Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

elanela
10. jún 2009

hm delfinko no asi to bude tým lebo aj ja ked som robievala syr len raz obalovala vždy sa mi roztiekol tak som začala 2x a odvtedy sa nerozteká no asi to bude tým cestíčkom v tom prípade ti poradit neviem

baby sa mi zdá odkedy dávam malej ovocie že tú zeleninu nechce už tak ja viem že ovocie je chutovo pre ne lepšie ale šak aj zeleninku musia papat no šak uvidíme inak masko sme mali v pondelok prvý krat a moc jej nešlo žeby nebola masožravec? 😀

no teda tu sú pekne zubaté dietka 😀 my máme 2 dolné zatial asi mesiac už

siska_br
10. jún 2009

ahojteeee, dobre ranko 🙂

delf, som akurat nadabila na tvoj albumik, ten pekip musi byt super, to by sa mi pre maleho tiez pacilo, skoda, ze u nas take nie je ☹ ☹ ☹ holigani malicki 😀 😀

delfinko
10. jún 2009

dakujem elanela tak asik sa nenajem dneskaj boze a taku chut som mala nato uz aby sme boli na sk prve co urobym tak pojdem do restiky na syr 😀 😝 tu v nemecku to vobec nepoznaju fnuk ☹

ahojky siska moja prave som sa dostala k tomu citaniu ze si bola domka pri vasich tak dufam ze ta poriadne "rozmaznali" so vsetkym co k tomu patri 😵 😵 😵
pekip je super vec fakt nechapem preco to nerobia aj na sk vidis mala si ostat v mnichove teraz si tak ci tak daleko od rodinky 😖

pepka
10. jún 2009

ahojte
no ako tak citam, som v konecnom dosledku rada, ze nam to plavanie nevyslo lebo asi nic moc, vsak? aspon som usetrila kopec penazi, aj ked mi ich vracali 2 mesiace a uz som myslela, ze ich neuvidim.... no ale mam ich, teda vlastne uz nemam 😅
je to asi fakt skoda dat za to tolke peniaze ☹

inak my tiez spotrebujeme 3-4 plienky denne, teraz posledne dni ho viac nadajam vodickou kvoli tomu zapekaniu, tak 5ks 🙂 takze rodicovsky prispevok na plienky postacuje 😀

pepka
10. jún 2009

delf, ja ked dostanem chut na poriadny mastny vysmazany syr, tak nan chodim do restiky, ale to je tak raz za rok. inak si v lidli kupujem obaleny camembert mrazeny a upeciem si v trube so zemiakmi, neni to ono, ale aj tak si pochutnam a neni to take mastne a tazke...

siska_br
10. jún 2009

delfi - veru mas pravdu, a ti teda poviem, ze ma sem-tam napadne, ake by to bolo, keby sme zostali, teraz je v mnichove aj kamoska...ale sk je predsa len sk, aspon si kazdy den s mamkou vyvolavame, aj ked ono uz aj to sa da cez net, ze... no ved uvidime....

a ten syr - no my robime tiez klasika v 3-obale a dvakrat obaleny, asi to bude tym cestickom, ale aj na to musi byt finta, vsak to bezne robia aj restikach a nemaju to roztecene, skus fakt taky niskotucny syrcek....mnam si mi celkom chutky narobila...asi to zaradim do tyzdenneho jedalnicka... dnes robim kur. medailonky so sparglou, tak zeby pozajtra?

aj my sme s plavanim super spokojny, malickemu sa paci, tiez sme sli pod vodicku uz na tretej hodine, ale len samko ako jediny z kurzu, asi na nom instruktorka videla, ze to uz zvladne, nema s vodickou absolutne ziadny problem, a aj ten prvy ponor zvladol perfektne, smejkal sa potom... dost sme trenovali aj doma, vzdy pri kupani hl vody na tekvicku...dalsie deticky ponarala az neskor a postupne, ked uz videla, ze to zvladnu. takze my sme tiez uplne spokojni, az na to, ze mame kazdu jednu hodinu pomaly v inom case 😠 , dost nam to posuva, ked jej vypadne nejaka skupinka, co mi moc nevyhovuje, pretoze mame nejaky rezim, ale zatial sme to vzdy zvladli

siska_br
10. jún 2009

delf - ty kokso - akaaaaa si ty masinaaaaa na tej poslednej fotecke 🙂 🙂 🙂 😉 😉 !!!

delfinko
10. jún 2009

ahojky pepka tak teba som tu cakala lebo ty si taky expert na varenie ty vies odpoved na vsetko moja neuveris ale posledne som jedla syr tam u vas v tej restike medzi bytovkami co je tam aj gril vo vnutri take drevene stolicky zabudla som ako sa to vola ale super tam varia 😉
vcera som bola v llidli a nenapadlo ma ale pozriem nabuduce dik za tip 😵

delfinko
10. jún 2009

siska aj cez skype mozes volat rovnako dokonca aj vidiet sa mozete takze ja v telefonickom kontakte ziadnu dialku nepocitujem zatial 😝 no ale ktovie mozno vas este osud naspät zaveje to by bolo suprove
a samka mozes vyzliect aj ty domka do naha ked je teplucko ako to robyme my na pekipe uvidis uplne inac sa bude pohybovat a hrat 😵 😵
mnamky spargla tu milujem tiez mali sme cez vykend najviac lubim v palacinke so sunkou a omackou 😉
tak vy sa tiez ponarate no zavidim tajne 😵 nechapem preco potom my tu nemozme vidis niekedy je lepsie byt na sk 😵 😵 😵 😵 a neprehanaj s tou masinkou zlatenko keby si tu bola tak ta pozvem zato na drink 😀

petusaaa
10. jún 2009

baby, to fakt sa ponarate uz na tretej hodine? my sme sa takto kratucko ponorili az na 5 hodine. 😲 😲 😲 a nabuduce budem topit uz aj ja. prvy krat nam ho potopila instruktorka. ja som spokojna s tou inkstruktorkou. je zlatucka, mila na deti. nezne ich aj pomasiruje potom a cistucko tam mame vonavucko. po kazdom kurze upratuju. no max spokojnost 🙂
a ja som este nepocula o syre obalenom v cesticku. asi vysksam 🙂

bezaz
autor
10. jún 2009

baby hodte nejaky oskusany recept na bielu sparglu, musim ju spotrebovat 😉

petusaaa
10. jún 2009

mnam, toto vyzera dobre. skusali ste to niektora?
20 dkg syr /môže byť udený/ , 4 PL múka hrubá, 4 PL mlieko, 4 ks vajce
1 ks cibuľa, 1/2 bal kypriaci prášok do pečiva,sol

Syr a cibuľu postrúhame. Pridáme vajíčka, múku, mlieko, prášok do pečiva a soľ. Všetko spolu dobre premiešame.
Túto hmotu si nechám asi 20 - 30 minút odležať a potom lyžicou naberám a vyprážam na panvici na volské oké alebo dolky /z obidvoch strán.
Syrovej hmoty sa nesmie dať veľa , pretože pri vyprážaní narastá.

bezaz
autor
10. jún 2009

petka to si mi pripomenula, ze mam niekde superovy recept na akoze smazeny syr, len sa zapekal v miske.. mozno by sa to delf lubilo, ked ee struhanku 😉

pepka
10. jún 2009

delf, Corleone??? tam je genialne a super varia, my sme tam vzali rodinku najest po krste, skoro popraskali a zalizovali sa 🙂
ja sa uz velmi dolho chystam urobit totok:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992
len sa bojim, ze mi to salky nepreziju....

tara2
10. jún 2009

peti dobry recept akurat som rozmyslala co budem zajtra varit 🙂

tara2
10. jún 2009

pepka - salky preziju, ja som ten recept robila uz viackrat, je to dobre 😉

rominka
10. jún 2009

ahojte vy tady dneska o syru a ja uz druhy den na obed jsem mela smazak ale klasiku mala opet dopoledne dala 20minut a pak si chvilku hrala a opet mrceni pekne jsem si ju naucila spat venku a ted me stve ze mi doma nevydrzi a jen litam hore dole v baraku na zahradu a po prochazkach 😒 🙂 u nas dneska prsi toz to je zas pocasi odpoledne konecne premenime kocar na sportak tal-vidim ze kamosi jak hrom jsou jerry a tom 🙂 pekny hafosek kdyby tak zustal furt malej stenata jsou nejpeknejsi jste dobre jak to stihate vsechno se 2 detma napr.pepka jeste sije ubrusy a pod. ja jsem rada ze tady uklidim a kdyz Sabca dovoli tak aj navarim

siska_br
10. jún 2009

mnaaam, peti, to vyzera dobreeeeee 😵 😵 😵 asi vyskusam

bez, ja robim dnes totokaj
http://dobroty.nova.cz/clanek/epizody/kruti-med...

ale je tam aj iny recept na sparglu, tiez vyzeral dobre. kukni

rominka
10. jún 2009

tara-napodobne ja uz taky nevim co furt vymyslet varit

pepka
10. jún 2009

petus, to moze byt mnam, zeby som skusila? 🙂 len ked tomu mojmu masozravcovi tam budem musiet suncicku prihodit, nech sa naje

siska_br
10. jún 2009

tara - hej? lebo to tiez vyzera dobre.... som hladnaaaaaa hned 😝

som haldu dozehlila, tak suchtosime von, nech mozem chytro robit tu sparglu

pepka
10. jún 2009

tara fakt? no dam na teba? nemam totiz stare salky, len zo supravy, ale ved ked vydrzali palenie v peci a udrzia vriacu vodu, tiez myslim, ze preziju

pepka
10. jún 2009

siska, my sme prave prisli z vonku, hodili lunch a idem sa pustit do zehlenia, mame opacny rebricek hodnot 😀 😀 😀

bezaz
autor
10. jún 2009

pepka presne toto som myslela 😉 tiez som ho este nerobila prave koli tomu zapekaniu, neviem, do coho by som to dala 😅
siska idem kuk ten recept 🙂

petusaaa
10. jún 2009

cestoviny nedojcene od 8 mesiaca, dojcene 10 mesiac http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa.... vlastne po zavedeni lepku ;) cize my uz mozemeeeee. 🙂

petusaaa
10. jún 2009

tie salky sa daju vymenit aj s formou na muffiny, ak niektora mate 😉

zdenus
10. jún 2009

baby ten syr bez smazenia z MMB som robila minule, bolo to celkom ok, ale ziadne take, ze je uplne uzasne 😕 😕 😕 , proste dalo sa to zjest, ale na klasicky vyprazany syr sa to ani zdaleka nechytalo 😝

siska_br
10. jún 2009

pepi - no ja od "najmilovanejsej cinnosti" po jedlo 😀 😀 😀

pepka
10. jún 2009

petus, to je napad !!!

zdenus
10. jún 2009

..a davala som to do takych salok, cca 2 dcl.....ale viem, ze to robia aj v kompotovych miskach....a este oproti tomu povodnemu receptu som to ovela dlhsie piekla....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre