Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
17. dec 2009

prsky, nadcha tak 10 dni sprijemnuje zivot 😝

tara2
17. dec 2009

deni - to je normalne ze mu tam prisili tampon, to sa robi vzdy 😉 . Za par dni mu ho odstrania

zdenus - to si musela mat fasacky hlboko auau ja to nastastie nemam az take hlboke

zuzz - hej vecer ideme myslim na 19:00 tak sa stretneme 🙂

adi - mam rovnaky nazor ako cryo, v cakarni medzi chorymi detmi najskor chyti nejake svinstvo. Skus zavolat dokine ked jej to neprejde...ja som s malym naposledy u dokiny nebola a tiez mal sople a trosku kaslal. Nasadila som mu cebion multi a mucosolvan a za dva dni bolo po kasli, sople trvali nieco cez tyzden. Aj tak by mi dokina naordinovala to iste...

cryonae
17. dec 2009

yo. tak dva tyzdne by som tomu dala max... ja som malemu tiez dala cebion teraz preventivne a tiez pije caj na imunitu a je uplne fit
ked bolo moc zle s nosikom, tak som mu dala nasivin a zapla zvlhcovac vzduchu

tara2
17. dec 2009

ja tiez davam stale cebion, dokina mi to schvalila a caj na imunitu mame tiez 🙂

cryonae
17. dec 2009

neveriiiim, maly si sadol na gauc a cumi na tv... u nas novinka 😀 😀 😀

prsky
17. dec 2009

baby, nasa dokina objednava taketo male deticky a hned sa fici k nej dnu, takze s tym problem neni 😉 ja jej davam to, co mi hovorila minule - nasivin do nosa a odsavam + synupret na kasel a v noci ficime na zvlhcovaci s par kvapkami eucalyptu - caje (ako som pisala) uplne odmieta

my sme vcera pozerali rozpravku UP (kedze v telke davaju velke kulove) a mala sa normalne ze rehlila na tom, ked sa tam ti dvaja ako deticky rozpravaju - potom uz ju to prestalo zaujimat 🙂 a kuka reklamy, ale podla zvuku - otoci sa len na tie, ktore ju zaujimaju (vacsinou prostriedky na vlasy a proti bakteriam) t-comacke reklamy ignoruje 😀 😀

tara2
17. dec 2009

adi - tak to mas dobre ze nemusis s malou cakat 🙂 u nasej dokiny to platilo len do pol roka 😠 . A sinupret na kasel u nas moc nezabral 🙄

co sa tyka reklam tak my milujeme reklamu na superstar a este nejakych par, ostatne tiez tvrdo ignoruje 😅

petusaaa
17. dec 2009

prsky, dakujem, dnes mi prislo od teba 😵
to fakt vas beire prednostne? u nas to platolo len do roka. teraz uz cakame vsade ako velkaci... a to sa teda mame kde nacakat 🙄ale uz az do noveho roka nikam nejdeme 😵 😵 😵
u nas ficia reklamy na Hugo hugo (postova banka), a t-mobile a orange 😀

deni, vidis, mna ani nenapadlo pozriet na peciatku 😅 a moc drzim palce. nechapem, co im to na tej histologii. moja kamaratka cakala 2 tyzdne na vysledky jej 3tyzdnoveho drobca. fakt hrozne... 😔

tal stale na vas myslime...

nam dala na imunitu dr imunoglukan. neta odporucila. kedze je nas doma kopec, stale chodime po dr a tak...

pepka
17. dec 2009

ahojta baby,

tal, tatinovi drzime palce zajtra, silno a vsetky 😉

deni, aj moja mamina si ide dat vyberat tu hrcu na hlave v blizkej dobe, zatial si dala len sosovice teraz, nemala odvahu na tu hrcu. Jej kolegyna bola nedavno, ze sa to zvykne nazbierat, lebo je to velke a davaju tam nejaky dren, ci co... Robia to s lokalkou, vraj to neboli, len je to dost neprijemne, ked sa ti pri vedomi "vrtaju v hlave".

pepka
17. dec 2009

deni, prisili mi tampon k hlavee?? to som este nepocula 😕

pepka
17. dec 2009

mu

pepka
17. dec 2009

my sme boli dnes s Hankou u zubarky, vrtala jej kaz, nastastie je taka zlata a jemna, ze to opat vobec nebolelo, takze tam Hanka zatial chodi rada....
Matovi sa tlaci stvrty zub, sa teraz nejako rozbehol, rok nic a teraz pojdu jeden za druhym...

deni_v22
17. dec 2009

tak aj my sme spat od zubara..bola som s Emkou na preventivke, tak nam to hlupo vychadza, floridovat vie len raz za pol roka + 1 den..chodievame v juni a decembri, ked je najviac ludi 😝

pepka, tiez som sa divila tomu tamponu na hlave..ale ked nasa tarus pise, ze normalka, tak asi to tak bude 🙂 len mam medzery v medicinskom vzdelani 🙂

prsky
17. dec 2009

tak to som rada, ze nie som sama, u koho sa aj telka sleduje 😔 som sa citila ako krkavcia mat (ako ne ze by u nas telka ficala cely den, ale vecer fici a kedze Lalu pred 22:00 teraz uz zriedkakedy dostanem do postele, tak kuka s nami)

petus...no problem, my by sme nevyuzili, tak rada posuniem, ked to pomoze

a nasa zatial berie, neviem dokedy, ale aj keby nas uz takto vziat nechcela, da sa objednat aj normalne, ale to uz za poplatok

prsky
17. dec 2009

jaj a zabudla som Lalusu pochvalit...14teho dala prve samostatne kroky a dnes uz beha po byte uplne sama ... vonku jej to uz tiez ide, ale tam radsej chodi za 1 ruku 😵

tara2
17. dec 2009

adi - my tiez zapiname telku az vecer a maly o takom case je este hore... a blahozelam k chodeniu, maly sa este boji sam pustit

bezaz
autor
17. dec 2009

tal, deni drzime palce 😔
jaj adi, tak lala uz chodi? u nas tak maximalne 4 kroky a potom si sadne alebo ide na kolena 😅 som myslela, ze ked sa uz raz pusti, tak uz zacne chodit, ale kasle na to
my tv cez den, len ked uz mlada nevie co so sebou, pustame babysigns alebo hudobne kanaly, ale vydrzi to sledovat tak maximalne 15minut.. reklamy hlavne orange, kde je ten vlacik, inak ju az tak moc nezeru
som sa vcera aj zabudla "pochvalit", ze opica dala dubaka a rozrazila si peru na zuboch, kokso krvi jako z wola, hned si do ust napchala aj ruky, vsetko krvave, ma chytil hysak, lebo som nevedela, co si spravila 🙄
inak na plavani super, sa ponara ako tulen 😀

prsky
17. dec 2009

hej chodi, ale len doma a akonahle narazi na prah, tak ide na 4 a tak uz ostane, kym si zas nezmysli postavit sa...podla mna ju to zacalo bavit a teraz trenuje ako diva a vonku stoji, kym jej nedame ruku - este nie je uplne ista. ale takto chodi len dnes...vcera este tiez dala max 4 kroky a potom na vsetky 4 - uvidime zajtra 😀

janejane
17. dec 2009

Ahojte,

poradte kde kupujete v BA papucky? Moj maly zacina chodit, tak potrebujem cim skor kupit. V Auparku bol taky obchod, dnes som tam bola a uz tam nie je....
Dakujem za rady....

horajda
17. dec 2009

jeeeeeeeeeeeej adi fakt lala chodi uzasne gratulujeme 😵

prsky
17. dec 2009

janejane..nasa krpata nosi doma len topanocky alá liliputi (ich cinska verzia) takze neporadim

hor...jj, aj my sa tesime 😉

bezaz
autor
18. dec 2009

janejane ja kupujem v samorine, maju tu aj kornecki aj rohacan, ale tiez sme dlho nosili ruji ako lala

cryonae
18. dec 2009

bre ranko 🙂

tali nevies v akom atelieri bola ta tvoja kamoska monika? ta fotka na FB nema chybu 😵

prsky
18. dec 2009

cafte..zuzi, ty by si si mala pytat uz provizie za sprostredkovanie 😉 asi ta onedlho budem aj ja otravovat 😅

prsky
18. dec 2009

ale inak mne sa tie rujisky lubia a maju velkosti aj pre skolkarov 🙂

bezaz
autor
18. dec 2009

adi kludne.. ved dobehnite na navstevu, popozeras aj topky 😀 no co, ked maju dobry vyber a ceny cca o 15percent nizsie ako v BA.. sak ta predavacka ma uz pozna, sa zdravime na ulici 🙂

prsky
18. dec 2009

zuzi..tak sa pozvem niekedy v druhej polke januara alebo asi az vo februari, kedze v januari budem trpiet jak kon na skuskach 😒

bezaz
autor
18. dec 2009

jasne, budeme rady, zavolame aj zuzku, aj janku 😉 sice teraz nemozeme vegetit v parku ako v lete 😅

petusaaa
18. dec 2009

pozeram, ze tal este nedala vediet...

deni_v22
18. dec 2009

cafte,
baby to ake su tie ruji topanky?

blahozelame lale k prvym krocikom 😉

dnes sa chystam na vianocny koncert, bude na konzervatoriu, takze nieco lepsejsie.. Emka tam hra 4-rucnu s kamoskou, snad to nedobabru... tesim sa, ze aspon nejaka kultura 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre