Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
25. jan 2010

ahojte, no tak som dnes vyskusala iny typ cvicenia - daky body workout, a veru sa bojim, ako zajtra vstanem z postele, lebo uz dva roky som veru neposilovala ani nohy ani zadok. ta zumba je predsa len o inom, skor o kondicke.
alergologicka, u ktorej som bola s ondrom, mi poradila obratit sa na gastroenterologicku kvoli tomu, ako natalku strasne zapeka z kravskeho mlieka, vraj to moze byt sposobene tou laktozovou intoleranciou (teraz si nespomeniem, ako presne sa to odborne nazyva). tak to asi dame overit, len sa musim dokopat a zas ju do tych biskupic objednat. to zas bude cakanie...

mojkamirka
25. jan 2010

zuzz, poteší, snád to nebude tá intolerancia, len to že je to možno na ňu ešte skoro

talinka
26. jan 2010

cafte, aj Tomina nejak zapeka a neviem z coho,jeme to co zvycajne....akurat nove co je, tak smotanovy jogurt, moze aj z toho???
a z coho sa mi dobre pototo?? 😀 nech mu to ulahcim aj dnes tlacil jak blazena a taky mini bobecek 😅 ako hrasok....

tara2
26. jan 2010

Cafte 🙂

zuzz - aspon budete vediet ale snad to nebude intolerancia, ako mojka pise mozno je to na nu este skoro...

tal - niekde som citala ze kasa z ovsenych vlociek, vlocky treba rozvarit uplne na kasu a tu mu potom dat, skus snad pomoze 😉

talinka
26. jan 2010

jani, dakujem..skusim 🙂

horajda
26. jan 2010

cafte baby, davali ste niekto navyse vakcinu proti ovcim kiahnam?ta by sa mala totizto spajat s tymto ockovanim. ja sa iba preto pytam lebo som ich nemala a bojim sa keby som bola nahodou tehotna

cryonae
26. jan 2010

hello baby,

zuzi no ak si nemala, tak by som do toho urcite sla. ja som dala tomimu tu vakcinu... trosku sme asi 5 dni teplotovali a bol hrozne protivny, ale uz je dobre

premyslam, ze mu dam aj meningokoka... premyslali ste niektora o tom?

horajda
26. jan 2010

heli a coto stoji nevies?a nevies ci sa mozu aj dospeli a ci to ma nejaky vyznam?

mojkamirka
26. jan 2010

ahojte,

tal u nás zaberá slivková activia, do 2 hodín po nej naklada, alebo fenyklový čaj, no ten minule nezabral. Ak ti papá ovocie tak najlepšie nastruhané čerstvé jablčko.

hora, ja som proti kiahnam nedávala, to je to navyše čo sa dopláca, že?

cry, ja som o tom meningokovi ani nepočula

a máme už len 37,5 po odrataní, snád to tak aj ostane. len je ešte nevrlý a večne sa na mna lepí

talinka
26. jan 2010

mojka, dikes za tip, uz sa vykandil hned ako sme zjedli jablkovu vyzivu a slo to lahko 😀 vyliecte sa.----

mirri
26. jan 2010

mojka-bobecek,se nedivim,ze chce byt u tebe.a at uz jde teplota dolu!!!a sikula,ze se naucil spat v postylce.muj spi v postylce jen dopoledne,pak konecna.vecer se chce ke mne tulit a valet se mi po brichu a osahavat mi prsa.... 😀

jinak dneska si cpal porad prst do krku az ho natahovalo.se tim bavil,nez se z toho poblil.... 🙄 a taky v noci spal,az mi to prislo divne a zase jsem se budila ja.....

v nedeli jsme tu meli karneval,tak jsme poradne vymrzli,ale malemu se libilo.no pristi rok poridime uz i masku... 🙂

talinka
26. jan 2010

mirri, a ten tvoj bobecek je dobryyyyy....ze se z toho poblil 😀 😀 😀

cryonae
26. jan 2010

tie ovcie kiahne stali tusim 43 ejur? ten meninkogok netusim, ale asi do toho pojdem.. lepsie ako zapal mozgovych blan.. :/
poznam zopar ludi, co po tom mali nasledky

mojka drz sa... to prejde, maly sa odo mna tiez nepohol celu dobu a dnes si zase fici celkom samostatne 🙂 tak sa z toho tesim... uz som mlela z posledneho

babby supla som ostrihane fotos na FB, tak kuk 🙂

siska_br
26. jan 2010

ahojte

mojkovci - vy teplotkujete??? ☹ a ja ze preco ste neboli cvicit...uz som mudrejsia... tak sa drzte, nech je vam uz lepsie

fasa, maly po polhodke spanku hore...letim

zuzz
26. jan 2010

heli, krasne fotecky. a aj tie botasky su 'na zozratie' 😉

mojkamirka
26. jan 2010

siska, ako bolo na cviku, skvele že? skoda že sme neboli, tfuj, zas mu vyskočila teplota, Chúdáčik už mi ani do vane nechce vliezť čo som ho včera sprchovala na trikrát vlažnou vodou aby tá mrcha zišla dolu. ešte aj v noci. Nasťastie je MM doma tak vypomáha. 😅

bezaz
autor
26. jan 2010

caveste, no same choroby tu chodia 😅
heli pekne fotecky 😉
ninka dnes na plafcu sama skakala do vody, kokso takych pupkacov davala 😀

tara2
27. jan 2010

Cafte 🙂

bez - 😀 😀 😀

heli - fotky su zlatucke, maly je fesak 😉. Ides dnes na zumbu? Mam pre teba jeden kupon na Nutrilon od zuzz 🙂

vcera som maleho tak unavila ze o osmej bol uz na kasu ani chodit riadne nevedel 😀 a hned ako som ho dala do postielky zaspal 🙂 . Asi to budem musiet robit takto kazdy den 😀

cryonae
27. jan 2010

hello,

tari dnes nejdem, bola som vcera a navyse mame auto v servise na generalke 🙄 inak vcera tam nejake baby spominali, ze juri ide na 3 dni prec, tak neviem, ci to uz dnes....
a dakujeeeem!
tari u nas to tak fici uz dllllho 🙂 drobec chrni cez den len nejakych 40-80 minut a potom je o osmej tak grogy, ze mi zaspi este vo vani, mliecko si vylucha uz v spanku a ja sa nenervacim pri nekonecnom uspavani 🙂
akurat dnes nastala zmena a vstavali sme vynimocne skoro a maly chrape uz teraz... dnes to vidim na dva spanky... teda dufam, inak padne mrtvy uz o siestej 😀 😀 😀

tara2
27. jan 2010

heli - dnes radsej zavolam ci zumba plati dik za info 😉 . A maly spi este stale 2x cez den po hodine, poobede aj viac zato rano uz zase vstavame o 7:00 🙄

bezaz
autor
27. jan 2010

kokos baby, jako vam spia tie detvaky 😝 u nas pravidelne maximalne 20minut, napr ked ideme z plavania a viac nic..
dnes v noci vystrajala opica 2hodiny, vykrikovala na mna mememe, peto sa nasral, ze som jej nechela dat mlieko.. som totiz zistila, ze mlada saje asi 15glgov a potom uz len dudluje 🙄 😠

zuzz
27. jan 2010

😀 bez, ved nech si to peto skusi, vstavat k nej. ja som minule naziapala na muza, ked nenachystal do chladnicky mlieko na rano (n. ho pije cca o 5:30) a mal tu drzost zahlasit, ze ved to nie je take dolezite, ze teda nech si to on vyskusa niekolko dni k nej v noci vstavat a este takto skoro rano chystat mlieko. ze ho nenachystal, by mi az tak nevadilo, ved ked o tom viem, pripravim ho ja, ale ta jeho hlaska o dolezitosti ma ukrutne vytocila.

horajda
27. jan 2010

cafte babule, ako vam ja zavidim tu zumbu ani si neviete predstavit
zuzka je nejaka hotova dnes neviem ci na nu nieco lezie alebo su na vine zuby, tiez uz isla spat lebo v noci nespala a teraz bola ufnukana, dala som si ju do manduci na chrbat a zaspala mi tak som si spomenula na tie casy ked bola malinka a nosila som ju doma v manduce 😉

horajda
27. jan 2010

inac zuzka mi po dva dni vecer vobec nechcela mlieko a rano az o 6, takze na toto sa nestazujem

talinka
27. jan 2010

cafte 😉

tak ja nechcem provokovat,ale mne Tomino zvykne este 2x spavat..prvy spanok tak 1,5-2 hodky a druhy pol hodku az 1,5 hodky....ale zas kym mi vecer zaspi je 22,-23,00....iba ked ma jeden spanok denne 2 hodinovy zaspi mi medzi 20-21,00

prave som si objednala salat z pizza hut a neviem sa dockat, som nejaka veeelmi hladna 😀

talinka
27. jan 2010

idem si prave vyplnit formular na dalsie plavanicko...v aprili 🙂

zuzz
27. jan 2010

baby, co byvate v rod. domoch - tiez sa vam stava, ze ked pride daky fajciaci majster, tak hadze ohorky len tak po dvore? som dnes jedneho takeho musela normalne napomenut. a to videl, ze tam mam malu na dvore, hrozne.

cryonae
27. jan 2010

zuzz tak to je dost nehorazne ☹ aj ked mne raz navsteva nechala ohorky v crepnikoch s kvetmi.... 😀 😀 😀 🙄

tak bobek uz zase spinka... neviem co je to s nim ☹ len pizuka, taha ma za nohavice a ked sa pohnem, tak sa hystericky rozplace... ma riadne opuchnute dasienko, tak dufam, ze to budu 'len' zubky

tara2
27. jan 2010

hor - vsak pod niekedy s nami 😉

zuzz - takych je vela bohuzial 😝 , ja sa uz "tesim" na tu invaziu spakov co budeme mat na pozemku ked sa roztopi sneh

cryo - to bola dobra navsteva 😀 😀 😀 ale zase lepsie ako by ti mali zapalit dom 😉 . A nam sa prerezava uz druha stolicka 🙂 ale uz je to o dost lepsie, ani hnacku uz nemame 🙂

talinka
27. jan 2010

a Tominovi sa rast zubov zastavil... 😅 zostali sme pri cisle 6...4 hore a dva dole a ani nevyzera, ze by sa im v blizkej buducnosti chcelo ist von 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre