Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pass
28. máj 2009

Ahojte 😀

citam, ze kolko deticiek uz ma zubky a my nic, len kopec sliniek 😖

deni, aj nam lekarka kazala pri nadche nasivin a v lekarni mi predali aj olynth...

my dneska skusame mix zeleninky, zatial sa pacila kazda, okrem samotneho zemiaka...odkedy prikrmujem, tak celu noc spinka, papa az rano - tak sa vytesujem 😵 ale na davky typu 200 ml nemame, maly zjedol doteraz tak cca 70 g naraz... ale asi staci 😅

siska_br
28. máj 2009

pass - ty co tu provokujes s prespatou nocou??? 😀 😀 😀 😀 si odvaaaazna

zuzz - to mas stastie, ze mala po kakacke este zaspi - u nas nehrozi ☹

deni - no, stmavli mi. aj kvoli farbeniu. ale v lete mi slniecko zvykne melir vytahat....chudatko malicke diuska, to sa musi hrozne trapit, ked ju tie sopliska az dusia 😠 😠 😠

tara2
28. máj 2009

adi - dakujeme 🙂

pass - to mas super ze ti prespi celu noc 😉 aj ja chceeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

deni_v22
28. máj 2009

dakujem, zienky, tak nasivin asi vyhral konkurz...

zuzz, krasne cikate 🙂

zdenus
28. máj 2009

aaa dalsie provokaterka- pass, ze spat celu noc...to je cooo? 😲 😲 😲

a ja davam deckam na sople otrivin a je ok 😉

tara2
28. máj 2009

baby tak tie sople vam fakt nezavidim ☹ , u nas to bola skoro neverending story 😝

bezaz
autor
28. máj 2009

jani to nemalo byt, ze ninka zjedla 150, ale ze vy 150 tak som sa divila.. ona aj ked jej chuti, tak zje maximalne nejakych 70.. ale nemerala som to, davam jej z misky a neviem, aky ma objem
ako sa tesim, ze nas sople zatial obchadzaju 😅

petusaaa
28. máj 2009

XFGGSXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX xcx r

petusaaa
28. máj 2009

to vam maly poslal 😀 😝

petusaaa
28. máj 2009

tak nase jedla:
o 7:00 250ml mliecka
o 11:00 2 banany
a teeraz o 2 200g naozaj hustej kase z fazulky, ryze a morcacieho. a zapite z 150ml cajiku

sakris, nemozem pisat, lebo aj maly chce...

zuzz
28. máj 2009

petusaaa, to co mate doma? srotovnik? 😀

bezaz
autor
28. máj 2009

petka pekne
my mlieko, mlieko, mlieko, trochu zemiaku s fauzlou, veeela mlieka, mlieko, mlieko...... 😀

siska_br
28. máj 2009

peti - dva banany??????????????????? 😵 ty kokso, to ja naraz nezjem 😀

bezi - aj my tak...akurat my miesto zemiaky s fazulou cukinu...a este o 26-krat viac davka mlieka v noci 😠

petusaaa
28. máj 2009

zuzz 😀 😀 😀 no, vyzera to tak

bez 😀 😀 😀 tak ale baby si drzia liniu, nie?

bezaz
autor
28. máj 2009

siska keby som mala rozpisat vsetky davky mlieka, tak zahltim temu 😵
ozi petka a maleho banan nezapeka?

siska_br
28. máj 2009

peti - hadam tym nechces naznacit, ze nas samuel je baba?!?! 😠 🙄 😖 😲 😝 😀

prsky
28. máj 2009

my sme dnes dopadli dost na h...ale to preto, ze som musela ist kupit zemiaky a mrkvu, bo chlap vcera zabudol a kym sme dosli domov, bola strasne mrzuta...ale zemiacik s mrkvickou bol vyborny - zosrotovala som to ja..ale skusim jej dat ked sa zobudi...inak ale papame podobne ako ninka...mlieko mlieko mlieko cca 4 lyzicky krumpla s mrkvou mlieko mlieko mlieko mlieko do pitoma 😀

petusaaa
28. máj 2009

nie, on nema z nicim problem. len vcera mal take redsie ale to som nedosla na to ze z coho to mal. mozno z melona. ale ten som mu davala aj v utorok, tak neviem. a dnes uz nemal 😒

tara2
28. máj 2009

zuzi - jaj tak som to zle pochopila 😅 . Ale skus si zmerat ten objem mozno budes milo prekvapena 😉 , ja som tiez neverila ze by to bolo 150 ml, tak som to hodila do odmerky a fakt to bolo tolko 😀

peti - to su porcie, nie tie nase ze 150 ml 😀 😀 😀 a dva banany? to su cele moje ranajky 😀 😀 😀 to je iny hlados ten tvoj Risko 😀

bezaz
autor
28. máj 2009

prsky aspon ze tak 🙂 lala tiez asi ide do linie 😵

petusaaa
28. máj 2009

siska, to by som si nedovolila, on sa este rozbe´hne nbjb 😉

pass
28. máj 2009

baby, vsak ja neprovokujem 😀 kiez by to bolo kazdu noc 😉

petusaaa
28. máj 2009

baby, a kolko je 150ml g? ospravedlnujem sa za tie nbjb, ale to maly mi sem kafre. a rozculuje sa, ze mu nedovolim 😀

zuzz
28. máj 2009

nechcem vas nahovarat na veci, s ktorymi nesuhlasite, ale ak vam deturence tak nechcu ten doma uvareny zemiak a mrkvu, skuste im dat kupovanu zmes. ja viem, ze prvomaminky chcu to najlepsie, aj ja som ondrovi vyvarala o dusu ...
nam sa velmi osvedcila (ved ste mohli na znakovani v BA aj vidiet) little bee zmes mrkva+zemiak+hovadzinka. je to pisane od 4.mesiaca. a vraj aj BIO. ma to super konzistenciu - take poredsie, dobre sa to prehlta, a to natalka ma s prehltanim problem, to je fakt.

petusaaa
28. máj 2009

zuzz, aj mi pouzivale little bee 😉 len tam musi fakt clovek pozerat, ze co to obsahuje, lebo som uz nasla aj cierne korenie na +6m zavarenine, cukor, sol a podobne 🙄 my sme kupovali cukinu so zemiakom. a este hrusku nejaku 😉

zuzz
28. máj 2009

tak si tu sedim, docitavam temu o latkovych plienkach, mala mi sedi na nohach, prave sme boli umyt ritusu, zrazu rana ako z dela, normalne som nadskocila. a hned na to mi po stehnach tecie teple hovie.ko. znova sme sa boli umyt, ja som hodila nohavice do prania. sadli sme si, o par sekund dalsia rana 😎 a uz zacala aj tlacit. tak znova utekame do kupelne, ja hadzem uz aj bluzu do prania, a opica sa vyskiera, jak jej je uz dobre, uz ju nic v brusku netlaci. a ja ze co je taka rozmrncana po dobrom spanku. 😀

zuzz
28. máj 2009

a uz sme sa odfotili, tak mame aj novu fotku v pase 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2002741&l...

deni_v22
28. máj 2009

zuzz 😀 😀

bezaz
autor
28. máj 2009

zuzi pekne 😵
ninka bola asi odrovnana z toho ranneho vstavania, zaspala mi v kresielku v kuchyni, kym som varila 😅 😲
peti to kazdu vyzivku musis pozerat, lebo v hami je obvykle celer a ze od 4.mesiaca a pod

prsky
28. máj 2009

Dnes mi Lala pri krmeni vzala lyzicku...takto to dopadlo: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30398699&...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre