Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
24. aug 2009

siska - jasne ked ta hnacka neprejde tak radsej chod, ved vyter neboli a aspon budete vediet z coho to je...ale snad sa to uz skonci a nikde nebudete musiet ist 😉

rominka
24. aug 2009

tak sousedi rezou cely den....ale pr y uz to budou met hotove a travu tu co chvila taky nekdo sece u nas je zas story s tchyni napred vyklada ze nechce malou vozit po sousedech a ted se divi kdyz jsem rekla ze ji ju nedam uz mam tech jejich kecu dost furt neco resi neni jak vam co bydlite sami nejvetci omyl co muj udelal bydlet s nekym....tak jsem ho ted poslala malou uspat ven tak jen jsem slysela jak si stezuje nemam na to nervy ...jdu posbirat opet dalsi pradlo Sabincine a jdu zehlit at muzem ve ctvrtek odjet..siska br.-ted je ve vzduchu kde jaky bacil presne jak ta 6 nemoc apod.a nepomuze ani ockovani apod.tak snad uz ty horecky klesnou zrovna kdyz je tak pekne...

amonis
24. aug 2009

čaute tak jsem byla dneska po 6 letech u doktora u nového takže mi dělal vstupní prohlídku....viděl mě před 10 lety asi a nějak mě nepoznal že prý ty děti dělají hodně...nevím jak to myslel ale hned na to musím na krev a vyšetření štítné žlazy proč jsem tak zhubla atd......moje bulka v tříslech je tříselní kýla po kojení pujde asi ven + další nějaké kontroly na ortopedii..no pak choďte k doktorovi když to je pak na dlouho 😀

díky že jste na mě myslely.....

talinka
24. aug 2009

ahojte...

amonis, tak som rada,ze to je tak ako to je.. 😉 aj ked ani to by nemuselo byt, ze?

baby,mate poistene deti a kde? chcem poistit a pripadne aj setrit nejake koruny, vkladna knizka alebo tak nieco tak dajte tipy...

bezaz
autor
25. aug 2009

bre ranko
tak u nas prvy budicek 3.30, aby sme sa nenudili
am super, ze to nie je nic vazne, ale to behanie po doktoroch ti nezavidim.. a ako sa ti podarilo tolko schudnut?? 😀
ozi vcera sme boli v poradni, ninka ma 8280g, takze za skoro 2 mesiace 300g, doki ju pochvalila, ze nebude tucna, ze je sikovna a tak.. ninka sa aj u doki aj v cakarni neskutocne predvadzala, ja neviem, po kom to dieta je, normalne vytahovala vsetky tazke kalibre xichtov, spievala, znakovala, skerila sa.. 😅

prsky
25. aug 2009

cafte...my sme boli od vcera bez netu/telky/founu, tak som nasrana - den nam samozrejme neodrataju z platby a este sa aj teta v telefone tvarila, ze co otravujem, ze technik ma na odstranenie zavady 3 dni..este nam telka nejde 😠

vcera veselo...mala bola pohodova, ale nessinku mi dokusala malamutica..nastastie ju hryzla "len" 2x, takze ma ranu na chrbte a po 2 rany na nohe ... tetu ta sucina tahala k nam, ale nevyzerala utocne a tetusa sa tvarila neutralne, tak som myslela, ze je v pohode..nanestastie som mala foxov vynimocne na voditku - Kexo je vtedy hrdina a na pozdrav vzdy vrkne - to ale ini psi nechapu - no a malamutica sa zakusla do nessinky...voditka sa ani neviem ako zamotali, nessinka pod malamuticou bez sance utiect, teta stala a drzala voditko malamutice...no des...a potom sa mi akoze isla ospravedlnovat, ze ona tu svoju sucinu drzala tak ako len vladala 🙄 tak som jej povedala, ze mala mat nahubok ked je agresivna a nevychovana, co tetu urazilo a mi povedala ze ja mam mat vychovanych psov 😲 no proste do vyvrtky ma vytocila...keby bola aspon hucala, ze pozor, neviem, co moj pes spravi, tak by som si svojich odtiahla - ja som akurat zamykala kufor auta...jaaj a este zadrela, ze jej pes to tam povazuje za svoje, lebo ho tam chodi 2x denne vencit...skoro ma vystrelo

bez..hehe...dokina je srandistka...ja som bola tucnucke babo a moja pediatricka bola zhrozena a nadavala mojej mame, ze ci chce tucne dieta...a hned ako som zacala behat, schudla som na triesku a do dospelosti som nou aj ostala..teraz je to uz horsie 😀

siska_br
25. aug 2009

tal - aj my chceme dat dieta poistit plus nejake sporko, cez vikend sa chcem stretnut s kamoskou nech poradi, ale tusim pepka aj zdenus to uz maju vyriesene....dam ti potom vediet, co nam poradi oki?

bezi - to dvoverne poznam, samik ked ma publikum je to iny herec...vyskereny od ucha k uchu, opicky, ukazkove dieta...kebyze ho nepoznam, neuverim, ze vie byt aj iny

adi - no to mas jeden zazitok lepsia ako druhy ☹ ☹ nam raz cosi podobne spravil nas beny - to je taky divoch, vlastne uz ani az tak nie, uz je starsi pan, ale byvaval...sme s nim isli von a jeden peso ho cestou vytocil, vytrhol sa nasmu tatovi, psa schmatol a odvliekol si ho pod auto, aby sme ho nemohli od toho psa odtiahnut a tam ho nicil ☹ ☹ ☹ nakoniec sa tato musel vsukat pod auto, vyvliect oboch psov spod auta a zalahnut benyho na krk, aby pustil 😠 😠 😠 ani vlastne neviem, preco vtedy nemal nahubok, lebo inac sme chodili vzdy s voditkom a nahubkom..takze veterinara sme potom samozrejme za toho druheho psa zacvakali, aj ked ten nebol na voditku, ale tak nas ho dokatoval no... ale zato raz v lese zadrhol zmiju na chodniku, ked chcela svina kusnut malu segru - sme boli na neho inac pysni 🙂 🙂 jaaaaj, kde su tie casy, teraz je to uz fakt taky dochodca...

prsky - a co ta tvoja choroba, co to bolo? je ti uz lepsie?

prsky
25. aug 2009

siska..bolo to nakoniec prehriatie, lebo mi stacil 1 paralen a rano som bola fit 😉

prsky
25. aug 2009

siska...problem bol, ze ta suka bola na voditku a panicku tahala ... keby ta zenska aspon upozornila, ze nevie, co ta jej suka spravi, ale ona sa tvarila, akoby jej dovolila ist si pocuchat nasich...ja inak chodievam s nasimi navolno, lebo maju tak sancu zdrhnut keby nieco, nikdy na nikoho nezautocili len tak mirnixdirnix /nessa vrci, ked ju nejaky pes/stena otravuju, ale to je tak vsetko a napriek tomu ma povest killera tu na sidlisku 😀 a predvcerom sme sa narehotali, lebo tu maju suku staforda, ktora napada a ohrozuje vsetkych psov - aj ked mam dojem, ze robi len bububu, lebo raz tak vyletela po nesse a ostala nad nou stat a nessa cakala, co sa z toho vyklube a tiez len stala 😉 - a isla bez tej svojej killerky a pytala sa ruda, ci moze nasich pohladkat, ci ju nepohryzu 😀 tak od nej to teda sadlo 😀/

talinka
25. aug 2009

siska, dikes,...lebo ja nechcem mat zahrnute v poistke aj setrenie, nakolko ked sa cerpa poistka, ide to z tvojich nasetrenych uspor....chcem to asi zvlastn niekde poistenie a niekde nieco ako vkladnu knizku

zuzz
25. aug 2009

ahojte, nestiham, boli sme dlho prec, ale mam taku narychlo otazku:

- ma zmysel zacat s cumlom u 10mesacneho dietata? natalka mala teraz nejaky neutichajuci zachvat placu a ked uz nic nezaberalo, skusila som to s cumlom v puse - ukludnila sa a zaspala. mozno by pomohlo dat jej aj didu, ale uz mliecko vypila, docucala uz aj UM z flasky, tak som nechcela sluzit ako zivy dudel.

bezaz
autor
26. aug 2009

no ale toto, ziadne vecerne prispievatelky? na to tu pekne upada
zuzi s tym cumlom, pokial to na nu zabera, preco nie.. my sme zacali okolo 4. mesiaca a teraz cumel chce maximalne na zaspavanie

horajda
26. aug 2009

cafte zienky tak uz sme spat z dovolenky, vsade bordel ale bolo uzasne a vy ste sa ako mali?

siska_br
26. aug 2009

cafte babizne,

my tiez akosi nestiham, dnes sme boli konecne plavat, dufam, ze chorobu uz konecne mame uspesne prekonanu tfuj tfuj

zuzi, tak vitaj spat v realite MD 😉 kde ste boli dovolenkovat?

zuzz - keby u nas cumel zaberal, ani sekundu by som neriesila ci ano alebo nie...len u nas zabera fakt len ten zivy dudel 😝 co je dost narocne, najma po nociach ☹ 😠 😝

bezaz
autor
26. aug 2009

cafte
tak sme boli cela rodinka u zubarky, najhorsie som obisla ja, na jednom zube mi menila zhryzenu plombu a na druhom sa jej nieco nezdalo, tak ho rozvrtala a mala som pod plombou brutal kaz, este teraz ma boli polka tvare 😝
zuzi ako bolo na dofci?

zdenus
26. aug 2009

caute vazene damy....tento tyzden totalne nestihacky...ani necitam, co mate nove, my uz mame vymalovane, aj uoratane, celkom ok sme to zvaldli, babam uz presli sople, tak sa vytesujeme.....

zajtra odchadzame na predlzeny vik k nasim, takze budem mat velmi vela A-cok tu...ale dobehnem....

tak sa tu drzte, opatrujte deticky 😉 😉 😉

talinka
26. aug 2009

cafte, tak uz aj Tomi ma zvysenu teplotku, prvykrat sopliky, slzave opuchnute cervene ocka, cerveny nostek a je umrncany, chudatenko ☹ prislo to tak nahle, cely den bol ok, smejko a vecer zrazu jedno ocko ocervenelo, opuchlo, nostek, sopliky a uz to islo...som zvedava aka bude noc 😝 bohvie co to chytil a kde alebo ci su to zubky

mirri
26. aug 2009

nazdarek devcata.. 😀
koukam,ze vsechny jeste dovolenkuji a nebo nestihaji..ja patrim do te druhe kategorie.snazim se dat do poradku byt po mesici.... 😝
taky maly pri ceste z ceska teplotoval,dasne mel tyden natekle,nikdo jsme se nevyspali..dopovala jsem ho nurofenem,dasne mazala baby dentem u toho rval bolesti,tak jsem si myslela ze ty mrchy konecne vyrasi a ono nic!!!!!takze si chlapec jeste vytrpi,chjo
zitra jdeme na kontrolu k pediatrovi,tak jsem zvedava na miry.maly je sidlo,basti dobre,ale hned to vybeha.
pomalu se pripravuju do prace,se mi nechce....
jo a kdyby nekdo vedel jak nebo kde vymenit tchyni,dejte vedet!!!!!!ja ji proste nesnasim!!!

horajda
26. aug 2009

baby na dovci bolo uzasne, ani tv ani net proste iba more a more a oddych a tak, krasa. zuzka je plavkyna ako vysita, normalne hviezda

a kto uz chodi,hm?

siska_br
26. aug 2009

miri - informuj sa ohladne svokry u miyyi - ak sa to da - vymenit - ona uz urcite vie ako na to 😀

tal - moje male chudatko, tiez ste nejaku pliagu kdesi lapli...vraj je teraz strasne vela viroz...drzim palce, rychly a lahky priebeh ☹

bez - fuj, vsetky zuby ma rozboleli 😠

mirri
26. aug 2009

tal-doufam,ze to nebude nic vazne.treba se rano vzbudi uplne v pohode.

prsky-to je pekne blba baba!!!

bez-hlavne ze ti ten kaz zavcas nasla.pozdeji by to bylo jeste horsi...

procitala jsem par stran nazpet.takze maly basti dobre,ted v horkach chtel stale vodu a ridke jidlo.kojim rano kolem 7,v 8 stavame a dostane rohlik.v 10 ma ovoce,pak obed,kolem 15 kojim,pak jogurt,v 18 ma kasi a ve 20 kojim.v noci se budi 1x na kojo.
ohledne prsou-ja mela 4 pred tehu,behem 5 a po porodu 6.ted se to zacina trochu zmensovat,ale porad mam 5c-d.
k vaze se radsi nebudu vyjadrovat,oproti vam jsem tucnak a dolu to nejde,zatim....
k dovednostem maleho-leze po kolenech rychlosti blesku asi mesic.behem chvilky prosmejdi cely byt.stavi se u vseho mozneho i nemozneho a krokuje tak do stran.rad chodi za obe ruce,to asi 2 tydny.a vsechno si cpe do pusy,tak ho musim hlidat.naposledy nasel suchy list,tak ho zbastil a skrabal ho v krku... 🙄

rominka
26. aug 2009

ahojte tak misto do Terchove frcime zitra do Liptovske revuce nic se nam v okoli Terchove nelibilo nebo uz bylo obsazene taky vzdycky vybirame na posledni chvilku tak co cekame 😉 teprv kolem 16.00 jsme to resili se znamyma a nakonec byla volna chata co se mi libila uz minule ale byla obsazena tak jsem zvedava jaka bude realita .... 🙂 a jeste rikali znamemu ze je vsechno plne ze jsou u vas nejake svatky my to vzdycky vychytame kdyz neco hledame tak jsem sbalila mojemu a Sabci obleceni a sebe az zitra kdyz ma mala postylku vedle skrine jdu chrapat to je zas hodin rano vas jeste kuknu dobrou nocku....

tara2
27. aug 2009

Caute babule 🙂

dnes ideme s malym plavat tak tu len tak na chvilu nakuknem ze ako sa mate 🙂. Inak vcera som bola na gynde kvoli tej meskajucej menstruacii a som tehotna 🙂 takze prva tehotna novembrovka 2008 je uz tu 😀 😀 😀. Malicke ma 9 mm, ale dokine sa zdalo ze podla ms by malo byt vacsie tak som mala ovulaciu asi neskor...no ved uvidime 🙂.

zuzi - na dovolenke muselo byt super 🙂 aj ked ste tusim boli bez tatu, ze?

romi - peknu dovolenku 😉

mirri - Dominik sa zatial len plazi ale tiez uz presmejdi cely byt 😀, to musis mat oci aj na druhej strane hlavy, co? 😀

bez - fuha, chuda...aj mna caka zubar, som zvedava co mi tam zase najde 😝

babenky bezim sa obliect a nachystat malemu desiatu zatial sa majte...mozno sem vecer este nakuknem, poobede sa chystame s malym a tatom do Hamuliakova na hradzu tak snad vecer bude troska casu 🙂

pekny den prajem vsetkym a tym ktori idu na dovolenku prijemnu dovcu 🙂

bezaz
autor
27. aug 2009

jeeeeej janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujeme 😀

paskova
27. aug 2009

tara aj ti z celeho srdca gratulujem a drzim palce!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzz
27. aug 2009

tara - to je supeeeeer. blahozelam.

siska_br
27. aug 2009

jezis jani, coooooo??? a to len tak z brucha sucho odpalis - ze som tehotna...ja odpadnem teda, strasne velmi gratulujem janka, aj tatinkovi a dominikovi k surodencekovi, bude velkyyyy bracho, super...nech vsetko dobre bezi zelame klopklopklop!!!

ja dnes zase balim - uz mi z toho sisi, furt cosi balim alebo vybalujem 😝 , ideme do nedele k nasim tesim tesim, papapa majte sa a posluchajte 😉

rominka
27. aug 2009

jeeeeeeeééé jaka novinka tara pridavam se gratulovat !!!!!!! 🙂 a to nestiham rikam ale musim na ne kuknout no jeste ze jsem kukla 😉 ,tak se kocky mejte ja jdu pokracovat ta moje certica nechce spat furt mi lozi do kvetnacu a po 12 mame vyjet.....

mirri
27. aug 2009

tara-tak tomu rikam NOVINA!!!!!gratulujiiiii 😵

kika3
27. aug 2009

jeeeeej tara gratulujeeeeem aka parada aj ja chcem byt tehotna (ale dalsie dieta este nechcem ) 😀
ste si naplanovali?? 😉
držkaj s aa nech idev vsetko ako ma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre