• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
idem teda aj ja citat troska, dobru nocku :wink:
3. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi taky neco prectu.mam na stolku knihu,kterou jsem zacala cist jeste tehu...tak ze bych ji i docetla? :grinning:
3. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muj si zapl jeste televizu a rika mi at jsem potichu ze on se diva to si teda dovolil tal -jeste bych tu byla ale kdovi jaka bude noc tak jdu radci spat tak dobrou noc zoufale manzelky :grinning: :wink:
3. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To iba ja pijem goldku? :confused: , ale tiež si dávam aj takú tú náhražku... neviem presne ako sa volá tá moja...
3. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, slamené vdovy idú spať? :grinning: :grinning: :grinning: Vy ma prinútite tiež niečo čítať... :grinning:
3. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem aj ja hodiť sprchu... a deni nakoniec to predsa vyhrali tie 6 :wink:
3. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj a este nieco ma napadlo, ako si tak cisitm ksicht...tak som rychlo dobehla za PC ,lebo NTB som si uz vypla a toto nechal Vladko zapnute.....

v lekarni bola akcia na pletovu vodu Bioderma Sensibio H2O...1+1 zadarmo!!!!
.....takze ma obidve vysli na necelych 13 ejurasikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
..to len taky tip...kebyze to niektora pouzivate....

bruuuu.....
3. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja piju taky kafe akorat si to dolivam s mlikem bez kavy bych nefungovala vzdycky se na neho tesim vic jak na obed :slight_smile: a s tou vychovou jsem dneska vykladala sousedce ze jestli bude jeste druhe dite tak nevezmu z postylky ale ono se to lehce rika a realita je jina a ta mi vykladala jak jeji kolegyne byvala uspava maleho aj doma v kocaru a dokonce v tom kocaru aj spi
3. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu ide ten net nejak rychlo, ze by som tu ostala???? :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, jo jo docti ji :grinning:
:confused: ako ste sa rozbehli
mon, sak si vypadla z FB
tal-a je to tady Sabinka uz vola tak ted uz fakt mizim.....
3. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, teraz sa chodi? to fakt nepojdem spat? :grinning:
to sa divis, co? si necakala,kolko tu bude novych prispevkov :slight_smile:
rominka, urco aj mna zachvilu Tomi zavola.....no aj my sme aj v kociari uspavali podvecer Tomina kedysi....a uz ani neviem preco sme ho nedavali do postielky ale rovno do postele, asi to bolo prijemnejsie mat ho pri sebe aj pre mna pohodlnejsie :wink:
3. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja chrrrrr uz naozaj....................................
3. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som bola doteraz vynimocne na FB :sweat_smile: a vy ste tu zatial zapisali 4 strany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Vivi sa zase ozyva, idem aj ja hajat, dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
baby vy pisete ako dracice :grinning:
mon, to je super, ze 6, nakoniec ti ich teda nevyfukli...su krasne a za normalnejsiu cenu. budes naadherna nevesta :dizzy_face:
a mne FB zas nejde..akysi nestabilny soft to je ...
3. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zase hodin,no jdu si dat sprchu a nacnu knihu...maly stale spi....ze by ho tata rusil??
3. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa podarilo mladu akurat uspat :sweat_smile:
3. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa :confused: ,holka nemas to jednoduche....
3. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vcera spala ukazkovo od 20tej a potiahla az do 5tej rano :slight_smile: a potom sme este po nacicani buvali dalej :dizzy_face: nemoze byt kazda noc taka super :sweat_smile:
4. júl 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den kocky nikde nikdo ale je mi to jasne je krasne a jeste vikend mate narok :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak my sme mali zas rano teplotu :frowning2: a este tu boli svokrovci a svokra vracala na zachode o 106. ma porazi, ak budeme do tyzdna vracat vsetci :cry: :cry: :cry: co mam robit? zachod som vylestila, vetram ako diva...
a kakame zas prazenicku, vzhlaom na to, ze sa vyhybame akemukolvek prikrmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa.b -nase tchyna to mela to same 1 den a na druhy chtela brat malou jak jsem tu psala minule tak snad to nechytnete ja se toho bojim taky jak hrom od te doby co jsem mela tu brutal chripku v prosinci
4. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rominka, lenze u nas je to horsie o to, ze sme 5ti :frowning2: a ked to chyti jeden, tak uz to ide. nestiham to upratovat, prezliekat, prat, ... :frowning2: a najviac by mi bolo luto tej malej. uz teraz nic okrem MM nechce jest, keby este k tomu strasnemu soplu a kaslu mala chytit brusnu chripku, tak ... :cry:
4. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

vidim ze ste tu boli vcera same slamene vdovy...aj ja som bola :grinning: , muzo odisiel na pivo s kamosom a mne prisla kamoska, tak sme aspon pokecali

sisa - snad nic nechytite...a preco sa k vam trepe svokra ked je chora? :confused: Vsak vie ze mate male dieta

inak u nas je brutalne teplo...sa potim ako kon a maly tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok