Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
22. mar 2010

jaj, tak to som nevidela, ze by on mal s tym nieco spolocne, ale ako vidno, pred volbami treba ukazat, ze aj za toto sme "vdacni" len a len jemu 😝

zuzz
22. mar 2010

ahojte,
tak je s nami zle. crp az 52, dychanie zas pisklave, atb krpana dnes dostala bez dalsej debaty, aj celkove, aj pamycon do nosa. a doktorka sa ma spytala, ci nas nema poslat na liecenie. ze napise odporucanie pre obe deti a pojdem tam s nimi na dva tyzdne - do tatier. tak ma zaskocila, ze som ani nevedela, co povedat. ale asi to vezmem, ved uskodit to nemoze. idem pozriet Srobarov ustav, lebo to mi kazala, ze si mam dat vyhladat, ze tam by nas poslala. vo stvrtok mame ist na krv, urobi jej celkove vysetrenie vsetkeho a objednali sme sa na imunologiu. ono je to uz asi fakt zle, ked je takmer kazdy mesiac chora, soplava.

a na veselsiu temu - normalne ma dnes vecer prinutila odpocivat - ja inak neviem len tak sediet, kym vsetko nie je porobene, upratane atd. - ale taka bola rozmrncana, ked som sa od nej pohla na meter, uz vrestala, tak som lezala na gauci, ona pokojne sedela vedla mna a 'citala' si a lozila okolo mna. ale som sa nesmela ani pohnut 😀 .

automat na mlieko maju aj vo vranove, svokor mlieko odtial uz len kupuje, mne ale dako viac vyhovuje to pohodlie s krabicovym, ked nemusim nic prevarat. krpanu uz aj z neho aj tak tak zapeka, ze toto cerstve by sotva zniesla.

to tretie ockovanie sme kvoli chorobe stale este neabsolvovali. dufam, ze sa to moze takto posuvat. ale vraj by mala komplikovany priebeh, keby ju teraz zaockovali, tak to radsej nie.

cryonae
23. mar 2010

Bre ranko maminy,

zuzz fuuuha ☹ ale super, ze vam dokyna ponukla to liecenie, urcite Natalii pomoze zmenit vzduch

baby je rano a ja uz nevladzem 😖 este jedna takato noc a odvezu ma

ale dnes rano ma maly sokol... som mu bola o piatej rano robit mlieko a trval na tom, ze pojde so mnou a ako som sa tak motala po kuchyni a snazila sa prebrat, tak maly furt ukazoval na svoju hlavicku a na linku... ked som uz dokazala zaostrit, tak som si tam vsimla strojcek na vlasy... on si normalne pamatal, ze som ho tym strihala 😵 😵 😵

vcera som bola pozriet Sic a Patrika 🙂 Patrik riade narastol a je hrozne zlatunkyyyyyyy a pozdravuju

k tomu mlieku... no urcite by som ho vyskusala, ale ze by sa mi ponho chcelo chodit kazdy den.... neviete, kde to maju namontovat v BA?

baby nemate niektora dvd vlacika Thomasa?

mirri
23. mar 2010

dobre ranko damy.... 🙂

vcera mi maly usnul bez mlika,prisla jsem pozdeji z prace,kolem 11 jsem mu namazala dasne a konecne jsem se po mesici vyspala!!!samozrejme neprospi celou noc,takove stesti nemam....pridala se 4. stolicka.... 😝

cryo-sikulka je maly.... 🙂 a my mame dvd masinku tomase,u nas jede cele dny............. 😝

amon-tedaaa,ze by dalsi miminko....cekam s tebou..... 😀

zuzz-sakra,chudinka mala.je skvele,ze vam dr nabidla leceni,urcite jed!!detem to jen prospeje.

my tady mame automat asi pul roku,ale dr mi nedoporucil pro maleho tohle mleko.mozna proto,ze by ho mel maly pit misto mm...mam kupovat cerstve v obchode a neprevarovat...ale pokud by bylo jen na vareni,tak je ok.

mirri
23. mar 2010

hmm,ted kdyz predelali konika,tak uz nevidim vase albumy...to rozdelili na ceske a slovenske,to je blby teda..

bezaz
autor
23. mar 2010

cafte
zuzi, chuda natalka, ale dobre, ze vam doporucila dokina liecenie, aj sic pojde s patrikom, resp by mali ist tiez do tatier na liecenie.. dufam, ze sa pride na to, z coho to mate.. aj naty aj ondro
heli, co tomino stale zuruje? u nas dnes relativne pohodicka, len je tiez nejaka umrncana posledne dni 😝 k tomasovi, nestacia ti videja z youtube?
am, no ja nic nepisem, len cakaaaaaam 😀
mirri vidis, to som si ani nevsimla, ze nemozem vidiet vase albumy 😅 vacsinou sa sice snazim pozriet fotky na FB
pocujte, co tak zajtra stretko? ak sa nepokazi pocko, mohli by sme vybehnut do sadu JK

cryonae
23. mar 2010

baby ja neviem co to je s malym, ale hadzem to stale na tie ocaky.... dnes mi je z neho uz do revu.... nemozem spravit ani krok, lebo ruci ako pavian ☹

zajtra mozme, budeme sa na vas tesit 🙂

pustala som tominovi Tomasa z youtube, len teraz sa mi stale driape k notebooku a radsi by som mu to pustala klasika na dvdcku 😉

ten moj tasmansky dabel sa vypytal, ze chce jest, tak som ho vysadila naspat k nedotknutym ranajkam do sedacky, drobec si dal tri hryzy a zaspal.... no pekne
tak aspon dam oprat 🙂

horajda
23. mar 2010

cafte zenuse, pisem vam narychlo z uk, vidime sa stretavate a my sme este neni doma ☹ mohli by sme ten stvrtok aj piatok

deni_v22
23. mar 2010

ahojte,
ach jaaj, zuzz, Natalka sa natrapi 🙄 a ty s nou ... snad to liecenie pomoze...

cryo, maly je hlavicka, ze si take veci pamata 😵

my mame dalsiu takmer prespatu noc....dnes sa prebrala o 5,15 s placom, tak som utekala z obyvky za nou a po dvojdnovej pauze nakojila, aby sme aspon do 6 este polezali...

aj u nas je krasne..inspirovalo ma to k umyvaniu okien, uz len obyvka a mam to komplet..

a nasla som dnes malej v puse prvu stolicku, teda len taky mini vrcholcek z nej, ale uz je vonku...

prsky
23. mar 2010

cafte

cryo...tu pisu http://www.automatnamlieko.sk/ ze v marci by to mali niekde v BA namontovat, ale ze este nevedia presne, ze kde

heh, ja som okna drhla ked este snezilo 🙂

deni..ty si odstavila na noc nakoniec? ja furt kumstujem nad tym, ako to spravit

tara2
23. mar 2010

Caft 🙂
automaty na mlieko su podla mna super, aj vo Vinicnom na druzstve predavaju mlieko cez leto sme zvykli obcas nejake kupit
🙂

zuzz - aj znama bola s detmi v Tatrach na lieceni a povedala ze tam bolo super, tak chodte detom to urcite pomoze 😉

heli - to DVDcko som videla u kamosov, skusim ich poprosit nech mi to napalia a potom posuniem

amon - a nemoze ti meskat ms kvoli tomu ze si bola chora? Este sa neplas, mne pri chripke zvykne niekedy meskat aj 2 tyzdne

vcera bola u nas prsky s Laurinkou zlate priniesli nam spievankovo a cd s pesnickami 🙂. Dominikovi sa Laura asi naramne pacila lebo ju chcel stale bozkavat a ona ho chuda odtlacala asi nevedela ze co od nej chce tak vyuzil moment prekvapenia a rychlo ju pobozkal 😀 😀 😀 . A troska sa aj pohrali, uz je to uplne o niecom inom ako ked boli malicki, strasne boli zlati

co sa tyka stretka my zatial mozeme cely tyzden

tara2
23. mar 2010

adi - ozaj DVDcko aj CDcka idu dakujeme. Inak celkom uspech, maly sa vydrzal kukat na spievankovo asi 15 minut normalne rekord u nas 🙂

prsky
23. mar 2010

tarus - no Lala vedela, čo sa od nej očakáva, len ona je strašná netýkavka 😀 ale inak je to fakt super teraz, ako sa už tie naše deťúrence oťukávajú 🙂
a teším, že sa páči

cryonae
23. mar 2010

tak my uz sme vstali 🙂 maly zaspal, ja som isla zehlit, potom som odpadla aj ja a svorne sme sa zobudili o jedenastej 😀

tari no to by si bola straaasne zlata!

baby za zajtra kedy? tak sa tesim na tie vase pokladiky! a samoska ze aj na vas 😀

bezaz
autor
23. mar 2010

heli asi doobeda a podla pocka.. o 10?

zdenus
23. mar 2010

zuzz, to mate teda poriadne nasr...na kopu...ale Natalke liecenie pomoze a vyrastie z toho 😉 😉 😉

my sme boli dnes na kontrole, dychanie ma uz super, ziadne spazmy, piskanie..tak tesim, tesim...atb este do stvrtka, ma z nich slusnu sracku, ale uz to nejako hadam dobojujeme 🙄

skolkarske sople uz sadli aj na marcela, to aby sme si nahodou navzajom nezavideli 😝

a dnes mi kamos vonku hovori, ze v naej skoke su vsi, kuaaaa...tak predpokladam, ze ich eli donese pri nasom terajsom stasti 😠 😠 😠

tara2
23. mar 2010

baby a nepockame so stretkom na zuzku kym pridu z uk? Vsak jeden den hore dole...

zdeni - uprimnu sustrast ja ked pocujem slovo vsi tak sa mi chlpy jezia brrrrrrrrrrrrrr

deni_v22
23. mar 2010

prsky, tak sa nam to nakoniec vyvinulo, ze ako posledne ostalo nocne kojenie...rano a vecer som zaviedla UM, lebo som zistila, ze MM uz takmer nepije, len sa pricucne... bala som sa tej zmeny hlavne vecer, ale zvladla ju v pohode...teraz uz dokonca davam vecer mlieko pred kupanim, aby sla spat s cistymi zubkami..uz tesne pred spanim ani nepyta...
ad nocne kojenie - teraz testujeme spanie v obyvke a ju nechavame samu v spalni...zatial len tri noci su za nami, tak statistiku nerobim 😉

zdeni, vsi ani nespominaj, uz 2x ich Emka dovliekla, bleee 😠 😠

Dominik s Lalou museli byt zlati 😵 dufam, ze ste ich odfotili a s foto sa podelite 😉

zdenus
23. mar 2010

tari, ani mi nehovor...eliska ma totalne huste vlasiska...ale ved stale je nadej, ze to neschyta 😝 😝 😝
a mna uz nejako svrbi hlava....staci, ze pocujem o vsiach 😀
eli bola naposledy v skolke vo stvrtok, tak uvidime...

zdenus
23. mar 2010

deni a potom ste cim likvidovali tie vsiska? v lekarni mi povedali, ze preventivne sa nedava nic, len ked sa vyskytnu, tak sa to riesi

tara2
23. mar 2010

deni - mna ani nenapadlo vybrat fotak 😅 tak som sa tesila ze ich vidim po dlhej dobe ze na fotak som uplne zabudla 🙄 hlavna vec ze som dala den predtym nabit fotak

zdeni - uz aj ja sa skrabem len to pocujem 😀 😀 😀

deni_v22
23. mar 2010

zdeni, preventivne existuje jeden sampon ceskej vyroby, uz nepamatam, ako sa volal, bol na bylinnej baze, tak sa mohol aj preventivne..ostatne pripravky su vacsinou brutal chemia.... ja som trpla, aby som ich od E nedostala, lebo druhykrat to dovliekla, ked som bola tehu a to sa ziadny z tych samponov neodporuca....
na likvidaciu sa mi najviac osvedcila mechanicka metoda...dieta si posedelo 2h v kupelni na pracke a ja som jej presla po pramienkoch celu hlavu a co nezlikvidoval sampon, dala som rucne dole - mala vlasy pod lopatky, bolo mi luto strihat ju, ale nastastie na 2x boli prec..

tara, skodaaa ☹

zdenus
23. mar 2010

deniska, diky...a dufam, ze nebudem muset....

deni_v22
23. mar 2010

tiez dufam, ze ti budu tieto informacie na dve veci 😉

zdenus
23. mar 2010

diky diky... 😉 😉 😉

prsky
23. mar 2010

lol...ja som zas so sebou fotak zobrala, ale som ho akosi ani nevybrala, bo sme kecali a obdivovali nase kuriatka 😀

na vsi uz orthosan nepomaha? ja som raz dovliekla z tabora (mala som dlhe vlasy az po krize) a 2cykly orthosanu zabrali + cesanie odvsivovakom

no Lala dost pije MM aj cez den zo 2x, takze ja to asi vydrzim, bo kupovat a zarabat UM sa mi nechce a kedze aj napriek litrom MM co vypije ma dost tvrdu stolicu, sa obavam, co by odstavenie s nou v tomto smere porobilo

a stretko by mi viac vyhovovalo vo stvrtok 😉

zdenus
23. mar 2010

prsky, orthosan si aj ja pamatam.....ale teraz uz je kadeco nove a hlavne to stoji okolo 15€ 😖

prsky
23. mar 2010

zdenus..ze ma to ani neprekvapuje 😒

zdenus
23. mar 2010

mna to veru prekvapilo, ked zavalila v lekarni, kolko tie somariny stoja...nemam prehlad...ved to vichy sampon stoji menej 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre