Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
21. máj 2009

sisa, v poho sak aj ja som chcela pouzivat vanicku,kym nebude sediet a min do konca 6 mesiaca a vidis, uz tam neoblezi tak vyskusam 😉 ako sa lubilo Rebeke?

sicilia
21. máj 2009

Sisa, ja chodim stale s vanou a maly mi stale krasne lezka, tak naco by som ho davala do sportaku, one je riadny vegetak 😀

sisa.b
21. máj 2009

ale tato sa fotit nechcel 😝 http://www.facebook.com/album.php?aid=2003662&i...
sic, nam je vana na doraz 😒

mojkamirka
21. máj 2009

Avojte,

jej už nova tema, vidno, že som tu hroooooooozne dlho nebola, malý je o chvilu hore tak len na skok.

V tatrach bolo fajn, škoda, že sme boli len jeden deň, no aspoň čosi. Ak budem mať čas pridám aj fotečky. S papaním sa trápime stále. Skúšala som už aj mrkvu, zemiak od Hipp tak mu to trošku chutilo, no zjedol tak maximálne dve lyžičky. Už som zmenila aj čas papania, jeme až večer pred kúpaním, beztak mám tak viacej kľudu, lebo na obed mám stále nejaké fofry a moc nestíham a malý je nervozny asi aj zo mňa. Zajtra idem urobiť cukinu tak som zvedavá na výsledok.

No ako vás tu čítam, je mi lepšie na duši. Už som si myslela, že ani príkrm neviem spraviť. A ono to viacerým deťom nechutí, tak som pokojnejšia.

sicilia
21. máj 2009

jaj, no ale keby mi tam uz nechcel byt, tak sme uz urcite v sportaku davno 😀 je to fakt individualne, no nie?

sisa.b
21. máj 2009

sic, mne tam vydrzala len spanie. teraz pozera okolo seba a ked zaspi, tak ju dam buvat a hotovo 😎 ale mdc ma aj tak najradsej 🙂

sicilia
21. máj 2009

no mne tam zatial lezka aj ked nespi, sa zahra s hrackami a nastastie sa tam este zmesti, ale uz pojdeme aj my pomaly do sportaku, ale ked mne je to tak luto, ved som tu vanicku mala len tak kratko.. vsak sportaku si este uzijeme, uz to nebude babatko, uz to bude taky chlapcek v sportaciku.. 😉

mojkamirka
21. máj 2009

tak my už vo vaničke zásadne len sedíme, na ležato tam ani omylom nevojde 😉

mojkamirka
21. máj 2009

pardon, vy sa bavíte o kočíkoch, to tak keď čítam len zhurta. 🙂 Joj tak vaničku už nepoužívam už od 4. mesiaca a beztak som teraz bez kočíka tak mi je to jedno.

sisa, ideš v sobotu na námestie do TN?

sisa.b
21. máj 2009

co sa chysta?

mojkamirka
21. máj 2009

sisa, den klaunov, zacina to o 10. tej, budú aj nejaké vystúpenia, treba si doniest klaunovský klobúk alebo si ho vyrobíš na námestí.

sisa.b
21. máj 2009

sic, aby si sa este nedivila a po lete aby ste neboli aj bez sportaku 😀 ak sa patrik rozhodne, ze chce behat, tak budes sportak radsej nechavat doma

sicilia
21. máj 2009

No ved aj to sa moze stat, ze ho nakoniec nevyuzijem vobec.. Ale vsak ja si nemyslim, ze on bude chciet hned behat a spinkat niekde tiez von musi, takze este sportacik vyuzijeme.. no ale myslim, ze aj ked zacne bezkat, on je strasne kludny, tak si aj rad posedka este.. teda dufam 😀 😀 😀 😀

sisa.b
21. máj 2009

mirka, neviem este. do tn sa v sobotu chystame, ale to idem mojmu ex opravit comp a potom pojdeme opekat. ale teoreticky by sme pred tym mohli aspon na hodinku vybehnut na namestie 🙂
ja sa zas chystam buducu sobotu na rozpravkovy les tu v dca.

sisa.b
21. máj 2009

sic, asi mas pravdu, ved patrik bol kludas uz v brusku 🙂 tak ho hadam vyuzijete. ale ja neviem, na co nam bol taky drahy kocik 😅 😝

sicilia
21. máj 2009

Sisa, ty mu ides opravovat comp? To je aka haluz? ty si taka sikovnica? 😕

sicilia
21. máj 2009

Sisa, ja sa na kupu kocika napr, vobec nestazujem, naozaj myslim, ze by som si vybrala znova, ani by som neuvazovala, nieco ine vymyslat.. No ale vy sa asi nosite, to preto, ze?

sisa.b
21. máj 2009

jj, na to, ako malo sa vozime bol dost drahy. tak som to myslela. lebo vacsinou sa nosime. ale teraz v sportaku je to trosku lepsie, aj ked nie uplne idealne 😀 takze ja by som volila hociaky lacny kocik, keby som si mala vybrat zas. inak s kocikom ako takym som tiez velmi spokojna.

idem mu len trosku popozerat, co tam zas porobil. len cisto software, rozoberat ho by som si netrufla 😀

mojkamirka
21. máj 2009

a mne teraz kočík už chýba, som bez neho už vyše mesiaca a pol. Keď bolo chladnejšie sa dalo, ale teraz keď je teplo tak sa drobec aj ja dosť poťíme v manduce.

sisa, nemáš tiež ten problem? Dobre pouvažuj, možno by sme sa konečne stretli.

joj musím ísť hajať, lebo drobec je o chvíľu hore, tak zajtra babenky

a k lozeniu, dnes prvýkrát sa sám pohol do predu a nie dozadu, pokrok. Ale takým štýlom, že bol na štyroch a zrazu skočil a tak sa posunul o 20 cm, nechápala som. Ešte že bol na gauči, lebo si tak kvalitne pri tom tresol hlavu, že som sa divila, že ani nezamraučal.

sisa.b
21. máj 2009

mojka, mne sa poti mala stale ☹ uz ma rucicky cele vyparene a to chodime s kratkym rukavom. no v kociku sa mi zda, ze je to este horsie, ked jej tam poriadne vanok nezaveje.

a na to namestie asi prideme. nebudem slubovat, lebo uz 2x nam to nevyslo 😝

mlada tiez tak skakala, ale parkrat si nabila drzku, tak uz je opatrnejsia. najnovsie skusa akoby postavit sa. normalne z polohy na styroch dvihne kolena a vyrovna nozicky 😝 samko tak vstaval na nohy. ale este nestrovnozkujeme, skor to preruckuje. nevie poriadne prekladat tie nohy, ked je na styroch. inak na styroch travi dost casu 😀

bezaz
autor
22. máj 2009

bre ranko
ziadni ranostaji?
no noc sa dala, hore je od 5.50, nuz co narobime
k tomu kociariku, som rada, ze sme nekupili hlbocak drahy, lebo by som bola strasne nastvana, ked sa v nom mala vozila iba 4 mesiace
bazovy sirup milujeeeeeem 😉 len kto by mal na to nervy to robit 😝 jedine ze by ste mi niekto prisiel postrazit dieta
ozi a vcera na tom stretku na zahrade som "kozultovala" penove puzzle so skusenymi mamami a jednohlasne povedali, ze je to zbytocnost.. mali vselijake argumenty, vraj najlepsi je nejaky kusovy koberec 😅 tak idem dnes nieco pozriet a tiez aj nocnik, chcem vyskusat, co ninka povie

mirri
22. máj 2009

dobre rano
tak my mame za sebou blbou noc.maly se vzbudil 2x a pak budicek v 6. 🙄 bud ma boleni nebo zuby,porad pobrekuje a to i v noci....kdyz se vzbudil po druhe,tak oci dokoran a nechtel spat,teda pak se napil a usnul,ale to se nam jeste nestalo... 😕
bez-mas pravdu s tim,ze ty puzzle se ti uz moc neoplati.mala se uz bude presouvat a nebude na miste.ja je mela uz pred 2 mesici,ptz mame dlazbu,tak jsme je vyuzili.. 😉
no za chvili jdeme na ockovani,ceka nas hexa a prevenar,tak se mi uz trepe zaludek,co nas ceka...

bezaz
autor
22. máj 2009

mirri ze zla noc, ked bol hore 2x 😵 zlata.. a drzim palce na ockovanie, u nas to nebolo nejake hrozne

pepka
22. máj 2009

bez, ja som to puzzle kupovala s tym, ze sa aj potom moze s tym hanka hrat, takze viac vyuzite bolo. usila som jej sice tiez deku na hranie, ale sa mi to zdalo samotne na tej zemi tenke a tvrde, s tymi puzlikmi je to super.

a bazovy je aj nas najoblubenejsi, tiez ho milujem, aj by som narobila kopeeeec, ale nemam uz flase ani pohare, strasne skoda ☹ za chvilu je po baze.
bez, neni to take pracne ako sa zda, ono to len vyzera, s tym moc roboty neni, ja som ho spichla s dvomi detmi sama vcera ani peto nebol doma, medzi kupanim, krmenim a uspavanim 😉

bezaz
autor
22. máj 2009

pepka no to vies, ja mam problem pri malej aj dat riad do umyvacky.. a vecer som taka mrtva, ze zvladnem tak prepnut program dialkovym ovladacom
inak otrasne pocko, boli ma hlava ako fras 😝

mojkamirka
22. máj 2009

avojte

miri, že zlá noc 😀 , to by bolo u mňa zmilovanie, vlastne bolo. Ja som mala takú noc ako ty, s tým rozdielom, že u mňa to bola dobrá noc. Chvalabohu odkedy som zase v TN tak malý lepšie spí, lebo u rodičov sa v noci budil min. 4x a posledné noci ak nebol hore 6x tak ani raz. Nie žeby bol hladny, prevrátila som ho na bok ku mne a spal ďalej, nechápem. A dávam si predzavzatie, poobede budem chodiť spať s drobcom, lebo inak som ako vybľutá cez deň, keďže chodím spať o 11. tej a vstávam o šiestej.

pepka pošlem ti poháre? mám plnú špajzu

sisa, si ma potešila, aspoň v tom nie som sama. Ja tiež už nič nikomu nesľubujem, veď to sa ani nedá pri drobcovi, ten keď si čosi zmyslí tak konec. Je lepšie mu vyhovieť ako počúvať jeho kvílenie. 😀

sranda a keď sme cestovali vlakom, malý si začal výskať od šťastia potom mu jeden pán dohováral aby toľko neplakal. Ten plač ešte nepočul asi? 😀

mojkamirka
22. máj 2009

bez, mne také počasie vyhovuje, ale iba na dobu určitu

deni_v22
22. máj 2009

ahojte,
my noc klasika, tvrdo zalomila az o 23 , dovtedy som musela uspavat s prestavkami na jej mikrospanok...

mojka, vidno, ze ides z vychodu - "vybluta" 😀 😀 milo si ma pobavila, ze ako sa to rychlo lepi.... 🙂

bez, takze dnes si telefonujeme? 😉

bazovy sirup sa schystam spachat cez vikend, u nas je tiez hitom...ale mam obrateny recept ako pepka, najprv prevarim, potom necham 24h odpocivat...

dnes sa tesim, idem medzi ludi a bez dietata - Emka ma klavirny koncert, konecne v rozumnom case - o 17, takze stihame aj kupanie, tesiim sa 😵 😵

siska_br
22. máj 2009

ahojteeeeee 😉

amonis
22. máj 2009

čaute tak dneska přišla židlička je superní....mám jí v albíčku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre