Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
21. máj 2009

mirri tak to teda hej 😀

deni_v22
21. máj 2009

mirri to je skvela fotkaaa 😀 akoby ho ta polievka prepadla a ona sa ubranil ...🙂

bezaz
autor
21. máj 2009

mirri super fotky, ja som sice ninku tiez odfotila, ale na thomasa teda nema ani zdaleka 😵

tara2
21. máj 2009

tak my sme uz 2x hore...najskor sa zobudil, obratil na brucho a zase zaspal 😕 a teraz sa zobudil uz uplne

deni_v22
21. máj 2009

tara, u nas detto :-/ spi, len ked lezim vedla nej...vzdialim sa na 20 cm a uz je hore..teraz uspava muz a dieta reve na raty...takze asi idem ja do sluzby....

mirri
21. máj 2009

jsem si cetla,ze je to zlom v zivote deti a ze si to musi osahat,je to pro ne novinka a abychom se nedivili,kdyz si to budou mazat po obliceji... 😀 tak si myslim,ze asi vi,ze jsem si to cetla a ridi se tim... 😀 😀

mirri
21. máj 2009

tara a deni-a jeje,prdolkum se neco nelibi...maly se taky prevraci a porad cumla dudel...jindy je uz v klidu a bez cumle...no uvidime jaka nas ceka noc... 😕

prsky
21. máj 2009

mirri...nadherna fotka..myslim, ze nasa bude vyzerat podobne, vsetko si musí osahat a uz teraz mi lezie do taniera a to sme este ani nezacali s prikrmami..ale dobre robis, cim skor sa nauci pouzivat pribor, o to menej roboty 😀

pepka
21. máj 2009

ahojte krasky,

mirri, to je fakt vydarena fotka 🙂
no ten nas teda tak s radostou hlce, ze by mu bolo luto kazdeho jedneho susta len tak rozmazat po rukach ci po tvari, lebo to by znamenalo menej jedla a to teda by nedopustil..... 😀 takze moje dieta po jedle vyzera, ako keby ani nejedlo 😀

ja som prave dorobila bazovy sirup, 6,5litra mame, spravila by som este, ale nemam viac flias, kua.....
decka uz obidve dufam spia, za nejaku hodku-dve pride uz aj muzo zo sluzobky od pondelka.... tak tesim.

sisa.b
21. máj 2009

mirri, super 😀 😀 😀

mirri
21. máj 2009

pepka-tak to mate super,aspon mas min prace s malym.. 😉
a jak delas ten sirup,tady jeste nejsou zrale,teprve odkvetaji... 😕 tak jsem si myslela,ze bych mohla udelat..a jake lahve pouzivas?

talinka
21. máj 2009

no cafte, stava sa zvykom, ze netujem az v noci 😉
sa tesim dnes som si objednala fesny noteboocik aj som ho uz zaplatila....

aj ja sa tesim a prikrmy, takisto mi ide maly do taniera a slinta strasne pokazde,ked nas vidi nieco jest, chudatko az mi to je blbe, ze ho tak tyrame

cryo, to muselo byt super s tymi ceresnicami 😵

mirri, super fotecky 🙂

prsk, ty provokaterka....ako to vzdy uzasne vyzera co napeces, si velmo sikovna...zavist 🙂 ako to potom robis, ze si taka stihla???? jes to aj vobec ??? 😀 slintam stale nad tvojimi fotkami..... 😝

sicilia
21. máj 2009

Ahojte ako sa mate?? Dlho som tu nebola.. Mam novy comp a nejak mi nejde ani upravit nasu polrocnu tabulku, ale hadam sa k tomu dostanem cez vikend konecne 😀
Dnes sme sa stretli poobede s cryo, sme isli do Auparku do DM a zatvoreneeeeeeeeeeee, to co je??? No nic, tak sme boli chvilu v sade.. Ozi a stretli sme aj Horajdu🙂) taka je to koculda...
My mame teraz riadne sopliky.. Akoze nic mu nie je okrem toho, ani teplota, naladicka dobra, len ma sopliky, ale ake, to keby ste videli, tak si myslite, ze som mu odsavackou vytiahla pol mozgu (a mozno aj) 😀 😀 😀 No ale uz nejde uplne voda, ale trosku zhustli, tak hadam to uz nejak prejde..
Inak mrvicka nam vobec nebrala, skusala som aj rozne konzistencie, kupila som aj tu od Hippu, ale nic, proste mrkvozrut z neho nebude a potom sme boli u cryo a on tlacil cukinu, ze som nechapala aj dnes ju pekne papal, ale mixujeme do hladka, ked si zvykne na chute a nauci sa pekne papat, budeme mixovat na hrubsie a neskor len roztlacime, jaaaaaaaaaj, normalne ma to dnes zacalo bavit 😵 😵 😵
Co nove?? jaaaaj fotky z Bojnic mate nadhernucke 😵 😵

sicilia
21. máj 2009

jej tal aj ja mam novy noteboocik🙂 super🙂)

talinka
21. máj 2009

a Tomik mal dnes otacaci den, konecne sa na brusko neotacal len nahodne ale cielene, kvarglicka moja.... 😀

talinka
21. máj 2009

sic, a aky? ja som si nevedela vybrat.... 🙂 nechcela som ani slaby ani silny ale taky postacujuci pre mna...sak len na net...a mozno na nejake uctovnictvo ci inu pracicku....ja mam teda budem mat tento...ale rozmyslala som aj nad Sony Vaio...ten ma sestra
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6...

talinka
21. máj 2009

sic, ze sa aj ukazes 😠

talinka
21. máj 2009

a heš heš sopliky od Patrika,ale fofrem 😉

pepka
21. máj 2009

ahoj sic, kde sa flakoces ? 🙂

mirri, davam ho do obycajnych srobovacich flias od vina, sunquicku, ked nemam, tak aj do zavaracich poharov, to je jedno..... netreba ho ani zavarat, len nalejes do flias horuce, zavries a ono si to spravi podtlak a drzi. Mam recept od muzovej babky, robim to roky a je fakt vyborny.

25 kvetov bazy (ak su male, tak prihod viac troska)
2 litre prevarenej vody
4 dkg kyseliny citronovej (minule mi uslo 5 a sa mi zdal este sviezejsi )
2 kg cukru
2 olupane citrony

Umyte kvety zalejeme vodou a nechame 24 hodin stat. Scedime cez gazu, pridame cukor, kyselinu a citrony nakrajane na platky a prevarime. Horuce plnime do flias....... Ja to cedim este raz pri tom nalievani do flias, dam si na lievik sitko, aby sme ho mali bez tych minihovadiniek z citronov....

pepka
21. máj 2009

tych 6,5 litra mi vyslo z 2 davok

talinka
21. máj 2009

a dnes sme zhodili vanicku a nainstalovali sportak, tak som zvedava ako zajtra v nom bude na prechajde, lebo je tam chudatenko taky drobucky a tie pasy mu isu takmer do tvaricky a to mu vadi tak to ma aj v autosedacke a ma na to nervy... 😝

a dnes som ho vazila a ma 7210g....nie je to nejak malo? 😝

talinka
21. máj 2009

sic uz zase zmizla 😀 😀 😀

sicilia
21. máj 2009

Tal, ja som si zobrala Sony Vaio, ale u nas sa ani nepredava ten model..http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=9...
No hadam mu tie sopliska uz prejdu, ale to by ste fakt museli vidiet, sila, ze mu s tych dierociek vyjde 😀
Pepka, ja som skoro stale niekde von s malym, bud sme niekde s cryo, alebo este s jednou kamoskou, co uz ma vacsiu dcerku, ale stale som proste niekde.. ooooooooooooo a pepka ten sirupcek znie vyborne, hadam to skusim 😵

sicilia
21. máj 2009

Nezmizla, som bola v sprche, ale uz som tuuuuuu.. ale zajtra prcham do BB zase a v utorok naspat, ma berie cryo, lebo idu do Tatier, tak ma vezmu, ked pojdu naspat🙂)

prsky
21. máj 2009

tal..ze stihla - bruxo mam jak v 4 mesáci

romi, ze sa aj ukazes, ja ze si v BB

pepka...to by si chlap zgustol 🙂

sicilia
21. máj 2009

no prsky, vsak ja zijem, len nejak nestiham, ked je takto pekne.. uz dame konecne to stretko??

mirri
21. máj 2009

pepka diky,vypada super ten receptik,ten si napisu a vyzkousim.. 😉

talinka-to je krasna vaha...a ntb vypada dobre a pekna cena!

sicilia
21. máj 2009

mirri, mate krasnu fotku v pase🙂

sisa.b
21. máj 2009

aj my uz sme boli vcera vonku so sportakom 🙂 ved v bojniciach som bola jedina s hlbokou vanou 😅

talinka
21. máj 2009

sic, dobry vyber NTB 😉 prajem pekny vyletik tebe aj cryo do Tatier !!! 😵

prsky, jaaaaj ty 😀 ked len brucho...ja mam vsetkooooo.....

mirri, aj ja som sa potesila tej cene veru...som ratala, ze sa musim zmestit do nejakych 800 ejurasikov a vyjde ma na 631 euro....ale este kabela nato, mys a ine drobnosti tak sa to este navysi,,,ale neva aj tak super a postaci mi...su nanho v poho recenzie....

no idem ja het , nieco porobit....kym maly spi a mam na nieco cas konecne, majte sa krasne a pekne sa vyspinkajte....pa babulky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre