Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

moncicici
20. máj 2009

a uz 3 😀 😀 😀
bez nebola som u ocneho lebo to mam jasny prievan a mam na to kvapky

tara2
20. máj 2009

moni mozno sa ti tam dostala nejaka spinka a to ti tam drazdilo, skus si to oko vyplachnut velakrat to pomoze

bezaz
autor
20. máj 2009

jaj tak ked vies naisto ze je to len prievan 😉
aj tak oproti inym kecame malo, sak radsej sa venovat detom neee? 😵

moncicici
20. máj 2009

dakujem tara,skusim,ale fakt uz ho mam len troska opuchnute a uz to tak ani neboli

tara2
20. máj 2009

zuzi tiez som si vsimla 😀 ale vsak aspon vidiet ze sa venujeme rodinam 🙂

tara2
20. máj 2009

monci nemas za co, v lekarni dostat taky roztok na vyplach oka, skus to s nim vyplachnut a davaj si tie kvapky 😉

moncicici
20. máj 2009

oki

baby nedame tento tyzden stretko v sade???

tara2
20. máj 2009

ja tento tazden nestiham...vo stvrtok idem s malym plavat a v piatok odchadzame na vikend na Kysuce 🙂

rominka
20. máj 2009

pekne rano kocky moje dite mi tady mrci a chce jit hajat ven tak se musim jit nachystat ma to jakesi posunute driv jsme chodili ven kolem 10 a ted toto 🙂 a dneska uz slavime pul roku -to neni ani mozne jak kdyby jsme vcera dojeli z porodnice 🙂 slunicko se uz klube pres mlhu ! po obede valime na kycle .

bezaz
autor
20. máj 2009

ani my uz tento tyzden nestihame
dnes idem do roboty {len pozriet, nie pracovat}, zajtra ideme ku kamoske na zahradu a v piatok chcem ist konecne do tej ikea

moncicici
20. máj 2009

gratulujeme Sabinke k polroku 😵

bezaz
autor
20. máj 2009

jeej gratulujeme oslavencovi
jejda a zabudla som gratulovat vcerajsim oslavencom polrocnym 😅

tara2
20. máj 2009

aj my gratulujeme oslavenkyni 🙂

rominka
20. máj 2009

holky mooooc dekujem uz jsme obleceni a jdeme ven

petusaaa
20. máj 2009

dobre ranko. vcera poradna bola ok. mame 8900g 🙂
a vcera na kupani som nechapala. maly sa stale metal, dokonca sa aj nalogal vody ale pokaslal si a znovu sa metal. dokonca instruktorka povedala, ze "a k Riskovi nejdem, lebo ma kopne" 😅 taka som bola unavena.. 😀 😝

petusaaa
20. máj 2009

aj od nas vsetko dobre k polrocku 🙂

talinka
20. máj 2009

cafte babulky...
tak my sme mali po dlhom case hrozne uspavanie....totiz maly zacal menej spavat, mava uz temer 3 hod intervaly bdenia, co u nas doteraz byvalo 1,5-2 hodky 😝 a vcera od piatej bol hore, o osmej som mu dala jest zaspal na 20 min a vstal akoby bol den a chcel sa hrat, tak sme sa hrali a bavili aj s tatom a potom uz zacalo byt dusno,lebo nechcel zaspat, samozrejme uz bol prezraty co som si ho neustale prikladala, dufajuc v to, ze zaspi a nist 😝 tak uz bol aj rev a nase nervy na prasknutie ,ale nakoniec okolo desiatej zaspal a dokonca ma budil v noci len 2x..nadranom som si ho dala na moju stranu postele...a tak sa rozvaloval, ze ja som tak spala, ze som bola uplne na kraji a skoro som spadla z poestele,hlavne, ze on spal 😀 ale aspon potiahol do 7.30.....

externy disk mam uz doma je paradny, ako vacsia penazenka aj s puzdrom, tak to nejak tam nalozim vsetky dolezite veci...uz mam aj krasny noteboocik vybraty, tak ho idem dnes objednat sa tesiiiiiiim....

a takisto dodatocne gratulujem doterajsim oslavencom polrocika a aj Sabinke k dnesnemu sviatku !!!! 😵 😵 😵

talinka
20. máj 2009

a uz mam aj vybratu sedacku ..zatial vedie tato 😉

http://www.ebra.sk/index.php?akcia=detaily&tova...

bezaz
autor
20. máj 2009

tal ta je pekna 😵 taka zelena sa mi strasne paci 😀

tara2
20. máj 2009

peti krasne miery kokso ze skoro 9 kil 😕 to asi vyvaras doma ine dobroty ked Risko tak krasne pribera 😀

tal to ste mali veselo vcera a s tym prikladanim ..to poznam, aj u nas to niekedy tak bolo len sa to koncilo tak, ze sa maly pogrcal 😝 . Ale aspon si sa dobre vyspala 🙂 . A sedacka vyzera velmi dobre 😉 a chces ju v tejto farbe? Nebojis sa ze sa znici pri malom? Kamoska ma tiez kremovu a jej maly ju pocmaral perom 😅 , jej muza skoro porazilo ked to videl 😲

cryonae
20. máj 2009

cago,

tali super sedacka!
a tomu ty hovoris hrozne uspavanie? 😀 pche 😀 my sme to mali vsetko este aj s brutal ogrcanou celou postelou, lebo mlady sa prezral a potom sa zakuckal slinkou ked sa jasil a z toho ho tak naplo, ze dvomi megaprudmi som to mala cez pol postele + papal v noci asi 3x + budicek o 4:20 a.m. maly zaspal az teraz...
asi ma je.ne!

a mame novinku, ako vcera odisla bez s ninkou som maleho dala na koberec a zbehla som na wc, ked som sa vratila, tak maleho nikde! hladala som ho, volala na neho a nenasla som ho.... no haluz, tak som si lofla na sedacku a premyslala, kde by tak mohol byt (myslela som, ze si niekto robi srandicky a zobral si ho) ked som si vsimla, ze je obrus na obyvackovom stole posunuty, tak som sa pozrala pod stol (obrus je az po zem) a maly tam cusal jak pena! no neporazi ma z neho?! tak som ho dala spat na koberec a hned mi aj predviedol, ze ako sa tam dostal... on sa roztocil jak vrtula a za par sekund prefical cez obyvacku! ta obyvacka ma 10 metrov na dlzku!

a samozrejme gratulujeme vsetkym malym aj velkym oslavencom!

ja ak stretko tak jedine tak vo stvrtok, lebo v piatok ficime na tie tale.. kde mala byt povodne nasa stretavka; no skoda prevelika, ze tam nepridete, fnuk

tara2
20. máj 2009

cryo 😀 😀 😀 to co mas doma letca? 😀 😀 😀 No sikovny je velmi ked toto dokazal 🙂

horajda
20. máj 2009

bre ranko baby, zase sa stretavame 😵

zuzi a stretneme sa dneska? daj vediet pridem do mesta len mi napis ci ano alebo mam ist niekde inde

cryonae
20. máj 2009

tari vsak pockaj, to tie detuchy robia taketo pokroky v okamihu.. jednu sekundu lezi jak knedla a druhu ti precestuje byt!

talinka
20. máj 2009

bez, no presne taku chcem, lebo mame tmavohnedy nabytok v kombinacii so smotanovou a okrove steny, takze zelena tam pasne 😉 sa neviem dockat.....

tara, hej v tejto farbe, lebo sa mi akurat hodi, neva, myslim, na to, ze sa znici, aj ked tvrdia, ze je umyvatelna a flaky sa vycistia..nechceme uz kozenu, chceme ten teflon ci ako to volaju....aj ked bolo by vyhodnejsie kvoli tominovi nechat si kozenu to len pretres a je to a su uz starsie...ale co uz.... 😉

cryo...no ja to beriem ako nic moc uspavanie,kedze aspon s tymto nemavame taky problem 😉tak ale ako citam tvoje pismenka...mali ste to horsie 😀 😀

teeeeda vam uz inak tie deti lozia... 😅 cryo.....ty kokoooooos...mas inu vrtulu doma...to my este nic moc,kvargla je to....rozmaznana... 😝

talinka
20. máj 2009

no idemr papat a spat,cavuchy babulky

cryonae
20. máj 2009

tali keby lozil... ale on a kotula 😀 ..ide cestou najmensieho odporu

bezaz
autor
20. máj 2009

heli kokso jaky macher.. 😲 ho ninka nastartovala ne?
tal aj ja som chcela teflon, peto chce kozu, tak bude koza.. ak raz kupime sedacku 😅
prisla mi dnes kalkulacia na prerabku kupelne.. takze 130.000 len prace bez obkladov a sanity 🙄

zuzz
20. máj 2009

ahojte,
no ja som to vravela uz v sobotu v zoo - vy sa vzdy stretnete tak nahle, ze sa ani neda k vam pridat.
vcera som bola v BA,podvecer aj pri auparku na tom detskom ihrisku... pekne to tam je, este sme tam neboli, ondrovi sa pacilo...

horajda
20. máj 2009

heli maly musel byt chutny ale neobuchal si hlavu ked sa kotulal mate koberec?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre