Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
22. máj 2009

amon - krasne fotky mate 🙂 🙂 , ta s tymi dvoma zubikmi je uuuzasna, aj ta dalsia, kde ma kristynka kridla, mala vila!!!

amonis
22. máj 2009

siska díky baví mě je fotit jsem maniak 😀

amonis
22. máj 2009

dneska měla na oběd rýži ,mrkev,kedlub .....a celkem dobré jen toho sní malo..a rýže zustala trochu na kousíčky semtam jí natáhlo ale nepoblinkala se.....
a čajík dneska dostala a chutná nějaky od humany na dobrou noc.....

siska_br
22. máj 2009

my sme na tom s mrkvou zatial dost biedne, davali sme zatial trikrat a velmi sa nam nepacilo, v podstate som si uvarila a aj sama zjedla, samko spapal asi tak polovicu minipidilyzicky...ale ani ho nenutim...urcite to bude aj lepsie

talinka
22. máj 2009

ahojte dievcata, 😉

tak my sme prave otestovali sportak,ale len polhodku ho to bavilo a rev, mozno mu vadilo slnko, mozno mu bolo teplo,alebo bol hladny neviem, tak sme doma, aj tak teraz je najvacsie slnko a dazdnik som zabudla, to bola len testovacia jazda a celkom sa mu tam pacilo....aj som ho cvakla tak dam potom foto na FB...tenkrat poprve 😀

uz sa napapal, ale vsetko na mna vygrcal...tak som ho pohodila na zem s holou ritou, skusim dat zase papat a ci zaspi a po tretej vybehneme na druhu test jazdu..snad sa mu to zapaci inak ma picne..odmietam ho uz nosit vonku,ked nespi...

baby, v tomto teple ako obliekate detuchy do sportakov? ????
Tomi mal body a na tom lahku vesticku a teplacky, ponozky, ciapka, boticky...nemal privela..??? ale v tieni bol aj vetrik a vacsia zimka, ale za to na slnku iny hic...

no idem vas docitat..

siska_br
22. máj 2009

tal - my davame tricko s kratkym a tenke gatuse. ponozky mu zvyknem dat dole, ked je dusno, ale uz mi dve tetuse nezavisle od seba povedali, ze by som nemala, tak neviem...ale podla mna je uz velky dost a ze tie ponozky ked je fakt teplo mat nemusi.... no a letnu cepicku, jasna vec. a este ma na sebe hrubu vrstvu opalovacieho kremu 😀

amonis
22. máj 2009

tak já jsem včera měla malou v tepláčkách bavlněných ale má je pod kolena ponožky bez bot a tričko bez čepky protože nebyl vítr ale slunečník proti slunci.....stejně ale nechtěla být v kočárku tak jsme byli pod stromami a na rukách pak šupky dupky domů....... 😀 😀

prsky
22. máj 2009

tal..asi mal, ja malu nechavam v tom, v com je doma a niekedy ani ciapku nema 😅 a body ma s kratkym rukavom - akurat na nozickach ma dlhe tenke gatuse, bo tam jej svieti slnko, tak nech sa jej nespecu - uz musim kupit slnecnik - takto ju obliekam aj do buginy aj do manduce (aj ked kocar sme vyuzili zatial asi 4x - viac sa nosime)

siska_br
22. máj 2009

baby, tieto boticky su fakt uuuzasne 😀 😀 😀

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

ze?
myslite, ze je ozaj zdravsie ucit dieta chodit v takejto makkej topanocke?

talinka
22. máj 2009

siska, no tak vy vybiehate ovela letnejsie ako my...lenze ja sa snazim v chladku prechadzat tak preto, ale musim ho asi tiez viac vyletnit, necj si zvyka 😉 ponozky preco nie dolu??? ze nozicky musia bt v teple? ci jako?
a tie kremy....to je des,..ho natrem a cely biely je 😀 a to som uz kupila 30 faktor a aj to je take,ale ked to ma pomoct , natierat treba veru 😉

Tomi nevie pochopit, ze zem je tvrda, vzdy ked vybehne mimo deky, treskne si ksichtik o parkety 😝
a potom reeeeev...neviem co si to zvykol, vzdy ked je na brusku hlava hore a potom bum hlava dole..to sa nam akoze tak skryva... 😀 len na oarketach ho to trosku boliiii....

no prave obedujem, zapla som vysavac, dala maleho do hojdacky a chrni....a doma bordel jak v tanku a ja zas tu.. 😅

dnes som ho musela uz 2x prezliect, najprv ogrcany a zas ogrcany a navyse aj preserkany 😝 neviem co tak grca dnes

pepka
22. máj 2009

mojka, aj ja ich mam poharov u svokry v tn plnu prdel, len tu nemam ☹

deni, ty to zvaris kvety aj cukor a po 24h cedis? ci ako?
ja zalejem kvety vriacou vodou, iba kvety, na druhy den az scedim a potom tam rozvarim cukor a spol...a chladne to vo flasiach...

my sme dnes boli rano s deckami v DM na nakupoch vyuzit zlavu, potom v banke kvoli cestovnemu poisteniu, potom som musela hanku rychlo natlacit rokom a umyt jej zuby aledva sme stihali letiet k zubarke.... potom matovi obed uvarit... a teraz mam konecne oddych pri kavicke, dnes uz nic nemusim....

talinka
22. máj 2009

prsky, no ale v manduci vam je dost teplo...a este ma aj tvoje teplo, no v otvorenom kociku a ked aj spinka nahodou by ho prefuklo nie? neviem musim sa zacat naucit obliekat uz jemnejsie 😀 sak uz je to velke deco, no nie??? 😀 hej? bez ciapky? to by som aj ja chcela, lebo neviem zohnat normal tenku capicku...bud male alebo velke su mu ...alebo nejaku satku...ja by som radsej bez ciapky nech sa mu vetra hlavicka...

talinka
22. máj 2009

pepka, dik za tip...idem si spravit kafco...mnamky, ....dobre ze si spomenula 😉

talinka
22. máj 2009

amonis, pekna stolicka 😉 daj link na nu, dikes

amonis
22. máj 2009

já mám dneska na oběd margotku 😀 potřebuju cukr jsem uplně vyždímaná z těch mojich bab Kiki dneska extremně vymýšlí kraviny chvili jsem vařila a ona pomazala hračky leskem na rty (růžovým s leskem) to by jste nevěřily jak to nejde dolů a na rukách to měla a šla si hladit králíčka no přišla polepená chlupama fakt šikulka 😀 😵

talinka
22. máj 2009

amonis, ja mam cukor po kazdom obede, ranajkach aj veceri 😀 😀 😀 a mala fakt sikulka 😀 😀

zdenus
22. máj 2009

caute 😉
no pekne dusno dneska u nas, ble 😨 , laurinke von obliekam len tricko a tenke gate, ponozky a satky na hlavu...ziadne topanky, dundicky, niiiic, aj tak je celkom spotena 😉

a na to kafco idem aj ja 😉

zdenus
22. máj 2009

amon, myslim, ze kristinka by si celkom dobre rozumela s nasou eliskou 😀

amonis
22. máj 2009

zdenus jo to určitě 😀 😀 😀 kdo dělá blbosti to je její kamarád 😀 😀

pepka
22. máj 2009

amon, perfektna je ta stolicka a ma take vesele farby, super
a tie princezny dve fakt na zjedenie 🙂

tal, ja davam body s kratkym rukavom, tenke teplaky a ponozky.... vcera mal taky ten opalovackovy overal iba...

siska, mne dnes 3 tety behom vyletu do banky a DM-ky a zubarky kricali, ze nam spadla ponozka, alebo za mnou utekali a podavali nam ich.... v tomto je mato po segre, tiez som nic ine nerobila, len kupovala ponozky, lebo vsetky skopavala ako mlela nohami.... aj pyzamka overalikove deru obaja rovnako na patach a spickach... to potom odstrihnem, zasijem a maju bez koncov, aspon sa este znosia, kym su im dobre....
a co si davala link na tie capaciky, no mam ich doma so som podostavala alebo mam po hanke hadam 5 a ani to nenosime, lebo by to bolo hned stratene, uz ma to prestalo bavit...

pepka
22. máj 2009

No a Hanka u zubarky uplne perfektne. Mala premieru, doreraz sme chodili len na preventivne prehliadky. Nastastie to bol maly, plytky kaz, takze nemusela hlboko vrtat.
Ta zubarka je uzasna, ma super psychologicky pristup, pekne jej zaobalene vysvetlila, co bude zakazdym robit, ukazala vopred ako robi vrtacka atd....
Vobec ju to nebolelo a vraj pojde zas vyhanat kazy 😉

siska_br
22. máj 2009

to asi vsetky decka tak smochtaju tymi nozulikmi, jasne ze samuel nie je vynimkou 😉 ale tie ponozky som mu dala dole ja, nech si poluftuje, a tie tetusky potom do mna, ze precooooo? vsak je este malicky. no podla mna uz taky malicky nie je, zeby si nevedel udrzat bez ponoziek teplotu.... topiny nenosime, je to sice na detvakoch rozkosne, ale naso potit nozicky...

tie topiny su uzasne....fakt 🙂

amonis
22. máj 2009

tak už mám i já kafíčko 😝 ale nevím jak dlouho si budu lebedit Karolí už zas nebaví si hrát 😠

pepka my jsme taky poztracely tolik čepiček že nechápu jak to Kristýnka dělala že jsem si toho nevšimla když to vyhodila z kočárku....

siska_br
22. máj 2009

pepi - to je super ze ste nasli taku perfektnu zubarku, to je podla mna 70% uspechu!

pepka
22. máj 2009

amon, ja po skusenostiach s hankou som uz aj hracky v kocari uvazoavla na slucku v kocari gumou, tolko ich postracala, nikdy som si nevsimla, asi vykopom 🙂

prave ma potesila kamoska, jej kolega bude mat syna a brala mu nase veci, co uz mato vyrastol, tak si vybrali skoro za 40 eciek, ako dobre 😀

talinka
22. máj 2009

pepka, co je to opalovackovy overal ? 😀

talinka
22. máj 2009

dobre ukecali ste ma 😀 tomik pojde von v kratkych rukavoch poobede 😉

siska_br
22. máj 2009

tal - to je take ako body s kratkym rukavom, ibaze to ma trochen odrastene nozicky 😀 asi do pol stehienok... chnapes?

pepka
22. máj 2009

siska, je fakt perfektna, najskor povozi decka na kresle 🙂 vysvetlila jej co a ako, ukazala vrtacku, ukazala co robi ta vrtacka... potom jemne vrtala a stale sa s nou hlavne rozpravala a chvalila ju a odvadzala pozornost ked bolo treba... no uzas.
a ja som ju doma natvrdo pripravila, co bude, aby sa nezlakla a nekusla nahodou do vrtacky alebo do zubarkinych prstov.... tak poznala realitu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre