Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

rominka
3. júl 2009

mirri -mas to dobre naplanovane 😵 😵 😵 ja se zatim od male vecer nehnu usina jedine na me pri kojeni tak ze zadne hlidani nehrozi....

montana13
3. júl 2009

tal, aj ty si bola s malým v brušku v Chorvátsku? Aj ja... 🙂 Kedy ste boli a kde presne? Tento rok sa tiež nikam nechystáme, možno iba tu na Slovensku.... ak všetko dobre výjde... 🙂

rominka, však sa zaregistruj, budeš aj ty FB pozitívna a hlavne FB závislá 😀 😀 😀

dzani
3. júl 2009

Montana tiez som si minule nevedela pozriet tie fotecky a taka som bola zvedava, ti tu pisali baby, ze 2,5,9 su fajn, potom tie ruzove, a ja som si ich len predstavovala 😀 ides sa vydavat, ci promocia, ci?

rominka
3. júl 2009

to se mate ze nevarite u nas tchyne varit nehrozi to jen nasi ale ti jsou o 20km dal ,monti-sak prave pak budu zavislacjka jeste na fb a uz doma nestihnu nic udelat

talinka
3. júl 2009

rominka, aj ja by som dala opat Egypt,ale takisto mozme zabudnut zatial......

mirri, a co papas ty?

montana13
3. júl 2009

Aj ja striedam MK, FB, TV a práve som konečne dopila káááávu od poobedia 😀 😀 😀

rominka
3. júl 2009

jdu povesit deku co mam do kocaru uplne jsem na nu zapomela

mirri
3. júl 2009

tal-jak jsem psala,co navari tchyne nebou koupi muz.. 😀 😀

talinka
3. júl 2009

rominka, ja mam to iste..mne by aj mal kto postrazit, ale od maleho nemozem, lebo sa budi a musim kojit a tak zaspi 😅 takze kym budem kojit a kym si zvykne byt bezo mna ,mam smolu a ziadna zabava....este som nikde ani vecer nebola.... 😝

mon, no jasne,boli sme v auguste uplne na zaciatku Chorvatska...v takej malej dedinke hned za Novi Vinodolski....jaj ale napamatam nazov ani to mestecko kam sme mali povodne plan ist...kojo demencia....

mon,mala by si sem hodit verejny link na tie satocky pre baby, nech sa aj oni pokochaju

mirri
3. júl 2009

montana 😀 ja taky uz dopila tu kavu...

montana13
3. júl 2009

dzani, nie, nie, žiadna promocia... 😉 svadba bude... 😀

montana13
3. júl 2009

s tou kávou to je dobré, to aby sme tu dlho vydržali 😀 😀 😀

deni_v22
3. júl 2009

mon a ktore saty nakoniec vyhrali konkurz? 🙂

talinka
3. júl 2009

mirri,ale to je len sobota a nedela 😀 😀 😀 ostatne dni zijes zo vzduchu? 😀

rominka, esteze si pripomenula, sak ja osm prala? pradlo treba vyvesat malinkemu 😀 😀 😀

dzani
3. júl 2009

tak daj link, ale nechapem preco mi to neslo otvorit, lebo ja som zaregistrovana, no neslo mi to. 😨

mirri
3. júl 2009

romi-me se maly taky budi,ale driv nez po jedne v noci nekojim,tak staci dat dudel,pohoupat,pockat az usne.
vcera ale chtel jen me.primo vriskal maaaamaaaa,manzel ho nebyl schopny uklidnit.jen jsem ho vzala ja a lehla si s nim klid...ale ted hodne slini,myslim ze zase tlaci mrsky zuby..

talinka
3. júl 2009

mon, no u mna to tak nie je ani kava, ja pijem CARO kavu...

mirri
3. júl 2009

tal-me se jen pro sebe nechce,tak ziju na houskach a nekdy mi da tchyne pres tyden co udela navic,tak se obcas i najim neceho tepleho.. 😀

talinka
3. júl 2009

no mne sa niekedy odkedy ho uspim od tej osmej do polnoci kym idem spat aj 3-5x zobudi co dam prso a je ticho ...no na nervy...stale za nim behat a dnes sa divim o deviatej som od neho odisla a zatial nist ticho 😕

rominka
3. júl 2009

tal-ja jsem taky nikde jeste nebyla jak jsem si naucila tak mam 🙂 dneska uplne hledim Sabinka spi od 9 v kuse to uz tu dlouho nebylo a ja nez bych spala tak tu trcim ale uz jpujdu spat cekam ze se za chvilku ozve monti-hod nam ten link na ty saty jsme zvedave....jo kvili satum bych si aj svatbu zopakovala znovu 😀

dzani
3. júl 2009

Tali ja som tiez CARO pozitivna, mnamky 😉

Mirri ja uz mam jednu kojopauzu za sebou a som zvedava kolko pred sebou 😅 nejako sa Vivi casto budi, ale s takym placom 😕

talinka
3. júl 2009

mirri, presne ani mne sa nechce varit pre seba len a ani na to nemam pri tominovi cas, tiez si nieco uchmatnem,alebo mi sestra doniesie nejake jedlo z restiky alebo tata nieco navari a zbehnem tam alebo dam chleba, no zdrava vyziva a potom mi je zle,ked na seba pozriem 😝

rominka
3. júl 2009

tal -nase deti se dneska domluvili 😀 😀

talinka
3. júl 2009

rominka, no nezakriknime to 😀 mozno budu otravne,ked my zalahneme 😀

rominka
3. júl 2009

tak holky buenos noces balim to tady....pekne pokecejte pokavickujte

mirri
3. júl 2009

ja mam taky nejakou nahradu kavy-italskou.. 😉

dzani-me maly mesic zpet prospal uz skoro celou noc,budil se jen jednou na kojo a ted se budi i 2-3x.a v posledni dobe se taky budi s takovym usedavym placem...chudinka..

talinka
3. júl 2009

rominka, presne tak jak sme si ich naucili... 😀 no ale ja neviem co som kde spravila zle, ze to tak je,mozno pri druhom dietatku ak sa pritrafi budem uz tvrdsia... 😀

dzani, aj mne uz caro celkom zachutilo a beriem to ako kaficko...nechcem kofeina mozno by este horsie spinkal ani colu nepijem,vlasne ani ju nelubim 😉
aj mne sa Tomi budi, ze zamrnka, prehodi sa, sucha si ocka, to ho zobudi a mrnka, tak lahnem k nemu , dam didu a je ticho..na chvilu 😀

talinka
3. júl 2009

zajtra nebudu ostatne dievky chapat,kolko musia docitavat 😀 ake sme aktivne pisacky 😀 slamene vdovy...

talinka
3. júl 2009

rominka....odchadzas??? ale no sak ostan...ale nie dobru nocku 😵

mirri
3. júl 2009

😀 😀
romi dobrou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre