Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
23. mar 2010

prsky, jasne, ze neodstavuj, ked vam to funguje...ja som sa obavala, ze bude mat mlieka malo, preto tie opatrenia...

a k pripravkom na vsi...je fakt, ze su drahe ako das, ale tiez tie vsi su previti a su coraz odolnejsie na povodne receptury, takze orthosan uz nezabera...vraj uz ani ten francuzsky PARASIDOSE ...

zdenus
23. mar 2010

prsky, ked vam to vyhovuje, tak ju neodstavuj...u nas to uz bolo hrozne, stale v noci hore, som to nezvladla 🤐

bezaz
autor
23. mar 2010

fesandy, tak to dajme na stvrtok, co uz s vami 😀
jemine, take vsi, brrrr.. mna to ako dieta obislo, neviem, co by sme robili, kedze som mala vlasy po pas 😅
ad kojenie, ninku kojim stale 3x za 24 hodin, raz pred obednym spankom, raz vecer, ked ide spat a raz v noci medzi 0.00 a 4.00.. neobtazuje ma to, ked moc hryzie, prso ide von a ma smolu.. nastastie pije dost.. u nas sa noci upravili po statnici a zlcniku, asi chuda malo traumu z tej jednej noci bezo mna, tak sa radsej ukludnila.. a ukludnila som sa aj ja.. 😀

talinka
23. mar 2010

cafte 🙂

aj ja uz chcem odstaviiiiit 😝 ale ked mna ceca asi vkuse aj cez den...stale sa na mna vydriape a ja nemam to srdce mu nedat...ja to asi nezvladnem 😅 keby uz aspon zuby boli....ale ziadne nam uz par mesiacov nevyrasili, vkuse len tych 6 .... 😝 a chcela som kojit, ked porastu,ale tym to tempom, budem kojit vecne....ale ked on sa tak tesi,ked si moze cuc....aj vecer pred spanim, normalne sa meta a tesi 🙂

prsky
23. mar 2010

bez...urobili by ti to, co mne - posadili na stolicku, cesali a cesali a vyberali vsi a vyberali, potom zmili orthosanom a o tyzden alebo tak zopakovali (ked sa vyliahli dalsie z prezivsich vajicok)

baby, sak hej, len to je taky syndrom...ked vsetci, tak aj ja uvazujem, ci by to nemalo tak byt a hlavne sa trochu obavam ako na to s dalsim drobcom (aj ked na to by som mala min 8 mesiacov cas)

prsky
23. mar 2010

jeziiis, moje oci - ze zmili - koksooo - hanbim hanbim 😅

bezaz
autor
23. mar 2010

adi, ja to neriesim, ak otehu a ninka sa neodstavi, tak budem dalej kojit, kym nebudem mat z toho nejake problemy, co ked tak mozu byt v 3. trimestri a to uz ninula bude mat {hadam} skoro 3 roky 😀

prsky
23. mar 2010

zuzi, nejde o to, ja viem, ze budem dojcit obe deti, lenze Lala v noci cucka kazde 2hodky, tak by to bolo dost narocne 😉

bezaz
autor
23. mar 2010

adi, tak treba ist na jedno noc prec, nech sa chudak rudusik vytrapi a bude 😵

prsky
23. mar 2010

😀 no, na to sa odhodlam, ked ma riadnejsie ako riadne nas.ere 😀

tara2
23. mar 2010

ada - 😀

prsky
23. mar 2010

inak som si vsimla, ze niektore fora sa "zosukromnuju" - nechame si nase verejne?

bezaz
autor
23. mar 2010

baby, akurat som preletela diskusiu o reakciach na ockovanie v 15. mesiaci, no hroza, ja to malej hadam ani nedam pichnut 😢 ☹ je to fakt povinne?

prsky
23. mar 2010

bez...sak o tom sa polemizuje, ci je hocijake ockovanie vobec povinne 😉 ja to tiez moc nechcem dat

cryonae
24. mar 2010

bre ranko,

tak u nas sa ustaluje budicek o piatej rano... parada ☹ nech sa uz posunie cas, nech mam aspon pocit, ze je to o siestej 😀 😀 😀 vcera nam maly zachrapal v aute uz o siestej vecer, doma sme ho dali do postielky, o jedenastej som ho prebalila spiaceho a v polospanku vyluchal mliecko a chrapal pekne v postielke bez prebudenia az do tej piatej... no aspon, ze nieco

a k tomu ockovaniu.... no tie reakcie su tam vselijake, ale zase ked si predstavim, ze by tomi nemal byt zaockovany a nieco take zakerne by drapol.... uf... ja som hotova aj ked ma len nadchu a nemoze dychat cez soplose

a ako vyzera take sukromne forum? tam mozu pisat, len tie, ce im to dovoli tvorca temy?

takze stretko zajra?

prsky
24. mar 2010

cryo...lenze prave pri tejto vakcine /hadam viac ako pri ostatnych "povinnych"/ je otazna aj ucinnost ockovania a ma suvislost s autizmom

co sa sukromneho fora tyka, tak myslim ze hej - ako na flickri - mozes sa prihlasit a tvorca ta odobri - neviem k tomu najst viac info, iba som si vsimla, ze novembrovky 07 sa zrejme zosukromnia a zahliadla som to aj u dalsich

mirri
24. mar 2010

dobre rano.... 🙂

vidim,ze jste tu probiraly vsi... 😝 ,ja je mela naposledy od brachy,kdyz chodil do skolky.mamina to resila ortosanem a vsivackem.silene u toho rvala,pac je chytla i ona,a byla z toho na prasky.... 😀

no,ja taky premyslim nad odstavenim a jsem rozhodnuta,ze do leta bude konec!!!maly v klidu vecer usne beze me i bez mlika,takze zbyva vyresit noc...tam to vidim krute.....a bez revu se to neobejde...a jine mlika nechce.... 😒

no ockovani resim i ja...mame jit za mesic a taky jsem si cetla diskuzi o reakcich....nadsena nejsem...

budicek u nas v 7,se nam to posunulo,jeste min mesic se budil v 8.je to tim,ze prestal spat k veceru,da jen 1 spanek pres den od 11 do 13 a pak vecer usina v 8.predtim chodil spat v 9.ale takhle mi to vyhovuje vic....no uvidime co prijde se zmenou casu.... 😝

zdenus
24. mar 2010

baby, nasa alura zacala rano vstavat o 5,15 hod...mna asi drb z toho...potom uz o 7,30 vyhukuje ha-ha...tak ju dam spat, ale po hodine ju budim a zas ide na obed....ale mozno je teraz este oslabena po chorobe, nefiem....
ked ju nedam sopat hned rano, tak sa ulozi o 10 a zas nevydrzi do vecera, kokso to je ani tak, ani tak.... 😠 😠 😠

tara2
24. mar 2010

Cafte

baby ja uz mam z katastralneho uradu v Pezinku vredy prisaham, dnes nam zase poslali list co im este chyba doplnit aby mohli zapisat stavbu...co sa moze to sa pokazi ja uz budem z nich sediva...maju tam ziadost a 3 dni predtym ako maju dat vyjadrenie resp. zapisat alebo povolit vklad poslu dotycnej osobe liebesbrief ze este nieco potrebuju 🙄 . Od januara sa s nimi natahujeme aby nam povolili vklad casti pozemku (co sme dokupovali od obce) a zapisali stavbu kvoli hypoteke...na vsetko maju 30-60 dni a fakt si davaju nacas. Takze kocky neviem ako to bude so zajtrajsim stretkom dnes bezime k notarke overit sobasny list a cestne prehlasenie a zajtra asi na kataster do Pezinka 🙄 ale mozno to aj stihneme teda budeme sa snazit to stihnut, ja sa zajtra ozvem ak budeme meskat alebo to nestihneme. Ozaj a kde sa stretavame a o kolkej? Zostava ten aupark o 10:00?

co sa tyka vstavania Dominik dnes vstal o 5:30 ale dostal mlieko a spal dalej do 8:00 🙂

ad ockovanie - tiez mi paradne lepilo ale uz som rada ze to mame za sebou

ad forum - mne je to v podstate jedno ci je verejne alebo nie, vsak nic nezakonne tu nepreberame a myslim ze nikto cudzi nam tu nic nepise (teda az na tych par pripadov co sa vyskytli). A tiez ma napadlo ze ked si vsetky skupinky urobia sukromne skupiny uz nebude kon konom...tot moj nazor, ale ked si budete chciet vytvorit sukromnu skupinu jasne ze sa pridam 🙂

amonis
24. mar 2010

čaute to očkování je svinstvo ale prostě to asi musí být proto já nedávam očkovat ani nic navíc jen ty povinne dost se toho bojím a jsem zvědavá na to druhé co jde jestli ty reakce budou zase takové......

jinak furt čakám už jsem z´toho nanervy doufám Jani že máš parvdu a že je to z nemoci ale zas tak moc mi nebylo jen rýma a bolení hlavy.....kojím stejně jak když jsem kojila když jsem to měla tak kurnik nevím co to má být proč to ještě nemám na testu předtím byla jen jedna čarka a nevím jestli bych otěhotněla později když ta ovulace je ten 12 dem po MS jindy se mi to nedařilo jak jsem chtěla otěhotnět......nevíte čím to ještě muže být že se to zastaví měla jsem to pravidelne už tak skoro třičtvrtě roku......

jinak Kiki už chodí třetí den do školky a zatím nic nechytla i když si z kamarádkou vyměnujou kapesníky jak mi dneska zdělila 😠 😠 😠 tak snad už to počasí udělá to že budeme odolnější.......

Karolínka vstavá v 7:00 pak spinka po obědě po 12 hodině a pak večer kolem pul 8 takhle jsem to měla i u Kiki a osvědčilo se mi to že přes poledne spí i ty dvě hodiny......

mojkamirka
24. mar 2010

ahojte,

zuz, neboj podla mna detom to liecenie urcite len polepsi, cerstvý vzduch im spraví isto dobre.

ad vstávanie, my vstávame o 5.30 v lepšom prípade o 6.00 uz dva týzdne, neviem sa dockat zmeny casu 😢 😢 . Na obed chodí spávat okolo 12.tej tak 2,5 az 3 hod. stým ze po pol hodine sa zobudí na mlieko, vypije ho a spí dalej. Vecer chodí spat o 19.tej, Chcela som ho ukladat neskor, no akosi ma zrusil, ked odbilo sedem vecer, zobral si maca na hajanie a isiel sám do spálne, kde na mna cakal. 😀

ad vsi, uzila som si na základnej, vlasy obr. husté do pol chrbta. Pamatam ze mi tie mrchy vyčesávali, lebo sampon moc nepomahal.

ad tehotenstvo, tuto noc sa mi snívalo, ze som tehotna, ale zistila som to až ked kopalo a podla dr. som bola uz v siestom mesiaci. 😀

ad zmeskana menstruacia, mne sa to stáva, ked som v strese, alebo ked mam nejake gyn. problemy, typu zapal a tak... Ak som chorá tak mi príde bez ohladu na to, že mi skoncila pred týzdnom. No ked sa dari tak sa dari. 😅

bezaz
autor
24. mar 2010

milankovia, tak co zajtra s tym stretkom???
k meskajucej mrche, ja mam cely zivot nepravidelnu, takze ci meska, ci je skor, je mi to jedno 😀

tara2
24. mar 2010

zuzi - to by som aj ja rada vedela

amon - ja mam plodne dni posledne mesiace uplne chaoticke raz 8 den inokedy 14, tak si vyber 😝 . Ale ked som v strese alebo som chora tiez sa mi zvykne posunut mrcha

prsky
24. mar 2010

lol...tak ja som nikdy nemala pravidelne, chodila kazde 2 az 5 mesiacov. a teraz dosla uz 2x v priebehu mesiaca, tak som zvedava, ci to bude novy trend 😕

a tiez by ma zaujimalo, co teda zajtra, lebo ak chceme o tej 10tej, tak to by som musela o osmej vstavat

cryonae
25. mar 2010

hello krasky, no dufam, ze to stretko sa kona, ci?

ak nie, tak mi prosim niekto poslite sms, lebo idem prec a nebudem uz do desiatej na nete, yooooo?

tara2
25. mar 2010

Cafte 🙂
adi - to mas teraz kompenzaciu za minule casy 😀

a my mozme, tak ideme?

tara2
25. mar 2010

inak keby ste chceli mozete prist kludne aj k nam, kavu mame aj nejake slane sa najdu a za domom je celkom dobre detske ihrisko s pieskom, hojdackami a smyklavkou...to ma len tak napadlo, ale ak chcete ist do auparku tak jasne ze ideme 🙂

bezaz
autor
25. mar 2010

cafte, tak cooo? dojde niekto? lebo pre nas je to tiez streka.. alebo to hodime na zajtra? hlaste saaaa...

tara2
25. mar 2010

zuzi - nam je to zatial jedno ci dnes alebo zajtra

bezaz
autor
25. mar 2010

jani fajn, aspon niekto 😀 tak teda dnes to rusime, dufam, ze sa neozve ada, ze koli nam vstavali o 8 a trepali sa zo stupavy 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre