplacaju nejake prasule za kazdy km ale nie je to take hrozne, ked som robila tak to bolo tusim 2 Sk za km 😉

talinka
18. nov 2009

jani, dakujem ti velmi pekne za uzitocne rady a infosky... 😵 neviem co vsetko uz absolvoval, popytam sa...no on ak nieco bolo chodil vzdy do nemocnice na Frana Krala ako byvaly policajt a teraz asi bude musiet do vojenskej,lebo sa prestahovali ci co mi mamina spominala....

a my tiez doma mame niekedy aj pancuchy a teplaky,kedze podlahy su dost chladne, no ako sme dali teraz koberec, a ked je teplejsie, tiez je len v teplakoch 😉

tara2
18. nov 2009

tal - nemas za co 😉

zdenus
18. nov 2009

tal, drzim palce 😉 😉 😉

nasa laura ma doma aj pancuchy aj teplaky, kedze mame len podlahy a pod nami je prazdny byt.....a nema pocit, ze by bola nejako extra naobliekana......

amonis
18. nov 2009

čaute tak čtu že se tady raky marodí u nás u lepší 7 dní rýma a ted už to doznívá Kiki furt ucpaný nos ta už to má asi chronické budem muset asi trhat mandle 😒 😒
tali tatínkovi přeju ať se brzo uzdraví.........

my taky doma nosíme štrample Kiki ponožky a tepláky ale od pondělí jsem začla Kiki otužovat takže máme vlažnou sprchu a spíme ve vyvětraném a dost v chladnu ........

bezaz
autor
18. nov 2009

tal ozaj, drzime palce, nech je ocinovi rychlo lepsie
baby asi ideme plavat do DS, maju tam fajn referencie a priaznivejsie ceny 😉 a instruktor je chlap 😀

talinka
18. nov 2009

bez, amon, dik

bez, no na to ta je, urco si vyberala podla toho, ze je instruktor a nie podla ceny 😉

talinka
18. nov 2009

zdenus, aj tebe dik, snad to pomoze....veru ani ja nemam pocit, ze by bol nejak naobliekany ...ked ma aj pancuchy aj teplacky, ved je furt na zemi,aj ja ked sedim na zemi, furt citim,ako odniekial taha....

tara2
18. nov 2009

kocky kde ste vsetky? 😕 😕 😕

bezaz
autor
18. nov 2009

jani, aj sa uz psychicky pripravujem na zajtrajsok 😝
opica bola od 20 😝 uz 4x hore 😔

pepka
18. nov 2009

bez, zajtra ides ? drzim palce

baby, este ma napadlo, ste spominali prezuvky na oslavu.... v MC je satna, kde sa treba povyzuvat, nemoze sa v topankach donutra. ak chcete, doneste si prezuvky, ale vnuri je v celej herni koberec, takze zima od podlahy neni.
a este som sa chcela spytat, dokedy planujeme zostat.... musim dat totiz vediet, kedy po nas treba prist skontrolovat, zamknut a skasirovat nas, aby si kocka co to ma na starosti vedela naplanovat den.

tara2
18. nov 2009

bez - neboj sa a mysli na to, ze potom ti uz bude lepsie a nebudes mat take bolesti a skus si troska pospat ak sa ti da 😉

pepka - mne je to jedno, ja sa prisposobim vacsine 🙂

talinka
18. nov 2009

pepka, no ja som to vedela, ze treba prezuvky 😀 ale nie, naboso bude nalepsie..len si nemozem dat derave ponozky 😀
no ja asi tak do siedmej mozem a myslim, ze taky cas bude aj max stacit....aj ked to urco rychlo ubehne 😝

pepka
18. nov 2009

aj ja som rozmyslala, ze tak do siedmej jej poviem predbezne, decka vydrzia dovtedy, cezpolni ak budu potrebovat skor, tak pojdu, ale my z BA mozme aj do siedmej. ved kecat bude o com 🙂

rominka
18. nov 2009

ahojte -dneska u nas bylo nadherne mohlo by tak jeste par dni vydrzet 🙂 ,k oblikani ja mam Sabcu doma porad v punochackach a nekdy jeste teplaky kdyz topime treba az odpoledne a dvoje puncochace ma na prave strane prosoupane 🙂 jsem dneska na ne hledela co to tak prosfita 😀 a v kocaru fusak a kdyz je chladno aj deku kdyz mam to venkovni dite, tal-snad se brzo tatkovi ulevi ,bez- neboj se budeme vsechny na tebe myslet 😉

pepka
19. nov 2009

bre ranecko,
aka nostalgia ma prepadla, takto pred rokom ma odvazali zo saly na izbu, ach, prezila by som si ten rok este raz.... aj tych par mesiacov pred nim.... bolo to krasne... a nenavratne.... 😢
no ale dost nostalgie, sup do reality,

pepka
19. nov 2009

ach, uz nam zacali chodit nedoplatky, zatial elektrina, este cakam vodu a teplo.... 😖

pepka
19. nov 2009

Samkovi vsetko NAJ prajeme, nech lepsie spachtosi po nociach 😀

zdenus
19. nov 2009

helou,
oslavencom vsetko naj, naj 😉 😉 😉

veru pepka, ten rok bol krasny,a usiel straaaasne rychlo 😕

cryonae
19. nov 2009

cafte baby,

pepi matkovi vsetko naj k narodeninkam! 😵 😵 😵
ja tiez hlasujem za 7 pm na to centrum, lebo mne tomino odpadne o osmej... aj ked ked ma program ak fici 😀

baby mne sa zda, ze tomi za noc vyrastol! aj vam sa to stava? :D

a jaska ze aj samkovi vsetko naaaaaaaaj

tara2
19. nov 2009

Caute 🙂

Matkovi a Samkovi vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵

mne ten cas tiez vyhovuje 🙂

siska_br
19. nov 2009

ahojte dievcata

dakujeme a narodeninove bozteky posielame Matkovi do Blavy a Kristiankovi richtung Deutschland...

mame strastne smutne prve narodeniny, v pondelok som sa dozvedela, ze mi umrel ocko, neviem, neda sa z toho vymotat

tara2
19. nov 2009

siska - uprimnu sustrast 😢 😢 😢 ja viem ake to je tiez som to prezila 😢 . Mojko drz sa myslime na Teba

pepka
19. nov 2009

siska ☹ to mi je luto
uprimnu sustrast 😢
drzkaj sa

prsky
19. nov 2009

siska..uprimnu sustrast a drz sa

vsetkym oslavencom, ako uz v novembri kazdy den 😀 prajem vsetucko naj a 29teho to roztocime chalosi 😀 😀

deni_v22
19. nov 2009

ahojte,
blahozelame dnesnym trom oslavencom 😵

siska, uprimnu sustrast 😢 ..vela sil ti zelam ..

cryo, aj Dianka teraz vyrastla...tesne pred narodkami mala 75cm, vcera som ju merala - 78 😕 ...nespozorovala som to sice za noc, ale aj tak ma soklo, ze su jej odrazu vsetky teplaky kratke a nohavice, ktore sme este nedavno dole ohynali, uz nemusime...

zdenus
19. nov 2009

siska, je mi luto, prajem vela sil 😒 😒 😒

tara2
19. nov 2009

Kristiankovi aj my zelame vsetko najlepsie 🙂

talinka
19. nov 2009

siska, to mi je moc luto uprimnu sustrast 😔 drzkajte sa !!! toto si nechcem ani predstavovat ako ti je....bud silna..

talinka
19. nov 2009

a blahozelam vsetkym oslavencom.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre