Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

delfinko
10. júl 2009

ahojte mamicky 😉
ozyvam sa po dlhsom case boli sme dlhsie v Mnichove muzikov bracek sa zenil tak to bola riadna baworska sou maly bol zlaticko krasne zvladol pat hodin v aute takze mame oskusane cestovanie a za dva tyzden mozme ist na sk uz sa feeeeeeest tesime 😵

pepka vypozerala som fotocky z dovolenocky a cista zavist fest suprove su vsetky uplne uzasne vam tam muselo byt 😉

babulky co ste prekonali tu siestu chorobu uz to mame aj my za sebou len sa chcem spytat na tie vyrazticky za ako dlho zmyznu? isto s tym nemam ist k dokine? maly ich ma druhy den a zajtra je vykend tak nechcem stresovat hmm? a to ked raz sme to prekonali je mozne ze este raz to dostaneme ci teraz uz sme odolny na sestku na cely zivot?

cryonae
10. júl 2009

holla,

mojka ja som malemu kupila ortopedicke sandalky 'rafting goldstar'.. nejaka talianka vyroba, hladala som ich ale presne tie som nenasla ale je to z tejto edicie: http://www.raftinggoldstar.com/index.php?id=13&...
drahe jak svina ale vyzeraju byt kvalitne
tu na kramaroch mame taky speci obchodik s baby obuvou, tam malemu pomerali nozicku, vyskusali zopar topanociek, v kazdej si pochodil a nakoniec sme vybrali tieto 🙂

tomina dnes rano postipal komar ☹ natacala som ho, ako lozi po autosedacke a pozeram, ze co to ma za spinu na hlavicke a to nacicany komar... asi nemusim hovorit, ze to ten hnusak neprezil 😠

inak som na prasky.. maly sa uz rano zobudil s extra zlou naladou a bol velmi unaveny a zaspal az teraz!!! amen tma!

sisa.b
10. júl 2009

cryo, tie vyzeraju podobne ako topanocky, co som kupila este sarke 🙂 su kozene a dala som za ne vtedy asi 700sk 😅 nosila ich cca 2 mesiace 🙄
mas to doma vesele 🙂 s takym malym zihadielkom

rominka
10. júl 2009

ahojte kocky delfi- nase mala taky mela 6 -ku ale to osypani mela jen 1 den a skoro to neslo videt ale doktorka nam rikala ze druhy den to bude silnejsi at se nelekneme a rikala ze to neni caste ale muze se to chytit znovu ze uz mela takovy pripad,cryo-ja uz jsem uspavala dneska podruhe na zahrade doma vydrzi tak pul hodky a pak mrceni a beceni protirani oci nastesti usnula nekdy jezdim aj pul hodky a nic 😠 🙂 venku zadne teplo ale od nedele maji bejt zas vedra tak bude koupacka a komari jsou uz aj u nas 🙂 vcera jsem vecer zehlila a na stene 4 svinaci pak jsem kontrolovala loznicu aby Sabinku nepostipali

pepka
10. júl 2009

cryo, my sme mali vyliatu moravu, takze teraz sa vonku kvoli tym sviniam krveziznivym ani neda existovat, su vsade, su ich hejna a riadne stepeni teda, ani repelenty im nevadia, predpokladam, ze to tu budu striekat, ako kazdy rok v devinskej, esteze mi nedoletie svine na 12te poschodie, tak aspon doma mame od nich pokoj.....

delf, aj my sme boli cez vikend na svadbe, svagrina sa vydavala, teda vydala sa na tajnaka asi pred dvoma mesiacmi, uz mali len hostinu. povodne som myslela, ze tam s deckami zostaneme tak dve hodky a pojdeme domov, lebo nevydrzia, a oni tam obaja ficali od 13tej do 22hej..... som nechapala, potom uz len padli do postele.... ale bolo uzasne, hanka sa vytancovala a vyjasila ako nikdy, mala tam rovesnicku... a mato bol poklad a hadzal usmevy na vsetky strany, ani neplakal cely den....

amonis
10. júl 2009

čaute nevíte od kolika mužu dát malé obyčejný piškot?Objevila jsem fajn jogurt který jí aji chtná je to nová dobrá mama piškotová je fakt super ale obsahuje právě ty piškoty takže vajco a nějaky glumat nebo co.....jako zas nějak příliš to nepapá ale trošku si veme......

rominka
10. júl 2009

pepka-jejda toz to tam mate haveti 🙂 amon-klasicke piskoty myslim az od 3 let ale v bille maji pry nejake detske mi rikala kamoskaa dobra mama chutna aj me 😉 muj ted kupoval stracatelu jdu dat male obed dlouho teda nepospala ....

amonis
10. júl 2009

romi aha díky tak si to sním sama..... 😀 je fakt superní

sisa.b
10. júl 2009

amon, ten aj mne chuti 🙂

cryonae
10. júl 2009

pepi veru som na vas aj myslela, ze co to tam musi byt za sodomu-gomoru v devinskej, ked my tu na kramaroch nemozeme ist von!

sisa tie topanky stali 35 EUR ale zjednala som si to na nejakych 27 EUR, takze sa to dalo prezit

baby mne tomino nic neje! uz som z neho nestastna.. dnes mal len asi 150ml mlieka na ranajky a asi 5 lyziciek HIPP ovocia

amonis
10. júl 2009

cryo u nás se taky nepapá nic jen vařím ,mixuju zkouším a stejně pak kojím jenom.....ona ze všeho jen olízne lžičku

sisa sladký je jak sviňa ale mňamka....

sisa.b
10. júl 2009

cryo, este ho kojis? mne mala tiez nic neje, akurat trochu broskynu ozvachtlala

cryonae
10. júl 2009

no este ho trosku kojim, ale asi sa uz z toho nenaje... mam tak na 3 davky denne

pepka
10. júl 2009

cryo, to mato je ako cierna diera, 150 zje za 3 minuty bezo zvysku, som dnesny obed stopovala....
ale musi byt pomixovane, inak je zle, rano som skusala postruhat jablko a nektarinku a to nam trvalo dlho zjest a za kazdym sustom ho nadrapovalo, ale udrzal to.

zdenus
10. júl 2009

helou,
peka tak jablko +nektarinka nadrapovala aj lauru...a ta uz sa celkom pekne rozjedla....chutia jej kupovane vyzivy, prve lyziocky ju trasu, ale potom uz ide 😕
uz aj obed celkom pekne zje, vcera som skusala prvy krat jpgirt, bielu acitviu a normalne ju celu sprasila....tu obycajnu, nie sladku 😕 😕 😕 , nevyspitatelna baba

elanela
10. júl 2009

cryo tak s tým jedením sme na tom podobne ako vy a ešte k tomu sme takí jedovitý že padam už na hubu z nej čo furt skúšam a všetko sa jej lubi chvílu

tara2
10. júl 2009

Caute 🙂
konecne som vyhodila muza s malym a neterkou von na prechadzku a uzivam si bozsky klud 🙂. Zajtra vecer odchadzame na tyzden (mozno aj viac) na Kysuce tak sa tesim ze konecne budem moct dat maleho spinkat na dvor 🙂

ja som uz tiez dala malemu jogurt nasla som nejaky bio ale nazov si uz nepamatam, dala som mu tam nektarinku a skoro cely zjedol, tak sa divim som myslela ze mu nebude chutit

pepka - nezhody s kamosmi na dovolenke sme zazili aj my...a to sme este ani jeden nemali deti 😅 . Fakt je to rozdiel stretavat sa s nimi a ine byt s nimi par dni v kuse...a to sme my dvaja fakt nekonfliktne povahy. Po tom zazitku som si povedala ze si nabuduce dobre rozmyslim s kym pojdem na dovcu...hlavne ked sa sharuje kupelna a kuchyna. Jo a krasne fotky 😉 aspon par dni ste mali pekne pocasie 🙂

cryo - pekne topanocky si kupila 😉 . A preco maly nechce papat? 😕 Zubky?

idem ja balit...a tak sa mi nechce 😝

prsky
10. júl 2009

tara..prijemnu dovcu zelam..my nakoniec nejdeme

Lale biely nesladeny jogurt nechutil, zato vcera sa strasne zaujimala o mladu cibulku, co som krajala, tak som jej len tak zo srandy dala kusok do ust a zjedla ju 😲 ale najprv sa zatvarila strasne kyslo - som jej ju aj chcela vybrat, ale nedala sa

tara2
10. júl 2009

prsky - dik, my mozno zostaneme 2 tyzdne, este sa uvidi podla pocasia...a cibulka jej chutila? To by ma nikdy nenapadlo ze by detom mohla chutit cibulka 🙂

my sme uz pobaleni, 3 velke tasky 😲 , ale v jednej su latkovky tak sa ukludnujem ze len dve 😀 , Inak chudak muzo, som mu pridelila taky maly ruksacik co zostal 😅 😀 😀 😀

majte sa krasne, ked bude cas tak sem nakuknem aspon ako sa mate 🙂

mirri
10. júl 2009

ahoj devcata,
tak u nas pripravy taky v plnem proudu.nakonec je vse jinak.manzel ma po operaci kolene,ma pres mesic nemocenskou,tak jsme se rozhodli,ze pojedem navstivit babi vsichni.takze jedeme autem,blby je,ze musim odridit celou cestu a jeste v noci 😝 den odjezdu je nedele vecer,no jeste nemam nic zbalene......vse je na me,musim pripravit muze,dite,me a jeste i psa...no at se babi pripravi,bude to chtit poradny odpocinek.
je to hruza mit doma chlapa,co nemuze chodit a k tomu maleho,co je zas az moc zivy... 😀

vsem co se chystaji-krasnou dovolenou... 😵

talinka
10. júl 2009

halllooooo, zase nikde nikto??? 😕 😕 😕

pepka, jasne uz to chapem, ked si mi to objasnila ako to funguje s detmi na dofci...ved urco sama coskoro zistim a dam ti za pravdu....to je fakt ine ako ked ide bezdetna particka.... 🙂

cryo,dufam, ze si toho komariaka riadne zadupala!!! 😠 svine su to...aj u nas je ich dost,...
ani mne tomino nechce jest,,,strasne malo,otvori usta len parkrat inak mu to tam tlacim ale nejde to ..tak to nakoniec vzdam a kojim ..esteze mam mlieka kopec..snad sa rozjedia tie nase deturence..dnes som mu dala ochutnat koncek peciva a pekne ho pozuzlal aj kusky mal v ustach som sa aj bala trocha ale celkom pekne pracoval s pusinkou a popucene ho napina tak ja nechapem...

delf, ahoooooj, no ze sa aj ukazes.. 😵 vitaj v klube sestiek...my sme mali tie vyrazky asi 2 dni....a uz by sa ta choroba nemala opakovat,,,,super ako Kristian zvladol cestu, tesis domkov cooo???

tara, zelam peknu dofcu a veru ukaz sa tu sem tam, ved to tu total krachne coskoro....xixi

mirri, tak zelam stastnu cestu ,nech to suprovo odsoferujes, riadne si predtym oddychni a pekne dofcu prajem

zdenus
11. júl 2009

caute, tak toto sa mi este nestalo, aby som tu bola prvaaaa 😕 😝

prajeme pekne dovolenky dovolenkarom a vsetkym krasny vikend 😉

bezaz
autor
11. júl 2009

hojte, tak my sme mali dnes krstiny, vsetko dobre dopadlo, mala sa pocas obradu tvarila ako keby vedela o co ide, stale pozerala na farara 😀 a hostina bola superova, strasne sme sa najedli, dostali sme kopec dareckov, tak este stiahnem fotecky a pridam 😉

elanela
11. júl 2009

no nejak to tu upada zas nikde nikto? som sa tešila že počítam a šak neni nič čo je baby?há?
my dnes sa mame super konečne je moja Siminka spat dobručká ved posledné 2 t bola jak čert a dnes super aj pekne papala aj si pospinkala poobede 2 h čo nebolo už dávno tak ju dnes furt len bozkávam aká je super že konečne robí maminke radost hehe tak sa škerila na mna

elanela
11. júl 2009

a ešte zaklopem aby som to nezariekla 😀 klop klop 😉

talinka
11. júl 2009

jaaaaaj, to co je....makam sem jak diva a tu zas nist 😀 😀 😀 ale tak to ma byt treba sa venovat rodinkaaaam....

zdenus, no vidis, vsetko je raz poprve 😀
bez,mala aka svetova a ze kukala na farara stale...sa tu smejem na tom 😀 😀 ako sa musela dolezito tvarit, viem si zivo predstavit 🙂))

a holky vsetkym vam dakujem za gratulacie!!!!! ste uzasneeee...tolko gratulantov som este nikdy asi nemala, esteze mame ten facebook...aspon kazdy vie,kedy mam narodky 😀 😀 😀 kua, ale uz druhe narodky bez alkoholu !!! 😀 😀

Inak u nas nic nove, den som stravila pripravou papanice a slopanice na vecer ,boli tu rodicia, sestry nas oboch a sovkrovci, sme sa obzrali a taaaaak....urobila som ze vraj mnam cestovinovy salat, bryndzovu pomazanku aj vajickovu, nejaku misu, zeleninku, melon , torta...a teraz budem mat zle sny aka som plna 😀 ale dobre bolo, aspon mam nove kremiky do solarka a na opalovanie a po opalovani, knihu, kytice a nejake tie ejurasiky na prilepsenie 😵

rominka
11. júl 2009

tal-tak my ti se Sabinkou 🙂 prejem taky vsechno nejlepsi nevedeli jsme ze dneska slavis...my jsme dnes byli na rychlovku na nakupech chtela jsem koupit svagrove zavinovacku tu co mam ja ale v celem Zline nemeli ,pak jsme opekali ja jsem se vratila v 21.00!!domu Sabinka vydrzela od 3 hodin a muj ze dojde za chvilku no jo a zatim nikde nikdo 🙂 domlouvali jsme dovcu a zatim vitezi slovensko chceme chalupu v okoli liptovsky jan jak mi radila Zdenus a nebo jizni chechy tak uvidime co bude volne a bude se nam libit kvuli pocasi bych radeji slovensko ale ty chaty zas tak levne nejsou nakonec nas to vyjde jak dovca v zahranici a zitra jedeme k nasim na obed a pak k brachovi a podivat se na mimi od svagrove sestre se narodil chlapecek tak jedem kuknout a vezu kosik a oblecky brachovi at maji pro listopadove mimisko nachystane veci nedavno jsem to chystala Sabince a ted jsem to chystala pro jeji budouci sestrenici 😉 krasne mi to tady voni....

rominka
11. júl 2009

bez tesim se na fotecky 😉

zdenus
12. júl 2009

baby, to tu fakt dneska nikto nebol? 😕 😕 😕 😕

ide to tu dole vodou akosi 🙄

mame za sebou vyletovy vikend, uplne super sme si ako rodinka uzili 😉

tara2
12. júl 2009

Caute 🙂
ja ze kolko tu bude popisaneho a tu nic 😕 . My sa mame super, maleho som pomaly cely den riadne ani nevidela, stale ho niekto kocikuje alebo sa s nim hra...no je to super a malemu sa to strasne paci 😀 . A vsetkym dovolenkarom zelam prijemnu dovolenku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre