Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
4. jún 2009

bre ranko
tak dnesna noc bola historicka, ninka bola len 2x hore a este spi.. asi to bude tlakom, mna boli hlava jak sfina 😝
baby vy faktnemate co po nociach robit, len tu vysedavat ze
tal tak pekne, nech sa malemu u vas paci a rychlo si na seba zvyknete
hehe uz je opica hore, to bola rychlofka 😀

zuzz
4. jún 2009

dobre ranko,

pridavame sa k deturencom, ktore sa rozhodli, ze 5:30 je skvely cas na ranny budicek. este minuly tyzden som krpanu chvalila, ze sa sice tak skoro zobudi, aby sa vykakala, potom zas zaspi. tak od posledneho vikendu to uz neplati, nezaspi hned ale az po 2 hodinach, co je jej standard na bdenie. tak som ju teraz zas ulozila a bude spat, odhadujem zas 2 hodiny.

vcera sme si spravili vylet k tare a dominikovi. po chvilke okukavania a obojstrannom vymienani si hraciek sa krpci navzajom ignorovali 😀. okrem spestrenia programu mala navsteva dalsie pozitivum - pocas kocikovania sme boli dat opravit defekt na kolese nasho bicykla 🙂 na pockanie do 5 minut, proste super. ale to uz dnes nerobia tak jak kedysi, ze zalepovat dieru, nieee, to vyhodia dusu a daju novu 😎

prsky, muz mi povedal, ze vsak si mam do tej stupavy zajst. tak ak to nebude kolidovat najblizsie 2 tyzdne s procedurami, ktore musim na ruku vybrat, tak by sme aj my prisli na navstevu.

dzani, v galante sa cez leto neplava, lebo pocas sezony nevyhovuju prisnym hygienickym poziadavkam pre plavanie babatiek. my sme chceli chodit, ale do zaciatku sezony v maji sme to nestihli. 😒

zuzz
4. jún 2009

opravujem, nie bicykla, ale kocika 😝

mojkamirka
4. jún 2009

bréééé, nesmiem to zakríknuť ale my vstávame našťastie celý týždeň o pol ôsmej, snáď tým nikoho nenaštvem. 😵

bezaz
autor
4. jún 2009

mkojak ze o pol osmej.. ja sa dnes vytesujem, ze 7.15, to je rekord poslednych hadam 3 mesiacov 😅

tara2
4. jún 2009

Dobre rano 🙂
dnesna noc bola este horsia ako vcera, vecer nemohol zaspat, o polnoci sa zobudil a 1 1/2 hodiny zuroval potom sice zaspal, ale kazdu hodinu bol hore a rano budicek o 4:30 🙄 . Ale nejako som ho zabavila aspon do 6:30...to bude zase den 😲

...tiez sa bojim potapania 😕 , ale este sme sa nepotapali

zuzz - dovolala si sa do tych Biskupic? Vcera mi to tak rychlo ubehlo...ozaj stihala si po maleho do skolky?

dzani, bambi - pekne fotky 🙂

zuzz
4. jún 2009

tara, nedovolala som sa. vraj ta doktorka odchadza (to mi vcera povedala nasa pediatricka, ked som sa tam este pred piatou zastavila), tak asi preto uz nedvihaju telefon a neobjednavaju dalsich. ale to si mohli dat aspon nejaky oznam niekam, resp. ako odkaz na to telefonne cislo, ved odkazova schranka sa tam po 7.zazvoneni stale zapina.

skolku som stihla, este sme sa vybrali do avionu pohladat skakaci hrad, ale uz je asi totalne zruseny. detsky kutik maju novy na 1. poschodi. domov sme sa dostali az o pol 8mej, utahana som bola ako kon. 😝

bezaz
autor
4. jún 2009

mojka ale som ti spotvorila meno pardooon 😖

mojkamirka
4. jún 2009

bez, ja si to užívam, lebo posledné tri mesiace vstával o šiestej, kde tu o piatej. v pohode

prsky, ty jo toľko skúšok, to ja som mala toľko za tri semestre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monci, držím vám palce

dzani, krásne fotečky, to sa fotí taký model ľahko 😉

tara2
4. jún 2009

zuzz - to ste si dobre vcera pobehali 🙂 . A ten detsky kutik dole uz nie je? V avione som nebola uz pekne dlho...musim sa tam vybrat do DM

zuzz
4. jún 2009

tara, nie, dole to zrusili uz davno, ked zacali tu prestavbu. teraz tam pribudlo nove kridlo a na poschodi je viacero restauracii - uz sa da aj celkom kulturne najest, nielen v tej centralnej casti s obcerstvenim, kde prechadza milion ludi a nie je tam klud. v maju aj tie elektricke motorky v tom detskom kutiku na poschodi na pouzivanie detmi, ktore su dnu. ondro bol sklamany, ze som ho tam vcera nechcela dat, ale uz sme fakt nemali tolko casu. natalia bola uz nervna. cely den byva fajn, ale vecer ma uz nervy a mrnci.

tara2
4. jún 2009

zuzz - no musim sa tam vybrat okuknut to. Ved mala aj tak dobre vydrzala, cely den ste boli mimo domu...
Inak super ze separovali tu cast s obcerstvenim, minule sme sa tam chceli s kamoskou najest a jednak sme si nic nevedeli vybrat a jednak tam bolo tolko ludi a malo miesta 😝

quitka
4. jún 2009

Ahojte,
všetkých Vám po dllllhej dobe zdravím. Ako sa všetci máte, dúfam že moooc dobre. My sa máme ako tak, ja nič moc a Raduška rastie jedna radosť..Je to zlatíčko stále sa smeje, len noci nič moc, často sa budí ...

V utorok robím štátnice, tak sa učím a učím a učím 🙄 🙄 🙄 prosím držte mi palčeky nech to urobím. Ak to dobre dopadne tak už budem mať pokoj od školy. Takže v utorok si urobím výlet do Blavy, len škoda, že účel cesty je takýto ☹ Ak to dobre dopadne tak tu budem chodiť očumovať častejšie. majte sa všetky moc fajn a prosím myslite na mňa, idem až tretia odkonca ☹ papa

albi
4. jún 2009

ahoj maminky,
mám holčičku narozenou taky v listopadu, v pátek bude mít svátek a já vůbec nemám nápad, co jí koupit. 😖 příjde mi, že hraček má až až...nemáte nějaký nápad? s čím si nejvíc vyhrají vaše děti? díky moc

moncicici
4. jún 2009

ahojte

baby dakujem,vsak uvidime

quitka drzim palceky nech spravis statnice 😉 budeme na teba mysliet

amonis
4. jún 2009

monci a jak jste na to přišly že je chudokrevný? malinká nebyla nikdy na krvi takže vlastně ani nevím jak na tom jsme my....

albi malá si hraje nejvíce z hračkama které nejsou její tj.ale od starší holky ale jinak má ráda takovou šustivou knížečku a spojené kroužky.....

mirri
4. jún 2009

pekny den vsem...
u nas je vsechno jen ne dobry den.maly celou noc probrecel,takze jsme nespali a mam z noseni vytahane ruce.. 🙄 i ted chce byt jen na rukach...nechce nic do pusy,tak to odhaduji na zuby...
takze dnes budeme mit spaci den,at se pripravim na noc.. 😖

jinak vsem co studuji,jste dobre,nevimjak to delate,ucit se pri tom vsem...zlomte vaz!!! 😉

zuzz
4. jún 2009

uf, 2 hodiny zehlenia za mnou...

zdenus
4. jún 2009

cago, vidim, ze to tu brutalne zije 😕 😕 😕

sisa.b
4. jún 2009

my sme prisli z plavania a frcime na futbal. dnes sme sa uz aj potapali 🙂

petusaaa
4. jún 2009

no dobre, baby, tak aspon nech nespadneme moc hlboko. akoze udrziavajuci prispevok 😉

albi, ja by som to moc neriesila. jej kup nejaku ciapocku. mojho dnes zaujala nafukovacia lopta. nahanal ju po celej posteli. ale nepohrdne ani vareskou a tak. ale je mu v podstate jedno, ked to moze ozuzlat. knizka, leporelo, hryzatko, plienka. mas toho na vyber 🙂 nemame zatial nejako narocne deti 😉 ja som mu na polrok nic nekupovala. kupujem priebezne. deti to este nevnimaju 😉

prsky
4. jún 2009

albi..nasa Lala bude mat meniny zajtra, ale ma ani nenapadlo, ze by som jej nieco kupovala - mna vlastne ani nenapadlo, ze by sme to nejak mali oslavovat...meniny sa tak ci tak u nas nikdy nejak neriesili...zacneme ich s Lalou riesit az ked bude vediet o co go 😉

inak skuska dnes 0 bodov, dohodla som sa s nou na nahradnom termine ☹

a zaviedla som dnes tekvicu, ale zasa nic a mna z jej pachu napina - inak ma tak napadlo..na keru mariu davam tekvicu, cukinu atp, ked take nezereme ani my a ked prejde casom na nas jedalnicek, nikdy sa k takym potravinam ani nedostane pokial si teda nezacne nejak upravovat papanie sama?!

tara2
4. jún 2009

caute
teraz sme dorazili domov...boli sme plavat, potom k svokre a do Tesca...no cele poobedie na cestach. Ale mam nakupene, tak aspon jednu vec z krku. Zajtra by som mozno este vybehla do Avionu nakupit prikrmy do DMky a do Ikey. Svokra kupila malemu taku farebnu loptu, velmi sa mu paci, nahana ju po obyvacke 😀

mirri - tiez sme mali otrasnu noc, normalne mi zacali slzit oci ked som soferovala z Pezinka 😝

...tiez nebudem nejako extra riesit meniny, asi mu kupim nieco co bude potrebovat

prsky - nevadi, pojdes na opravny termin 😉 , aj tak ta obdivujem a aj ostatne baby co studuju...

cryonae
4. jún 2009

cafte baby,

prisla som sa vystazovat, lebo ma ide porazit.... asi som nevyspata, lebo dnes vobec nezvladam maleho

pri kazdom kojeni ma strasne kope do brucha a uz ma par krat pohryzol do bradavky tak, ze som videla vsech svatych a skoro som sa povracala od bolesti.. este par krat a koncim s kojenim, lebo toto je proste prilis na mna 😔
v podstate kazde kojenie konci tym, ze ma par krat ozuzle zubami a potom sa riadne zakusne a trhne hlavou dozadu.... najhorsie je, ze ja vidim, ze to ide spravit a nemam mu v tom ako zabranit a tak mi rovno pride zle uz z toho ocakavania strasnej bolesti
okrem toho je kazde krmenie prikrmu stale horsie a zlozitejsie.. pred tym to pekne spapkal, teraz mi chce vytrhnut lyzicku z ruky a jest sam... ked mu ju dam, tak uz mame po krmeni, lebo mi ju uz nechce vratit a nepomoze ani ked mu dam lyziciek kolko chce ☹ ☹ ☹ ked sa s nim pokusim bojovat, tak sa ofuci a kazde dalsie susto vypluje
nehovoriac o tom, ze ten prikrm je vsade.. na tomim, na stolicke, na mne, na podlahe 😖
no dobre, uz som sa vystazovala a teraz k veci

ja malemu nekupujem nic zatial na jeho sviatky, ale stale mu nieco kupujem priebezne, takze to nejak neriesim... darcekov ma tak ci tak dost od ostatnych 😉

inak svojho syna neskutocne milujem, len dnes uz mam vsetkeho plne zuby 😅 😅 😅

tara2
4. jún 2009

cryo - Dominik nastastie este nema uplne narastene zuby ale tiez tak trha hlavou pri kojeni a boli to dost tak si viem zivo predstavit ako to musi boliet teba 😕 . Ja davam malemu umyvatelnu hracku pri krmeni a vtedy uz lyzicku nechce, zatial to takto ide a ani nie je velmi spinavy len Boh vie dokedy 😅

zuzz
4. jún 2009

cryo, presne v takomto obdobi som prveho syna odstavila - nastastie mu zuby zacali rast az v 9.mesiacoch. presne to iste robil, co tvoj maly. aj natala to robi uz teraz, zatial este relativne bezbolestne,bo nema zuby, len ten jeden prerezany, ale este moc von netrci.

cryonae
4. jún 2009

tari tomi ma jeden zub vonku a ten je uplne malicky! ale zato sialene ostry a ja len skuvinam od bolesti
aha a zabudla som spomenut, ako mi dnes vysklbol cely pramen vlasov z hlavy 😖 auuuuu, len som pocula ako sa sklbu vlasy a potom som neveriacky zirala na jeho ruku plnu vlasov..
uz mam riadnu migrenu po celom dni ☹ ☹ ☹

cryonae
4. jún 2009

zuzzi ja som s tym aj ratala lebo to mi robil aj pred tym aj uz vtedy to slusne bolelo
je mi do revu z toho... neviem si ani len predstavit, ze ho odstavim
a sialene ma blolia bradavky, auuuuuuu 🤐

tara2
4. jún 2009

cryo - a kde ma ten zubok hore alebo dole?

cryonae
4. jún 2009

tari ma ho dole.. kym papa tak to necitim, ale na konci ked uz len docuckava, tak ma poobhryza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre