Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
5. jún 2009

mato si posledne dni prehodil poobedne spanie na doobedie, dam mu desiatu a po nej spi dve hodiny... len potom tazko s nim do vecera, lebo uz sa mu tazko zaspi, vcera to vzdal o piatej na hodinu....

btw, presne za 2 tyzdne ideme na dofcu, taaaak sa tesim, aj ked ma byt vraj cely jun studeny, tak uvidime...

cryonae
5. jún 2009

pepi vooobec neviem o com rozpravas ;)
http://www.accuweather.com/world-forecast-15day...
neviem kam to idete ale niekam sem pobliz, nie?

zdenus
5. jún 2009

baby, prave mi volala sesterka, ze varila kapustu a namiesto toho, aby ju vypla, tak to len stiahla a zhorel jej cely hrniec 😀 😀 😀 😀 ...takze to je dneska asi v horoskope 😝

pepka
5. jún 2009

ciiii brndo, cryo, dobre to vysiiiiiiraaaa to pocko, forecast som veru este na nete nekukala, to ma len mama strasila, ze niekde pocula ze jun bude studeny
ideme na krk

pepka
5. jún 2009

esteze dnes nic nevarim, len som prihrievala 😀

tara2
5. jún 2009

tak sme doma z avionu, dala som rychly nakup v Hypernove a v DMke a frcali sme domov. Maly bol nervny lebo nemohol zaspat v kociku tak som sa vykaslala na Ikeu...

pepka - sikovna si 😉 velmi dobre to vyzera 🙂

sisa - aj ja to robim s tym prstom a funguje to

tiez som dnes pripalila jeden hrniec 😅 , ale nastastie len trosku, islo to pekne umyt

sisa.b
5. jún 2009

a co ked ju poskriabem? 😕 toho sa nebojite?

mirri
5. jún 2009

tak a nakyp je hotov,jeste na to hodim broskve a je to...jestli me maly necha...nechce usnout auuuuuu 😝 uz mi tam zase rve..tak ja letim uspavat a snad zdrimnu taky..

prsky
5. jún 2009

sisa...nemas ako poskriabat...proste do kutika narves malicek a ona povoli - ju to neboli - proste ked to spravne spravis, reflexne uvolni celust

dakujeme za gratulacie

no ten hrniec sa aj mne prvykrat podaril...to bude tym, ze chlap je doma a robili sme si s malou didzinu 😀

a s tekvicou koncim, to ani pes nechcel dojest 😝 nechte niektora neotvoreny poharik alnatura tekvice? malu som nakoniec nakrmila nepopucenymi zemiacikmi - tie krasne papa, takze do neviem kedy bude asi zit na zemiakoch 😀 😀

prsky
5. jún 2009

inak dnes konci moja prva akucia na mmb..som zvedava, ci bude uspesna 😉 ale aspon ma tesi, ze ju sleduju 4 ludia 😀

sisa.b
5. jún 2009

u nas nemala aboslutne ziadny ohlas ryza s mrkvou 😒 takze dnes overena cuketa s mrkvou a hraskom 😀

bezaz
autor
5. jún 2009

sisa u nas ryza detto.. asi bude krpec po segre, ta neznasa ryzu doteraz
baby aj ninka dnes zacala znakovat, len netusim co.. teda vtacika pekne ukazala a potom zacala krutit rucickou ako na tani tani, ale pri tom otvarala a zatvarala pasticku 😅
cryo tak som petovi kupila kroksy, som zvedava, co mi na ne vecer povie
a pokazilo sa mu sluzobne auto, takze v najvacsej zapche budeme musiet pre neho do BA 😝
prsky cukinu kludne mozes dat aj nam 😉 u nas pochutila

bezaz
autor
5. jún 2009

prsky sorry tekvica 😉

prsky
5. jún 2009

bez..super, tak ked dojdete, mate u nas tekvicu 😉

sisa.b
5. jún 2009

u nas dnes pohorela aj cuketa s mrkvou a hraskom ☹ furt ma len nadrapuje ☹

talinka
5. jún 2009

cafte babule....

hlasim sa po vcerajsej absencii...pri dvoch "deckach" je to fakt narocneeee... 😝 ale nemozem si stazovat,,,vedela som do coho idem 😀 vcera som aj depku mala, ze toho psa nechcem 😝 ale uz som si to rozmyslela...aj ked uz ma to tak nebere odkedy ma tomina, myslim, tie psy asi..Tomino je predsa Tomino 😵
a tento maly hafan sa nicoho neboji, vobec nesposlucha, nevadi mu ked nanho kricim nic, je moc akcny..ale inak mily 😀 nasi ma riadne spucovali , svokrovci pohoda....otec ma riadne zdepkoval, ze sme nezodpovedni rodicia 😖

co sa tyka papania...maly papal celkom fajn prve tri dni ale vcera a dnes nic moc...vela toho nezje a tie vyzivy su pekny grc ani sa nedivim, ze to nechce...vcera mal tu alnaturu mrkva + zemiak ale des ...asi to vyhodim..dnes som mu uvarila cerstve a len popucila....a troska dal,ale aj ho napinalo alebo dusilo neviem co ,asi to budem mixovat,lebo mam stres, ze sa tym zadrhne,,,chudatko...no proste malo papa, dufam, ze zacne nechcem aby mi hladoval 😖

uz sa tesim na ovocko,konecne bude mat nieco sladsie a chutnejsie, dokedy mam este cakat...??? papame este len 6.den ..

a Lauram prajem vsetko NAJ NAJ NAJ 😵 😵 😵

tara2
5. jún 2009

ahoj tal
tak ty si teraz dvojnasobna mamina 😀 . A preco by ste mali byt nezodpovedni rodicia? 😕 😕 😕

co sa tyka prikrmov, ja som zatial nic kupovane nedavala ale dnes som malemu kupila spenat a pastrnak s niecim...ono to aj tak vyzera ako riadny grc 😝 😀 . A dnes som malemu spravila taku zvlastnu kombinaciu ze zemiaky, brokolica a cervena repa a obed nam trval nieco okolo 8 minut, tak otvaral usta ze som nestihala nakladat 😀 . Som sa bala ze mu to nebude chutit 😅 , ale maly jedol ako o zivot. Asi ta cervena repa mu tak chutila lebo zemiaky s brokolicou uz mal a takto usta teda neotvaral 😀 . A tiez len pucim a maly je v pohode. Ovocie som zacala davat vtedy ako maso t.j. po 2 tyzdnoch...povodne som chcela az po mesiaci ale ked tak pekne papa tak som dala hned

talinka
5. jún 2009

tara, preto sme nezodpovedni,lebo sme si vzali psika k takemu malemu dietatku, ze zacne lozit po tej zemi ako lozi pes, ze mu moze ublizit, skocit mu na chrbatik, proste hororove sceny mi vykresloval, takze vcera som bola trosku na dne, revy, zakoncene riadnou migrenou 😖 ale to ho prejde on vzdy tak vybuchne..ked nie je akceptovany jeho nazor...pouraza a potom je dobre 😖 ale inak super ocko , len mava svoje stavy...

no vy pekne papkate...super gratulujem 😵 Dominik je velmi sikovny papkacik snad aj u nas sa to zlepsi..ze mu nieco zachuti viac...vyskusam....len on sa vzdy zlakne ked je nejaky kuscik a hned ho napina,..

no idem kojit,papa zatim

prsky
5. jún 2009

tal...kasli na to, peso si da pozor, ja by som sa skor bala, ze ho maly rozpuci...Lala si teraz zacala strasne vsimat nas zverinec - ked sa niekto z chlpacov pri nej zastavi, uz donho zasekne drapky a nepusti, takze za chvilu budem mat macky s lysinami (psy drzia, ale ked sa im chyti noh, zdrhaju 😀 )

ja som inak mala zatial naj uspech z polievkou u maminy a nerozpucenymi zemiackami - normalne regulerne trojuholnicky uvarene

sisa.b
5. jún 2009

tara, vy uz davate maso a ovocie? 😨 to som zas pozadu 😅 no ja som kdesi citala, alebo nam doktorka hovorila, ze az po mesiaci 😕 proste som si to tak zafixovala, ze od 7. mesiaca papame aj masko a ovocie...

prsky
5. jún 2009

sisa...nam dokina dala 2 tyzdne skusat rozne zeleninky (napisala mi druhy), potom pridat desiatu ovocko (iba take, co moze vyrast u nas - alergeny ako su jahody) a v 7 m pridat masko

sisa.b
5. jún 2009

oki 🙂 tak skusim aj ja nieco. asi najskor tie varene jablka, vsak? ci davate rovno surove?

prsky
5. jún 2009

ja som skusila dnes este pred spanim mrkvicku s jablckom a normalne ze smakovalo...ale veceru mam pridat az 2 tyzdne po ovoci a ma to byt kasa a ako tak kukam na ten papierik prave, tak maso mam dat este pred desiatou, cize uz tento tyzden som mala dat (ako som aj spravila ale sama od seba 😀 )

tara2
5. jún 2009

tal - kamosi maju madarsku vyzlu a male babo a ziju zatial vsetci 😀 , podla mna je to len otazka zvyku

sisa - hej davam teda zatial len 1x tyzdenne, ved podla www.kojeni.net je pisane ze za 2-4 tyzdne po zavedeni zeleniny je mozne zacat podavat maso. A maly pekne papa a tiez dokina povedala ze ked nema problemy so zeleninou ze mozem zacat po troske aj masko davat...kazda dokina inac hovori

elanela
5. jún 2009

no to by aj mna zaujímalo to s tým ovocím či najskôr varené alebo surové my sa prikrmujeme už 3 týždne zeleninkou a docela nám to ide a dnes som skúsila jablko surové nastruhané a tak jej chutilo že vykríkala na mna ked som jej nechcela už dat aj bananik jej šmakoval

prsky
5. jún 2009

vraj zo zaciatku moze byt aj varene, aby sa lepsie v pusinke rozomlelo, ale ked nema problem zo surovym, davaj kludne aj surove

elanela
5. jún 2009

no tak pekne to papala to surové som sa najprv bála že sa týým bude drhnút lebo tam boli aj malé kúsky pri zeleninke sa mi tak na začiatku drhla tak jej to riadne mixujem a aby to mala také redčšie lebo aj ked to mala také hustejšie ju nadrapovala no ved uvidíme ako budeme zajtra papkat a toho ovocia by malo by kolko aby jej to nahradilo kojenie?

tara2
5. jún 2009

ja som davala zatial len vyzivy

tara2
5. jún 2009

a moze sa davat aj broskyna? Lebo niekde som citala ze az po roku alebo tak nejako ale videla som aj vyzivy s broskynou od 4 mesiaca 😕

elanela
5. jún 2009

broskyna sa môže dávat ja mám tiež kúpenu od Hippu broskyna a je tam od 4 mesiaca ale môže sa davat i ked svokra mi doniesla z Rakúska hippku vyživu ovocnú taký mix je tam banan jablko a pomaranč a na pohari že od 6 mesiaca no a pomaranč je citrus a to predsa až po roku fakt treba dávat pozor na to šak tam popchajú hocičo do tých pohárikov 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre