Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
6. máj 2010

tal, to vyzera mnam, asi oprobujem 😵

talinka
6. máj 2010

cafte,

sme doma od ocnej, celkom fajn sme dopadli 2x rozkvapkavali oci, troska plakal, lebo sa bal ,ale oki, potom merala dioptrie a to mal nervy a plakal, lebo sme ho v lahu drzali a chudatko sa bal,ale prezili sme, vysledok slabe +, ale ziadne okuliariky,lebo to je u takto malych deti ze vraj normalne, tak aspon nieco mame ako tak ok 🙂 a este nas caka v novebri vysetrenie zraku,lebo este nechcel ukazovat na rozne tvary a ked bude starsi ukaze...

siska, no celkom sa dali, vyskusaj, da sa to aj vselijak zmenit, zlepsit, podla vlastneho uvazenia... 😉

siska_br
6. máj 2010

tal, tak super, ze aspon u jedneho dr. to mate dobre...lebo vacsinou si uz kazdy cosi najde 😝 my sme u ociarky moc toho nevysetrili, samuel si nechcel dat vysetrit ocka ani za nic, vzpieral sa ako lev...tak len tak strasne rychlo, nasilne...ale vraj tam skulenie tiez nemame...ale super dokina, vterkla som sa k nej aj ja, tesim sa, ze ma vezme, budem chodit k detskej ocnej 😀 ha, ze jaka mladica

montana13
6. máj 2010

Čafte 🙂
ešte stále som bez tlačiarne a tým pádom aj bez roboty... ale nevadí, aspoň mám pár dní voľno 😀

tal, no vidíš aspoň u očného to máte O.K. ako píše siska.... 😉 my sme tam už viac neboli, len keď bol Majko týždňový a prepichovali mu ten slzný kanálik... a ten recept vyzerá dobre, vyskúšame 🙂

siska, aká mladica, že k detskej očnej 😀 😀 😀 potom keď tam pôjdeš, nezabudni zobrať so sebou aj Samka, aby to nevyzeralo blbo... 😀

u nás už konečne neprší, tak môžeme ísť aspoň na prechádzku... už sme na jednej boli, lebo vydržať zavretí vo vnútri je hroznééé 😅 , Majko potom sedel ešte asi hodinku v kočiari na dvore s výhľadom na psa a s rožkom v ruke... 😀 tak som mala chvíľku pokoj...

amonis
6. máj 2010

ahojte tak besídka dopadla dobře Kiki sice dostala od učitelky kapesník do ruky kdyby chtěla brečet (ona je taková třídní plačka),ale nebrečela hezky říkala basničky jen bobek neměla odvahu se podívat do hlediště tak se na mě koukla tak dvakrat jinak se dívala z okna a do země ale byla šťastná že tam šla a mohla taky ukázat že něco umí 😀 😀 😀 uplně mě to dojalo i slzička ukápla......

tali super že máte očka vpořádku malá furt jednu zorničku od narození větší prý je to vrozene takže taky asi brzo pujdem na vyšetření očiček......

mojkamirka
6. máj 2010

ahojte, tali ten recept znie dobre, musím odskusat a k tomu si čo dávala?

mojkamirka
6. máj 2010

tali, super ste teda dopadli aspon u jedného doktora

am, mas sikovnu dcerku teda

miyya
6. máj 2010

baby je mi zleeee 😝 😝 😝 a muž mi rozkopáva beton v obyvke. asi máme prastkunu trubku s vodou. pomooooc 🙄 🙄

mojkamirka
6. máj 2010

miya, akože ti je zle od zaludka? alebo z rachotu v obyvke. No taká trubka, ale vie potešiť 😠 😠

cryonae
6. máj 2010

jejda miy ked uz tak uz, co?
hlavne to chce klud, tak vezmi trebars miska na ihrisko alebo co.. u nas to uz celkom ide a aj ostatne mamicky obcas pomozu, co tam maju svoje deticky, ze ked tomimu nieco hrozi, tak mi pomozu a ja nemusim za nim tak behat ako pred tym

ja som dnes kooooonecne po 100 rokoch dokazala vytriet podlahu v celom baraku bez toho, aby som videla hviezdicky a nemotalo ma kazde dve minuty
a drobcek ma kope uz hadam stale 🙂 strasne casto citim, ako mi cestuje po brusku 🙂))))))

jej amon, super fotecky, sa ti vooobec necudujem, ze ta to dojalo 😉 mna dojima vzdy ked si predstavim, ako mi tomi prinesie v skolke nejake srdiecko na den matiek, alebo tak nieco 😀

baby tak my sme kvoli tomu, ze maju v CSOB bordel nedostali hypoteku :'( asi ma porazi
ako sa spajala instrobanka a csob, tak sa mi vratila platba, a o par dni som uz doma mala upomienku a teraz v aprili ked sa preklapali ucty som si omylom nastavila posielanie prachov priamo na uverovy ucet a nie na bezny a oni si nevedeli sparovat moju platbu, tak mi hned prificala dalsia upomienka a tak som vedena v systeme ako delikvent a neplatic.... skoro ma vystrelo, ked som si to dnes precitala v rozhodnuti

talinka
6. máj 2010

no baby aj ja som rada 😵

siska, ty vtiros 😀 ale co dobre si urobila aspon bude na teba mila ako na ostatne deticky 😀 😀 😀

mon, aj mne lezie na nervy toto pocasie, to je potom pekna nuda a den ide pomalsie 😝 uzi si to pracovne volno 😉

am, mala je zlata a sikovna, chudatenko hanbila sa ,ale pekne zvladla 😵 zlatunke....

mojka, ja som si k tomu nakrajala cherry paradajky...

myi, to potesi..... chod pekne s malym niekam mimo na vzduch 😉
cryo, super, gratulujem k umytiu podlahy 😀 aka je akcna ta mala Dianka...sa este viac namakas pri nej ako pri Tominovi a to je uz co povedat, mam taky pocit 😀 😀 😀 aspon vies, ze je ok... 😵 a co teraz s tou hypo???? 😖 len tomu moc nerozumiem, jednu si platis, ktoru nesparovali a kvoli nej ste nedostali druhu, ci? 😕

cryonae
6. máj 2010

jaj, ja som zabudla povedat, ze uz jednu hypo bohuzial v CSOB mam... teda mala som v Istrobanke, ale teraz je to uz CSOBcka
ale inak si to pochopila spravne, moju poslednu platbu si nedokazali sparovat a zostala im visiet niekde vo vzduchoprazdne (ani sa mi nevratila na ucet, tak som nemala ako vediet, ze je nieco zle), lebo ti krepani si to tam nevedia priradit, podla cisla uctu, no chapete?

miyya
6. máj 2010

cryo muž je finančný poradca. neako to skus dokazat ti odkazuje a bezkaj osobne do banky. všetko im krásne vysvetli.ak to nepôjde takto, tak kamarád ma kontaktny v čsob v blave,tak potom ti možno skúsime pomôcť cez neho. Len to mi budeš museiť všetko preposlať mailom. 😉

cryonae
6. máj 2010

miy si zlatusik, zatial som podala odvolanie cez mojho hypoporadcu, co to vybavuje, ze oni tam maju nadstandardne vztahy, tak uvidim, co z toho bude... ze delikvent, tak toto ma hlboko urazilo 😀 😀 😀

montana13
6. máj 2010

No tak nás dážď a búrka vyhnali naspäť domov... takže z prechádzky nič nebude 😠 , ale presvedčila som Maja, že musí spinkať... a ukočíkovala som ho aj doma 🙂 , tak už chrní 😉

cryonae
6. máj 2010

cozee burka? tu svieti slniecko... ale strasne silny vetriko fuci, takze mozno sa to prizenie aj sem.... ze by sme zmokli uztreti krat v poradi?

montana13
6. máj 2010

cryo, akurát som ti chcela písať, že máš v prvom rade podať odvolanie.. 😉 no tak teraz už len čakať, čo Vám odpovedia a ako zaberú nadštandardné vzťahy... držím palce nech zaberú 😉 Nás to všetko ešte len čaká ☹

siska_br
6. máj 2010

jejda, cryo, tak to je neprijmne a hlavne, ze si si to nezapricinila sama, to dokaze vytocit, ze? 😠 😠 😠 daj potom vediet ako ste dopadli

z banoviec sa dazd posuva richtung trencin, je mozne, ze dorazi aj do BA..

mon a poriesili ste uz kde sa bude stavat? 😵 😵 😵

miyi, ty davaj na seba pozor, opica jedna, ziadne nervovcky! kedy ides k tomu tvojmu dokimu?

mimochodom - krumplove fasirky su uz v ruuuuure, syr vonia mnam

prsky
6. máj 2010

cryo...no do paze...ja mam banky tiez uz plne zuby...vsade rozpravaju, ako treba pri problemoch komunikovat a ked mas problem, tak ti povedia, ze by bolo lepsie to nejak poriesit, lebo ze potom mas zapis v uverovom registri a mas problem na cely zivot (rovnako ako tvoj spoludlznik ci rucitel) 🙄 🤐

montana13
6. máj 2010

A to si mám ísť dnes ešte pre novú tlačiareň a pre fotočky... ale asi to nechám na zajtra. Aj tak si neviem predstaviť ako by som v tom daždi behala s takou veľkou krabicou po námestí alebo tam nedajbože parkovala s tým našim hebedom Vitom 😀 Ale na fotky som sa už tešila... no čo počkám do zajtra 😎

mojkamirka
6. máj 2010

ad zdrava strava, ja som z nej bola obvinená včera. MM sa ešte sťazoval mojej babke, že v celom TN nemajú mäso, lebo on mal na obed zeleninu. Včerajší obed vyzeral takto: karfiolový mozoček, fašírky zo sojového mäsa a paradajky s mozarelou

cry, ty teda inak šikovna, ked zvladas tak dobre upratovanie aj s kopancami 😀

siska_br
6. máj 2010

mon, my sme vcera naplanovane kupili multifunkcne nove zariadenie, krabica jak blazen a dorazili sme domov v uplne najlepsej prietrzi mracien...samozrejme vsetky parkovacie miesta full...vylozit dieta, nakup a este aj tu techniku...hura

mojkamirka
6. máj 2010

siska, mali ste teda veselo. Nám minule pomahal vykladat nakup aj tomasko, chudácik niesol zemiaky od auta po vchod, ale zvladol to skvele. Zase som sa utvrdila v tom, že je týrané dieťa prácou. 😀 😀

montana13
6. máj 2010

no vidíš siska, takto by som ja vyzerala dnes 😀 akurát že bez dieťaťa, ale namiesto toho s veľkou dodávkou na námestí a blondína za volantom.... 😀

mojkamirka
6. máj 2010

montana, nebezpečná kombinácia teda 😀 (bez urážky)

montana13
6. máj 2010

miya, no to nemáš doma ktovie čo, ty máš tušim niekde blízko svokru, nie? že by si išla pozrieť tú? 😅
Si pamätám, keď som bola v 8. mesiaci, tak nám doma menili okná, ľudí plný dom a mne bolo tak strašne zle, preháňalo ma, každú chvíľu som vracala... ešte že sme mali jednú izbičku, kde sa okná nemenili, tak som tam aj zaspala... 😝 a na druhý deň šup šup na infekčné ležať... 😖 už nikdy viac!!!

montana13
6. máj 2010

mojka, no veď preto to nechávam na zajtra, keď budem mať doma aspoň svoje auto alebo vyšlem preto manžela... 😀

montana13
6. máj 2010

no siska, bola som to vizistiť, ide to na vás... 😝 myslím tú búrku...

montana13
6. máj 2010

zbadala som si tam hrúbku 😀 samozrejme, že vyzistiť 😀 inak siska, u nás už aj krúpy padajú, aj z netu ma vyhodilo, káblovka skolabovala.... 😠

talinka
6. máj 2010

siska, no som zvedava, co na tie fasirky povies 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre