Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
29. nov 2009

bre ranko
jej deni aka superova statistika, ma nenapadlo sa nad tym takto zamyslat 😉
tal ked najdes ten link, plz sup mi ho do IP, mne sa to nechce hladat 😅

bezaz
autor
29. nov 2009

este ma napadlo, cice, ako sme sa vlastne dohodli s pitim? netreba doniest nejake mince a coly?

tara2
29. nov 2009

Caute 🙂
deni - Ty si ako statisticky urad 😀 😀 😀

tal - a naco ste vyberali ten papier? Aj ja mam papier pod kolac a nevyberam ho 😉 mohli ste si usetrit namahu

zuzi - my sme sa dohodli ze pitie si prinesie kazdy pre seba resp. kazdy nieco a hodime to potom do placu bude maly bufet 🙂

prsky
29. nov 2009

ahojte..nas kolac tiez nevysiel presne taky ako zvycajne, ale zesť sa bude dat 🙂 inak vcera sme prezili, ale bolo to take strojene ☹ ja som tu dvojoslavu zorganizovala, nech sa trochu zblizime a svokrovci nech vidia Lalu v "prirodzenom prostredi" kedze u nich stale reve, ale boli ako na ihlach ☹ a trochu ma svokra nakrkla, lebo Lala bola tesne po kojo a ona len co si sadli hned zacala, ci neni smadna a ked sme vitali svagrovu s muzom, ktori prisli neskor, tak ju nadajala ochutenou bublinkovou mineralkou 🙄 - ako nic hrozne, len sa mi trochu rozum zastavuje 🙂

deni..super statistika, potom vyuzijem na FB s tvojim dovolenim 😉

bez..link je www.mcbublinka.sk

montana13
29. nov 2009

Ahojte 🙂
vidím, že zákon schválnosti funguje... keď sa človek akurát snaží, tak to nevyjde... 😠 , preto som sa poistila a kupila aj jabĺčka... 😀 , ale perníkový závin sa podaril tiež 😉

deni 😀 😀 😀

prsky, diky za link, nemusela som ho aspoň hladať 😉 dúfam, že to nájdeme 🙂 už sa tešíme 😵

deni_v22
29. nov 2009

prsky, v pohode pouzi, a mozes aj aktualizovat..napr, kolko deti pobehovalo po dvoch a kolke po 4 😉 a ktore zvladli taku masu ludi s usmevom ( dufam, ze vsetky 😉) a ktore s placom..
a este ma taky mily extrem napadol - v podstate rovesnici a Ninka ma 15 zubkov a Matko 1 🙂

my cakame nasich, otec ma zajtra tu v KE zubara, tak pridu v predstihu, nechame im decka a my s muzom sa vrhame do ulic kupit nejake vianocne darceky, lebo cas leti..o chvilu treba kapra nahanat 😕

amonis
29. nov 2009

ahojky no tak se pochlubte jak bylo na srazu nám co nemají šanci přijít ☹ ☹ ☹ ☹ foto atd.atd. 😅 😅 😀

cryonae
29. nov 2009

Deni ty si cislo! super statistika, som sa pobavila 😀

tak na oslave bolo supersky, vsak ako inak 🙂 deticky si ficali, my tiez, no paradicka 🙂
Tomi tam uplne lietal ako sarkan, som myslela, ze zaspi este v aute, a on napriek tomu, ze je vykupany a nakrmeny si tu fici dalej 😝
len mi je luto, ze som nezvladla poochutnavat zo vsetkeho, co baby priniesli! vyzeralo to mnamkovo 😔

a samko od nas dostava 10/10 za ocarujuci styl!!! 😵 😵 😵 😀

tara2
29. nov 2009

cryo - tak tak Saminko ma vlastny pohybovy styl 😀 🙂 . Oslava bola super, nejako rychlo mi ten cas presiel a aj tatovi sa pacilo, vraj pojde aj nabuduce 😀

tara2
29. nov 2009

cryo - maly to iste, tiez nevyzera na to ze by mal ist spat 😅

mojkamirka
29. nov 2009

ahojte,

cry, tak bolo teda super. škoda, že som nemohla prísť nakoniec mi do toho prišlo toľko neočakávaných vecí, že aj keby som chcela tak by sa nedalo 😖 , čo som samozrejme chcela. Ale snad sa ešte naskytne príležitosť a sa znovu všetky stretneme. škoda že mi to teraz nevyšlo ani som sem nestihla napísať, že neprídeme. Samkov štýl, myslíš to posúvanie po zadku? 😀

tara2
29. nov 2009

mojka - skoda ze ste neboli lebo bolo fakt super. Na FB som pridala par fotiek, vela sme nefotili ale aspon zopar

miyya
29. nov 2009

ahojte, ja sem už vôbec nechodím. No fuj hanba mi, budem sa musieť polepšiť. asi vymažem facebook a budem znova vaša.
Jaj dneska som na Vás myslela. to stretko vám závidím, ale nechcela som śa slúbiť, lebo sme mali v práci inventúru, nakoniec by som aj stíhala,ale robili sme na domčeku. Dúfam,že nabudúce babulky budem môcť aj ja. ☹ ☹ ☹

rominka
29. nov 2009

ahojte tak jak jste se kocky mely na oslave cekam na fotecky...... 🙂 , my jsme dnes obehli makro a tesco a uz to zacina vsude lidi malou jsme nechali u nasich tak se nam dobre nakupovalo a uplne jsem hledela kolik lidi ma uz vanocni vyzdobu v oknech apod.a tady u nas v ulici nejde zatim poznat ze se blizijou vanoce ,Deni-perfektne jsi to napsala mas teda prehled kdo kojo a kdo ne a pod... 😀 jinak vcerejsi noc byla u nas 1 bez kojo ale co zas delala nez usnula napred becela pak z niceho nic se furt smala a muj rika pojd se divat na televizu at si uz dela co chce tak jsme hledeli na vyhlaseni slavika a Sabca delala ze nas vubec nepotrebuje hrala si tak jak si nepohraje ani pres den jen aby jsme nesli spat opicu peknou mame doma a dneska usnula bez plakani akorat to trvalo hodinu a pul nez zalomila milionkrat jsem ju musela pretahovat aby nespadla jsk skakala po postely ale dobry muj mi rikal ze mam pevne nervy ze by to nevydrzel a sel spat do pokojicku ....

bezaz
autor
29. nov 2009

cafte, tak nejake dalsie fotos od nas http://www.facebook.com/album.php?aid=2042578&i... snad vam to pojde 😉

rominka
29. nov 2009

bez-suuuuper fotecky a tatinkum jak to sluselo 😉

prsky
29. nov 2009

aj u nas sa este zuruje...musim nabit fotak, potom stiahnem fotose

zuzi, pls, posli mi laline fotky v plnej velkosti na mail, kujeeem

talinka
29. nov 2009

ahojte, no u nas sa uz nezuruje, ale zaspal az po desiatej, lebo zalomil este sme ani v aute neboli 😀 a spal celu cestu domov, takze bol culy este dalsie tri hodky 😝 bola to prenho zaberacka,ale uuuzasne bolo, len skoda, ze sa nedalo s kazdou riadne pokecat, malo bolo... 😀
a to som ani jest nestihla,len pit 😀 aj Vladko povedal, ze bolo dobre 🙂 a to je uz co povedat, len ze naco ma tam bral,ked tam bolo tolko mamiciek 😀
Baby vyzerali fantasticky o detoch ani nevravim, no super takto pokope, nestihala som sledovat...co kto robi, ako ktore lozi a taaaak..perfektne popoludnie...

tara, zakusok je uzasny tlacila som ho namiesto vecere... 😀 receptik poprosim 😉 a papier vytahuje vladko to je taky na 100 pouziti a ze vraj sa nema na nom krajat tvrdi...

siskabr, samko fakt 10 bodov za ten styl 😀 😀 😀

bez, az teraz citam, vcera som ti mala poslat link 😅

cryonae
29. nov 2009

no baby inak fakt, take krasme mamicky ste este nevideli!
kikusik tebe tie tmave vlasky tak neskutocne idu, ze som sa ani nezmohla na to, aby som ti ich pochvalila 😀 naozaj kraaaaasne!

tak moj tasmanacik uz chrni navela navela takze sa poberam za nim
cmuqes vsetkym! tak sa tesim, ze som vas dnes videla!
mojka, myi dufam, ze najblizsie to uz vyjde!

talinka
29. nov 2009

heli,to mas pravdu,kazda jedna ste bola krasna a to fakt uprimne, tolko krasy pokope....to ma aj nakoplo, ze aj ja chcem vyzerat fajn, uz fakt musim riesit nejaku zdravsiu stravu 😝 dobru aj tebe! 😵

pravda,kika je kockaaaaa.... 🙂 tmave vlasky krasne,parada 🙂

sicilia
29. nov 2009

ahojte... no baby, bolo fakt skvele.. sa ospravedlnujeme, ze sme prisli tak neskoro, ale tak stihli sme este vsetkych, aj ked sme velmi nepostihali so vsetkymi pokecat.. no baby, fakt super maminky ste vsetky.. a tiez suhlasim, ze Kike tie vlasky velmi pristanu.. a konecne Oli vyzera ako tvoj syn 😀 😀 😀 😀 hahaha, ale nie, moc ti to pristane.. jaaaaj a Oli je cukros maly🙂
no a tal ty mas co hovorit.. vsak vyzeram eno nuno.. a super parik ste s muzom, btw fesacik🙂
no na samkovi som sa super zabavila, to je ake krasne, to jeho posuvanie, chichi, strasne je zlatucky..
no a zuzanka s tominom aki frajeri, si ficia po dvoch, ako keby sa nechumelilo.. to my este ajaaaj, mame casu.. Patrik sa hral 2,5 hodiny v gulickach, sa ani nepohol odtial.. mozno nieco vymyslime na Vianoce mu ich nasypeme do cestovnej postielky.. mate to niekto? kde ste to kupovali? lebo on bol uplne nadseny z toho..
no normalne nemam slov na tie deticky.. Ninka krasnucka modelka, Melliska detto..
Ozi peti, posli mi to cislo, lebo ma porazi.. a dakujeme super si to tam vybavila.. strasne sa nam pacilo, aj mojmu muzovi sa velmi pacilo.. 😎
no a este som chcela okomentovat kolace, mnaaaaaaaaaaam fantasticke, ja som vobec nevedela, ktory bol od koho, ale straaaasne dobre.. kto robil take nepecene, neviem to opisat, vyzeralo to ako rolada... auuuuuu, to bolo ham ham.. ja som nemohla piect, ospravedlnujem sa, ale to by som vas priotravila.. 😀 😝

talinka
29. nov 2009

tu su fotecky : http://www.facebook.com/album.php?aid=33907&id=...

len sorry za otras kvalitu je nutno kupit novy fotak... 😝

talinka
29. nov 2009

sic, dobre si to napisala, vyzerala si eno nuno 😀
tie gulicky mame doma..normalne z dracika, tak ich bolo asi 100 kusov a Tominka tiez bavia 🙂
a neva, ze si nepiekla, sak si doniesla fajnove vecicky kukurica, olivky, syr,...labuznicke..az na to, ze ani to som neochutnala 😝 tie nepecenu myslim prsky robila, vcera nieco tu pisala, ze rolada bude nepecena

sicilia
29. nov 2009

taaaaaal, to som tak nechcela napisat.. som myslela, ze vyzeras.. jezis ja som ovca 😀 to ma muz zabaval, ked som pisala, tak bludy pisem.. fakt vyzeras velmi dobre.. 😵
No tak prsky, to bolo dobreeeeee, mnam 😵

zuzz
30. nov 2009

ahojte,

vcera bolo uplne skvele. pacilo sa aj mojim dvom chlapom, hoci dosli az vecer.
natalia si pospala cestou domov v aute, ale kedze vynechala popoludnajsi spanok, hned po okupkani a vypiti mlieka o stvrt na devat uz zas spala.

som rada, ze som vas mnohe konecne 'nazivo' videla aj s deturencami. nadherne su vsetky. kolaciky sme si domov niesli ako vysluzku zo svadby, dam si dnes po obede ku kavicke, mnam 😅

cryonae
30. nov 2009

heheeee, sicusik ked sa pomylis aj pravdu povies 😀 😀 😀 😀 😀

baby ja som uuuplne rozbita, isla som spat niekedy po polnoci, celu noc som travila hladkanim bobeka na chrbatiku a sepkanim mu do uska, ze som pri nom a moze kludne spinkat, lebo sa metal a vzlykal zo spanku. samoska ze budicek uz pred siedmou, auuuuuu

no co hovorite? kto dnes vypadne v superstar? 😀

inak aj mojim chlapom sa velmi pacilo 😵 😵 😵 😵 😵

zdenus
30. nov 2009

baby caute 😉
pozrela som foto na Fb, super, ze sa vas tolko zislo 😉 😉 😉
jasneeee, ze ste vsetky vyzerali uplne super...... 🙂 🙂 🙂 🙂

bezaz
autor
30. nov 2009

caveste
sak jasne, mamicky novembrovciat su najsamkrajsie 😀
u nas sa inak zalomilo uz o 21, aj napriek tomu, ze v aute zaspala, este som len nastartovala asnazila sa vyparkovat 😀 inak ta DNV dobre peklo, som rada, ze sme ten byt nakoniec nekupili, sak by ma drblo z hentakeho parkovania 🙄
cicuse, ktore chcete poslat fotky, poslem vam to na maila, co mate na FB v profile?

zdenus
30. nov 2009

baby pocuvajte,
idem sa pytat ako debil, ale fakt neviem - presiel od noveho roka ten rodicovksy 256€? ze to schvalila vlada viem, ale ako dalje v parlamente? bolo? nebolo? preslo? nepreslo? 😕 😕 😕

pepka
30. nov 2009

bre ranko vsetkym.
ja neviem, co sa deje, mata asi ten vikend aktivny zamordoval, on este spiiiiii 😨 zobudil sa len o siedmej na mlieko a taha dalej, to sa mi este nestalo 😕

zdeni, pokial viem, tak uz je to na 100% s tym rodicovskym, pytala som sa kamosky, co robi ucto na zivnost a sleduje tie zmeny, tak jej verim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre