Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
3. jún 2009

sisa..3 hodiny a 1 sme si mali nahradzat, deti sa nam nepotapali

horajda
3. jún 2009

juj neva adi ja v piatok nemozem lebo cestujeme a musim pobalit to by bola nahanacka a to sa mi moc nechce. ja by som na pevno mohla v utorok ak teda sa nic neudeje v piatok, ked mozem tak pridem hm?

prsky
3. jún 2009

no sak mozeme aj kazdy tyzden, len aj v pondelok aj v utorok mam dalsie skusky...este ich mam kopec a snazim sa riesit iba tie, co su najblizsie, takze ani poriadne neviem vsetky terminy 😅

horajda
3. jún 2009

aha chudatko a to kedy sa stihas ucit po nociach alebo ked mas malu v manduce? 😵

moncicici
3. jún 2009

ahojte

tak boli sme na krvi a maly ma zle vysledky-je velmi chudokrvny,takze v stredu ideme na kramare na dalsie vysetrenie ☹ ☹ ☹

prsky jaj tolko skusok,ale uvidis,ze to zvladnes 😉

horajda
3. jún 2009

moni akurat som citala na fb, tak drzim prsteky a myslime na vas neboj vse dobre dopadne!!!

moncicici
3. jún 2009

dakujem hor a co kedy dame nejake stretko???uz som vas dlho nevidela a uz mi sisi ako som stale sama vonku 😀 😀 😀

horajda
3. jún 2009

jaska mozeme niekedy ale asi az buduci tyzden mozeme ist do prezidentskeho a deticky mozu liezt po travicke dnes som tam bola a zuzka lozila strasne bola chutna

moncicici
3. jún 2009

oki tak sa este dohodneme na buduci tyzden,uz sa so samkom tesime 😉

bezaz
autor
3. jún 2009

jaaja prsky, to mas kolko tych skusok? ani mne ten piatok moc nevyhovuje, akurat sme prisli z devinskej, boli sme u kamosky, mala mi chvilu spala a potom uz len plakala a plakala v tej strasnej zapche nasim smerom.. takze v piatok by to bolo este horsie, to je zapcha az do 19 😝
ale next week ked das vediet, kedy mozes, si spravime cas, moc sa tesim, lebo v stupave som fakt este nebola
moni no pekne, chuda samino, drzime palce, nech ste rychlo fit.. ale ked bola lia s mel u tej nasej znamej hematologicky, tak ta jej povedala, ze deti do jedneho roka su vseobecne chudokrvne 😅

moncicici
3. jún 2009

bez dakujem,len samko ma strasne nizku hodnotu,neviem aka ma teraz byt ale on ma len 1,5

prsky
3. jún 2009

zuzi...dokopy 15 skusok a este len zacinam ☹

buduci tyzden ma byt aj krajsie, tak by ste dosli doobeda, poprechadzame sa, dame obed, pohaklujeme pokecame, ak bude pekne dame druhu prechajdu - v parku deticky mozu tiez lozit po travicke (teda nasa kartofla asi moc nepolozi, ale budiz, mozno ju zuzanka inspiruje 😀 )

bezaz
autor
3. jún 2009

monci sak uvidite, na kramaroch vam povedia
adi 15 😲 neprehanaju to? tiez si myslim, ze doobeda bude fajn, my budeme potom musiet najneskor okolo 14 zdrhat, aby sme nesli 2hodky domov 😝 a ninka sa prida k lale, dve kvarglicky si aspon pokecaju 😀

sisa.b
3. jún 2009

prsky, to ste toho moc nenaplavali 😕 a drzim palce na skusky

monci, nech vam to vyjde a nech je maly v poriadku

tara2
3. jún 2009

mon - drzim palce 😉

prsky - prideme ked budes mat po skuskach a drzime palce 😉

dzani
3. jún 2009

ahojky babulenky 😵
...mam konecne chvilku pre seba, Vivinka v postielke, mangelos sportuje, aspon niekto 😀 , no a ja ze Vas pocitam co ste popisali a tu nikoho 😕

Moncici, aj my mame od narodenia Vivinky zle krvne vysledky, mame slabe zeliezko, tiez sme mali hodnotu 1,9 najprv nam naordinovali Maltofer, nezlepsovalo sa to, a teraz uz druhy mesiac berieme Aktiferin a krasne nam to ide hore, uz sme mali naposledy 11,2 takze nebojkaj, daju Vam asi liecky a napravi sa to, ja som sa pytala Dr. ci je to normalne, vraj vela deticiek ma s tymto problemy, da sa to do poriadku uvidis. My ideme 11.6 zase na odber krvicky snad to bude oki 😉

My sme vcera oslavovali polrocik, uz 2 tyzdne dokrmujeme, zacali sme trosken skor, nakolko Vivinka nemala ani 6kg pred mesiacom, nieco smakuje nieco nie, dnes nam chutil hrasok sladucky s mrkvickou, ale este ratame len na lyzicky nie na gramy 😀

..no idem si zbuchat ovocny salatik, ked je tu tak podozrivo ticho 😀

prsky
3. jún 2009

hor...k tomu uceniu...hej..po nociach (aj ked to je tiez o nicom, bo sa budi kazdu hodinu) ... vcera som pisala do dnes do 3tej seminarku ... teraz sa idem ucit na zajtrajsiu skusku (este som to ani necitala 😒 ), zajtra sa zas vecer budem ucit na piatkajsiu skusku...cez vikend dufam stihnem napisat este 1 seminarku a preklad a naucit sa na pondelkovu a utorkovu skusku (hehe...snivajte s nami) no a potom uvidim, ci som tieto skusky porobila a zistim dalsie terminy (nejake mam okolo 20teho 21veho) ... zopar skusok som stihla este v maji, tak to hadam nejak dobojujem, ale straasne sa mi nechce, ale dufam na druhej strane, ze ma nevyrazia 😉

zuz...prehanaju a strasne...na filozofickej sa tak netrhali ako tu na pedagogickej 😠 a este to beru taaak strasne vazne - uplne ako dennych nas maju ale hlavne ze denni maju dojem, ze mame skusky kupene (klasika, aj ja som si to myslela, ked som studovala denne 😉 )

no nic baby, idem sa najest a hor sa do toho a dakujem za priania

deni_v22
3. jún 2009

ahojte,
prsky, diefca, tak toho mas na krizoch riadne nalozene 😕 to uz len pozitivne myslienky tvojim skusajucim posielat, nech ti to nestazuju 😉

dzani, gratulujeme k polrociku 😵 a nech vam chutna coraz viac...

sisa, my mame 10 lekcii plavania, dnes bola 6. a este sme sa nepotapali, u nas v skupine deti dost placu, Dianka nastastie nie, ta si to uziva 😵 ... no skupina pred nami je o par hodin dopredu a na 6. sa uz potapali 😉 a deti to zvladali bravurne. Ja osobne mam tiez zabrany ju ponorit, ale ked ini zvladli, snad aj my zvladneme...

monci, neboj, nasadia vam nejake lieky a zlepsi sa to...

sisa.b
3. jún 2009

deni, moja slecna neznasa byt vo vode na chrbatiku 😝 ale dopredu ide za hrackami ako profi plavec 😀 rukami krauluje a nohami hybe ako zabka. no zlata je 😵 uz sa tesim na zajtra

cryonae
3. jún 2009

my sme sa poapali na 4. hodine a supis

deni_v22
3. jún 2009

sisa, viem si predstavit, ked je Rebeka taka aktivna na susi, co stvara vo vode 😵
Dianka znasa vodu v akejkolvek polohe, ale na brusku sa jej tiez najviac paci..dnes zaberala nozkami ako pri "prsiach" style...len ruky mala zatial na ostaru 😀

vezmi zajtra draheho, nech vam videjko spravi 😉

dzani
3. jún 2009

...juj babule ako vam zavidim to plavanie s drobcami, musi to byt super. Ja som nestihla vodicak, a nechcem stale otravovat mangelosa nakolko najblizsie je u nas plavanie v Galante. A na bus som pohodlna 😅 resp. neviem si predstavit toligat sa busom a s kocikom....

Deni dakujeme pekne.

Inak som pridala par foteciek aktualnych 😉

sisa.b
3. jún 2009

deni, nestiha, lebo chodime o 15tej a on je do 17tej v praci ☹ tak dianka plava ako nasa potom, ja mam niekedy pocit, ze keby to robila rychlejsie, tak by aj hlavicku nad vodou udrzala

sisa.b
3. jún 2009

dzani, aj my gratulujeme k polrocku 😉 mala je krasna v satickach na krst a ten klobucik nema chybu 😵

dzani
3. jún 2009

Sisa dakujeme 😵 aj Rebeka ma krasne ciapocky, ty si hackovala??? ta zo zvyskov bavlny je superkaaaaa 😵 Rebeka je uz velka kocka a hlavne dlha, vsak?

deni_v22
3. jún 2009

sisa, presne, tiez som mala ten pocit dnes, ze keby rukami zabrala, tak plave...
no skoda, ze vas tatko nestiha ☹

dzani, krasne fotecky ma Vivka 😵

talinka
3. jún 2009

cafte babuchy,

tak steniatko je doma a spoznavame sa...cakala som, ze bude utiahnuty a upistany a zatial vsetko oki...vonku pekne ide za kocikom, sice sa pletie pod nohy 😀 ,doma cika vsade a vonku kaka riadne kopy..ale je v pohode, uz ma aj kusol do nohy a trha mi papuce a stihol uz pomilovat moju plysovu opicku 😀 😀 😀 to je to riadny kanec....aj Tominovi sa paci ...dufam, ze ho coskoro naucim vykonavat potrebu vonku, sak uz som za tie roky aj zabudla ako na to...neviem ci zo mna neciti mlieko,lebo furt na mna ide a olizuje ma.. 😀

talinka
3. jún 2009

dzani,gratulujem k polrociku... 😵 😵 😵

inak aj ja sa desim toho potapania....neviem si to celkom dost dobre predstavit,ako vlastne tam deti naucia zadrzat dych, ja mam teraz stres vo vani, ze si logne....a zakucka sa 😝

rominka
3. jún 2009

aaááá pozor tal uz ma nove mimi doma 🙂 tak to mate doma veselo 😉 ,prsky -jsi dobra se jeste po nocich ucit ale ty jsi sikovna vidim ze stihas vsechno aj konika 😉

sisa.b
4. jún 2009

my este nespime 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre