Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
3. júl 2009

idem teda aj ja citat troska, dobru nocku 😉

mirri
3. júl 2009

asi taky neco prectu.mam na stolku knihu,kterou jsem zacala cist jeste tehu...tak ze bych ji i docetla? 😀

rominka
3. júl 2009

muj si zapl jeste televizu a rika mi at jsem potichu ze on se diva to si teda dovolil tal -jeste bych tu byla ale kdovi jaka bude noc tak jdu radci spat tak dobrou noc zoufale manzelky 😀 😉

montana13
3. júl 2009

To iba ja pijem goldku? 😕 , ale tiež si dávam aj takú tú náhražku... neviem presne ako sa volá tá moja...

montana13
3. júl 2009

Aha, slamené vdovy idú spať? 😀 😀 😀 Vy ma prinútite tiež niečo čítať... 😀

montana13
3. júl 2009

Tak idem aj ja hodiť sprchu... a deni nakoniec to predsa vyhrali tie 6 😉

talinka
3. júl 2009

jaaaaj a este nieco ma napadlo, ako si tak cisitm ksicht...tak som rychlo dobehla za PC ,lebo NTB som si uz vypla a toto nechal Vladko zapnute.....

v lekarni bola akcia na pletovu vodu Bioderma Sensibio H2O...1+1 zadarmo!!!!
.....takze ma obidve vysli na necelych 13 ejurasikov 😵 😵 😵
..to len taky tip...kebyze to niektora pouzivate....

bruuuu.....

rominka
3. júl 2009

ja piju taky kafe akorat si to dolivam s mlikem bez kavy bych nefungovala vzdycky se na neho tesim vic jak na obed 🙂 a s tou vychovou jsem dneska vykladala sousedce ze jestli bude jeste druhe dite tak nevezmu z postylky ale ono se to lehce rika a realita je jina a ta mi vykladala jak jeji kolegyne byvala uspava maleho aj doma v kocaru a dokonce v tom kocaru aj spi

talinka
3. júl 2009

tu ide ten net nejak rychlo, ze by som tu ostala???? 😀 😀 😀

talinka
3. júl 2009

mirri, jo jo docti ji 😀

sisa.b
3. júl 2009

😕 ako ste sa rozbehli

talinka
3. júl 2009

mon, sak si vypadla z FB

rominka
3. júl 2009

tal-a je to tady Sabinka uz vola tak ted uz fakt mizim.....

talinka
3. júl 2009

sisa, teraz sa chodi? to fakt nepojdem spat? 😀

talinka
3. júl 2009

to sa divis, co? si necakala,kolko tu bude novych prispevkov 🙂

talinka
3. júl 2009

rominka, urco aj mna zachvilu Tomi zavola.....no aj my sme aj v kociari uspavali podvecer Tomina kedysi....a uz ani neviem preco sme ho nedavali do postielky ale rovno do postele, asi to bolo prijemnejsie mat ho pri sebe aj pre mna pohodlnejsie 😉

talinka
3. júl 2009

idem aj ja chrrrrr uz naozaj....................................

sisa.b
3. júl 2009

tak ja som bola doteraz vynimocne na FB 😅 a vy ste tu zatial zapisali 4 strany 😝

dzani
3. júl 2009

aj Vivi sa zase ozyva, idem aj ja hajat, dobru nocku vsetkym 😵

deni_v22
3. júl 2009

baby vy pisete ako dracice 😀
mon, to je super, ze 6, nakoniec ti ich teda nevyfukli...su krasne a za normalnejsiu cenu. budes naadherna nevesta 😵

deni_v22
3. júl 2009

a mne FB zas nejde..akysi nestabilny soft to je ...

mirri
3. júl 2009

to je zase hodin,no jdu si dat sprchu a nacnu knihu...maly stale spi....ze by ho tata rusil??

sisa.b
3. júl 2009

tak mne sa podarilo mladu akurat uspat 😅

mirri
3. júl 2009

sisa 😕 ,holka nemas to jednoduche....

sisa.b
3. júl 2009

tak vcera spala ukazkovo od 20tej a potiahla az do 5tej rano 🙂 a potom sme este po nacicani buvali dalej 😵 nemoze byt kazda noc taka super 😅

rominka
4. júl 2009

pekny den kocky nikde nikdo ale je mi to jasne je krasne a jeste vikend mate narok 😀 😀

sisa.b
4. júl 2009

holky, tak my sme mali zas rano teplotu ☹ a este tu boli svokrovci a svokra vracala na zachode o 106. ma porazi, ak budeme do tyzdna vracat vsetci 😢 😢 😢 co mam robit? zachod som vylestila, vetram ako diva...
a kakame zas prazenicku, vzhlaom na to, ze sa vyhybame akemukolvek prikrmu 😝

rominka
4. júl 2009

sisa.b -nase tchyna to mela to same 1 den a na druhy chtela brat malou jak jsem tu psala minule tak snad to nechytnete ja se toho bojim taky jak hrom od te doby co jsem mela tu brutal chripku v prosinci

sisa.b
4. júl 2009

rominka, lenze u nas je to horsie o to, ze sme 5ti ☹ a ked to chyti jeden, tak uz to ide. nestiham to upratovat, prezliekat, prat, ... ☹ a najviac by mi bolo luto tej malej. uz teraz nic okrem MM nechce jest, keby este k tomu strasnemu soplu a kaslu mala chytit brusnu chripku, tak ... 😢

tara2
4. júl 2009

Caute 🙂

vidim ze ste tu boli vcera same slamene vdovy...aj ja som bola 😀 , muzo odisiel na pivo s kamosom a mne prisla kamoska, tak sme aspon pokecali

sisa - snad nic nechytite...a preco sa k vam trepe svokra ked je chora? 😕 Vsak vie ze mate male dieta

inak u nas je brutalne teplo...sa potim ako kon a maly tiez 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre