Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

montana13
2. júl 2009

Už sme hore, idem rýchlo čosi spraviť, kým si ešte spieva gagagalalala... 😉

prsky
2. júl 2009

tara...hehe, to aj my hovorime, ale moze sa uplatnit aj ako dozorkyna vo vaznici 😀

montana...no hlavne, ze zakazdym vies, co chce povedat 😀

prsky
2. júl 2009

a inak sa mi pomstila za ten dlhy spanok...hned po zobudeni sedela na serbli a nic a pred chvilou sa pokadila do latkovej pleny 🙄

petullia
2. júl 2009

Cawt baby... co je to ta 6-ta choroba??? 😕 Aj moj juli je chory... teda skor bol... mal teplotu stale do 38, ale strasne sopliky a na pleciach a krku ma take male cervene vyrazky... ymslim, ze snad z tepla... abo? 😕 papame probiotika na imunitu biogia ... bo sme mali cosi podobne pred mesiacom a povedali dokturci, ze to zo zubakov, ze ich mame cakat kazdu chvilu a nist... ta som tam uz teraz ani nesla a cakam 😒 a nist... 😠 ale uz sa citi ocividne lepsie Dudi len je daky spavi posledne dva dni.. uz spi 2 hodky... to je neskutocne cosi u neho 😕 a vcera tiez prespal cely den... aj celu noc... ale to spava cele noci uz od dvoch mesiacov... ta to neriesim, ale cez den spava malinko a teraz... ja nemam co robit 😀 ... no povazte toto!!! odpadla som skoro ked tu citam ako su babulky vase chori tiez 😔

tara2
2. júl 2009

prsky - 😀 😀 😀 tomu sa tusim hovori bachar 😀 ...ale ta opera bude lepsia 🙂 ...alebo by este mohla vypocuvat trestancov...by sa vsetci priznali 😀

deni_v22
2. júl 2009

musim potvrdit, tie nurofen cipky zaberaju vyborne...kleslo jej to na 36,9..teraz spi, buchticka moja...

a prave prisiel jej darcek na meniny..sice s dnovym meskanim, ale tentokrat mi to este odpusti 🙂 kupili sme jej prvu "stavebnicu" http://z-obchody.zoznam.sk/pc-115085-18-geobaby...

siska_br
2. júl 2009

juuuj, baby, tu sa teplotuje ☹ ☹ ☹ cryo, deni, drzime palceky nech vam to rychlo prejde...my sme mali teploty len raz po ockovani....snad nas choroby este chvilku budu obchadzat...myslime na vas

fotky z vcerajsieho stretka su superske, cista mini-privat-skolka....a tych uciteliek...

talinka
2. júl 2009

Ahojteeee....baby aj vam sa deti tak potia? Tominko pokazde ako mi zaspi na dide,ma total mokru vzadu celu hlavicku.....mu ju stale utieram... 😝

no som vas docitala...fakt sa tu len teplotuje 😅

tara,rominka...dakujeme za gratulacie 😵 😵 😵

cryo, asi mate fakt sestku aj Tominko bol presne taky ako popisujes 😖 ved zistis, ked prejdu teplotku a sa vyhadze, ze slo o nu ,ale radsej chod k lekarovi, nech vylucia ostatne..zoberu krv ,moc,pozru ho..lebo teploty nemusi mat vysoke pri sestke ...a tomi bol viac spavy,ale bol aj hravy ,ale zaroven mrnkavy stale....ale drzal sa statocne.. 😵

montana, zavidim vam take super spanie v noci 😉 to sa nam este nestalo,kym idem spat je 3x hore a potom aj v noci minimalne 3x a medzi 6-6,30 budicek 😝

babybell, vitaj 😉 a kludne prispievaj aj castejsie...takze tiez sestka...no hrozne je to rozsirene veru, my sme mali asi 3x horucky inak celkom v norme do 38 po odpocitani,prajem skore uzdravenie---

no my sme vyskusali dnes 1x desiatu som mu dala par lyziciek hami broskyna,a dalo sa,nemozem povedat, ze by bol nejak nadseny .ze to je sladke,ako kazde ine jedlo..takze ziadne ham cela flaska fuc 😀 na obed mam polievku rozmixovanu s maskom...tak uvidime....neva ze mame kazdy den maso????
a zajtra spacham nieco so zltkom

talinka
2. júl 2009

petullia, pri sestke su fliacky a vyrazticky az po prejdeni teploty..takze neviem ci u vas ide o to..je to vlastne ukoncenie choroby tie flaky-.....ulavenie dietatka...

prsky
2. júl 2009

ozaj..pridala som zaciatky Lalinho lozenia http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=559 ale uz je zas trochu dalej ako na videjku 🙂

prsky
2. júl 2009

tal..potia potia..nasa sa poti po tatovi, takze ju utieram uz hadam od februara 😀

amonis
2. júl 2009

malinká se potí taky dneska je jenom v plínce jinak řve že je jí vedro..se a ni nedivím když furt musí něco dělat sedat si a všude lozit 😠

tal tak super že baštil my jsme dneska zkusily banán s troškou jogurtu a malou nejvíc zaujal talíř tak se v tom matlala a trošičku snědla ale asi o tom ani nevěděla protože byla zase zaneprázněna.... 😠

siska_br
2. júl 2009

prsky - mala je perfektny cervicek 😀 nas sa radsej jeduje, akoby mal sam zdvihnut rit

tal - podla mna nevadi...mal by sa k tomu masku 6-krat v tyzdni dopracovat sice postupne, ale urcite ho tym nezahubis.

amonis
2. júl 2009

mě říkala doktorka 4*týdně červené maso 2* drůbeží maso 1*žloutek......no ale jak to dostat do malé to už neřekla 😀 😀 😀

amonis
2. júl 2009

no neuvěříte mě obě holky usly bože to je klid 😵 😵 😵 to jsem už fakt dlouho nezažila

siska_br
2. júl 2009

amon - ti lekari su sama zahada, ze? 😀 😀 😀

talinka
2. júl 2009

prsky,mala je svetova 😀 aj my toto mame doma, len ma hrozne nervy,ze to nejde a viac dviha rit a robi "tie pohyby dopredu a dozadu" a cuva pritom 😀 skoda, ze nohy ma vo vzduchu a nejde mu to, sak sa naucia...no je uzasna ta LALA 😵 takze tiez sa potite.... 😖

am, presne ved aj vydavaju zo seba tolko energy,ze sa nedivim, ze su spoteni...no uvidime ako budeme bastit dalej...

siska, je mi to jasne,ale to boli dve jedla a v kazdom je fakt minimum maska ako na jednu porciu len sa toho vela zarobilo, tak sa zamrazilo a fungujeme na tom a sem tam dam aj nieco ine bez masa alebo ovocko, takze nezahubim jasneeee 😀 len ked aspon toto akotak papa..no idem het,maly je hore

sisa.b
2. júl 2009

ahojte 🙂

mne sa mlada akurat 4x postavilo na nohy bez cudzej pomoci 😅 v detskej pri posteli, stale im tam beha a ked maju zatvorene, tak im trieska na dvere 😀

amonis
2. júl 2009

u nas to vypadá takto

https://www.youtube.com/watch?v=vKAkvzmCvcQ

ale teďka už je malá na zemi a zase o něco lépe leze je to síla jak se to rychle učí najednou

amonis
2. júl 2009

sisa ta tvoje holka je fakt číslo.. 😀 😀

talinka
2. júl 2009

sisa, no parada !!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 asi najsikovnejsie ditko ,co? 😉 je aktivna, nie ako tito nasi lenivci 😀

talinka
2. júl 2009

am,karolinka je nielen krasna,ale aj sikovna velmi,som cumela....u nas su len naznaky

sisa.b
2. júl 2009

tak im tam teraz stale beha a stavia sa na tie nohy 😀 a trasie sa pri tom zas jak huspenina 😀

talinka, ja by som povedala, ze maly moncici a maly cryo su sikovnejsi 😉

zdenus
2. júl 2009

caute,
prajeme pacientom rychle uzdravenie 😉 😉 😉

no, mate tu sikovne deticky...teda ked uz ideme zas porovnavat, nasa lauri je lemroska... 😀
sisa, susedkina mala, co je rovnako stara ako nasa eli, chodila od 7.mesiaca, sikulka tobola, len jej mamina nervacila, ze nesedi v kociku a musi ju stale nahanat 😝

sisa.b
2. júl 2009

zdenus, tak to nam nastastie nehrozi 😀 ona, ked sa postavi, tak je ako cerstvo okotene teliatko na tych nohach 😀 pekne sa jej rozchadzaju a ona sa pri tom tak smiesne trasie 😀

talinka
2. júl 2009

sisa, to mas pravdu aj cryonik a monciciak su sikuliaci...aaaale co vsetky novembrove detiska su proste skvele a tie naj z celeho tohto kona !!!! 😵 😵 😵 a samozrejme najkrajsie 😀

bambi7
2. júl 2009

cafte babulky ako sa mate?

bambi7
2. júl 2009

vzdy ked pridem tu nik 😢

cryonae
2. júl 2009

zdeni tak to mas recht.. tiez len ticho zavidim ked ideme niekde a ostatne babatka sa pokojne usmevaju z kocikov a tomino.... no skoda reci 😀 ruky vytahane az po zem, seknute krize a tak 😀 moje zive striebro malinke 😵 😵 😵 😵
ale fakt je nenormalne sikovny 😵 ale nebojte, tie pokroky pridu zrazu v strasne rychlom slede!
tomino uz stoji ako keby nic ine ani od narodenia nerobil, v pohode sa postavi, pobeha postielku dokola, popripade obide cely gauc, uz sa dokonca aj pustil oboma rukami a udrzal sa 😵 a v pohode uz krokuje ked ho vediem za rucicky 😵

sme sa teraz s vladinom nasmiali.. prisiel z prace a rozpraval mi srandovnu historku z prace a maly sa na nej tak rehotal, ako keby rozumel... normalne k veci 😀

deni_v22
2. júl 2009

baby, len na margo...vsetkym, ktori na nas dnes mysleli posielame velke Dakujem, lebo sme zahadne vyzdraveli...rano este teplota nad 38, od obeda uz ziadna, vecer sa jej vratila aj chut do jedla, proste uz je v svojej kozi...🙂 takze 6ta choroba to asi nebola, mozno zubky, no zatial ziadne nevysli...ani u doktorky sme nakoniec neboli, lebo kym zacala poobede pracovat, uz nebolo na co sa stazovat....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre