Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mirri
19. jún 2009

zdravim devcata.. 🙂
koukam nikde nikdo...
takze ze vseho nejdriv vse nej nej oslavencum!!! 😵 😵

delf-no uplne me to dojalo...vzdyt je to to nejkrasnejsi,na co vsechny cekame.... 😵 muj maly se do mluveni moc nema.spis je to mem,mem,ge...atd..

holky,vy tu hazite takove vahy,o kterych se mi muze jen zdat... 😢
zato je to maly certik.. 😀 dnes se sam postavil v postylce.malem jsem umrela strachy,bocnice byla snizena.mel ji tak nad pas,ze kdyby se nahl tak leti.. 😝 odpoledne se pak postavil u gauce,je to muj maly sikulka... 😵 😵 a novinka,ve spani se sam pretaci z briska na zada nebo na bok,proste jak se mu libi...

a to pocasi se opravdu kazi,ma se ochladit o 10 stupnu.takze stejne u nas bude stale nad 25.ja si myslim,ze pepka bude mit nakonec fajn dovcu,hlavne at maly je ok...

deni_v22
19. jún 2009

ahojte,
tak k nam este skarede pocko nedorazilo, mali sme horuci, no dost veterny den...
inak nic nove, mala sa krasne rozjedla, rano cela hruska s ryzovymi burizonmi, aby trochu vsiakli stavu z nej, obed cvika so zemiakom a maskom, vecera kasa...vsetko zjedla do bodky...

tara, kolko kase davas malemu? ja stale len deci, chcela som, nech si na nu trochu zvykne, ale asi je jej malo..

pepka sa nam neozvala, ci sa rozhodli vycestovat, ci nie?

mirri
19. jún 2009

vidim,ze nez jsem dopsala,tak to tu ozilo.. 😀 😀

deni_v22
19. jún 2009

a este som zabudla pogratulovat oslavencom....19-tka je nejaka hojna...😉 tak nech su vsetci zdravi, usmievavi a hladni 🙂

deni_v22
19. jún 2009

hej, mirri, to sa aj mne stava, ze kym nieco dopisem, casto uz neplati, to co som pisala 🙂

siska_br
19. jún 2009

daaaaakujeme deni a mirri 😉

som uhojdala chocholika, takze mam nasledujucu polhodinku, kym sa zobudi frei. jupiiii

ty, deni, to ti malicka toho riadne vela popapa, ty kokso. dnes som kupila v dm-ku kasicku, tak este tyzden - dva pockam a skusime. ale neverim, ze by nam to nejak upravilo spanok ☹

mirri- tie tepla nezavidim, ja mam co robit aj s tymi nasimi slovenskymi teplotami, a to este ani leto nezacalo poriadne

deni_v22
19. jún 2009

siska, to len teraz ma take obdobie...asi rastie...este donedavna jej stacilo na desiatu pol frutapury...
a kasa na spanok nejak vyrazne nepomohla, stale sa budi...

rominka
19. jún 2009

taky preji oslaveneckum vsechno nej nas to ceka zitra to taaaak leti za chvilku budem slavit rok, deni mas pravdu 19-je hojna dneska se narodil sestre od moji budouci svagrove chlapecek tak uz to ma za sebou kocka ,bambi-mala je krasnucka ,tara -to mas zlate dite ja muzu neco delat akorat kdyz spi varit vubec s nou vytahla jsem si odpoledne kure ze zitra udelam roladu a chtela jsem ho vykostit ale jeste nerozmrzlo muj si opet planuje na rano ze pujde na ryby chodil skoro cely tyden tak bude met zitra zaracha 😉 pak maji turnaj fotbalovy rodina proti rodine bejva to sranda ale ja tam s malou nepujdu kazdy by ju chytal ale jeste neni uplne ok,tady furt leje

rominka
19. jún 2009

u nas taky kase nejak nezabira a presnidavky nechce micham ji je do kase

mirri
19. jún 2009

deni... 😕 ,ty jo,dianka ma pekny apetit!!
malemu ovoce moc nejede,ale aspon broskev chutna a taky meloun.s kasemi pockam jeste 2 tydny,to jedem opet navstivit babi a tam ja veeelky vyber kasi... 🙂 tak budem ochutnavat.tady moc kase nejsou.zatim jsem videla 3 nemlecne a 2 mlecne..no proste vybeeer!! 😀

mirri
19. jún 2009

romi vidim,ze u vas taky ovoce moc nejede...
a kam ty ryby davate??to mas doma teda vasniveho rybare 😉

rominka
19. jún 2009

mirri-ho jak to chytne neco ugrilujem a pulku porozdava 😉

deni_v22
19. jún 2009

romi a co chyta? pstruhy ci kapre? taky pstruzik na masle je mnaaam , v deststve sme si ho uzili..otec tiez rad rybarcil..

mirri
19. jún 2009

jee,tak pstruha na masle miluju i ja..mnam.manzel taky chodi na ryby,ale v posledni dobe nema cas,bud je v praci nebo lita se psem,je totiz myslivec,tak ho porad cvici...ale v nedeli maji soutez rybarskou,tak doufam,ze neco prinese.. 🙂

rominka
19. jún 2009

deni muj chyta kapry ,amury a candaty ,pstruha tak pred 3 rokama 🙂 mirri-tak mas taky doma rybare a jeste k tomu myslivce jeste ze ten muj neni jinak bych ho uz vubec nevidela 😉

tara2
19. jún 2009

babyyyyyyyyy mna porazi... konecne som dorobila v kuchyni co bolo treba a usadila som sa pri PC a maly sa zobudil a uz nechce spat. Vyrehotany je a tvari sa ze je den 🙄. To som zvedava kedy pojde spat 😕

deni - vcera som dala 120 ml ale troska nechal a dnes to zjedol vsetko a tvaril sa ze by si este dal 😀 .

romi - ja ryby tiez mozeeeem, to mas dobre ze ti ich manzel stale nosi 🙂

talinka
19. jún 2009

ahojte....

gratulujem vsetkym oslavencom !!!!! 😵

delf, super pocit, ze???? gratulujem k MAMA 😵 😵 😵

aj nas tomi presne ako siska pisala hovori mamamamama ked tak lutostivo place ...teraz sa u nas krici a to francuzske r ako tara pisala na tom s me my ficali asi pred dvomi mesiacmi, stale nieco nove....aj puci sa u nas veela,az ma navrete zily na cele...no je to skele tieto veci a nase deturence----

rominka
19. jún 2009

tara-jsi sikovna uz mas aj navarene ja cekam kdy se ta nase opica taky vzbudi musim si presic tu diskuzi kazde dite se nauci spavat nebo se mi zda ze me zacina pekne zkouset ,ryby nosi ted se mu az moc dari tak ho to laka jeste vic.... 🙂

talinka
19. jún 2009

no a kedy my vlastne mozme prejst konecne na to masko? kedze ani tej zelenine moc nedava ??? 😝 a uz prikrmujem 3 tyzdne ale dooost o nicom 😅 dnes zjedol par pidi lyziciek brokolice

talinka
19. jún 2009

a vcera sme mali prvy den bez hovienka 😀 😀 zato dnes dal dve davky..nejakej novej konzistencie a farby..taka oranzova husta hmota...dooost zle sa to cistilo..... 😀

rominka
19. jún 2009

ahoj tal-uz mate po -6ce? maso uz klidne davej urcite mu to bude vic chutnat mala mi tak krasne jedla a ted jak byla nemocna jsem do ni nemohla skoro nic dostat ani se ji nelibilo sedet v zidlicce

talinka
19. jún 2009

ahoj romi....ano od stredy sme fit 😉 a ake masko davas ako ho pripravujes ako polievku a zmixujes ?

rominka
19. jún 2009

a kaka ted byla u nas pravidelna asi tim jak jsem ji porad merila teplotu 🙂 a dneska k veceru jsem nemohla najit teplomer doufam ze jsem ho nevyhodila s plinkou u me je to mozny casto se mi stava ze jak skrabu zemaky tak vyhodim aj skrabku 😕

martina2008
19. jún 2009

ahojte, prsky dakujem, on ten nas chlpac, vzdy ceri zuby, ked ho vilko schmatne za chlpy, ale to uz asi budem aj ja robit, lebo mi uz polovicku vlasov vytrhal 🙂 no a ziarli skor tak, ze ked mu trebars zakazem ist na vilkove hracie miesto, tak sa mi otrci zadkom a cely vecer na mna neraguje, som mala pocit, ze sa urazi, ze tam nemoze ist a tiez mu nedovolim, aby olizoval vilka a to berie dost zle, to sa so mnou nebavi aj cely den, na druhej strane ked vyjdem von bez vilka, tak mi skoro skace na ruky, co je cely stastny, ze ma ma len pre seba
talinka, tak ja som riadny slepuch, no co uz, asi sa objdenam aj k ocnemu 🙂

rominka
19. jún 2009

ja varivam kureci ,kruti,a hovezi a rozmixuji s bramborem nebo ryzi polivku jsem zatim delala jen bez masa ,jednou jsem to zkousela aj krajet ale to dlouho trva lepsi je to rozmixovat

talinka
19. jún 2009

rominka, tak to asi skusim s tym zemiakom alebo ryzou ako pises....ale take male mnozstvo sa dost zle mixuje ci nie? aspon teda co mi mame doma toho robota...mate nejake ine tipy na mixovanie ci ine naradicko?chcela by som asi nieco kupit....
no a to aj ja tak, ze vyhadzujem skrabky,lyzicky
😀

talinka
19. jún 2009

martinka, v pohode 😉

mirri
19. jún 2009

no ty jo,k nam se zene hnusna bourka.blyska se na vsech stranach,no radeji pujdu povytahovat vse ze zasuvek.vzdycky to sleha vsude kolem!!uz nejde ani tv,mame digital,chybi signal...to je jak v hororu.. 😕
pred par roky uderil blesk par metru ode me,to byla takova sleha,jsem par minut nic neslysela..jsem se malem pos..la strachy..
martina-nas chlupac taky dela naschvaly,ale slysela jsem,ze by se nemelo zakazovat olizovani.takze nas maly je omyty porad!! 😀

talinka
19. jún 2009

mirri, no aj nas to caka, ma tu dva dni prsat, uplne zle pocasie...a nemysli na horor budes sa bat 😖
no my nemozme este davat tomiho olizovat maxom,lebo ten zaroven s olizovanim aj kuse jak svinaaaa... 😅

talinka
19. jún 2009

fuj, strasne mame v byte dusnooooo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre