Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
6. máj 2010

mojka, nahodou to tvoje menu by som si ja velmi ochotne dala 😀

talinka
6. máj 2010

no snad ta burka nesmeruje sem, sak sme si ten dazd vcera dost vyzrali 😠

talinka
6. máj 2010

no idem sa ja chystat k zubarovi a potom cvicit a plavat, saunovat, tak sa mi tu majte, a ked budete uz vsetky drichmat v naruci svojich poloviciek, som tu zas 😉

siska_br
6. máj 2010

mon - akurat mi volal erik, v povazskej stoji pod strechou, dazdnik v aute a padaju tam krupy ako svina 😝

tal - placky su uuuuzasne...trochen som si vytuningovala mladou cibulkou, olivami a mozarellou a ze mnaaaam...aj samik sa zalizuje ako divy

montana13
6. máj 2010

siska, že vytuningovala... kde ty na to chodíš? 😀 😀 😀

montana13
6. máj 2010

no chudák mužo siska, snáď to rýchlo prejde, u nás sa už slnko snaží vyliezť spoza mrakov 😎

montana13
6. máj 2010

Inak ja mám ešte v chladničke šparglu, zajtra spravím asi tú 😉 mňam 😵

siska_br
6. máj 2010

ako robis sparglu mon?

montana13
6. máj 2010

sestra má taký fajný recept: ošúpať šparglu (bielu), uvariť ju v sladkokyslom náleve (cca 1 PL octu, 1 PL cukru a trochu soli a zaliať vodou), potom pokrájať na kúsky cca 1,5 cm, na panvici dať rozpustiť maslo, potom pridať šparglu a na kocky nakrájanú šunku a posypať nahrubo nastrúhaným syrom a bazalkou, nechať trošku rozpustiť syr a potom už len papať 😵

talinka
6. máj 2010

siska, super, tesim, ze chutilo 😉 dobre si vytunovala, davam ti palce hore !!! 😉

mon, tiez fajne jedielko 🙂

miyya
7. máj 2010

dobré ránko Vám prajem. 😵

mojkamirka
7. máj 2010

ja prajem dobré poobedie, tu v Tn je konečne krásne. 😉

talinka
7. máj 2010

ja prajem krasny podvecer 😀

montana13
7. máj 2010

No a ja vám teda prajem dobrú noc 😀

prsky
7. máj 2010

cafte..mna inak dnes pri dlhom uspavani napadlo, ze sa vas musim opytat, ako vam funguju tie levandulove zvieratka, co ste si tu pred casom hromadne objednavali? 🙂

bezaz
autor
8. máj 2010

caveste
idem sa trochu pochvalit, dietatko je 3 dni bez plienky na doma, s jedinou nehodou, som na nu pysna 😀 ale inak na nu pysna nie som, kokso to je taka puberta, ze ked si predstavim, co ma caka za tych 10-12 rokov, asi ma drbne a odstahujem sa kdesi prec 😠
adi, zvieratka sme nakoniec neobjednali, teda aspon ja 😅
cicusky nextakove, balik vcera dorazil, len sme akurat nasadali do auta a vyrazali k nasim, tak som ho len prevzala, zajtra rozbalim a dohodneme sa na odovzdani 😉

montana13
8. máj 2010

bez, no super 😵 😵 😵 my môžeme len snívať, že bez plienky... to by sa musel najskôr prestať báť nočníka... 😀

prsky, my tiež nemáme žiadne levandulové zvieratko... to pomáha pri zaspavaní? No ja by som tiež také brala, včera zalomil až o pol 11 😠

Dnes to vyzerá na pekný deň, možno aj slnečný 😎 😀

montana13
8. máj 2010

No nehovorím, že bude pekne... celý deň nikoho... 😀 ale veď po toľkých dáždivých dňoch sa už aj patrilo... 😎 😎 tak si to pekne užite 😵 😵 😵

montana13
8. máj 2010

No ale celý deň nikto??? 😅

My sme boli dnes na futbalovom ihrisku... a odteraz budeme musieť častejšie 🙂 a hlavne v čase keď tam nikto nebude.... lebo Majko sa neváhal rozbehnúť rovno medzi futbalistov. Zbadal gooool a utekal za ním 😀 Tak v pondelok berieme loptu a ide sa na ihrisko. Na takej veľkej ploche sa môže od radosti vybehať koľko chce 😀 a hlavne nech potom spí tak ako dnes poobede 4,5 hodiny 😉

talinka
8. máj 2010

cafte,dnes inak krasny den, doobeda v rakusku a poobedie takmer cele na ihrisku...dnes tomi dali ba polhodku spanku takze o pol deviatej uz zalomil, dost nezvycajne hehe

bez, no super gratulujem .... 😉 sikovna, ze iba jedna nehoda...

no my mame doma nieco levandulove,akesi vrecusko...svokra doniesla a mame ho nad postelou,ale z eby to nieco ovplyvnovalo, netusim 😀 😀 😀 jedine, ze by spal este horsie keby to tu nebolo, neviem...a nebudem radsej skusat,ale tominko to velmi rado ocuchava 😀 do nedavna som aj zabudla, ze to mame,ale pri utierani prachu som to asi nejak viac pozmolila a po celej izbe ta "vona"... 😝 dost intenzivna...

talinka
8. máj 2010

mon, veru nikde nikoho ...4,5 hodiny???? odpadavam, super 🙂

cryonae
9. máj 2010

cafte baby,

my sme boli cely wend u svokrusky, takze som si celkom oddychla, cielene som zdrhala kedy sa len dalo a citala som si 😉 krasa, brala by som aj castejsie!

zuzi no paradicka, u nas nula bodov, maly bojuje proti nocniku zubami-nechtami, okrem toho sa mi zacal plieskat o zem za kazdu blbost a uz mi fakt dochadza trpezlivost, takze asi ideme na system 'nechat vyrevat'

mon ze 4,5 hodiny! woooow, ja som cela stastna, ak mi spinka tak 1,5 hodky 🙂

zuzi no ako sa dohodneme?

mirri
9. máj 2010

zdravim devcata!! 🙂

no my jsme vikend prolenosili,ja byla u kadernika,tak jsem zase trochu k svetu. 😀
u nas nocnik nehrozi,a vubec ho nezajima,ze neco dela do pliny,neupozornuje....to bude asi na dlouho... 😖

bez-mala je sikulka!!

mon-ze pres 4 hodiny spanku....to neznam... 😀

jinak u nas taky obdobi rvani,kdyz mu neco nejde priserne se vzteka a rve....to je neco na moji slabou trpelivost...vcera jsem pekla korpus na dort,frajer mi mi zesilil teplotu u trouby na maximum a ja to zjistila,az se vyvalil dym....jsem chytla takoveho nerva,ze jsem se musela na necem vyradit-odnesla to vaha,byla po ruce....no uz neni,jsem ji roztriskala.... 😅 a pak jsem nemela cim vazit,tak jsem si nadavala... 😀
jediny uspech je,ze jsme prestali s vecernim kojenim,zato v noci to dohani.....to vidim spatne.maly mi neustale odhrnuje triko,hladi prsa a poklada si na ne hlavicku....ve dne v noci.... 😔

deni_v22
10. máj 2010

ahojte,
bez, ninka je sikovnicka 😵 do leta ste bez plienok definitivne..to sa vypyta na kazde cikanie, ci ju intuitivne raz za urcity cas posadis na wc?

my sme sa dnes boli zahlasit do skolky, takze od marca nastupujeme, mozno uz aj o tyzden dva skor, aby sme zacali postupnou metodou adaptacie - "na hodinku", "na pol dna"...dufam, ze dovtedy budeme bez plienok..

mon, to je skvely napad s futbalovym ihriskom...skoda, ze tu na blizku nemame..mala si travnika ani neuzije, lebo tu su same hnede kopky v trave 😖

mirri, skoda vahy i korpusu..ale aspon sa malemu nic nestalo....mne dianka s oblubou pridava teplotu na pracke, tak len cakam , kedy nieco nechcene vyvarim 😝

amonis
10. máj 2010

Mirri 😀 😀 😀 dneska mi taky malá udělala takovou věc ..jsem měla vyprané pradlo v pračce a ta byla v elektrice 😕 no a ta prdelka jak jsem byla v ložnici otočila kolečkem a zmáčkla čudlíl(jak jí to maminka ukazovala když chtěla pomáhat) 😅 a pak za mnou přišla do ložnice a říka... ami pere 😀 😀 ...no a v pračce už zas voda 😀 .............ale oproti připalenému korpusu to nic není 😀 😀

amonis
10. máj 2010

jo a nočník taky nehrozí ona si na něho sedá ale jen opakuje podle Kiki takže si sedá v plince a v teplacích jak má holy zadek tak vyskočí a řve protže to studí 😝 😝

talinka
10. máj 2010

ahojte,

dnes mam za sebou opat kontrolu u koznej po mesiaci, takto vidim ako ten cas leti..zas ziadna zmena, len predpisanie masti, zhodnotenie, ze je to dobre, co je mne cudne,nakolko sa to nezlepsuje, prave naopak este aj viac suchych miest ma...ale co uz ,ona je doktorka, ona vie..este ma aj pochvalila, ze je to pekne, vraj sa o tu jeho kozu dobre staram a este stale to nie je diagnoza ekzem ale citliva koza, tak len mastit a mastit nadalej plus vsetky otrasne obmedzenia dodrziavat 😝 odporucala takisto aj co najrychlejsie oducit od plienok, lebo ze ta koza je tam namahana, ..takze aj my zacneme pomalicky aj ked pokial sa nevie sam vyzliect a uvedomit si , co sa ide diat, je to uplne zbytocne oducat..Tominko da vediet az ked je po funuse, aj ked niekedy mam pocit, ze ja pred...ale ona je este stara skola, co asi od polroka posadzali na nocnik 😅 a vysedavat na nocniku ani nemozeme to mame zas zakaz od chirurga...takze vsetko sa so vsetkym vylucuje.. 😝

Inac u nas vsetko ok, sobotu sme pobehali Rakusko a nakupili potraviny a drogeriu a potom sme boli stale vonku aj v nedelu....

talinka
10. máj 2010

am, u nas sa sice na nocnik sadne ale v momente aj postavi s konstatovanim, ze nene akoze nic tam nie je 😀

miyya
10. máj 2010

ahojte, vraj bez plienky,tak u nás nehrozí.

zajtra idem na gyndu tak vám potom napíšem ako som dopadla 😵 😵

horajda
10. máj 2010

cafte baby, aj my sa s nazime oducat od plienok, tak ze som jej zacalana doma davat latkove, ale nejak jej to nevadi, ze beha v tom pocikana. ale potvorka vie sa vypytat ked sa chce, ako napr ked sa ma ist spat tak sa vypyta a aj sa vycika a tiez niekedy cez den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre