• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme sa spolu kupali posledne u nasich, tu mame len sprchovy kut. nasi maju vanu s whirpoolom, som mu to zapla, si mala vidiet ten ksicht no nechaaaaapal co mu to bublinkuje pod zadkom :grinning: :grinning: ale potom sa rozkukal a potopa :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy - to nam uz bude sveta zit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://blogy.etrend.sk/mihalblog/tyzdnovka-jozefa-mihala-23/2009/169556.html

si z nas asi robia srandu, ci co????
19. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, boze, akurat teraz citam, ze mate teplotku. tak co ako? zlepsuje sa? :confused: :pensive:
tara, my s ockami stale rovnako. nejako sa to nelepsi... :frowning2:
siska, to co si kupim za tolke prachy? asi ich budem ukladat na ucet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne peti. a zit budeme len z urokov! sa uz tesim
19. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, hadam si nemyslis, ze sa tak aj stane?
19. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme, ze nie. hadam by si sa neulakomila na tolky peniaz, ked ti uz o mesiac daju o 6,29 eurasov viac!!!! nebud pahltna...ved to na tie uroky bohate staci
19. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky
musym vam hned napisat dneska rano ako sa maly prebral tak pozrel namna a povedal prvy krat MAMA ja som sa tak rozrevala ako male dieta po tom vsetkom cim som presla co sme spolu zazili totok je taka ceresnicka na torte a presne dneska ked mame sedem mesiacikov no ja lietam v oblakoch aj ked drahy vravi ze to este nevedome povedal ja viem on si to neuvedomuje este ale sila prirody fakt ze tie prve hlasky su prave ma-ma jaaaaaj kraaaaasny to pocit mozno nahoda neviem, ale zopakoval aj neskor som sla urobit kavicku na ranajky a z kuchyne som pocula zase ze mamama tak som sprintovala spät do spalne jaaaj baby feeeeeeeeeeest kraaaaaaaaaaaaaaasny pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pepka krasnu dovolenocku vam zelam a skore uzdravenie mozno by ti mohla dadulka pomoct s tym prebuchovanim terminu hmm

a co je to ta siesta choroba? to teraz natom tu vsetky ficite ty kokso ja ani nemam paru co to je :confused: v utorok sme boli u dokiny na U5 vysetreni tak vsetko mame super dostali sme aj dve vcelicky miery 8020 a 69 cm

siska ty stihas aj novinky citat ty si ale sikulkaaaaa a co sa papakania tyka tak ja som dala malemu vcera prvy krat jablcko a spapal celu flasu normalne som mu nestihala davat lyzicky paposko male je pravda ze som mu pomohla asik tromi mnamky ked to je take fajne :grinning:

tara pekne sedatko mate ja som chcela take kupit tiez ale muzo ma odhovoril ze ako mu budem umyvat ritulu v tom a ze vychladne hore na tele ked bude dlho v tom sediet :confounded: ale ako vidim u vas to funguje tak super vsetko sa da len clovek musi chciet hmmm
19. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, ty si koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ved peniaze kazia charakter,nie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: netreba nam. ved detom mozme aj travu pokosit. nejaku kozusinku usit. lieky im tiez netreba, aby neboli moc rozmaznane. a nejaku palicku ako hracku im tiez mozme vonku najst :grinning:
19. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delfi :slight_smile: je to krasny pocit, ze? len asi si to este tie deticky neuvedomuju. ale ja sa tiez vytesujem. a najlepsie je, ked zacne ze tatatata a ja hovorim MM, ze pocujes, ako ta vola, ze ho mas ist prebalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - supeeeeeer, to si viem predstavit, ako ti muselo byt, nas malicky opakuje MAMAMAMAMAMA ked niekedy place, ale to taaaak trha srdce :cry: :cry: vobec neries, ci to bolo vedome alebo nevedome,je to jedno :slight_smile: proste ta luuuuubi a to priam najvacsmi na svete, zatial sme ich najvacsie lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a gratulujeme kristiankovi k 7. mesiacikom aj pepkinmu matkovi - tomu aj skore vyzdravenie zelame a aj nasmu chlapikovi, jasna vec, v neposlednom rade..

6. choroba je dost casta choroba u deticiek, detvaky maju 2-3 dni vysoke teplotky a potom sa vyhadzu a za par dni je obycajne po chorobe, chvalabohu, obycajne to nebyva vazne
19. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - ale ved teraz je to in - taky BIOZIVOT :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, to mamas aussehen und papas charme je supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

7-mesacne babatko sa mi prave zobudilo kvalitne pokandilo....letim zachranit lehatko
19. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska tak to je dobreeee ze tata prebalit hihi to musym aj naseho naucit :grinning:

siska a preco sa to vola siesta choroba ako v poradi ci co to? a vyhodi sa ako vyrazky ci ako to zisitim? :confused:

samulkovi vseeeeeeeeeetko naj tiez nech ta dneska poslucha pekne a vsetko spapka na obedik :dizzy_face:
19. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem siska to som kupila v erstlings family :wink: ked chces kupim ti a poslem :wink:
ja som tu tiez len na skok ideme do nemocky zachvilku plavat tak potom vecer vas pridem este pozriet zatial papa pekny dnik a piste vela aby som mala co citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko, matko aj kris, zelam krasnych 7 mesiacikov :dizzy_face:
19. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym oslavencom zelame vsetko dobre :slight_smile:

ze jake prachy kokso, ze 5€ to si ani pozicku na dom nejdeme brat, zaplatime to z toho :grinning: :grinning: :grinning:

ad ten druhy link - kym neuvidim (prachy na svojom ucte) neuverim :grinning: , ale ja som skeptik urcite z toho nic nebude ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

delfinko - to je super pocit vsak? Ja sa tesim ked to uz bude maly hovorit vedome. U nas mama uz ficala a aj baba, dadadaj, brm a podobne zalezitosti :grinning: teraz je stadium francuzskeho "r" tak som zvedava s cim pride nabuduce :grinning:

peti - a co vam teraz povedali o tych ockach? Kedy mate kontrolu u ocneho? Nepomohlo ani to preliepanie?
19. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - ad sedatko - Andrej bol tiez proti tomu ze naco a blablabla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ked ho v tom vecer videl tak bol ticho. Podla mna je bezpecnost maleho na prvom mieste a ked kupem sama ulahcim si kupanie a potom ked ho uz nebude potrebovat tak sa sedak preda a nejake prachy sa mi vratia. A umyt ritusu je nejmenej, zdvihnem maleho a sup sup a je to. Ja v tom problem nevidim. To len nasi chlapi vo vsetko vidia problem :grinning:
19. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, no, ja si myslim, ze sa mu to nelepsi, ani dr sa nevtarila nadsene... konrolu mame o 2 tyzdne, tak uvidime. lenze okuliarky mu zacinaju byt male, tak dalsie tisice na nove :unamused: ale ved co, to zaplatim z toho zvysenia rodicovskeho, nie, :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - to je mi luto :frowning2: , drzim palce nech sa vam to upravi :wink: . A mohli by takymto rodicom prispievat aspon poistovne nejakou sumou...skoda reci :frowning2:
19. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som krpanu odmerala a k tym vcerajsim 8465g pridavam nejakych 70cm meranych krajcirskym metrom.

ad ikea - ja odkedy tam chodim s kocikom, tak sa vzdy na drzovku pri tej pokladni pre mamicky predbieham so slovom 'dovolite?', alebo sa priamo pokladnicky spytam 'vezmete nas?' a zatial nik nemal namietky. jasne, ze tam nikdy nestali rodicia s detmi.
19. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze my mame ze prednostnu pokladnu v tecsu taku a stale tam nevidim nikoho, kto by mal mat prednost. ale tak na drzovku som sa este nepredbehla. :sweat_smile: ja som slaboch...
tara, no, ja uz si zacinam mysliet, ci nie je dobre radsej teraz spravit tu operaciu... :frowning2: lebo si myslim, ze sa jej nevyhneme
19. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa, nejako mi uniklo - co mate s ockami?
19. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzz, maly skuli. nosi okuliarky a prelepujeme ocka. s tym, ze ak sa to do roka nezlepsi, tak pojdeme naoperaciu :unamused:
19. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - ved uvidis co vam odporuci ocny...ak by mu to malo pomoct tak nech ho radsej zoperuju...
19. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - priklanam sa k tarinmu nazoru - operacia moze pomoct a radsej nech ju podstupi cim prv - aby sa mu to rychlo potom zhojilo a uz dalej vyvijalo v poriadku. a tiez by ste potom nemuseli dalej riesit okuliariky. predsa len, ked je dieta pohyblivejsie a uz neskor aj v skolke, su s tym len starosti. a do penazi to ide, to vidis aj sama. ondrovi stale treba napravat okuliare, co ich mava dokrivene, ked sa v skolke natahuju. a sklicka furt doskriabane, tiez to treba vymienat.
19. jún 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase sme boli na druhej strane...uz spite? Maly este nespi ale vyzera to ze kazdu chvilu uz zaspi. Ja este oxidujem v kuchyni varim obed na zajtra, pride segra s kamosom :slight_smile:
Maly sa vecer napraskal kase ale ze by mu to pomohlo zaspat sa neda povedat...nevidim ziadny rozdiel
19. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas leje cely den s mensima prestavkama tak jsem vzdycky cekala az prestane a sla rychlo uspat malou ven a schovala pod strisku ted spi ale usinani opet des jidlo taky moc nechce asi dozniva jeste ta 6-ka nebo nevim na hraci dece vydrzi tak 15 minut a zacne mrcet protira si oci a sama neusne jestli nekdy budu met druhe dite tak zasadne nebudu brat na ruky :angry: :slight_smile: pred tydnem aspon usinala u prsa ale ted je chytra jak pet certu ,muj dava se sousedem novou kliku na vstupni dvere tak si vas jdu docist....
19. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok