Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
25. mar 2010

zuzi - o.k.

prsky
25. mar 2010

cafte...no my sme vstavali o 10tej 😀 takze asi zajtra, ale upresnime si uz teraz, ze kde a o kolkej, lebo ja musim prisposobit nase vstavanie ak to chcete "rano" 🙂

tara2
25. mar 2010

adi a kedy chodievate spavat ked spite do 10:00? 😕

prsky
25. mar 2010

vcera isla pred desiatou 🙂

cryonae
25. mar 2010

ja to serem, dik ze ste mi vsetky napisali, ze sa nemusim trepat do auparku 🙄

prsky
25. mar 2010

cryo... ☹ sorac, ja nemam tvoje cislo od kedy som oprala telefon 😅

zdenus
25. mar 2010

caute 😉
amon, ine stresy, nezavidim...ale bude ok, uvidis...ci tak alebo tak 😉
ja som mala vzdy taky dlhy cyklus, ze 35 a viac a teraz po porodoch 28-29...nejako casto sa mi to zda 🙄

tara2
25. mar 2010

heli - ja som myslela ze ti pisala bez preto som ti nenapisala

tara2
25. mar 2010

zdenus - ja som mala aj kazdych 24 dni po kyrete 😝

babule zajtra musim bezat po LV na kataster do PK (konecne 🙂 ) takze my to asi nebudeme stihat ☹ . Ale opravujem svoj nazor vcera tam bola velice mila pani (alebo slecna ) a dnes som jej volala a akurat to robila 🙂

adi - maly isiel vcera spat o 23:00 a vstavali sme o 8:00, to mas super ze ti mala tak dobre spi 🙂

prsky
25. mar 2010

jani, gratulujem 🙂 a hej, Lala da tych 10-12 hodin s kojeniami, pri ktorych sa ale nezobudime, len trochu preberieme - a obcas mava rano take, ze sadne si a zacne ukazovat na rybicky na stenach, ale ja spim dalej, tak si aj ona lahne nas5 😀 dufam, ze som to teraz nezakrikla 🤐

tara2
25. mar 2010

adi - dik, vsak to trvalo... joj to by som brala 🙂 , maly ked sa zobudi tak uz spat nezaspi

bezaz
autor
25. mar 2010

jejda heli, prepaaaac ☹ som myslela, ze ti dala vediet janka, promiiin za misuderstanding 🤐
tak zajtra ako? dohodnime sa uz presne, aby sa toto nestalo.. 😝 lebo sa hela nabuduce na nas vykasle 😔
janka aspon volaco potesi 😉

bezaz
autor
25. mar 2010

no halooo, sa zasa nedohodneme?? 😲 😲 😲

cryonae
25. mar 2010

baby no nista, vsak nam bolo celkom fajn aj tak... pokecala som so sestrickou chvilu, maly ocheckoval vsetky preliezky na ihrisku a sli sme domov spat
a ak vam mam poradit, kaslite zajtra na aupark, lebo dnes sa tam dost na xuja parkovalo skrz coneco
nie ze by som zajtra trucovala, ale neprideme, lebo ideme smer chopok

cryonae
25. mar 2010

ale velmi sme sa na vas tesili ☹

bezaz
autor
25. mar 2010

jej volakomu je dobre.. tatryyyyy 😀 😵

prsky
25. mar 2010

a nema nahodou zajtra prsat? bo rudo dosiel dnes s tym, ze pocasnickom nevysla predpoved dnes, tak ze ten dazd pride asi zajtra

tak co teda? ja mozem dojst, len potrebujem vediet cas 🙂

zuzz
25. mar 2010

ahojte,
skoda, ze my uz dopoludnajsie stretka nemozme absolvovat. dala som sa na boj, musim pracovat 😝
ale jani, dakedy sa mozno zas tak na chvilku zastavime, ked budeme mat cestu do BA, len aby sme uz konecne boli zdrave.
alebo skocime kuknut, ako rastie Ninka u bez.

boli sme dnes na odbere krvi - potrebovali z malej dostat 3 skumavky na kompletne vysetrenie vsetkeho mozneho. no hroza, take mucenie z toho nakoniec bolo. lebo dr. povedala, ze ona ju podrzi asi lepsie ako ja, tak som ju nechala. aj pekne so sestrickou zilku v laktovej jamke lavej rucky napichli, aj zacalo krasne tiect. potom sa krpana mykla, ihla vypadla, krv zacala tiect prudom kade tade po dr, po sestricke, po malej. uz sa stade nedalo viac nabrat. potom jej napichli pravu rucku, ale stade ani kvapka nevysla, vobec nevedeli najst zilku. chceli sa vratit k lavej ruke, ale sa jej tam spravila daka hrcka, cez ktoru uz sestricka nechcela pichat. nakoniec to do zvysnych 2 skumaviek nakvapkali zo zilky na chrbte lavej rucky za prstami. odchadzali sme stade polepene a urevane... hotovy horor. ☹

zajtra budu vysledky vacsiny testov a tiez by sme sa mali dozvediet termin toho liecenia. uz sa zacinam tesit. 😅

bezaz
autor
26. mar 2010

dnes nikde nikto???
adi, kedy zajtra dojdete?

prsky
26. mar 2010

zuzi, no dufam, ze doobeda 😀 bo ideme tam u vas este na navstevu kamosa - nastavajuceho otecka a jeho zenusky (nastavajucej mamicky, aby ste si nemysleli, ze je nastavajuci otecko s inou 😀 😀 😀 ) - inak vsetko to okolo mna nejak tehotnie a 2 baby maju dokonca termin v novembri 😵

prsky
26. mar 2010

takze vraj okolo 10tej by sme k vam mali prifrcat

prsky
26. mar 2010

este otazka..ta vasa superobuv asi nebude otvorena, ze?

amonis
26. mar 2010

ahojky tak Kiki 4 dny ve školce dneska už zas blije a bolí jí v krku dostala ATB zase kua pry začínající angina 😔 😔 😔 a injekci proti zvracení já už jí do té školky asi dávat nebudu......

amonis
26. mar 2010

zuzz ty jo vy si taky užívate ....a co to máte za vyšetření čeho všeho?

bezaz
autor
26. mar 2010

adi podla mna bude otvorena, omrknem teraz na prechajde.. inak aj svagrina minuly tyzden nakupila deckam topky aj oblecko, spokojna bola 😉 ved my mozeme vybehnut, zober si ak chces aj flasu a nacapujeme mleeeka 😵
amon kokso, to co mate za skolku???? 😒

amonis
26. mar 2010

bez prý nejlepší tady u nás v Porubě každy se tam cpe malá tam je přez známost ale nějak spokojená nejsem děcka když jdou ven tak si nemusí vzít bundu co mají dlouhý rukáv a venku je nabádají k tomu aby hrály na honěnou ..to je jasné že Kiki lítá jak splašená a jak je te´dka ještě semtam zima tak jí sfoukne a je to.....hlavně že jsem jí tam dala aspon teplakovku ale ne oni je vemou ven jen v triku 😠 😠 😠 😠 ted už to ale řeknu ať je olečená já sama se oblíkám ještě na ven celkem dost......

zdenus
26. mar 2010

amon, tak u nas je to naopak, ked decka idu von, tak im ucky oblecu vsetko, co najdu v skrinke 😀 ...takze eli som tento tyzdne nacapal vonku v hrubej trigovici a hrubej veste 😕

prsky
26. mar 2010

bez...jeee, kuul, u vas je ten automat? tesiiiim

zdenus.. 😀

talinka
26. mar 2010

no cafte 😀 mam tusim par dni absenciu na MK...ale my sme teraz dva dni upratovali, takze okna a vsetko doma vydrhute.,..ale keby ma nenakopla svagrinka, tak som na tom asi o dost inak 😀

a mame konecne dalsi zub po par mesiacoch nicoty...takze siedmy je na svete ,lava dvojka,ale aj tak zaostavame...

a co bolo nakoniec stretko? ako bolo? fotecky su? ja som mala mat stretko s lius,ale odvolala som , upratovanie muselo byt 😀

a vcera som sa dala na KO...bola som v posilke, plavat a sauna...takze dnes svalovicaaaa...a nemam vobec kondicku nic som nevladala 😝

prajem krasny vikendos...aj ked pocasie sa zhorsilo 😖

amonis
27. mar 2010

tak u nás se no nakonec celé zvrtlo.....nechápu normálně Kiki dostala injekci proti zvracení tak už měla jen teplotu ale Karolínka byla do pěti hodin uplně vpohodě veselá ,papala no všecko ok a najednou zničeho nic jí uplně zmrzly ruce a začala hořet se mi to zdalo fakt divné lehala si na mě tak jsem jí změřila a ona měla po odečtení 38,2 kua ale fakt z minuty na minutu tak jsem jí chtěla nakojit a ona dokonce usla tou teplotou dala jsem jí čípek tak jí to pak kleslo probudila se za půl hodiny a bylo jí lépe pak asi za hodinu si hrála a zničeho nic grgla a začla zvracet ☹ to trvalo až do desítí hodin večer nemohla jsem jí položit hned začla zvracet ......uplně nechápačka co to jako je........v noci už neblinkala i pila moje mlíko ale ve dvě byla zas vařící tak dostala čípek a dneska už je celkem vpohodě ...ale kua takové stresy to mě zabije.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre