Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
12. dec 2009

peti, veru, bolo by super, keby nemali koho liecit, no realite je ina ☹ a vraj tam "spoluobcania" donesu deti celkom bez veci..vsetko im musi davat nemocnica, tak ma pytala aj nejake papucky, topanocky, pyzamka, ak mam a nepotebujem ..
kupon ti poslem, akurat mam nachystanu kopku vianocnych pohladnic, v pondelok pojdem na postu...adresa plati ta, ktoru mam?

petusaaa
12. dec 2009

ta trakovicka? ano, plati 😉 moc dakujem, drobec sa potesi.. aj moja penazenka 😅

ja neviem, naco maju taki ludia deti... ked to porovnam z takymi, co deti mat nemozu a dali by za to cokolvek, vzdy mi pride doplacu a pocitujem hroznu nespravodlivost 😔

deni_v22
12. dec 2009

obalka vypisana, zalepena 😉 v pondelok poslem..

naozaj je to nespravodlive...no nepomozeme si... 😒

talinka
12. dec 2009

ahojte, dnes nemam ani kedy pisat, stale je na mne nacucnuty a ked nie, zobudi sa,lebo spi hore zadkom v poslednom dobe, potom sa prevrati a sadne a sme hore 😖

petus, napis do IP adresu aj ja ti poslem, snad mi ich este niekto nezahodil 😅 tie kupony....ja ich nepotrebujem a ked ti pomozu, budem rada 😉

bezaz
autor
13. dec 2009

caveste
peti ja ti tiez mozem poslat, snad mi ho peto nevyhodil, len myslim nemam tvoju address
deni super, ze mozes takto pomoct, ja by som tiez dala nas kociar 😉
sme si vcera kupili 2kg gastanov, sme vecer vypekali, no mnaaamkoveeee, normalne ma chytila vianocna naladicka
dnes sa chystam aspon vanilkove rozky upiect, ine ani nebudem a v stredu by som mala ist ku kamoske piect oplatky, prvykrat v zivote 😀
a mlada vcera pochodovala po teskaci za jednu ruku ako velkacka 😀

bezaz
autor
13. dec 2009

a este, svokor mi poslal super link http://ekucharka.net/recepty-a-videorecepty

prsky
13. dec 2009

hojte...petus, daj aj mne adresu do IP, poslem ti tie nutrilonove kupony 😉

boze, aj ja by som mala zacat uz cosi piect, ale ked mne vobec nepride, ze by mali byt uz vianoce 😕

petusaaa
13. dec 2009

moc vam dakujem za kuponiky 😵 😵 😵

my sa chystame piect marlenku, mozno puncak a este nejake suche vymyslime 🙂

amonis
13. dec 2009

držte palece Kiki má zítra tu operaci nosní mandle jsem z toho nervozní sand to bude ok.... 😔

mojkamirka
13. dec 2009

inak, pouziva niekto sunar? lebo mam kupon do dm a ja to nevyužijem. zlava 3,32 platné do 30.6 2010

zuzz
13. dec 2009

ahojte,
tak natalia vcera spravila svoje prve golemovske kroky 😀 pozrite na FB videjko, ak chcete.... http://www.facebook.com/profile.php?v=app_23929... (pojde to ale len 'priatelom')

dnes som spravila suhajdy a z kupovaneho lineckeho cesta sme s ondrikom povykrajovali vsetko mozne a upecene pozliepali paradajkovym lekvarom. mnam.

petusaaa, aj my pijeme len nutrilon, akurat som v piatok objednala ten polsky bebilon, tak som zvedava, co na to krpana povie. malo by to byt to iste ako nutrilon.

ozaj nemate daktora doma elektricku odsavacku mlieka, ktoru uz nebudete potrebovat? moja mama sa rozhodla, ze by taku kupila sestre, kedze Kevin sa nenaucil pit z prsnika a segra len odsava a odsava rucne. inak som sem ani nestihla dat vediet, ze ich pustili v stredu domov a zatial maly vyzera o.k. az na to, ze vraj stale spi a na jedenie ho musi stale budit.

siska_br
13. dec 2009

prsky - presne, mne to tiez vobec nepride, ze idu vianoce, vobec sa vianocne necitim, neviem akosi ta vianocna atmoska na mna nejde...ale od vcera sa snazim, konecne som si bola dat spravit adventny veniec a boli sme vcera na vianocnych nakupoch, sa nam zadarilo a skoro vsetko je uz doma a baby - POBALENE..normalne nechapem, to sa mi este hadam ani nestalo, ako sme to dovliekli vcera domov som to rozlozila a chytila som chtica, ze to idem zbalit..zbalene...waaw. tak sa tesim ze aspon cosi

zuzz - tak super, ze su uz vasi doma, snad bude chlapcek v poriadku. boli ste uz pozriet malickeho? zuzi, ja mam doma elektricku medelu, kt. budem predavat, ak mas zaujem urcite sa dohodneme

http://www.mojalekaren.sk/medela-mini-elektrick...

amon - budem na vas velmi mysliet, drzte sa babulky!

deni - to je krasne, co si spravila, si skvela 😵 😵 😵

bezaz
autor
13. dec 2009

jaj ja som dnes bola za strasne aktivnu, az to lutujem, lebo som znicena jako pes {som konecne nieco zacala robit} 😅
ale mam aspon umyte az jedno okno a upecene vanilkove rozky, teda je tu super vianocna vona 😀
amon drzime babulke palce, nech to dobre zvladnete 😵
zuzi super, ze su uz doma 😉
ja som dnes bola konecne pozriet susedu, ti maju 13dnove babatko 😉 chrustik malinky

zuzz
13. dec 2009

maleho sme este pozriet neboli, lebo su daleko, ale cez vianoce tam zajdeme.

mojkamirka
13. dec 2009

bez, také 13 dňové škvrna by som chcela pozriet hned aj ja. 😉

siska, tiež som postrehla že budú vianoce iba z premnoženej vianočnej reklamy v telke a kolied v Bille. No včera som už pre začiatok upiekla kokosové esíčka. Chcela som dnes večer urobiť orechové ale nejak nevyšlo času, snad zajtra.

talinka
13. dec 2009

ahojte babulky,

tak uz aj ja sa hlasim medzi vas plnohodnotne zeny 🙂 zacala som menstruovat 😝 😝 😝
a ja ze co mam posledne dva dni strasne zrave na sladkosti 😀 ziadne priznaky...len zrazu prekvapko na wc, 😅 az teraz uz mam suchoty a trochu divne boli brucho,nezname pocity takmer po 2 rokoch absencie... 😖 este mohli pockat....a ked som sa pochvalila mamine, ta hned, ze tak mozte robit Tomasku 😀 a tato ten povedal,ze aj zabudol,ze pri kojo nemusi byt menzeska... 😀

Inak v poho vikend za nami, naplieskala som uz po byte nejaku vianocnu vyzdobu,polepila okna, mam krasny adventny veniec doma,no ani raz este nehorela svieca, robieva mi ho vladkova sestra a mne je luto ho "kazit" 😀 a inak darceky este nemam..len jeden pre toma a 1 pre vladka ´,takze mam co robit, nastastie nepecem, to nechavam na rodicov a svokrovcov aj tak vianoce sme u nasich....pomozem mamine vypekat,kedze tata asi doma nebude ...

amon, drzkajte sa, budem na vas mysliet! neboj, vsetko dopadne dobre,musi!!!

zuzz, gratulujem ku krocikom!!! 😵 😵 😵

siska, uznavam ta, si frajerka a zavidim, ze mas vybavco darecky 😉

talinka
13. dec 2009

ozaaaj, a tesime sa, nakoniec kupime ten fotak, investujeme a dame si ho s vladkom na vianoce 😵 nie je to sice malo penazi,ale ska je to investicia o buducnosti,nie na par mesiacov, teda dufame...aj tato mi dokonca nic nenamietal, co u neho nie je zvykom,lebo sam je maniak na foto a video...hlavne v minulosti, vyvolaval si fotky sam....takze ideme donho a zajtra sa ide vybavovat,kamos nam vie urobit nanho slusnu sumicku...

bezaz
autor
14. dec 2009

caveste
mojka nedali mi amlu, lebo sa manducovala 😀 ale aspon som ju poobzerala
tal vitaj medzi zenami 😉
u nas otras noc, nechapem, kam to dieta chodi na napady a energiu, bola hore hadam 10x 😝 uz ma prsa bolia, co v kuse cuckala, mrachtoska jedna krpata 😠

zdenus
14. dec 2009

caute 😉

bez to je fasa vyraz ze ?mrachtoska".....taky prievidzksy...som ho tu pocula prvy raz 😀 😀 😀

aj ja uz mam asi 2 tyzdne pobalene darceky, alura asistovala, ked bola eli v skolke ...tento rok nejaka sikovna moc.... 😅 😕 😕

tal vitaj v klube kramovych 😝

a co este...blahozelam k prvym krokom 😉

bezaz
autor
14. dec 2009

zdeni co ja viem? u nas sa dost pouziva 😀 a ze jaka sikovna? my este asi tretinu dareckov nemame, ostatne sa mi este nechce balit, aj tak to nakoniec nahadzem do darcekovych tasiek, najpraktickejsie a najekologickejsie a je to hotovo 😅

zdenus
14. dec 2009

ja som darceky kupovala priebezne, ked sa mi nieco pacilo, hadzala do krine a zabudla, co som kupila, teraz vytahujem a nechapem, kolko mam toho velaaaa...hlavne pre marcela....asi nieco odlozim na dalsie vianoce 😀 😀 😀

siska_br
14. dec 2009

zdeni co si, to nerob! pekne mu to pobal a budes za manzelku roka - ved na revans potom cosi...nieeee? taktika 😅

mrachtosky frcia aj v brezne inac, darmo prievidza uz je blizsie k tomu stredoslovenskemu ako k zapadnemu kraju asik

zdenus
14. dec 2009

siska, ved som pobalila vsetko...nahodou do dalsich vianoc pribere a potom co s tym 😀 😀 😀

inak manzelka roka som uz od piatka...mali vianocny vecierok z roboty a o 24 hod bol uz doma v posteli, tak sa pytam, ze co uz robi doma...nechapal, ze ine zeny pindaju, ked chlapi pridu neskoro a ja ho pred 3 rannou necakam 😝 😝 😝

cryonae
14. dec 2009

cafte kocky,

bezi ja ze aku amlu ti niekto nedal 😀 😀 😀 maly mi dnes tusim stoji na vedeni, heheee
ale takeho maleho drobceka by som si chcela na chvilku ponuchat aj ja 😵 😵 😵 😵

deni si pasak 😎

baby ja uz nevlaaadzem s malym... nerobi nic ine len chodi za nou a mrnci a to vo dne, v noci... len co sa vzdiali na pol metra uz panika v ociach a s revom futasi ku mne a hadze sa mi okolo krku alebo aspon okolo stehna ak zrovna stojim, vecer aj rano sa pogrcal... ☹ zeby zase zuby?
vcera som fakt dokladne vydrhla obyvacku, reku ked uz k nam pridete, nech je tu poraaadek a uz vecer boli parkety zase okvackane od caju, mlieka, vecere, a ako ceresnicku na torte na ne maly hodil poriadnu tycku o deviatej vecer 🙄 😠
ale tu hodinu co sa chlapi vonku vencili som ti tu cistotu fakt uzila 😀 😀 😀 😀

tali ani neviem, ci ti mam k mrske gratulovat.. mna teda dost otravuje 😀 brala by som este nejaky ten rocik bez nej 😉

a mame novinku.... teda pisala som uz o tom, ale stalo sa to u nas pravidlom.... maly sa vratil do babatkovskych cias a nevie doma zaspat... ale ked uz vidim, ze je unavencek, tak ho poobliekam a nababusim a uz ako zapinam fusak na kociku uz chrni 😀

siska_br
14. dec 2009

heli - asi to 13-dnove mrna je alma, ak som to dobre identifikovala...
s tominom to mam rovnake ja so samkom...cely den mi visi na teplaku, ale faaakt...dokonca vecer uz ani tatu nechce ☹ v sobotu sme ho odpratali k babke, sli sme na tie vianocne nakupy, tak sme ho tam nechceli tahat, medzi kopec ludi do nakupneho, som mala celkom slusnu paniku, ako si s nim poradia...kym ma nevidi, tak je spokojny, ale akonahle som na dohlad KONIEC...nic nik, len ja a moje nohy 😝

ale v sobotu sme si to uzili, boli sme aj na kavu s bohovsky drahym a dobrym kolacom a v laugu bolo vystupenie ciganskych diablov, tak sme si to uzili aj s kulturou....joj, dobre bolo, len castejsie

bezaz
autor
14. dec 2009

viete co, si robte srandu, sak po takej noci ani nevidim na klavesnicu 😀
heli aj u nas je maly zavislak, nehovoriac o tom, ked je ospala, tak pride k posteli, postavi sa a krici mememe a tancuje do toho 😅 takze u nas odstavenie nehrozi.. a visenie na gatach pozname veeelice dobre
ja pre peta momentalne nemam ziadny darecek, vsetky su na ceste, tak len dufam, ze aj do vianoc dorazia 😅

cryonae
14. dec 2009

siska presneeee, kym ma maly nevidi a je u svokry alebo u nasich, tak je to sikovny usmievavy anjelik, ktory krasne spinka, spapka co mu daju, beha po byte, skuma, nezaplace a ako ma zbada, tak koniec dobrej nalade a vyrevuje 😔
mne by az tak nevadilo, ze chodi za mnou ale on pri tom dost otravne mrnci, popripade reve ako tur 😖

ja nemam pre vladina zhola nic, tiez dufam, ze to do vianoc pride ☹ uz sa tesim na tie rady na poste

prsky
14. dec 2009

cafte...Heli, Siska toto presne si uzivam s Lalou 😠 Stale na mne visi, Ruda vecer uz nemusi, teda pokial neroztiahneme gauc a nevalame sa po nom vsetci. Vcera isla spat o 00:15 s nami 🙄 takze som nestihla do seminarok ani tuknut (zajtra mam odovzdat) - takze som natesena. Nechapem, ako je mozne, ze tak dlho vydrzi zurovat, ked si po stvrtej/piatej aj len na 15 min schrupne...ale hlavne, ze sa cely cas tvari, aka je hrozne unavena. Ale ked som v piatok mala stretko so spoluziackami, tak bola (a vecer!) s Rudom uplne v pohode cele 4 hodiny...ked som dosla, akurat ju kupal a len co ma zbadala uz zas zacala revaaat a vyliezat z vane za mnou 😕 ale oddychla som si a vykecala sa 😀 seminarku sme prebrali minimalne 😀 😀

zuzi, aj u nas sa koji milionkrat v noci a teraz aj cez den, kedze Lala takmer nic nezje teraz, takze prska ma tiez pobolievaju 😉 pesnicku o odstaveni si zaspievame tak o 10 rokov asi 😀 .. minuly tyzden jej vyrasili 2 zuby, dalsia horna stolicka je na spadnutie, takze cele to spravanie a cuckanie zvalujem na ne 🙂

Stretko zajtra uvidime, lebo Lala cely vikend presoplila (bez teplot kaslu a tak, tak to zvalujem na zuby) - dnes uz tolko nesopli = nema nudle pod nosom 😀 ale mna zas pobolieva hrdlo, tak kloktam

prsky
14. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=MLErNXIYjMg

jak sa ta mala ukludni pri tatovi...aj ja sceeem...len sa chudak uz len tak z tej postielky nevyhrabe 😀

siska_br
14. dec 2009

prsky 😀 😀 😀 tak to bolo super videjko, šme še pobaviliiiii 😅 presne ako u nas doma, akurat ze ja malemu neleziem do postielky zato on mne ano. a neupokojuje tato, ale ja...ale snaha o nenapadne odplizenie sa je uplne rovnaka...perketne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre