Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

miyya
24. máj 2010

jaaj cryo keby si videla môj telefon...ach jaaj škoda reči...malý sa mi o všetko postará 😀 😀

miyya
24. máj 2010

Inak velká novinka u nás. chodí za trest do kúta. najprv si myslel,že je to sranda.teraz to už pochopil. hlavu si oprie o stenu a čaká. dneska už aj reval chudáčik,že dokedy tam bude. robil mi zzle pri vysávaní. stále mi pritom vypína vysávač,tak som ho tam poslala kýmsom dovysávala. nezaberá to síce vzdy.musím byť velmi naštvaná,aby ma počúvol.ale super veci baby.konečne mám trošku rešpektu 😉

miyya
24. máj 2010

a ešte už si povie,že sa volá Mišo.jaaaj vela hovorí a dokonca sa snaží aj skonovať slová.už sa teším na vety. 😵 😵 😵

siska_br
24. máj 2010

teda, Maji, to ti krasne rozprava, u nas rozpravanie moc nefici, radsej znakuje, co-to povie, tak sa nebojim, ze sa raz nespusti...ako ste pochodili Majka s tymi vasimi vlhnucimi stenami?

miyya
24. máj 2010

Siska tie steny vlhli,lebo nemáme fasádu.ale už dneska zavolám otcovi a musíme urobiť fasádu a zatial aspon betonové chodníky.lebo nam tu všade rastie zelina.no ako u cigánov.

mojkamirka
24. máj 2010

miya, sikovný je teda Misko, nam sa kecať este moc nechce

pepka
24. máj 2010

ahojte baby,

niektora z vas tu niekedy spominala, ze bola v Galandii. Chceli by sme sa tam ist pozriet. Ako tam je? Je tam viac bazenov? Voda dostatocne tepla? Moooc dakujem za referencie 🙂 🙂

pepka
24. máj 2010

My sme boli cez vikend v TN, taky pekny vikend sme mali, v sobotu bol na namesti Den klaunov, akurat velmi kratko, myslela som, ze bude cely den a ked sme tam o jednej dorazili, uz sa Hanka ledva dala pomalovat na tvar a pomalovala tricko, co som jej kupila.... a bolo po akcii. Potom sme s mamcou boli na kavicku, decka sa zatial vyjasili na skakacom hrade, potom sa ponahanali pri fontane a celi spokojni, unaveni a mokri sme mohli ist domov, pekne popoludnie za nami 😀

a tento rok mame historicky prvy X preplatok co si pamatam na byte, plus Peto mal preplatok na daniach, tak sa tesim, polka dovolenky zaplatena 🙂

pepka
24. máj 2010

cikanie: Mato ani neskrtne, tiez to neriesim a cakam na pekne letne dni s prichystanym mnozstvom slipkov a teplakov 😉

kecanie: je ako rapkac, cely den sa nezastavi, este aj v noci zo sna vykrikuje 😀 (najoblubenejsia "veta" je MAMA DÁ )

a vyliape sa mi potvora tiez vsade, najradsej lezie na detsky stolik co maju v izbe pod oknom a cely den kuka von oknom a patricne vsetko a vsetkych komentuje, to je tusim jeho najoblubenejsia indoorova cinnost.
plus som mu kupila minuly tyzden RODYho, toho gumeneho skakacieho kona, za 5 rokov v nasej domacnosti uz treti 😀
tak ze neho sa celkom vytesuje a nadskakuje na nom stale

a skoncili mi zlate casy, lebo doteraz sa celkom bez protestov nechal nakrmit, uz ale odmieta, jedol by len sam. niektore jedla su v pohode, ale niektore katastrofa. Radsej je hladny, ako by som ho mala nakrmit 😖

mojkamirka
24. máj 2010

pepka, s papaním sme na tom tak isto, ak nie je po jeho reeeeeeev az na prízemie. 😀 Ale po poslednom týždni, čo ho zapieklo na maderu 😠 😠 az sme boli v sobotu na pohotovosti som si povedala a dosť. žiadny milácikovia, pribináčky, chrumky a somariny a kaše, bude po mojom. Bud bude hladný, alebo bude jest to co ja poviem. 😠 😠 Uvidíme kto z koho, doteraz vyhrával on a ako teda dopadol. 😠 😠

miyya
24. máj 2010

u nás sa papá sám.neriešim.sedí na stole a krmi sa.síce bordel jevelký,ale rýchlo sa to dá spratať.len polievku mu nedovolím papať samemu.To som neni taký debil.

Mojka presne tak, aj ja som to fešákovi dneska povedala a potom spapal celý obed. 😎

cryonae
24. máj 2010

jaj no baby o papani mi ani nehovorte... tazky boj je to u nas a zacal byt uz aj priebercivy.. najviac mu chuti na navsteve :D
teraz bol u svokry a ze na ranajky spraskal cely oblozeny rozok so sunkou, syrom a paradajkou a za tym este 1 a pol parku
doma mi zje tak 1/4-1/2 suchecho rozku
polievky uz mu ani nedavam, lebo to sa len rozculim, a druhe tlaci rukami, inak nemam sancu
ale zacinam premyslat, ze mu zarazim vsetky pamlsky ked nechce jest normalne jedlo, lebo mam pocit niekedy, ze zije na soletkach a kindercokolade :/

mojkamirka
24. máj 2010

baby ste ma povzbudili, už nemám pocit že som krkavčia mater čo dieťaťu nič nedopraje. Dnes na cvičení inštruktorka rozdavala cukríky, dostal každý okrem môjho, keďže mu to mama nepovolila.

miyya
24. máj 2010

dobre si urobila mojka. môj je už taký vycvičený,že si ani nezoberie. 😀 😀 😀 On ešte nejedol cukrík,tak ani nevie čo to je. Ale lízatko už pozná? to už ochutnal,ked som doma nebola. 😝 😝 to si v obchode pýta.

elanela
24. máj 2010

no baby s tým jedením je to katastrofa aj u nás nikdy nebola nejaký papkač a teraz len sama sama tak to tak aj vyzerá akonáhle ju chcem krmit ja tak rev jak keby ju z kože drali nočo už taknech sa krmi
cryo neboj naša tiež lensoletky by vyžuvala :D

talinka
24. máj 2010

cafte, my sa vraciame do starych cias,ked som Tominka uspavala hodinu, uz tri dni tak fungujeme a ja som si tak zvykl,a ze zalahol na prso a zachrnel...ale dnes som sa snazila od 21,45-23,00 najprv sranda ale potom uz aj nervicky som mala troska, sak som skoro ja zaspala... 😝

no mna tiez este nenapadlo cukrik dat, sa bojim, ze by sa mi zahrdusil 😝
a u nas o jedeni radsej mlcim, dnes som mu spravila na veceru 1x varenu krupicovu kasu a celkom zjedol,ale ze by sa nejak zalizoval to nie, to skor ja 😀 som mu to posypala skoricovym cukrom a bolo to velmi fajn,len ako na potvoru sama hrudka, co sa mi nestavalo 😝 ale tak nieco zjedol ...

a dnes sme boli kuk v tom Brendone a celkom fajn obchodik sa mi tam pacilo...fajn boticky tam maju, presne ako potrebujeme zvnutra celokozene a celkom prijatelne ceny vsetkeho tovaru...maju tam aj pekne crocs-iky,take male su krasne,ale tomino ma ledva 22 , tak mu kupim az v lete, teraz mu v tych 23 este neslo chodit...a mali len mensie a vacsie,kedze to su dvojcisla...tak som mu kupila aspon platene NIKE tenisky, uzasne...a gumaky..v tych sa vytesuje a chodil po byte jak panko 😀 a konecne som mu kupila to odrazadlo motorecku bo to kazdemu na ihrisku chcel kradnut,ale moc ho nezaujimala ani v obchode,lebo objavil kosacku a s nou tam lietal po celom priestore...a hulakal ostosest 😀 tak som musel akupit aj tu 😀 milujem ten jeho vdacny usmev aj ked uvidel ako ju vykladame doma z auta... 😵 😵 😵

miyya
25. máj 2010

tal 😵 😵 😵 😵 😵

talinka
25. máj 2010

mius, 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ahojte, tu to ale zije...aj to pocasie je take vselijake, rnao dazd, potom peklo, teplo, boli sme teraz vencit zas teplo,ale aj sme zmokli a zas je horuco ,..no jak v aprili...maly spinka, ja sa tlacim rebarborovym kolacom, je uzasny, tentokrat ho tato urobil z piskotoveho cesta a predtym z kysnuteho..este som si ho aj poliala takou visna omackou co mi tata dal na to a kompot malinovo jahodovo cernicovy a idem sa uzrat 😀 😀 😀 dnes sme mali budicek o 9,45, kedze vecierka bola o 23,00 a Tomino len od pol 3 spinka...tak ja si relaxikujem a vy co??? ozaj a coj es tarou? dlho sa tu neobjavila????? 😕

talinka
25. máj 2010

aj zdenus to tu flaka...prsky?? 😀

bezaz
autor
25. máj 2010

no nazdis 😀
sa hlasime, nie je moc co pisat
tal presne pocko, rano slnko, potom burka, zasa slnko, zasa dazt a stale dokola.. konecne asi 2 hodiny neprsalo, tak sme boli vonku, teraz je uz zasa zatiahnute a urco bude burka
cez weekend sme boli na tom slovak food festival, dobre sme sa objedli, konecne som ochutnala sushi, ale vselico insejsie sme si dali
tara je na orave, pisala, ze idu na 2tyzdne 😉
a u nas su dnes domace buchty na pare, zatial podkysavaju {ci ako sa to povie}, ked zjeme, dam vediet 😅

miyya
25. máj 2010

Babule ja som začala slabo krvacať. ja som puča dneska nosila ťažké vrecia s odpadom zo stavby a potom varím už dve hodiny s malým a skáčem okolo neho. Tak o štvrtej ma začalo bolieť brucho akoby som mala dostať mrchu a potom také krče ale dali sa zvládnuť.no ja krava som si ani nesadla,len som to rozdýchala. A teraz idem na wc a krv s ružovým výtokom.
TAk som volala mužovi,že nech ide domov a idem na pohotovosť.

teraz ležím a čakám na neho.vypla som sporák,nech dovarí potom on. ale bojím sa strašne strašne

mojkamirka
25. máj 2010

miya, držím tuho palčeky nech to dobre dopadne a je to len upozornenie, že sa maš konečne šetriť. 😉

amonis
25. máj 2010

miyya klid já jsem u Kiki taky měla růžové na kalhotkách pak to přešlo.....musíš být v klidu a hlavně nic nezvedej ale zajdi na ultrazvuk ať se doktor mrkne ..držím palečky ať je všechno ok.........

prsky
25. máj 2010

cafte..no tal, sak to tu viazne, ja nakukam, ale neni ani moc co pisat 😉

bez..my sme mali parene buchty mojej vyroby za posledne 3tyzdne 4x 😀

miyya davaj si na seba bacha zeno, preco si ten odpad nenechala na muza? sak to je ich robota 😀

miyya
25. máj 2010

No som doma. mimčo je velmi malinké.tak zajtra na KO uvidím. ale nevyzerá to velmi dobre. teda zajtra dám vedieť. ale mimšo ma 9 mm a akciu srdiečka sme možno videli.ale nebol si istý a to som bola na velkom nemocničnom sone. ale pred dvoma týždnami som mala 8 mm vačok a teraz v nom je 9 mm babo.tak stále verím,že je to super a velký pokrok 😉

cryonae
25. máj 2010

jejda miy, myslime na teba :'( musis sa straaaasne vela setrit! drzim palceky! a este raz budes vyvadzat taketo blbosti tak nalozim pupek do auta a osobne ti prideme nalozit na zadok, yooovan?!

u nas tiez nic co by stalo za zmienku... ja som na ATBs, maly je jak z divych vajec a nudi sa doma so mnou a vie byt straaaaasne zly. dnes mi normalne capol po bruchu ked som robila veceru ☹ ked to takto pojde dalej budeme musiet vymysliet nejaky anger management program
teraz tu dva dni bola cez poobedie mamina a vzala maleho von, tak som prechrnela pol dna, ale od zajtra sme sami, tak neviem, ako to zvladnem

miyy a co ti povedali na to krvacanie? aj ti nieco dali?

talinka
25. máj 2010

no vidite, ako sa to tu rozbehlo 😀

bez, tak tiez ste si zamaskrtili na buchtickach 😉 a co sushi chutilo???? Ja sa uz neviem dockat,ked dokojim sa zas budem sushi obzierat, zboznujeeeeem....a dik za pripomenutie, som si spomenula, ze mala ist prec...kojenecka demencia u mna 😀

mius, ty by si si fakt zasluzila na zadek!!! Ako mozes robit take veci???? Pekne sed na riti a nic nerob, setri sa,jasneee!!!??? drzim palce, nech je vsetko oki 😵

prsky, tak asi robis paradne buchty,ked sa tak casto opakuje ich vyroba 😀

cryonae
25. máj 2010

mnaaaaam mi tu robite chute, babizne jedny! ja by som snad jedla furt a este aj sladkeeeee 😀
hmmm take dobre sushi by nebolo od veci 😵 😵 😵 no to si este pockam teda

talinka
25. máj 2010

cryusik, ty len tisko slintaj 😀 😀 😀 najprv babo az potom sushi 🙂 daj si toho sladkeho troska, tebe to neublizi...

cryonae
25. máj 2010

no tomu ver tali, ze tu slintam jak bernardin! a este som sa rozhodla, ze napeciem teraz 2 torty, jednu malemu na den deti a druhu sestricke k promociam, tak lustrujem net a hladam navody, nech to stoji za to...
no utrpenie pozerat na vsetky tie dobroty! si asi necham nainstalovat stierace na obrazovku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre