Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
25. jún 2009

zuzz, tak to pekne papkate 🙂

ja teda na ml neviem ratat, ale mala dnes zjedla na desiatu asi tretinu bananu a na obed dve vacsie baby karotky, tri ruzickove kely a kusok masa 😀

ozaj, tie kase sa mozu davat aj mliecne? lebo zas som si precitala, ze by som mala zacat nemliecnymi 😕 no aj mliecna je u nas 0 bodov, lebo kase ona akosi nechce 😝

prsky
25. jún 2009

sisa..zalezi ako skoro chces zaviest kravske mlieko... ja zacinam s nemliecnou, ale pruser, bo som kupila sunarku a ta je sladka jak fras ale aj tak ju mala nechce jest

zuzz
25. jún 2009

sisa - ze pekne 😀 na tarinho maleho nemame a su tu aj ini superjedaci. ale som rada, ze to nevygrcala. 16.7. ideme na sono kvoli refluxu - nejako nevie riadne prehltat tuhe veci, len take poredsie.
ja jej prikrmy rozrabam vo vrchnaku z flasky na mlieko a na nom su ciarocky ako odmerka, tak aspon viem na ml, kolko toho zje. ten vrchnacik staci, lebo toho nikdy nezjedla viac ako 2/3 jeho objemu, cize tych 50-60ml.

prsky - to ju musi dost boliet, chudatko.
my mame 1 zub vonku a 1 v diere - uz je dasienko prerezane, ale zub este nevyliezol.

prsky
25. jún 2009

zuzz...my mame spodne jednotky vonku a dnes rano zacali rasit horne - obe naraz - rano mala len trochu opuchnute dasno a teraz vecer ma horne dasienka v mieste 1tiek modre - ked to pojde takto rychlo, tak do rana jej narastu aj trvale 😀

zuzz
25. jún 2009

prsky 😀

no nic, musim ist buvat, mala zacne o chvilku rucat, chcem sa stihnut sprchnut. dobru noc.

sisa.b
25. jún 2009

prsky 😀

zuzz, my sme boli predvcerom na tej kontrole a vraj v poriadku 🙂 akurat ma doktorka sprdla, ze ju nenutim jest tie prikrmy 😕 ze si musi zvykat a hotovo 🙄 a vraj - bodaj by si zvykala, ked mama aj tak vzdy da prso, ked slecna nechce prikrm. no ja ked nieco nechcem jest, tak by sa mi tiez nepacilo, keby to do mna nasilu tlacili sposobom - bud zjes to alebo nic 🙄 😖

mojkamirka
26. jún 2009

ajojte

sisa, blahoželám a držím päste so školou, ty si šikovná to zvládneš

prsky, to čo za svokrovci, ja ked som doma navrhla, že popri VS budem brigádovať tak mama bola rázne proti, no po roku to vzdala. na konci vysokej som už pomáhala ja im, nie oni mne. 🙂

mojkamirka
26. jún 2009

a my sme stále bez tesákov....

bezaz
autor
26. jún 2009

bre ranko
u nas sme superovo zaspavali, krpata obcestovala celu postel asi 5x, kym si bola ochotna lahnut, uz strasne vymysla, ach jo
prsky tak nech uz su teraz rano zubky von, ninka nemala modrinku, ale jej normalne trosku krvicky tieklo pri hornych jednotkach.. a k tomu zarabaniu, no jasne, ine je stavebna, na strednej som hlavne chodila hrat, takze to som mala v ramci studia 🙂 a potom som ucila, takze nic svetoborne.. nasi mi dali nejake prachy a co som chcela navyse som si musela zarobit, ale kedze som chodila na tyzdnovky, tak ziadne najomne sa nekonalo 😅
zuzz davas kasu aj na desiatu? a ninka tiez este nepapa tuhe veci, sak by sa s tym zadrhla, to koli tomu idete na sono? 😲

bezaz
autor
26. jún 2009

sisa k tomu znakovaniu, neviem ci mas aj knizku sprievodca pre rodicov, ale tam je rozpisane, kedy vlastne je dieta pripravene znakovat.. okrem toho, vasa sefka ma predsa na praci uplne ine veci ako znakovanie 😀
ninka vcera pridala novy znak - papa 🙂

zdenus
26. jún 2009

caute,
my sme hore od 4,45...no comment, eliska sa vcera rozhodla, ze ide spat k babke, neskutocny klud doma....uz som poutierala prach, umyla podlahy, navarila....ked lauri vstane idem po nou....normlane mi tu chyba, papula mala 😝

cryonae
26. jún 2009

ahojte,

no zdenus, to je ako sen 😀 ja sa normalne tesim, az raz tomino niekde prespi.. dopredu lutujem dotycneho, co ho bude mat na starosti a ja sa urco aj tak budem budit v dvojhodinovom itervale 😖

deni_v22
26. jún 2009

ahojte,
tak my sa vymykame z priemeru...

moje dieta si bud nieco zehli, alebo nieco bude chciet...
vcera vecer zaspala sama, bez prsa...v noci sice dve zobudenia, pri jednom stacilo posuchat chrbati, pri druhom sme jedli, ranajky o 6 a chrneli sme este do 8,45 😵 este ze mam tak zlateho muza, slecny schystal a vypravil do skoly a nechal nas spat...

siska_br
26. jún 2009

cafffte🙂))

auauauau chudatko male laurita, to musi bolieeeeeet ☹ ☹ ☹

deni - ste neposlali tu spavu lastovicku☹(((( si sporujes na vikend, co? tak si to uzite u svokrovcov, my zajtra supujeme na tyzden k nasim jupiiiiiii

siska - ty si ina frajerka, ja o tom len stale tocim, ze by som este sla do skoly, ale makka som, vsetky klobuky kt. doma mam dole pred tebou...uz len za tu guraz...

sisa.b
26. jún 2009

siska, ale ved dostat sa na skolu nie je vobec tazke. takze klobuky si nechaj az na moje promocie 😀 toto uz je treti raz, co sa hlasim na vs, len som nikdy poriadne nezcala. tak snad do tretice... 😝

ozaj, simonko sa tu dlho neukazala 😕

sisa.b
26. jún 2009

bez, tu knizku mam, ale este som ju nestudovala 😅

sakra, my sme mali zas havariu ☹ slecna natahovala kabel od internetu a ked som jej ho vytiahla z ruk, tak sa prekoprcla dozadu a buchla si hlavicku 😢

siska_br
26. jún 2009

prva kakacka do nocnicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 chuda moje, skoro si oci vytlacil, prve regulerne hofienko islo

siska_br
26. jún 2009

siska - jaaaaj, uz tretia? tak potom ti zelam, nech ti ten entuziazmus vydrzi 😉 tuto uz dobojujes!!!

deni_v22
26. jún 2009

siska, no vidis, este pred chvilou si riesila kakovu pauzu a uz je dobre.. 🙂

sisa, do tretice sa to podari 😎 ...tentokrat budes mat podporu MK..pozri, ako krasne robi prsky skusky, ked na nu myslime 😉

sisa.b
26. jún 2009

ste zlate holky 🙂 ja si stale nadavam, ze keby som nebola sprosta, uz som to mohla mat vsetko za sebou. no co, ja viem, ako si skomplikovat zivot 😅 vsetko robim akosi naopak 😝

deni_v22
26. jún 2009

dievcatam stale hovorim, ze na postupe az tak nezalezi, vysledok je dolezity....to plati aj o tebe 😉

zdenus
26. jún 2009

sisa neboj, sak my ti tu aj seminarky zlatame dokopy 😀 😀 😀

zdenus
26. jún 2009

cry, k tomu elinmu spaniu - ma 2,5 roka a vcera to prvy krat, co spala mimo domu, nasi ju chceli zobrat, ale bali sme sa, predsa je to 70 km, keby vecer zacne vymyslat, tak dovi....ale vcera sme ju natlacili svokre, nebolo to nejako extra dobrovolne...bola tu, eli jej hovori, aby nesla este domov a amrcel na to - eli, ved chod spat k babke...a ona sa zobrala, ze idem....svokre to bolo blbe asi zastavit ju, ale este utrusila, ze mala v plane umyvat okna... 😝

sisa.b
26. jún 2009

zdenus, beriem ta za slovo 😀 😀 😀 budes prva, ktoru budem obtazovat 😀

amonis
26. jún 2009

čusky přidávám videjko .....

https://www.youtube.com/watch?v=ij5LokY47bA

Tak více neumíme 😀 😀 😀

bezaz
autor
26. jún 2009

baby tak ninka konecne od rana zaspala, ja neviem, kde to dieta berie energiu, by mohla zasobovat aj nejaku nemocnicu 😝

sisa.b
26. jún 2009

bez, nasa sefka este nezaspala, ale my sme vstavali o pol jedenastej 😅

bezaz
autor
26. jún 2009

sisa my dnes vynimocne az 6.30 😅

zdenus
26. jún 2009

nasa laura prave zjedla cely obed, ja nechapem... 😕

eli vraj zaspala vcera o 22, dnes vstala o 5,30....cez obed nespala, zas bude dovecera certisko, esteze idem cvcit, nech sa nervaci s nou marcel 😝

zdenus
26. jún 2009

sisa neboj, ved nejaky kompilat urobime 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre