Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
4. júl 2009

tara, no ja som na nich aj patricne vybafla, co ma potom samozrejme mrzelo ☹ som sa ich spytala, ze naco chodili, ked jej je zle, ze ci preto, aby sme aj my chytili brusnu chripku 😔 no uz som sa aj ospravedlnila, tak to hadam pochopila ☹ ale je mi zle, ked si spomeniem, ako to u nas chodilo. ja grcajuca v horucke som musela chodit a po detoch upratovat, periny prezliekat a prat, pritom som sama sotva stala na nohach... ☹
ona si ale myslela, ze ma len nejaky zlcnikovy zachvat, lebo vracala zltu vodu. tak uvidim, co z toho bude ☹

tara2
4. júl 2009

sisa zltu vodu? Tak to mohol byt kludne zlcnikovy zachvat...

bezaz
autor
4. júl 2009

cafte micky
mam A, lebo nam nesiel dva dni net, upceckari volaco posrali, nejaky kabel
vcera sme mali zurivy den, viezla som tetu s rodinou na letisko, mala krasne vydrzala so svagrinou {chuda 3deti na krku}, potom sme boli na obede s kamosmi a poobede promocia mojej byvalej kolegyne.. cely cas bola opica superova, samozrejme na ceste domov mi jacala celu cestu
dnes sme boli na kupalisku v rakusku, bolo perfektne, az na to, ze opica nechcela ist do vody, lebo bola studena 😅 tak som jej len nozicky mocila, no proste fiflena presmradena 😀
a uz znakujeme este, papa dava uplne krasne, no som na nu pysna, ako sa predvadza.. ale samozrejme len ked ona chce 😅 ze sak nie je cvicena opica...
gratulujeme oslavencom, vsetkym lezucim zelame vela stastnych kilakov bez nehody, mamackarom tiez gratulujeme 😵 snad som na nikoho nezabudla 😉
sisa vy v kuse cosi mate 😝 snad to nechytite, teda ka to bol zlcnikovy zachvat, tak pohodka

prsky
4. júl 2009

cafte..Zuzi, máš tu čelenku - spravila som ti aj obe kvetiny odnímateľné, takže môžeš dať tú, ktorá sa ti bude viac hodiť 😉 - kedy ti ju odovzdám?

bezaz
autor
4. júl 2009

adi anytime ked budes v BA, sa nejako dohodneme 😉 si zlatusik, moc dakujem 😵

talinka
4. júl 2009

cafte, no moc ste tomu pisaniu veru nedali dnes 😀 😀 😀

ja som sa dostala k PC tiez az teraz , vonku nadherne tak sme sa flakali a sme riadne vyvenceni, rano som si kupila ovocicko, tak tu teraz tlacim do seba plnu misu zlteho a cerveneho melonu, sak sa ho prezerem a cele leto ho nebudem chciet vidiet, neviem preco mi tolko toho ten Vladimir nakrajal...sak nie som otesanek,alebo ano?? 😀 😀 😀
Z maleho som nechapala hodinu co sme sa flakali po trhu ani nemukol len si spokojne sedel v kociku co sa veru unho nestava...chce tam byt max polhodku ak ma dobru naladu alebo ak spi inak prd makovy...len na rukach 😝 tak som sa tesila aky bol dnes dobrucky....potom sme sli k vladkovej sestre na byt na kavu a dole do restiky na pizzu + prechadzka, potom sme sli dom a zas my rodinka prechadzka...vencenie maxika a tomika 😀
no a kupanicko a o osmej som uspavala a uz som volna....ale nejak to nikde nefici ani tu ani na FB....v TV tiez nic moc ...jedine ze by som si pozrela x-ty raz Titanic 😀

talinka
4. júl 2009

zuzi, ja mam u teba tusim skleneny struhak, ci? 😅 😅 😅

bezaz
autor
4. júl 2009

tal ze jo.. si si spomenula? 😀

talinka
4. júl 2009

no nejak ma to prave napadlo, aj ked este mi az tak nechyba....len mam u teba dlzobu a zabera ti to miestocko 😝

prsky
4. júl 2009

tal..u nas fici titanic 😀

bez...oki

a kuki, co sa dnes Lale konecne podarilo (ale len vdaka tomu, ze sa chodidlami oprela o stenu 😀 ): http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=617

talinka
4. júl 2009

prsky, ale ja nechcem revaaaat...tak to nemam zapnute 😀 😀 😀 pozeram markizu 🙂

talinka
4. júl 2009

prsky,kukla som videjko...u nas doma to vyzera tak isto...ja som prave dnes natacala, ako sa snazil postavit na nohy ....vladko pri nom lezal a on sa mu capal na nohy a chcel vstat, no neslo to... 😀

talinka
4. júl 2009

takto sa tomi vytesuje v "zakazanom" choditku 😀 kuk videjkoooo...

https://www.youtube.com/watch?v=VU8V8vuBMD8
prsky
4. júl 2009

tal..zarubne prezivaju? 😀

revat pri titanicu? ja uz si z toho robim prdel 😝

talinka
4. júl 2009

prsky, jasne prezivaju...sak on je tam len par minut aj to nie kazdy den...iba ked uz fakt nevladzem s nim "akoze" chodit a skakat s nim...

rominka
4. júl 2009

ahojte -prave jsem dodelala rychlodort 🙂 ze zakysane smetany zitra cekame navstevu jinak jsme dneska chteli opekat ale byl strasny parak tak jsme to nakonec udelali na panvici a k veceru jsme sli na pivo bylo tam plno znamych jsou tam aj prulezky apod.obycejna hospudka u rybnika chodime tam radi tak si Sabca vyzkousela skluzavku a trikolku z trikolky byla uplne hotova 🙂 hlavne z tech tlacitek jak vydavaly zvuky 🙂 byla uplne nadsena aj z deti....sisa b. -to mas pravdu u vas je to horsi jste velka rodinka 😉

talinka
4. júl 2009

romi, ahoj 😉 to je fakt opekat v takom teple...cista blbost 😀 sak aj z panvice bolo dobre, no nie? 😉 a pivo nakoniec to najlepsie, super, ze tam mate taku hospudku 😉 a ze Sabca bola nadsena.....

rominka
4. júl 2009

tal-ta hospudka je tu super neni to daleko takova obycejna ale staci a holky mi rikaly bud rada ze ti tak mala jeste pekne sedi az ti zacne chodit tak uz si tu v klidu nic nedas 🙂 tak ze bude hur 🙂 a kapr na panvici a hranolky byli mnam ted jsem hledela jeste na tu dovolenou na slovensku a sousedka mi psala ze uz ma taky nejake tipy akorat dneska vyletovali tak jsu zvedava kam nakonec pojedem....

sisa.b
4. júl 2009

ahojte 🙂 tak my sme boli grilovat a az take teplo navecer nebolo 😝

prsky, lala je zlata, ako sa tak hojda na kolienkach 🙂

pred nedavnom sme cakali, ktora porodi a o chvilu uz nam tie deturence budu behat. ako to rychlo leti ☹ ja som aj minulu noc vo sne rodila 😝 to bude strasiak z realneho zivota, lebo predvcerom som pekne vecer 3x vracala a moja slecna sa ma pytala, ci necakam zas babo 😕 a to len polievka pokazena 😀 teda dufam 😕 😝

talinka, maly si ako pekne masiruje v choditku 🙂 mmch, ja mam tiez niekedy chut ju do neho vrazit, ked potrebujem aspon par riadov umyt, alebo si ranajky urobit. lebo ja ju uz nemozem nechat ani pol minutky bez dozoru 😒 vecne je v nejakych kabloch namotana 😝

mirri
5. júl 2009

zdravim devcata a vsem preji krasnou nedeli,i kdyz u nas opet velmi horkou... 🙂

maly dnes krasne spal az do 7.20.to se nam dlouho nestalo,jako by vedel,ze je nedele.ted chrupe s tatou po obede a ja pri kaficku koukam na net.
vcera jsem dala poprve kasi s mm,ale bylo to pred spanim a nechtel uz jest ze lzicky,takze nic...prso je prso.. 😀 manzel nevedel co to je tak trochu ochutnal a pry jake sladke!!no to jsou vsechny cokolady co jsem zbastila!!! 😀 😀 byl prekvapeny ze je to mm...
romi-tu hospudku zavidim.tady nic takoveho neni,normalne mi to chybi... 😉
tal-tomik jaky je spokojeny v choditku,ma rozhled!!a max jak roste!
prsky-lala je fajna na kolinkach a jaka je buclata...ja taky chtela cvalika a mam moji malou vychrtlinku... 😀
sisa-to by byla vec,co??? 😀

amonis
5. júl 2009

čauky tak jsem už taky na FB ale nevím jak se tam píše a tak musím se ještě hodně učit 😀 😀 přidala jsem fotky tak snad to je vidět http://www.facebook.com/album.php?aid=2015804&i...

prsky
5. júl 2009

amon...dole pod fotkou/albumom je ze link pre verejnu pristupnost...takto to mozu vidiet len tvoji priatelia 😉

mirri...heh...to si ten tucik nasetrila, ked sa moc nehybala 😉 ja som ale rada, ze je taka fesi gulatucka 🙂

amonis
5. júl 2009

tak už jsem to předělala.... a tym jde i kecat na nějakých diskuzích nebo jen s přátely?

amonis
5. júl 2009

jinak tam máte super fotky všecky....

talinka
5. júl 2009

ahojte, dnes ste tomu zas moc nedali, sak ani ja a niet sa co cudovat,bolo tak kraaaaasne, dalsi super dnik za nami, co? 😉 ako ste ho prezili:
my klasika rano doma , nejaky poriadok, potom obed u svokrusky, prechadzka na zmrzku, doma a prechadzka a sprcha a spat....
V utorok ma sestra promocie tak som prehrabavala skrinu co na seba 😝 no moc toho nebolo na vyber,kedze som trosku podrastla do sirky 😖 😀 a ja optimistka som na seba rvala urcite veci a potom zdesene odhadzovala,kedze som do obliekla po stehna...saty som radsej ani neskusala ani topy 😀
no hroza, des a strasne vsetko dokopy som buchta riadna....uz nech nabehnem do tej posilky...lebo takto uz nechcem byt...bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

no my sme sli uspat sa o osmej hned zadrichmal, sak bol od 15.45 hore....no a teraz o pol desiatej sa zobudil a len s ami vrtel z jedneho boka na druhy stale dokola...neviem ci mu nie je teplo, tak som mu rozopla vrch aj spodok pyzamka nech sa luftuje...aj cumel som skusala a normalne si ho nechal v ustach a dokonca ho aj cumloval ... 😅 som sa divila,ale ukludnilo ho to a spinka uz aj ked bez dudlika uz...nemusim ho zas uz teraz naucit na dudel 🙂

amonis, no ja som najprv netusila, ze aku cicu mi niekto navrhol na Fb,ze si mam pridat a to ty 😀 super krasna fotka v profile, no nadherna si 😵 no naucis sa tam rychlo obracat neboj 😀 mozes pisat hore do tych ramcekov co ta napadne a to vidia vsetci tvoji priatelia co si napisala...alebo mozes pisat spravy, to neuvidi nikto,alebo chatovat to tiez vidi len ten s ktorym si prave pises...chat je vpravo dolu, kde mas kamosom,len kliknes na meno a chatujes...

talinka
5. júl 2009

inak citam tu novu knihu Zdochnute srdce a dost dobre je pisana..velmi lahko sa cita....uplne realita zo zivota...aj vtipne napisana, odporucam ju...lahke citanie na pobavenie, ze jaku reklamu tu robim? 😀

deni_v22
5. júl 2009

ahojte, konecne sme doma...
dnes sme mali "uzasny" den...kedze sme tento vikend vyviezli slecny k svokre na prazdniny a kedze od svokrovcov k madarom na kupalisko nie je daleko, tak sme sa dnes vsetci vybrali.....planovala som to ako pohodovy vylet, vycvachceme sa v teplej vode, nieco sa opalime, pospominame na stare casy....akurat sme sa nedohodli s pocasim...zlialo nas na trikrat, o druhej sme to zapichli, lebo kompletne sa zatiahlo a ochladilo, vsetko mokre zablatene, este aj kociar, my s muzom unaveni ...a asi 10km od kupka krasny slnecny den - 31 stupnov, dobre ma neporazilo...co uz..mozno nabuduce..

deni_v22
5. júl 2009

sisa, uz by hadam stacilo s tymi chorobami u vas, uz su prazdniny, tak by vas tie bacile a virusy mohli konecne obist...

prsky, vy uz kolienkujete 😵

tal, som na vasho Tomiho myslela cez vikend, ze ako reagoval, ked videl prvykrat Maxa, lebo u svokrovcov su psy a teraz aj dve maciatka a Dianka ich prvykrat konecne vnimala a bola hotova....snazila sa cosi povedat, nejake dojmy, ale liezli z nej len take divne zvuky, akoby sa dusila 🙂

bez, tak to je ninka sikovnica, ked uz znakuje este...normalne tomu slovicku rozumie a ked to potrebuje, tak zaznakuje?

talinka
5. júl 2009

deni, no neva mozno nabuduce pocko vyjde 😉
No tomi vnimal psiska uz davno predtym ako sme mali maxa, preto sme ho aj zobrali...dablika jedneho hnusackeho 😀 a tiez niekedy ked chce nieco akoze povedat, vyzera akoby sa dusil 😀

rominka
5. júl 2009

ahojte dneska se mala koupala v bazenku muj ji napustil pidi bazenek a ta byla uplne nadsena( ja teda moc ne vecer jeste slysim pri kojeni ze ma tu zadni rymu )ja jsem zatim v klidu varila a odpoledne jsme cekali navstevu tak dojeli az kolem 6 chlapi hledeli na tenis a my jsme sly na prochajdu kolem 20.30 Sabca hned usnula a dvakrat uz se stacila vzbudit asi ju vzbudili sousedi opekaji...zitra pojedeme na merunky k prababicce tak jsem hledala receept na presnidavky zkusim udelat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre