Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
22. jún 2009

ahojte,
fuj, ako vonku prsi.

kedy stihate davat desiatu? lebo ja to nejako neviem natalke vopchat do rezimu. ona mi vypije o cca 9tej mliecko, to uz byva taka nervna a unavena, ze ine jej ani neskusam davat. zaspi a zobudi sa az na obed. to uz davam obed a nie desiatu. ☹

tara2
22. jún 2009

zuzz - ja davam okolo 9-10:00 podla toho ako sa zobudi. Rano kojim okolo 7:00 a potom ma uz az desiatu

zdenus
22. jún 2009

ja sa snazim davat pred 10 hod, predtym ako ideme von...ale kedze zje 2 lyzicky, tak nam to dlho netrva 😀

zuzz
22. jún 2009

to by som teda mala zrusit to kojenie o deviatej, co? 😢

petusaaa
22. jún 2009

zuzz, ja davam desiatu o 12 a tak 🙂 a potom okolo 15 obed (dnes sme este neobedovali) a potom mliecko okolo 19 a okolo 22 kasa, ktoru sme vcera nestihli. 😉

prsky
22. jún 2009

wow...tak aspon 1 pozitivum dnes...Lala zedla polku 10ml flasticky karotky s feniklom 😲 ale verim, ze keby som jej to uvarila ja, tak mi to oprdi 😀 uz asi pol hodku spi, tak cakam, ze kazdu chvilu zacne kecat a mam po kave 🙂

ja ked dam 2 lyzicky desiatky (ovocie, ktore potom dojem hehe), tak je obed este vacsia hroza...vobec nechapem, ako sa ma do toho nasho decula vopchat 5 jedal denne 😕

zuzz
22. jún 2009

prsky, 10 ci 100ml?

zuzz
22. jún 2009

ja neviem, ak jej nedam to mliecko o 9tej, a na obed ho uz nezvykne mat, tak to mi potecie dole bruchom az do nohavic 😀

deni_v22
22. jún 2009

ahojte,
tak ja davam desiatu okolo 9, a tiez strazim posledne kojenie pred tym - teda max do 7 to musi stihnut, co viac menej nie je problem, lebo vacsinou o 6 rano jedava...
obed o 12, kasa o pol 7 vecer a davka - prvych asi 5x zjedla 100ml, potom som dala 120 a 150, zatial vsetko komplet vyjedene, az nechapem...no asi konci obdobie pazravosti - dnesny obed = 5 lyzic 😒 no ale ved ani nam nie vzdy rovnako chutna...

mojka, kasli na predpisy...urob rezim, ako to sedi malemu....ja som tiez s kasou na veceru zacala neplanovane skor, lebo sa mi zdala velmi hladna vecer a asi aj bola, ked do nej take davky popadali...

prsky
22. jún 2009

jasne, ze 100 ml z 10 by som sa netesila 😀

siska_br
22. jún 2009

prsky - vidiiiiiiis, kolko ste toho dnes pojedli.... 🙂

ja uz netusim, podla akeho kluca jedava nas syn...to co je dnes velke mnam zajtra ledva olizne, jeden den da 100-vku, druhy horko-tazko 2 lyzice... nemrozumiem systemu

varili ste uz masko s ryzou? ze ako...by ma zaujimalo? nechate ryzu trosku rozvarit asi, ci? a maso varite spolu s ryzou? sme ryzu este nemali tak neviem 😅 😔 ... chystam sa tento tyzden aj na cervenu sosovicu, predpokladam ze si ju aj sama zjem, mnaaaam

siska_br
22. jún 2009

dietatko mi od pol tretej po plavani spinka 😕 😕 😨 😨 to su neobvykle moresy....

montana13
22. jún 2009

Ahojte 🙂 , nejako to tu upadá, hlavne cez víkendy 😖

amon, to mi je ľúto... Nech je už štvrtok a verím, že to dopadne dobre 😉

Prikrmujete o sto šesť... Ja som tiež včera uvarila malému zeleninku aj s maskom, minule mu to celkom chutilo, zjedol všetko len také lupoty... a teraz ho z toho napínalo, vrtel sa, nervózny bol, po rukách ma bil, no des... ale zjedol všetko 😉
Kašu som ešte neskúšala, ani ryžu, z ovocia má najradšej banán s postrúhaným jabĺčkom...
Ozaj a malinovú šťavu už môžu? Len tak na ochutenie... máme ich doma hojne...

bezaz
autor
22. jún 2009

baby tak kasa padla za vlast, kokso opica ju dusila, ako keby som jej cely den nedala jest.. na obed maso nechcela, ale sladke bude... 😕 kupila som ryzovu nemliecnu od nestle a dala trochu ovocia co ostalo z desiaty
siska u nas ryza nula bodov, kasa sice chutila, maso zatial chutilo len kupovane 😅

zuzz
22. jún 2009

prsky, nadherna je. aj mala, aj ciapocka.

tara2
22. jún 2009

prsky - velmi pekna a mala je super modelka 🙂 😉

sisa.b
22. jún 2009

prsky, krasna modelka aj ciapocka 🙂

my zas vieme nieco nove - barany buc! - slecna uz pekne predkloni hlavu, aby bucla niekomu do cela 😀

bezaz
autor
22. jún 2009

prsky lala je superova.. teda aj ciapka 🙂
sisa ninka dava barany uz vyse mesiaca 😉 dnes zacala akoze piskat.. zospuli pery a robi ze "pffff" 😵

sisa.b
22. jún 2009

holky, tak mne z vyteru tiez potvrdili kvasinkovu infekciu z toho blbeho kupania ☹ teraz premyslam, ci vobec este niekam chodit. mala neznasa potapanie, ale teda cvachce sa velmi rada...
este jej budu testy opakovat a mali sme za ulohu nacikat do skumavky a podarilo sa na prvy sup 😎 😀 opat vdaka bkm 😉

sicilia
22. jún 2009

Ahojte babulky🙂) Citam, ze uz davate kase.. Ja uz asi pomaly tiez zacnem, ale neviem ktoru mam kupit, poradte.. Kupila som jednu nemliecnu Humanu s jablkami, tak neviem,, ci ste ju uz niekto skusali.. A odkedy sa odporucaju kase?? ako to pripravujete a ako to davate detickam?? Lyzickami?? no som Vas zahrnula otazkami, co?
U nas rezim vyzera asi tak, rano mliecko okolo pol siedmej siedmej, potom desiata okolo pol 10-10, obed o dvanactej, mliecko o tretej, mliecko o siestej a mliecko o pol deviatej /to uz ideme spinkat/.. Chcela by som nahradit to mliecko o siestej kasou, ale neviem ako.. Inak desiaty mi spapa 125 hipp celu a obed 200 no problem🙂) vacsinou mu davam mrvicku so zemiacikom a kuracim maskom.. a niekedy pridam cukinku, resp. brokolicu, kalerab, pastrnak.. Minule som dala aj jeden kelovy list.. Mnamka 😵 dajte este nejake tipy..

sicilia
22. jún 2009

Jeeej Lala, ma aku supersku ciapku. No ja mat babu, tak Vam robim iny kseft s tymi ciapockami 😀 😀 😀

sisa.b
22. jún 2009

sic, tak to mas tiez pekneho papkaca doma 😉 malej chuti tiez veskera zeleninka, no najviac asi ruzickovy kel

prsky
22. jún 2009

dakujem baby 😵

sic...uz mam aj dizajn na chalansku letnu vymysleny...takze vymenim za foto/ky patrika v nej s moznostou pouzit ich v mojom obchodiku 😉

bez...Ninke bude capica aj mala, kym si ju preberies 😖

sisa...tak taka infekcia nic moc ... pozabijat ich aj s takym bazenom 😒

baran buc robi lala uz davno, ale ona ako spravny mizantrop baranuje len so mnou a rudom

talinka
22. jún 2009

cafteeeee...

mam temer dva dni "A" musim to napravit 😀 a rychlo si vas docitat.... 🙂

u nas takmer nic nove, vsetko fici po starom..akurat nieco..tomina som posadila pri NTB, takmer si nanho lahol na brusko a potom sa dal spat do sedu...sikovnicek moj maly 😵 aspon zas nieco nove...a dnes ako bol na brusku na prebalovaku holy...zase sa snazil dat na styri a tie pohyby co pri tom robil... 😀 no temer perverzne o vyzeralo ako sa pohupoval dopredu a dozadu 😀

ozik a vcera a dnes celkom pekne papkal, mal mix brokolica,mrkva,kuracie masko...a nejak dobre mu to slo aj ked 100 ml to urxo nebolo ani polovica mozno..ale otvaral papulienku krasne a dnes mal v tom este aj podusene jablcko---

v stvrtok cestujeme Klacno a potom za nasimi na chalupu musim vymysliet nejaky jedalnicek prenho, teraz ked sme zacali z maskom, tak ho davat kazdy den? a uz aj desiate ovocne alebo pockam este tyzden???

talinka
22. jún 2009

no sak to tu vobec nezilo a ja ze kolko tu toho bude na citanie 😀

zdenus, nemusis sediet stale pri FB,aby si bola v obraze 😉 ja len vecer ceknem co sa dialo a podopisujem komenty, kuknem nove foto a co kto napisal a je to...takze o nic neprides, vsetko ta tam pocka aj ti hlasi vsetko co ti kto skomentoval a kto na co reagoval a este to mas aj v mailiku...aby si nieco neprehliadla 😉

talinka
22. jún 2009

bez, a ked davas nemliecnu kasu, pridavas tam vodu alebo MM? ja mam doma tiez,ale mliecne.....

talinka
22. jún 2009

no ako citam ake mate vsetky super doma rezimy tka len ziram a mam zly pocit, ze robim nieco zle....

lebo mi papame kazdu 1,5 -2 hodky, niekedy aj castejsie dam cuc....lebo v tom case spime a uspavam, tak ze kojim, takze aj ked dam obed prikrm..po chvilku dokojim a papa akoby obed nebol co sa ani vlastne nedivim,kedze normal neje iba trosinku, takze ja este nemusim asi nahradit kojenie jedlom ci?

vam to vsetkym tak pekne ide, neviem kde som spravila chybu mame sice rezim ale taky, ze kazdu 1,5 hodku spime aj ked posledne dni mava aj 2-3 hodinove intervaly bdenia co nechce zaspat uz hlavne poobede a vecer....ale potom sa tazko aj uspava....

talinka
22. jún 2009

a este nieco aj ked mam monolog zas 😀

mate niektora skusenosti z programom PICASA 3...lebo ja nie a len tak sa v nom ucim robit vselico a vcera som si vyrobila peknu foto kolaz z tomiho fotiek....ze poslem kolegyniam..malo to 2,1 MB a ked som to poslala skusobne na svoj mail malo to iba 46kb a tym padom to bolo male a neprehladne...je to sice super ze to automaticky zmensi fotky a nemusim sa s tym babrat ale prave toto som chcela nechat povodnu velkost ale zatial som nepreskumala ako na to, takze ak by ste poradili budem rada, inak musim vycihat nejake diskusie o tom na nete, ako na to...

prsky
22. jún 2009

tal..masko 6x tyzdenne a 1x miesto neho zltok, desiata 2 tyzdne po zavedeni masa, ale rob ako to citis 😉

Lala tiez papa cca kazde 2 hodky a mleko pije aj po desiatej aj po obede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre