Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
29. jún 2009

a ja mam dost, ked pozera na "svoju" reklamu - t-mobile s tou hudbou od cajkovskeho. normalne oci vytrestene, usta dokoran a tak zvlastne sa pri tom usmieva 😀 zeby to bolo tou klasikou, co som v tehu pocuvala? 😀 😀 😀

prsky
29. jún 2009

sisa..nasa zacala kukat najprv na reklamu na domestos a teraz uz sa otaca na zvucku reklamy na jojke a ked ju otocime od telky, zacne sa vykrucat a je cela nespokojna, ze nevidi reklamy...ale nepozera uplne vsetky, len tie, co ju zaujimaju - len nepoznam kluc 🙂 a tiez rano kuka chvilu toma a jerryho

bezaz
autor
30. jún 2009

bre ranko
noc sme mali pekne naprd, takze sa ani nejdem stazovat.. je to mozne, ze ju treba kojit po hodine?? 😝
inak vcera brutal chutilo kuracie {domace} s flaskovou zeleninou 🙂 jaka kombinacia
ninka ukazuje len vtedy, ked sa jej chce, tiez ukazovala len tak vselijak, ale teraz na to prdi, hopi ukaze len ked silno chce, inak radsej na mna vresti a papa ukazuje len vybranym jedincom 😅
telka ju nezaujima vobec, co by som ako krkavcia matka celkom ocenila, aspon by bol, od nej na chvilu klud.. sem tam si pozrie s petom futbal, hokej, ale inak nic..
klasiku lubi, tu si pustame skoro stale, Cajkovskeho valcik z luskacika si tancujeme, tak sa jej to brutal paci, ako s nou hopsam po obyvke 😀
aaaa same porovnavacky, asi by sme mali s tym prestat ze 😀
jaj a vcera som teda petovi gratulovala k meninam, vobec sa neurazit na ten poukaz, dokonca sa akoze aj potesil, som mu spravila taky darcekovy certifikat, tak nechcel verit, ze som to spravila ja 😵

cryonae
30. jún 2009

Caves,

zuzi odfot ten certifikaaaat, som zvedavos 🙂 to je super, ze to Peto tak dobre zobral 🙂 potom daj vediet, ako sa mu pacilo 🙂 🙂 🙂 🙂

baby my mame zase novu vychytavku... maly ked stoji v postielke tak sa zahryzne do tej vrchnej casti a pizlika zubami hore dolu, ze lietaju triesky... snazim sa mu dohovorit, ze to nie je boh vie co, ale stranse ho to bavi 🙄

maly sa uz konecne trosku rozjedol, zacalo mu velmi chutit cerstve ovocie, hlavne hruska alebo jablcko + banan a pekne otvara pusu aj na obedy, tak sa tesim
uz som chora 4-ty den a maly to zatial nechytil, tak dufam, ze ho aj ta troska mliecka, co este vyprodukujem ochrani 😨

zdenus
30. jún 2009

dobre ranko....
idem sa zapojit do porovanvaciek? asi ee, ale napisem, ze laura estra nelozi, skor sa otaca okolo vlastenj osi, ale akosi sa dostane tam, kde prave potrebuje....obcas si pritom pomaha aj vyziapovanim 😀

a najviac sa jej paci krtko, ked ho eliska pozera,tak krpana aj zabudne, ze chcela jest 😝

bezaz
autor
30. jún 2009

cryo my nastastie mame na postielke hore taku umelu hmotu, takze keby sa ninka navela navela postavila, tak to moze maximalne oblizovat a sice aj hryzt, ale k drevu sa nedostane
u nas pre istotu porestava chutit ovocie, na desiatu zvycajne zje tak max. 50

zdenus
30. jún 2009

lauri sa v postielke este nepostavi, ale ked si dobre pamatam, tak eli nebola drevohryz.....mozno preto, ze prvy zub mala v skoro 11.mesiacoch 😕

teraz jej obcas zasibe a zahryzne do stola v kuchyni......vidno este ten 2 rocny rozum 😀

bezaz
autor
30. jún 2009

cryo tak som pridala, nie je to inak ziadna slava, skor to asi peto myslel, ze som to vobec stihla pri vcerajsich ninkinych dvoch polhodkovych spankoch 😅

prsky
30. jún 2009

cafte...tak Lala tiez nekuka telku furt, ani ju nemame furt zapnutu 😀 ...skor spozornie pri reklamach, ked ju nejaka zaujme, pozrie si ju a tiez toho toma a jerryho - ale to tiez ne cele, skor zvucku a kusok na zaciatku

lala sa tiez nestava, teraz skor trenuje ako zdvihnut na bruchu prdel, ale kedze jej to nejde, posuva sa dozadu, pripadne sa otaca okolo svojej osi a tak sa dostane dalej...cize klasika podla tabuliek 😉

ideme my het do blatneho...zuzi, kedy zajtra?

tara2
30. jún 2009

Caute
u nas noc tiez nic moc, skoda reci...

adi - ja este stale neviem ci budem mat auto alebo nie, ale ked budes taka dobra a prides po nas tak dame benzin napoly 😉

my este tiez nelozime, otaca sa na bruchu okolo svojej osi, dviha sa na ruky ale to je vsetko...ale tesi ma ze ked ho dam sediet tak uz dost dlho vydrzi

bezaz
autor
30. jún 2009

baby zajtra anytime, kedy budete chciet.. cakame vas 😀

tara2
30. jún 2009

babky akurat ma paradne seklo v krizoch ☹ dvihala som maleho zo zeme...strasne to boli 😢 . Kokso mna asi porazi 😠 , nestaci ze mam zase upchaty mliekovod a paradnu hrcu na prse uz 3 den ktora nie a nie zmiznut ale este toto 😠 . Mozem si dat Nurofen? Paralen bude asi slaby...

tara2
30. jún 2009

tak som si dala Paralen, uvidim ci aspon trochu zaberie

sisa.b
30. jún 2009

holky, tak u nas sa pozera telka tiez len vecer, ked ju krpci pustia, ja si cez den vystacim s pocitacom 😀 teda niekedy si slecna zapne sama telku a to pozerame zapas bielych a ciernych 😀 😀 😀

amonis
30. jún 2009

ahojky tak dneska oběd jedna lžička jinak co jsem nacpala do pusy tak bylo z5 na lžičce jak to umí hezky vytlačit 😵 ...zkoušela to i moje mamka protože byla strašně chytrá prý normálně jí to tam déj říkala 😀 😀 no a jak to potom normálně nešlo 😀 😀 malá zcvakne zuby a není šance.....

amonis
30. jún 2009

jo a stím kousáním tak malá kouše uplně všecko a stakovou silou že čekám kdy si vylomí ty zoubky normálně do pultíku u stolečku do postýlky a uplně nejradějí má sedátko od Kristýnčíneho kola co máme doma zatím nepoužité 😀 😀

cryonae
30. jún 2009

jej zuzi, pekne si to spravila 🙂 sikovnica najvacsia 😵 a pali robi v starfite? tam som kedysi za doby kamennej zacinala s fitness.... bola som tusim ich prvy zakaznik, lebo som to mala hned pod domom 😀

ja malemu v stave nudze pustam BEBE TV a na tom fici.. normalne seduje, smeje sa na tom, no zlaty je a ja mam minutku aby som nieco porobila

deni_v22
30. jún 2009

ahojte,

tara, chuda, poznam doverne tu bolest, mam problemy s chrbticou od 10 rokov...
netreba ti s tym ist na rehabku napravit to? alebo aspon obstrek nech ti spravia..mne to posledne pomohlo, snazila som sa narvat do mraznicky suflik plny masa a tentokrat stavce v drieku si to odniesli...

cryo, cez vikend sme boli u nasich a tam je postielka este po nas, v rohoch ma take drevene vezicky, tiez su krasne ohlodane 🙂

cryonae
30. jún 2009

auuu baby ☹ to je priserna bolest!

nerobila ste si niektora rocne zuctovanie poistneho sama? som z toho jelen ☹

talinka
30. jún 2009

ahojte...

takze tu ficia porovnavacky??? 😀 😀
my sme na tom ako lala prskina, dvíhame sa na bruchu ale len cuvame alebo rotujeme, na to velke nervy a radsej sa otoci na chrbat,takze sme dobruchovali 😀 😀 😀 takze tiez podla tabuliek ideme 😀

az na to,ze u nas sa nebude najprv plazit,stvornozkovat,alebo sediet,tomi chce uz len stat 😝 aj v postielke sa odvcera stavia,teda snazi sa,lebo sme dali matrac nizsie....a papanie stale o nicom ledva 40ml na obed...

dnes koncime 7.mesiac a zajtra zaciname osmy 😵 😵 😵 leti to....aj ked sme vlastne skoro najmladsi tu...musim si to uvedomovat,lebo potom sa tu s vami porovnavam ako sme pozadu a pri tom n ie sme 😀

a didu si pytame "mammmm" alebo sa rovno prisaje ked sedime oproti sebe alebo mi lezi na bruchu.....

a ja mu teda moc neriekanjujem ,lebo nic neviem,,mala by som sa doucit ale u nas to vynyhradzaju babky,dedkovia a teta,,,,

talinka
30. jún 2009

no a este k telke..tak to ho moc nebere, akurat ked je hokej alebo kusok tom a jerry rano ako lala presne 😀 alebo nejaka pesnicka

ked dam do sedu vydrzi uz velmi dlho sa tak prehrat

tot nase znalosti....k ukoncenemu 7.mesiaciku

sisa.b
30. jún 2009

talinka 😀 jj, vy ste najmladsi, tak nezabudaj 😉 ved idete v nasich slapajach

nasa slecna sa uz suverenne posadi a hra sa, dokonca sa uz nepotrebuje podopierat. teda to si ona mysli 😀 niekedy este strati rovnovahu a prekoti sa. pa pa este nedavame, ale ani ju to akosi nikto neuci 😅 zatial len hopi, tapusky a len tak vselijak. znakovat budeme neviem kedy 🙄
ale u svokrovcov sa mi cez vikend pri kresle dvakrat postavila, no este sa pri tom trasie ako huspenina 😅 takze na cryovcov nemame. no prehana sa po styroch uz suverenne po celom byte 🙄 este taky tyzden dozadu z obyvacky nevyliezla.

inak my mame zapal hornych dychacich ciest a ja koza som sa ani doktorky nespytala, ci ju mozem vziat von 😖 dnes som objednana ku kadernicke, tak hadam cestu autom prezijeme 😕

talinka
30. jún 2009

sisaaa...eeeee...uz davno nejdeme vo vasich slapajach,rebeka je proste jednicka 😵 my asi lozit ani nebudeme az rovno chodit,,,, 😝 sranda ako je kazde ditko ine a na druhej strane ako su velmi rovnake
som sa teraz nasmiala ,ked som si prestavila rebeku ako sa trasie sta huspenina 😀 😀 😀
a prajem skore vyliecenie...

zdenus
30. jún 2009

tak my mame celkom nahodou urobenu poradnu...lauri vazi 8 110g....isla som dat elisku zaockovat proti kliestovke a popri tom urobili aj poradnu, mali sme ist o tyzden...

a u nas zas prsi...ja nechapem, kazdy den cez obed leje, kua....obdobie dazdov, skonci niekedy vobec?

talinka
30. jún 2009

tak tomi je hore musim sa venovat, sa tu snazi sadat z lehu funi mi tu za usami ako sa namaha... sa mu to nedari a jak padne rehoce sa jak kon 😀
moje zlaticko 😵

zdenus...dikes za poslany lejak 😀 supis, ze ste si takto poradnu odbavili, ja som vazila v nedelu tomina a mal 7715g....

ozik od zajtra asi mame zacat s desiatami co? a nemoze to byt sem tam aj olovrant? preco prave desiata?

zdenus
30. jún 2009

tali, ved to mas jedno, ci das desiatu or olovrant, ne? teda podla mna.....

a ten lejak je hnusny, obidve baby sa zobudilil, lebo to je seriozna burka 😕

talinka
30. jún 2009

baby, a ten zltok davate mimcam v akej forme, ze uvarite nieco a prasknete to do toho ci jak?????????????

lebo my fungujeme od minulej nedele, ze kazdy den maso,neviem ci sa to vobec moze a zltok som este nedavala...

amonis
30. jún 2009

tali já uvařím vajčko a vyndam žloutek a přidám to do zeleniny..... pak to vyhodím 😀 😀

bezaz
autor
30. jún 2009

tak u nas sa zasa nespi, spala 3x po 10-15minut a tot vsjo.. som z nej uplne na nervy 😝
zdeni aj my ideme do poradne buduci tyzden, bude aj druha davka prevenaru

sisa.b
30. jún 2009

zdenus, uz sa burka hrnie aj ku nam 😠 ja by som chcela umyt okna, ale teraz sa mi to teda neoplati 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre