• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
autor
bre ranko
mon mne ten link nefici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prsky mne este v porodnici rozpravala zdenka, ze rozmrazene mlieko smrdi ako sto dasov, takze ma to vobec neprekvapilo, ochutnala som ho, nic mu nebolo, opica zblajzla, takze podla mna je ok.. a to ho mam zamrazene uz dost dlho, mozno by som ho ani nemala davat, ale prevarim a je :wink:
u nas kasa vobec "nezabera", mam pocit, ze ninka spi este horsie ako bez nej.. vcera bola hore uz 20.40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tal nam kupili cestovnu postielku v SCS krstniaci, ta ich znacka Bruin, skoda, nemam ju tu, by som ti ju pozicala
24. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:
zuzi - u nas kasa tiez nezabera...vcera maly zaspal o 20:00 a o 23:00 sa zobudil a zuroval do 1:00 :rolling_eyes:
24. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jani co su tie deti take besne.. s nostalgiou spominam na casy, ked ninka bola 2x v noci hore a to som sa stazovala, ze sa nevyspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozi nechcete dojst na navstevu?
24. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kasa ani u nas nezabrala...jedine, zeby ju mala v bruchu este teraz, bo este spinka :astonished: ale mi chce dopriat asi tych par hodin do skusky na ucenie
24. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi ked bude lepsie pocasie tak potom, dobre? Dnes nemozem a zajtra tiez nie. Ale mozno niekedy buduci tyzden...

a neviem co do tej kase davaju, ale nas je vtedy ako energizer, stale sa smeje a vykrikuje :grinning: :rolling_eyes:
24. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - aj vy by ste mohli dobehnut k nam buduci tyzden ak by ste chceli :slight_smile:

Adi - kolko mas este tych skusok? Aj vy by ste uz k nam mohli prist :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani...este 2, ak sa rozkyvem, tak 3 (tu 1 inak prelozim ak sa nerozkyvem)

na navstevu k zuzke sa pridam jani...buduci tyzden uz mam po skuskovom :wink:
24. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
supis baby, tak dojdite, budeme rady :grinning:
prsky potom das nejake tipy ako sa ucit, mna uz ta statsnica zacina matat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi dohoda :wink: pojdeme ich prepadnut :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak vas cakame, snad uz bude lepsie pocko
adi nepojdeme aj na ten pokracujuci kurz znakovania? akurat tu s malou pozerame tie leporelka
24. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte baby,

to co je vo vzduchu, ze ti krpcekovia odmietaju spat? Tomino uplne vynechal poobednajsi spanok, o siestej uz bol jak 100 certov, ale zaspat ani za svet, tak sme nejak prezurovali az do siedmej, ked som ho okupala, potom pomerne bez problemov zaspal, ale o pol jedenastej budicek, hodinu sme sa natahovali, potom podriemkaval do druhej, to som ho vratila do postielky, lebo uz som bola uplne dokopana, o tretej uz lobzoval po postielke, a triasol zabradlim, az to hrkotalo na cely barak, to som ho zase uspavala dalsiu hodinu az som to vzdala a vzala ho k sebe, kde asi po pol hodine zaspal a o 6:20 budicek, kuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

naviem, ci na tomiho nelezie nejaka pubeta, lebo je niekedy strasne hnusny :frowning2:
24. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bez...ja by som aj sla, ale sme momentalne dost svorc

inak nejdem drazdit hada, ale mala spala nakoniec do pol desiatej :astonished: v podstate sa nemozem na nocny spanok stazovat - hned ako si k nej lahnem, spi jak drevo, kojime (aspon myslim) len raz od pol noci do takej 6 rano, budicek zvykne byt okolo pol siedmej, niekedy pol osmej a ked sa niekam chystame, tak to sa madam zrovna chce spaaat, takze som ju minuly tyzden 2x budila o osmej :sweat_smile: ale ked sme doma, tak vstava samozrejme skor...len od osmej ked ju ulozim do postele, do pol noci kym si k nej lahnem, to sa budi cca kazdu hodku...tak naklusem, dam didu a o 10 min som zas free....uz sa "tesim", ked budem od prsa oducat :rolling_eyes:
24. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hellou,
nechapem....teraz o 10 som sa snazila malu uspat - teda nakojila som, nezaspala, zacala sa vrtiet, kopat nohami, tak ma to nastvalo, ze reku mam aj ine cinnosti a nie len lezat pri nej a cakat kym zaspi, tak som jej raznym hlasom dohovorila a odisla zo spalne...asi 10 minut brblala(asi na mna nadavala :slight_smile: ) a zaspala .. bez cumla, bez prsa, spontanne...mohol by jej tento zvyk zostat :wink:

cryo, ale ta morduje ten tvoj maly muz :frowning2: ...tiez badam, ze coraz castejsie mala spi len 1x denne...
24. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni..nechcem ta sklamat, ale asi jej to nezostane...taketo "darceky" obcas aj lala hodi, ale ked to skusam druhykrat, tak reve jak keby sme ju krajali :confounded:
24. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prsky - si ju potesila teda :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heheh...myslim, ze deni to vie a kazdy taketo mimo v spravani nasich dcereniek potesi, ze deni? :grinning:
24. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
prsky tak na oducanie sa ja ja nesmierne tesim, cez den mi ninka zaspi len na prse alebo v kociari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
deni u nas sa take zazraky deju len ked je brutal unavena :zipper_mouth:
24. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jani ozi, tak nakoniec petovi nezistili nic, len mu napisali do papierov, ze pravdepodobne prekonal mononukleozu a ze ma schudnut :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prsky, presne tak :slight_smile: ... si to spravne nazvala - darcek - beriem to ako nejaku motivaciu pre mna, ze RAZ bude dobre :grinning:

bez, tak to je super zaver vasej zdravotnej kauzy :angry:
24. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prsky, teraz som precitala opit vasich noci....to akoby si u nas spehovala :grinning: ma to uplne rovnaky scenar... a davas ju este niekedy do postielky spat? ci uz len vo velkej posteli spava?
24. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni...v postielke nespala v noci ani raz od narodenia..bojkotovala ju od prveho polozenia do nej :grinning: ...ako uplny drobec vnej asi 2x cez den pospala, ale predtym revalaaa a revalaaa...a v noci som ani neplanovala ju mat inde ako pri mne v posteli...tak mavala aj moja mamca nas a neuskodilo nam to, skor naopak, mame s nou super vztah (aj ked nielen to spanie s nou v posteli nan vplyvalo :slight_smile: ) a nespali sme s nou do puberty...ono sa to postupne preriedovalo...ako mali skolaci sme do rodicovskej postele zaliezli v noci, ked sme mali zle sny, ale frekvenciu si nepamatam

zuzi...tak to dostal dobru diagnozu :angry:

no nic baby..uz fakt prcham do skoly...to bude trapaaas bo nic neviem a ked nespravim, tak letim :zipper_mouth:
24. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - a uz mu je lepsie? To mu nemohli zobrat krv hned aby vedeli naisto ci to je mononukleoza alebo nie...ale uz mate aspon pokoj...viete ze nijaku infekcnu pliagu nema :slight_smile:
24. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafteeee

som volaco chcela popisat, a kym som vas docitala, som zabudla... :frowning2:

ale tak aspon co mam v tekvicke:

prsky - drzime vsetky ruky, nohy, parohy na skuske!!!! neboj nic, riadne im to tam natri, profesorom volaaaakym

sme sa akurat nedavno s tal bavili, ze aka to bude parada, ked uz mliecka nebude...ako budeme uz potom spat??? mi do doteraz nejak nedoplo, ale uz mam teraz z toho hlavu v smutku :frowning2:

mon - ja som za cislo 4!!!!

a dnes sa u nas podarilo pol banana zdesiatovat woooooooooooooooooooooow :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prsky - aj my drzime palce :wink:

siska - super, banan malemu asi chuti :slight_smile:
24. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jani lepsie hej, uz nema aspon teplotu, ale stale je unaveny.. este ho poslali do metabolickej ambulancie
a spachala som strasnu vec... petovi som na meniny zajednala osobneho trenera, dufam, ze sa moc neurazi :grinning: heli dik za kontakt :wink:
prsky drz sa, ved si frajerka, zmaknes to
siska ze jake ranajky :wink: u nas smakovalo jablcko s nektarinkou
24. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani - sa stavim, ze zajtra mu uz chutit nebude :grinning: :grinning: :grinning: ale prvykrat sa u nas stalo, ze sa nedotlacil mlieckom. zato obed uz tvrdo odignoroval a tazko presadzoval mliekoooooooo

uz viem co som chcela: baby, pouzivate niektora miesto avivaze ocot? chcem vysadit avivaz, poradte pls :slight_smile:
24. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - fiiiiha, to si si teda trufla s tym trenerom :grinning: :grinning: :grinning: daj potom vediet reakciu

inac moja mamka byvala dlhsi cas nenormalne unavena a az na predoperacnom vysetreni jej zistili nechutne nizku uroven zeleza, nemohla ist ani na operaciu...ale petovi krv brali...a mamca ani teploty nemala
24. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dnes sme sedeli druhykrat v zivote na nocniku, posedel asi 10 min., chichichi chachacha, prehodila som ho k nam do postele a celu postel v momente ocikal :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute babule :wink:
u nas zas nechutne leje, doobeda sme paradne domokli, ale co, ked s deckami von ist treba :confused:

a mam celkom serioznu svalovicu.....neviem, co sa mi porobilo, ked som uz trochen trenovana :grinning:
24. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tu to zas brutalne zije.... :confused: :confused: :confused:
24. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok