Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
16. jún 2009

romi, co mate tiez 6 chorobu?

montana13
16. jún 2009

Ahojte, tak som zase po dlhšom čase tu 🙂 🙂 🙂

Príkrmy nám idú ako tak... dá sa... už sme skúšali primiešať aj masko a s tým mu to chutí lepšie. Dnes spraskal na večeru celý banán s jablkom 😕 , ten mu chutí, len mu ho musím dávať opatrne, nie často a vždy s niečím, aby ho moc nezapekalo, lebo keď vidím potom tie tlaky pri kakaní... 😀 a vyjde iba taký malý bobek 😀 .

Sedieť sa nám ešte nechce, plaziť už vôbec nie, zato stojíme 😵 - dnes som ho skúsila nechať samého, aby sa držal postele sám a ono si to stojí 😵 😵 😵. Majko sa naučí sedieť a štvornožkovať asi až potom, keď už bude vedieť chodiť.... a už máme aj prvý zúbok!!!! 😎 😎 😎

Dúfam, že ste všetci zdraví 😵 😵 😵 Idem Vás trochen dočítať....

deni_v22
16. jún 2009

cryo, to bola hackovana capica , tj made in moja mama 😉

petus, neviem, aka bola kasa, tanierik dooblizovala Emka 😀 😝

montana, blahozelaaaaame k zubku 😵 ... my tu budeme vo vsetkom asi posledni - ani zuby, ani pevne sedenie, po plazeni ani chyru, stvornozkovanie absolutne nehrozi....nic to, pockam si 🙂

a inak kasa nepomohla, uz bola hore 5x... idem si k nej lahnut, nech uz moze dieta pokojne spat 🙂 dobruuu...

prsky
17. jún 2009

dobre "ranko"

a co to co to? sme padli az na druhu stranu na maine, takze toto je zachranny prispevok 😀

my sme u nasich, mala konecne zaspala, za chvilu idem konzultovat preklad v skole(dalsie kredity- jupiii), tak reku nakuknem a tu nikto nic 😲

tara2
17. jún 2009

Dobre rano 🙂

prsky - a nezastavite sa?

nam sa trocha polepsili rana uz nevstavame o 4:30, ale o 7:00 co je v pohode a niekedy este lezime do 9:00, ale vecery uz nie su to co byvali...maly sice zaspi o 20:00, ale o hodinu je hore a zurujeme do 23:00 🙄. Potom uz je v pohode do rana

mon - blahozelame k zubku 🙂

deni - mamina je sikovna 🙂

romi - snad vam ta teplota rychlo prejde 😉

siska_br
17. jún 2009

cafteeeee baby,

ha, som dnes objavila prvy zub 🙂 este sa sice maskuje, tvari sa ako malicka biela bodka, ale ja som ho uz vymakla!!!! no aspon viem, ze ozaj je to ten hnusny zubisko, preco uz tretiu ci stvrtu noc nespim... 😝

a vy co noveeeee?

deni_v22
17. jún 2009

hojteee..
fakt to tu flakame s pisanim 😕

chcem sa opytat do plena...ako je to so spanim na brusku v terajsom veku nasich deti? stale plati ze len pod dohladom? vsimla som si totiz, ze mala vecer lahsie zaspi, ked lezi na bruchu, no neviem, ci ju tak mozem bez obav nechat..zatial som ju stale prekotulala aspon na bok, no obcas sa mi pri tom prebrala, tak som musela znova uspavat...

siska, gratulujeme k zubku 😵 dolny to je?

tara2
17. jún 2009

siska - blahozelame 🙂

deni - aj maly si zvykol v poslednej dobe zaspavat na bruchu ale ja ho vzdy otocim na chrbat ked zaspi

prsky
17. jún 2009

jani...aj by som sa, ale idem teraz do skoly, odtial rovno pre chlapov do worku, vyzdvihneme malu a sinieme domov a zajtra podobne...dobehnem na navstevu po skuskovom 😉

deni...podla mna vpohode na bruchu, uz su nase deticky dost pevne na to, aby si otocili hlavicku

prsky
17. jún 2009

baby, inak som sa docitala na jednom fore, ze existuje taky mentolovy olynth do zastrcky a je to super, ked maju deti sopliky...vyskusame ked nas najblizsie skoli nadcha 😉

siska_br
17. jún 2009

dakujeme 🙂 deni, mhm, dolna jednotka vlavo

deni pridavam link na SIDS, su tam rozobrane rizika. najrizikovejsie obdobie uvadzaju 2-6 mesiacov
http://www.zzz.sk/?clanok=6171

samuel sa tiez v noci prekobrla na brusko, ale tiez ho prevraciam spat....my mamky bojky

prsky
17. jún 2009

baby, ja v noci ani neviem ako spime, neriesim ani polohu 😉

deni_v22
17. jún 2009

tak zatial je to 2:1 pre tych, co otacaju, tak ostanem pri vacsine 😉 i ked tiez nie celu noc mam prehlad, ako lezi a ona sa uz prekotula na brusko velmi lahucko...

siska_br
17. jún 2009

prsky, kebyze mozem spat, asi by som to tiez neriesila, mam bohuzial spanok ako indian, samko v noci pohne lavym palcom na nohe a ja som hore 😠 😠 😠 a tie posledne noci, tak tie su uplne uzasne fantasticke... 😝

tara2
17. jún 2009

prsky - dobre, budeme sa tesit 😉 a konecne ti vratim tie knizky 😅

siska - ja sa tiez na vsetko zobudim...maly sa len otoci v postielke a uz som hore

siska_br
17. jún 2009

prave mi premierovo prihorel samuelov obed 😨 😨 😨 tak znova....

deni, klobucik dorazil 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 , je perfektny a malickemu sadne ako rit na serbel, dakujeme maminke a veeeelice pekne pozdravujeme, tusim si tu mamke rozbehla pracovny tabor 😉 odfotkujem a pridam.....mas bohovsky sikovnu mamcu, asi to mas po nej 😉

deni_v22
17. jún 2009

siska, tak to som rada 🙂 tesim na foto, sa ma som zvedava, vobec som ho nevidela...

hej a mamke sa to tak zapacilo, ze sa pytala, ci nieco dalsie pre nu nemam 🙂

petusaaa
17. jún 2009

baby, je tu este niekto bez zuba? alebo sme nielen najstarsi, ale aj bezzuby? 😅

sisa.b
17. jún 2009

holky, tak sme prisli z poradne a mala ma 9100g a 77cm 😀 doktorka ju vychvalila, lebo sa jej mala na lehatku pretocila a stvornozkovala 😀
jo a bacil sa nam potvrdil, takze natierat canestenom a dalsia kontrola nas caka ☹

pepka
17. jún 2009

ahojte

siska, gratulujem k zubadlu

petus, my sme este bezzubi a dlho este budeme myslim, takze nie ste jedini 😉 sme s vami 🙂

pepka
17. jún 2009

baby, ja som uplne nestastna ☹ od soboty ma byt v chorvatsku vyrazne ochladenie az na 18 stupnov, videla som forecast na 2 tyzdne dopredu, vycasovat sa bude postupne az pred nasim odchodom domov, normalne mam depku od rana, co tam budeme robit.... 😢

sisa.b
17. jún 2009

siska, aj my gratulujeme k zubku 🙂

petus, my sme tiez bez zubkov, ale doktorka dnes mrkla, ze uz to ma zhrubnute, takze nas to coskoro tiez caka. tak si uzivam este hryzenie bez zubakov 😝

siska_br
17. jún 2009

peti, vy ste taka akcna family, ze vy sa aj pri minus styroch budete mat super. ja viem, ze do chorvatska sa chodi k moru...no ak bude kosa bude kosa, sa neroztrhas...spravite si super program, budete spolu ako rodinka a utuzovat 😀 pojdete na biky, idete autom - precestujete pevninu a uvidite kopec croatie, pojdete do aquaparku nejakeho, budes jest vela fajnovej zeleninky - ziadne obalovanie snitzlov, bude to fajn, uvidis. no tak, v ramci moznosti...ja vieeeeem, je to hrozne na nervy, by som uz tiez bola zufala na tvojom mieste ☹

zuzz
17. jún 2009

ahojte,
dnes som mala na FRO aj akoze kontrolu u doktorky. iba sa ma spytala, ze ako sa mam. ani mi ruku neprezrela ani nic. a ze mam ist aj za obvodnym, aby mi spravil testy na artritidu a pripadne ma poslal inam. no to sa teda tesim, kam sa asi tak dostanem ☹ a ze nemam ruku namahat 😅 hm, to neviem ako, ked natala ma este dost daleko do casu, ked ju nebude treba nosit.

sisa, to mate fajn, ze spapa cele kusky. ja naopak, ked nedobre pomixujem, tak sa napisa a grca.

inak, davala som jej dnes pit prevarenu vodu, lebo sa v aute hrozne spotila, cela bola mokra. a nepije z poharika s naustkom ani z flase s cumlom. kdeze, rovno z normalneho pohare. ine nechce a nevie. este jej to rozliate na brusku rychlo uschlo.

cryonae
17. jún 2009

cafte,

pepi vsak to zruste a chodte inokedy!

prsky
17. jún 2009

cafte...som nasla stranky tej baby, co napisala tu knihu o znakovani, co sa mi viac paci, bo neni taka americka: http://www.znakovanismiminky.cz/

elanela
17. jún 2009

baby mala mi nechce jest vôbec ovocie výživy dojedam ja tak som skúsila surové ovocie nič udusené nič ja neviem čo jej mám už dávat ešteže zeleninku mi na obed zje ale to ovocie nie a to som si myslela že jej bude chutit viac ako zeleninka hm ako na nu?

prsky
17. jún 2009

ela, neporadim, nasa zje tak zo 5 lyziciek zo vsetkeho max 😀

prsky
17. jún 2009

lol...v spravach davali, ze nejaka pubiska si chcela dat vytetovat nenapadne 3 hviezdicky na tvar a pod rukami tetovaca ju "premohla unava" 😲 😲 😲 a zaspala a on jej vytetoval 56 hviezd 😀 😀

deni_v22
17. jún 2009

dnes sme sa na plavku konecne ponarali, Dianka bola za hviezdu, aki nezaplakala, ani nezakaslala, proste ako nad hladinou, tak pod nou 😵 ...
petus, mali sme ale trochu iny styl - bola akoby na brusku na hladine a ja som ju jednou rukou drzala na hrudi a druhou zatlacila hlavu - bradu k hrudi a akoby celom sme vosli pod vodu a spravili take U...asi aby jej nesla voda do nosa...

zuzz, aj Dianka sa najvydatnejsie napije rovno z pohara, tak nosime naustkovy, nekvapkajuci a ked dojde na vec, odsrubujem vrch a pije rovno 😀

ani my nemame zubyyyy 🙂

sisa, krasne miery 😵 a to ani prikrmom moc neublizuje...asi mliecko postacuje...

ela, ktosi tu pisal, ze primiesava do ovocia trosku praskoveho UM a takto motivuje k zjedeniu 😉 skus, mozno sa mala necha oklamat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre