Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

miyya
27. máj 2010

no ja som zaklopala a len otvorila,že mám počkať. 🙄

už je to jedno, ja som jedla a tak by mi nepomohli. tak tam pôjdem zase zajtra ráno na lačno. 😔 😔 😔 jasné ak začnem silno krvacať,alebo sa tiebolesti nebudú dať zniesť,tak tam pôjdem aj hned. ale takto by som tam len ležala

bezaz
autor
27. máj 2010

jaaj miusik, to je mi luto, normalne mi je do revu ☹ slatino, drz sa, nech si v poriadku..

amonis
27. máj 2010

Maji aby se ti ještě něco nestalo neměla by jsi tam zavolat?Já jak jsem špinila tak jsem tam musela hned zustat..... 😔

miyya
27. máj 2010

noo ja som včera revala.dneska už nie, dneska to tak bolí,ze už chcem,aby to bolo vonku. 😒 😒 😒

mojkamirka
27. máj 2010

miya, keby som mohla tak ti pomôžem, hm len nemám ako a gynekologička zrovna nie som ☹

tara2
27. máj 2010

tak jedno okno umyte 🙂 uz mam aspon trosicku lepsi pocit ze nezijeme ako v chlieve 😀

miyya - chudatko, toto iste som prezila aj ja vtedy len ja som strasne silno krvacala vtedy som behom 5 minut pretiekla cez 2 vlozky, cele nohavice som mala krvave ale krce som zase take silne nemala...inak tiez si myslim ze si tam mala zostat, dali by ti hemostiptika na zastavenie krvacania...mna tam tiez drzali den naviac lebo si neboli isty ci som potratila alebo ci je babo este vo mne kedze na sone videli akurat vysoku sliznicu maternice...vtedy som sa pytala ze ci je este nejaka nadej a povedali mi ze niekedy sa stava ze aj ked zena tak silno krvaca tak babatko zostane pekne tam kde ma takze sa moja pekne pobal a vyber sa do nemocky nech ta prijmu, oni ti vysetria HCG pri prijati a urobia sono a na druhy den sa to opakuje a vysledky sa porovnavaju takze este nie je nic stratene... drzim ti palce 😉

cryo - aj vy ste mi chybali a moc 😉 len som sa nemohla prebojovat na net pri dvoch pubertiakoch (neter a synovec) tak som to po par dnoch vzdala...

miyya
27. máj 2010

Amon bolesť ustupuje a to špinenie vôbec neriešili. čo už sa stane. Telo sa asi chce zbaviť toho odumretého plodu. neviem

Mojka zlatá, už my pomáha rodina a malý je poslušný a stále ma pusinkuje. 🙂

tara2
27. máj 2010

ozaj miyyus a nalacno nemusis byt HCG a sono sa da urobit aj po najedeni, kyret by ti aj tak dnes nerobili kedze musia zajtra urobit znova sono a HCG 😉

miyya
27. máj 2010

tara ale ja tam nemám srdiečko. už mi robili porovnania.

tara2
27. máj 2010

miyyi - a predtym si mala?

siska_br
27. máj 2010

miyyuska, moja, boze 😢 😢 😢 je mi to moc moc luto, dievcatko...ani pisat nemam chut...velmi na teba myslim a tuho ta objimam..

miyya
27. máj 2010

tara nie

miyya
27. máj 2010

siska v pohodičke. zvládam to už dobre. nabrala som v sebe silu nevýdanú. kvôli mužovi a Miškovi sa držím.

tara2
27. máj 2010

miyyi - ani ja som nemala a to som mala byt podla ms v 8tt ale gyndoska mi hovorila ze som mohla kludne otehotniet neskor preto na sone este nebolo vidiet srdiecko ked som bola u svojej gyndosky

tara2
27. máj 2010

dalsie okno umyte...kukam ze zrazu kolko svetla 😀...este jedno a finiiiiiiiish

deni_v22
27. máj 2010

fuuha ake smutne spravy ☹ miyus, drz sa , viem, ake to je, zazila som to pred diankou, presne rovnako v skaredom 9tt 😖 ... Misko je zlaty, ze je taky empaticky ..

pepka
27. máj 2010

ahojte
@miyya, to mi je luto ☹ ale hlavu hore, neboj, este budes mat deti ako smeti 🙂 dolezite, ze uz mas Miska, je to lahsie prekonat, ked uz doma mas dieta, ktore Ta tesi a a robi Ti radost, nie je tolko casu mysliet na to, co by bolo, keby bolo....

pepka
27. máj 2010

u mna to tiez tak prebiehalo, mala som byt tusim v 8tt, ale HCG veeelmi nizke a gestacny vak prazdny.... 😒
... veci sa deju, my ich neovplyvnime... pre nieco sa deju...

pepka
27. máj 2010

zajtra ma Peto volno, ideme na vylet :
http://www.sonnentherme.at/

zdenus
27. máj 2010

Miyyuska, vela vela sily prajeme 😒 😒 😒 😒

a ostatnym marodom nech su rychlo fit 😉

cryo,k tomu zehleniu...ja ked si vyzehlim vlasy, alebo aj kadernicka, tak ked sa vyspim, uz ich nema az take pekne rovne, tie konce sa mi pokrcia...ci ako to mam nazvat....a to mam rovne vlasy uplne...co ja viem, co by urobili tvoje krasne brcky???? alebo potom uz len spat na stolicke 😀

tara2
27. máj 2010

miyuska aj my zelame vela sily drz sa moja

cryo - alebo si zozen tu vec co si gejse davaju pod krk to potom nemusis spat ani na stolicke 😀

pepka
27. máj 2010

cryo...a treba Ti spatttt ? 😀

cryonae
27. máj 2010

kozy :D heheeeeeh, jasne, na co spanok, ze mi to nenapadlo 😀
no ked si predstavim, ze to moze byt uz celkom hic a ze mi tomi skace cele rano po hlave, tak na to asi prdim :/

@pepka aby ste nezmokli :/

talinka
27. máj 2010

jaj aka smutna sprava ☹

miuska, drz sa, bohuzial asi to tak malo byt...vsetko sa deje pre nieco...a radsej takto skoro ako neskor..este budu deti a kolko len budes chciet a dolezite je, ze mas Miska 😵 😵 😵 Ja to mam tiez za sebou, teraz by to uz bolo 7-rocne dieta 😝 ale tak zas by nebol Tomino ... 😉 vsetko zle je na nieco dobre, jak sa vravi....je mi to luto ☹

tara, veru chybala si, dojdes domov a hned okna umyvas 😉

talinka
27. máj 2010

@cryonae ja by som tiez na to kaslala, na druhy den to uz nebude take sik 😉 ved si vyzehli sama,alebo niekoho popros...

talinka
27. máj 2010

@pepka super vyletik 😉

pepka
27. máj 2010

cryo, tam je dost indoorovych aktivit, praveze ratame, ze bude skaredo, tak sme hladali nieco, kde sa da stravit den vnutri.
Uz dva mesiace sme boli dohodnuti s kamosmi, ze k nam pridu posledny majovy vikend a pojdeme do Sarvaru do Madarska na predlzeny vikend. Akurat pocasie akosi nevydalo a kedze sme uz Hanku nahuckali, hladali sme nahradne indoorove. Tento rok je extremne chladno a dazdivo. Minuly rok o takomto case sme sa spiekli v Madarsku ako take prasce 😀

mojkamirka
27. máj 2010

pepka, vyzerá to fakt pekne

prsky
27. máj 2010

myiius ☹

pepka, o pocasi ani nehovor...kazdy den mokneme...prestane prsat asi az vtedy, ked sa rozhodnem kupit prsiplaste a Lala vezme gumaky na milost (nechce si ich ani len obut, reve jak tur 😠 )

zdenus
27. máj 2010

pepka a to aka provokacie ten vyletik..nech vam vyjde, ked sa tam uz trepete 😉

pocasie je uzasne...ale vzhladom na to, ze dnes sa Laura vyhadzala a tyzden budeme zavrete doma, tak mi to nevadi....len nech jej to rychlo a hladko prejde, ako eliske...to prajem kazdemu take kiahne ako mala ona...
kedze 16.6. ideme na dovolenku, tak dufam, ze ich nebude mat vela , lebo pojde ako muchotravka, sama bodka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre