• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
no a este vam poviem, ze uz som na FB, kolko som sa tomu branila, ale nakonec som podlahla :grinning:
18. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, nasa doktorka, aj ked ma podozrenie na alergiu, tak posiela na vysetrenie az po 3
rokoch....a niektore maminky to nechapu a rozculuju sa
18. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiez som za, ze skor to vysetrenie ani vyznam nema...

zdeniiii som teda necakala ze podlahnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si odolavala sakra dlho
18. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zas budem za mudru :grinning: takze je pravdepodobnost, ze keby mal aj nejaku alergiu, tak sa to dozviem az po 3 rokoch? takze vysetrenie u alergologa je teraz zbytocne? :confused:
18. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, co ja viem, ci zbytocne...ale do 3 rokov sa imunitny system stale burlivo vyvija, co bolo vcera, nemusi byt zajtra...asi tak :wink:

siska, hej odolavala, ale teraz som debo z toho, takze FB pre mna bude len okrajovy sport :wink:
18. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenus - neboj sa, nebudes chodit casto na FB, ja som tam registrovana a chodim tam malokedy aj baby ti to potvrdia...ja mam radsej kona ako FB

baby ten sedak je super, som tam skusila dat maleho len tak "nasucho" a tak sa tam rehotal co to dieta bude robit vecer vo vani? :confused: :grinning:
18. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, jani a kt. mas??? hod link na sedak.... nad nim tiez uvazujem. bohovsky sa mi mi lubil uz na fotke od pepky. vidis, ste sa s domcom mohli vecer kupat spolu. ked v sedaku zacne mlatit rucickami ani na plavaren nemusis ist :grinning:

zdeni mne dnes ZNOVA a OPAT fb nejde, takze si ta naaaajdem neskor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby, ako tam hladate? uz som v skupine MK a dalej nefiem...los debilos :confused:
18. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa, urobila som krok vpred, uz som vas niektore nasla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...

no tara kooonecne dobry nazor....tvoja lekarka akoby hovorila za mna,mam taky nazor ako ona...a treba davat podla svojho uvazenia, svedomia a vedomia, kaslat na "zarucene" infosky.....moc sa to tu riesilo a zbytocne...dobre sa to cita,ale horsie praktikuje,,,,,,mne sa zas dnes pri prvej lyzicke Tomi vygrcal ako ho naplo z cukiny s mrkvou...ja uz neviem co mu davat...alebo zas vadilo, ze je popucene len, tak som otvorila HAMI brokolicu a par lyziciek zbodol ale teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som dokojila a bolo....
18. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, pekny sedak...idem aj ja donho....aspon si tam pekne posedka...aj ked ritulu mu tam tazko umyjem :grinning:
18. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenus, super, ze si podlahla FB :grinning:
18. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal - ritku tam neumyjeme ale to je podla mna najmenej ho potom zdvihnut a umyt ritusu :slight_smile:
18. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšala som z ovocia jablko banan broskynu jablko vôbec či uvarené alebo surové banan niekedy áno a vyzivy dojedám po nej ja
18. jún 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, jasneeeeee...akoze foooor, nie? :grinning:
18. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte zavislačky :sunglasses:

Konečne som doma z Bratislavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviem, kto je vyše rád, či ja alebo malý :grinning: Cestovať v takom teple nič moc...

tara, aké máte vyrážky na lícach? Lebo aj Majko má... raz to má kľudnejšie, inokedy mu to sčervenie, ale väčšinou má líčka ako šmirgel... :rolling_eyes: . Budúci týždeň idem do poradne, asi sa vypýtam na kožné aj ja...

siska, no čo ako si dopadla s UP?
18. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, my tiez klasika, babo moc nepapa, ale dnes som jej dala kusok rohlika sucheho a normalne ho pozuvala, prehltla a otvorila usta zo zvukom podobnym slovu ham :fearful: :grinning:

a fotolab ma od zajtra do pondelka zas akciu fotky sirky 10cm, obj. nad 100ks za 0,05€ :wink: a prebieha im aj akcia na velke formaty (my sme dali minule vytlacit velku Lalu :grinning: )
18. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky a kde si našla tú akciu na fotky 10x15, ja som ju tam nenašla, len na tie veľké formáty. To je dobrá cena 0,05 € :wink:
Inak aj náš "hovorí" ham, lebo od začiatku pri každej lyžičke som mu to hovorila ja, aby som upútala jeho pozornosť a teraz si to mrmle sám :grinning:
18. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ked sa sere, tak poriadne, asi nam to neni sudene alebo co ta dofca.... :angry:
v pondelok hanka 39 horucka a teraz som matovi namerala 38,7
a este aj skaredo hlasia
matovi nic nebolo a navecer zostal nespokojny a zrazu sa mi zdal akysi horuci ked som ho davala spinkat.... asi ma SESTKU, predpokladam :confounded:
18. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon ta bude zobrazena az ked zacne platit :wink:
pepka no peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzte sa :unamused:
nestraste s tou siestou chorobou
u nas zasa peklo zaspavanie, nemame tu hojdacku, tak boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka, tak uz aj vy siesta choroba? sa to siri jak smrad...aj liusina mel ju asi prekonala zaroven s nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas tiez dnes peklo zaspavanie, o pol 8 na mne zaspal po 3 hodinach bdenia, uplne natvrdo vytuhol a o osmej sa zobudil vyspaty a teraz raz mrnci a raz sa smeje, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli v poradni. nasa vaha je 8465g. dlzku neviem, zajtra odmeriam. u nasej dr. nas nemeraju, neviem preco.
18. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalka znova zaspala s hlavou pod mojim paplonom. taka je pri tom smiesna, lebo ked jej ho stiahnem, tak sa pomrvi, zamava rucickami, nahmata ho a znova natiahne na hlavu :slight_smile:
18. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pepka tak to je smola a kedy vlastne idete zajtra tuším nie?
18. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ela, no, mali sme ist zajtra v noci, tak uvidime, aky bude mato zajtra, ako je fakt, ze aj tak mu ani dr ani ja nepomozeme inak, ako zrazanim teploty, len neviem, ako s cestovanim..... hm... som na prasky z toho...
a len dufam, ze to je sestka a nic ine, vaznejsie....
akurat som bola v lidli kupit usno-celovy teplomer, mali za 9,99 lebo mam doma iba obyc digi a nechcem mata s nim v noci trapit a budit ho, ja nemeriavam v ritke, ale pod pazuskou, ale aj tak by som ho chudatko pobudila. takto meriam kazdu chvilku, ani o tom nevie, bubacik.
uz trosku klesla na 38,2 po panadole
18. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, pepka, tak to je "nadeleni" :-/ snad bude nakoniec vsetko dobre...drzim palce ...

bez, prisla nam Ikea karticka, dakujemeeee :dizzy_face:
18. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka, fakt smola. to idete autom, vsak? da sa to odlozit?
a ten teplomer este maju? pozerala som teraz letak na webe a nevidim ho tam.
18. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzz, u nas ho este maju, v ziadnom letaku to nie je, tak neviem, ci to maju vo vsetkych lidloch, ale cena je to super
18. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni jeeej fakt super, ze tak skoro, kamosi na nu cakaju uz skoro pol roka :sweat_smile:
pepka ty co mas za vychytavky, aj ja chcem taky teplotmer :sweat_smile:
18. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok