Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
17. jún 2009

hojte, tak dnes mame za sebou mensi maraton po doktoroch, zajtra pokracujeme 😅 zatial na nic neprisli
petka nic si zo zubkov nerob, to je ako s otacanim, lozenim 😉
sisa jake mieeeryy 😀
siska gratulacia k zubku
u nas strasna noc, ninka spala so mnou na velkej posteli, neskutocne cestovala, tiez spim ako pisala siska, dokonca si na mna v noci vylozila nohy asi 3x, par krat som sa zobudila, ze bola otocena uplne v protismere, netusim, ako sa otocila 😅 a budicek o 5 😝

sisa.b
17. jún 2009

njn, stale dava na seba skoro kilo mesacne a vraj uz by teraz nemala 😝 no ona si to asi neprecitala, tak nevie 😀 a taha asi aj spik z kosti.

bez, mate veselo v posteli 😅

deni, super, ze ste to tak zvladli 😵 my sme tento ponor robili akurat vcera - okrem tych troch uz predtym naucenych 😝 ale mlada po tretom potopeni vrestala a ruckami si ocka zakryva 😅

bezaz
autor
17. jún 2009

sisa u nas sa priberanie nastastie spomalilo, ale teraz ako zacali chutit prikrmy, sme asi nabehli spat.. do poradne ideme az 6.7. 😅

prsky
17. jún 2009

nasa nema ako cestovat, z jednej strany "banan" z druhej strany ja a ona len toci hlavickou v smere didy 😀

sisa.b
17. jún 2009

u nas sa nespomalilo a to sme tym prikrmom moc doteraz nedali 😅 za mesiac dokopy mozno presnidavkovy pohar 😀 no ved uz sa rozpapala, ked vieme, co jej chuti

bezaz
autor
17. jún 2009

sisa u nas prislo dieta na chut prikrmom az po vyse mesiaci 😉
prsky vankus som musela zrusit, lebo sa s nim bila 😅

montana13
17. jún 2009

Cafte holky 😉

U nas tiež až teraz začíname lubit prikrmy, najmä ak tam je pridane aj masko 😀 , z ovocia je banan s jablkom momentalne No. 1 😝 . Tiež sme fajn pribrali, tušim 1100g za mesiac 😝 - to bolo keď mal 6 mesiacov, najbližšie ideme do poradne až o týždeň, tak som zvedavá 😵 😵 😵 .

A ďakujeme za gratulácie k 1. zúbku 😀 😀 😀

zuzz
17. jún 2009

ahojte.
tara, fenikel chutil, uvarila som ho spolu so zemiakom a polkou cukety.

natalka tiez spi so mnou vo velkej posteli a tiez poslednu dobu 'cestuje' - otaca sa kolmo na mna a kope ma do boku. a ma taku zvlastnu zalubu - pri zaspavani si dava hlavu pod perinu.

zub ma stale iba jeden. do poradne ideme zajtra.

siska_br
17. jún 2009

baby, vsak nam sa stratil novy zub 😨 😨 😨 😀 normalne skapal, pes jeden.... sa divim jak blazen. z nicoho nic tam nie je...erik to okomentoval ze: ved mliecny bol. asi si ho vypil... no tak asi ozaj

siska - mate riadnu babiznu doma. uz jej tiahne na viacciferne cislo, to uz je vazna vaha

bezi - ved uz vam hadam len preboha na cosi pridu, chudak peto! 😝 ☹

zuzz
17. jún 2009

fotila som ju do albumu latkoviek... uzivala si to, modelka buclata.

sisa.b
17. jún 2009

siska, mne tak rastli zuby mudrosti - na etapy. vyskocili kusok, potom sa schovali a tak dokolecka aj 3x 😠 a pokazdej opuchnute dasno a bolelo to ako svina.
no neviem, ci som tie nase zuby nezakrikla, lebo cele poobedie je muzuta a ufnukana a zda sa mi teplejsia ☹ dasienko ma opuchnute, tak som jej to natrela zvonku olejcekom.

sisa.b
17. jún 2009

zuzz, mala je ina herecka 😀 😉

siska, na dvojciferne nam taha, ale mne sa teda slecna nezda nejak baculata. aspon oproti surodencom urcite nie, aj sarka bola vacsia buchta 😝 ale rebeka sa aj vyskou priblizuje k rocnym detom. teda aspon doktorka to tvrdila 😅 nerodila som skor? 😕 😀

siska_br
17. jún 2009

no siska, ty si vo vsetkych ohladoch rodila skor, co sa vahy, dlzky a najma sikovnosti tyka... len neviem, preco si nam to takto na tajnasa spravila a teraz chodis drazdit hada 😀 😀

si ma riadne vystrasila s tym vyskakovanim a schovavanim sa....ved si to hodim 😝 😝 😠 a malicky chudacik tiez. rano tam normalne ten zub bol, obaja sme ho videli, citili, cinkala lyzicka... nem chapem

petusaaa
17. jún 2009

siska, asi sa mu tam nepacilo, tak si siel este pospat 😅 😀 😀

zuzz, malicka je modelka krasna 🙂

zuzz
17. jún 2009

babuchy, normalka na neuverenie:
o osmej som krpanu ulozila, vycucala oba prsniky, zaspala. o desiatej zacala fnukat (inokedy sa budi o 11tej), pucit sa, tak som ju rozbalila, dala na nocnik, vypukala sa, vycikala, zaskerila. zabalila som ju,povedala 'spat', krpana sa otocila na bok a zaspala bez nutnosti napit sa. normalne nechapem.

zuzz
17. jún 2009

sisa, petusaa - dakujem.

sisa.b
17. jún 2009

zuzz, super 😵 aka sikulka. ja ju davam cikat v noci, ked ju prebalujem, ale rano som vzdy leniva 😀

zuzz
17. jún 2009

sisa, mna rano donuti cca o siestej, lebo sa tolko vrti a mrnci a puci, ze sa pri nej neda spat. a navyse som potom leniva celu ju umyvat a prat tu bambusovu plienku, co jej na noc davam. lebo to vzdy rano kaka...

deni_v22
17. jún 2009

siska, a ze ty chces, aby sme gratulovali k 1. zubku este raz 😉

zuzz, mala je chutnucka, taka na stiskanie 😵 ..vidis, este ani nerozprava, ani neznakuje a uz sa ti na nocnik pyta, sikulka 🙂

zuzz
17. jún 2009

jaj, deni, to mi nenapadlo. a teraz uz vola, ze chce papat. tak dobru noc. idem si k nej uz lahnut.

sisa.b
17. jún 2009

jj, zuzz, deni ma pravdu, mas doma typickeho bezplienkaca 😉 ako mala ninka

talinka
17. jún 2009

ahojte, je tu niekto ? 😉

pisete o spani na brusku, tak nas tomino si ledva polozi hlavku do nejakej strany aj to mam pocit, ze iba do jednej ked je na brusku aj to len na par sekund takze on by mi tak ani nespal...on len ide tvarou vpred a nosom dopredu a nabuchne si celu tvaricku

pepka, bud urobte tak ako siska pise alebo to fakt zruste!!! to je na nervy take pocko,clovek sa tesi a toto 😖

a gratulujem k zubantom 😀 my este nic

montana13
17. jún 2009

Jané, ja 🙂

montana13
17. jún 2009

Majko je tiež nerád na brušku, vydrží pár sekúnd a potom sa už rozčuluje... takže spanie na brušku u nás nehrozí....
A my máme tiež jeden zúbok taký vykúkací... už bol zopár krat vonku a zakaždým sa schoval až ho nakoniec ten vedľajší predbehol... 😀

talinka
17. jún 2009

mon, a preco si fuc z FB? 😀

talinka
17. jún 2009

mon, tak to s so zubkom popredu 😉 a s bruchom u nas to iste, iba vo vani mu to neva a doteraz sa rad vyvaloval na brusku

talinka
17. jún 2009

dobru nocku...

montana13
17. jún 2009

Vypadol mi chat... však vieš 😉

Dobrú noc! 😎

bezaz
autor
18. jún 2009

bre ranko
u nas sme mali ale peklo zaspavanie, to este nepredviedla 😝 normalne revala, ako keby ju z koze drali, ako nevedela zaspat, privrete oci a slzy ako hrachy 🙄
u nas mame teraz schovavaci siedmy zub, raz sa mi zda, ze tam je, potom tam nie je 😨 ale ninka ich ma dost, tak to neriesim 😵 v utorok sama pohryzkala polku ceresne, tu supku jasne ze nie, ale inak pekne vycuckala a pohyrzkala 😀
dnes pokracujeme v behackach po doktoroch, zajtra uz hadam pojdeme domov

siska_br
18. jún 2009

babyyyyy,

vsak toto uz nema ani uroven ani kulturuuuuuu....ved pri kave ani nie je co citat ☹ ☹ ☹ a ani facebook nejde...to su problemy, co? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre