Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
19. sep 2009

siska...postielka? 😀 hej, mame doma aj tu vasu 😉

siska_br
19. sep 2009

no ja som uz nacisto na dzolu 😝 postielku mi neposielaj, aj ta jedna, co mame doma je nam na dve veci 😠 ake asi velke je balenie adi? je v skatuli?

prsky
19. sep 2009

je to v skatuli, nie je to moc velke + 1 stvorcova skatulka s babysetom a 1 sakel s kušónom 🙂 a k tomu sme dostali este podbradniky ze i love my tripp trapp

bezaz
autor
19. sep 2009

caveste.. tak kupujete protetikove topky? ja mam voci nim strasny odpor, ked si predstavim tie nozicky uvaznene v tych strasnych tvrdych topkach.. a teda este som nevidela pohodlne detske topanky.. okrem toho ninka ma velkost 15, mozno ani to, takze take male sa asi ani nevyrabaju.. my sme kupili na ebay tie cinske, napodobneniny robeez a chodime v tom aj po vonku, sak chodi tak 15minut.. a kvalitou su presne to iste, mam doma aj originaly, takze som mala podla coho porovnat

bezaz
autor
19. sep 2009

este k pitiu, u nas sa pije len voda, caj som este nedavala, mala pije celkom dost, ale vobec netusim kolko to je, pije z tej luckovej pollitrovky s cumlom, takze tam len dolievam 😅
a tiez mam pocit cez den, ze keby jej vobec nedam mlieko, tak jej ani nechyba.. u nas je cez den prso len na zaspatie

prsky
19. sep 2009

bez..no na von mi pridu kozene lepsie..predsa len ide zima a ja Lalu vypustam uz do prostredia a na to sa mi tie robeezkoidno-liliputiove-atd zdaju pritenke

a tie rujisky su ninke dobre podla mesiaca, ktory pisu? asi nie, ze?

k pitiu...lale ponukam ked si spomeniem, najviac vypije z pohara, inak cuca tiez z flase od lucky...ale netusim kolko...nezda sa mi ale, ze by to bolo 100 ml 😅

bezaz
autor
19. sep 2009

adi no ja davam ruji aj na von, na tu chvilku.. jasan, ze ked bude vonku pod nulou a prsat, tak jej ich nedam na von 😀 a my mame tie na 6-12m, su jej velke, ale pri tychto je to v zasade jedno 😉

rominka
19. sep 2009

ahojte jdu si vas precist at vim co se tu delo 🙂 u nas cele odpoledne tchyne slavi narozky a ted se vesele pokracuje muj musi chudak grilovat mala mi ted usnula a cekam co bude protoze pod oknem je rachot a z dola se tay pekne ozyva bouchani dveri apod.

rominka
19. sep 2009

no a ted zacali zpivat hujeri hadra

amonis
19. sep 2009

čaute tak potřebuju poradit ohledně domácí pekárny máte nějake dobré typy která je fakt dobrá?

amonis
19. sep 2009

s těma botičkama,papučkama mám taky problém vůbec nevím jakou mám koupit velikost 😒 a ještě potřebuju koupit odsávačku na vysavač ale pro Kiki protože ona je nějaká zablokovaná a prostě nebude normálně smrkat a rýmu už má 8 dní a furt horší a horší 😠 😠

pepka
19. sep 2009

ach caute devuchy,
dnes trhol mato rekord, tahal celodenku, presne 12-hodinovku s 10-minutovym spankom, schrupol si v kocari, kym sme presli cez dunaj 😅 to bol den !
nie ze zacina spavat uz len 1x a kratsie, ale toto uz bol vrchol. sa zacina podobat na svoju segru 😅

rominka
19. sep 2009

jasne ze se mala zbudila to bude noc sak nikoho nenapadne ze nam ma mala spat 😠 amon-ja taky zatim nevim jake budu kupovat boty a papucky a ani nevim velikost male a pekarnu mame eta harmony neni spatna ale vadi mi ze je hlucna velka zabira moc muista na lince /muj ju totiz kupoval sam na vanoce/a nejde u ni prodlouzit cas peceni

pepka
19. sep 2009

romi, aj hanka takto malo pijavala tekutin, ale tu som kojila dlhsie a aj cez den a doktorka povedala, ze ked nechce, nech ju nenutim, ze ona si rozumie, akurat jej treba stale ponukat....
zato mato vypije litrik vody denne minimalne, v lete to bolo aj viac, plus k tomu 5-6 deci mlieka. a to aj ked som ho kojila....

cryonae
19. sep 2009

helou baby,

pepka ze liter vody! ja ked do tomcura dostanem 100 ml, tak to uz je na oslavu a to ho uz nekojim vobec, ale evidentne mu to staci

zuzi cozeeee, nozicka 15-tka? tomi ma 20-tku a sandalky ma 21tky 😀

pepi tomi tiez spinkal dnes len pri presunoch autom a to 3x po 10 minut, takze tiez nic moc
dnes sa vozil prvy krat v novej sedani a evidentne je mu tam pohodlne, lebo po uvodnom boji a hadke pri davani ho do sedacky sa tam usalasi a usmieva sa na svet a po chvili vytuhne 😵 😵 😵

pepka
19. sep 2009

cryo, ani ja uz nekojim.... ale luchal tolko vody aj v lete, ked som ho este kojila do 9mesiacov... na to som u hanky nebola zvyknuta, ta pila tiez minimum.....

my mame 18-tku nohu, papucky mame RAK textilne s takou kovovou prackou naboku a otvorenou spickou, a topanky pevne po clenok nech drzia nohu, kozene, snorovacie....

my sme uz dali vajco svagrovej a oprasili vacsiu autosedacku a mato je spokojny a vysmiaty jak leco, lezi tam vysalameny pohodlne a konecne vidi na svet aj na mna, tak je ocividne spokojnejsi....

pepka
19. sep 2009

a konecne mi prisiel nosic na chrbat, mali sme po hanke taky ten uplne obyckovy, ale je to na prd aj pre dieta aj pre dospelacky chrbat..... tak sme si povedali, ze ved to mame na dlho a kupili sme poriadny, kvalitny VAUDE Jolly Light, no radost turistikovat..... 😀

prsky
19. sep 2009

bez..no len teraz este v poho, ale v snehu si to celkom neviem predstavit...alebo ked bude uz pod nulou

lala ma 19tku, zatial ficime len v tesco capackach 😅

no a deco konecne zaspalo, som zvedava, ci da viac ako pol hodku..uz som na prasky z toho 🙄

pepka
19. sep 2009

my uz musime mat normalne topky, lebo sa stale poneviera po ihriskach a beha za deckami.....(teda samozrejme za mojej asistencie) 😵 dnes sme nahanali hanku na biku, to bolo radosti

prsky, tebe lala v pohode vydrzi kludne v tej manduci? vzdy som sa vas to bab, co nosite chcela spytat a vzdy na to zabudnem. Lebo my sme teda satku zavrhli uz pred niekolkymi mesiacmi, mato zvedavy sa v nej vrtel, vykrucal krcisko dozadu a cely sa prehynal nabol cez moju ruku chcel kukat dozadu... bola to hroza ako sa tam mrvil, takze my sme sa nosili velmi kratko

cryonae
19. sep 2009

my tiez uz dlhsie ficime na pevnych sandalkoch, ale len po vonku, lebo tomi beha kade tade po vselijakych bordeloch a povrchoch 🙂 ale doma sme vacsinou bosi, aj ked sa odporuca po parketach behat v pevnych botickach

pepi super nosic 🙂 my mame salewa koala http://www.bartsport.sk/detske-sedacky/salewa-k...

pepka
19. sep 2009

cryo, my aj doma v papuckach, lebo mame vsade plavajucu a matovi sa rozchadzaju nohy a podchvilou ich zvrta v clenkoch ked je bosy, ako keby chcel stupit na bocnu vonkajsiu hranu nohy....

cryo, presne tuto salewu som mala vyhliadnutu, ze pojdeme kupit, navyse za super prachy, ale objavila som vyhodne tohto vaudacika, tak som ho hned aj vzala. a nad mieru sopkojna. keby nekupim tento, uz mame doma salewu 😀

tara2
19. sep 2009

Caute
dnes sme boli v Pezinku u svokry dnes na prekonavala 😕 asi mala dobry den. A to nehovorim ze si vraj chcela nechat maleho na noc aby som mohla ist s Andrejom na firemnu akciu 😀 😀 😀 . V pezinku je teraz bozie dopustenie sme boli na chvilu v meste a sodoma gomora hufy ludi ani s kocikom sa nedalo riadne prejst 😝 . No uz sa "tesim" na zajtra 😲. Ale dala som si aspon pecienkovu loksu a trdelnik mnam 🙂

co sa tyka topanok aj my budeme musiet nejake kupit lebo maly sa dnes zacal stavat na nohy, uz sa vie s oporou sam postavit tak cakam ze kazdu chvilu zacneme uz aj my chodit 🙂. Rozmyslala som nad protetikou musim sa tam zbehnut kuknut a na doma mu kupim asi nejake snurovacie papucky. A nohu mame tiez 20.

pepka - mne maly tiez uz nechce byt v manduci, vpredu vobec a na chrbte vydri par minut a uz sa hrabe prec

amon - my mame Moulinex XXL je dobra aj ked tiez dost velka ale to je vacsina...ja som s nou spokojna akurat sa mi v poslednej dobe zacal lepit chleba po dopeceni na haky a neviem preco...

prsky
19. sep 2009

pepka...vrti, ked chce nieco vidiet, alebo sa zaklana ked sa chce jasit, ale nie je to nic extremne ani to nerobi stale...menej sa vrti, ked ju mam na chrbte, ale to ma zas capka po chrbate akoze hijo konik 😀

jani...teraz maju v protetike toto http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html a je to drahe jak slak...pod 20€ som tam hadam ani nic nevidela 🙄

amon...tiez mame moulinexku xxl a spokojnost

cryonae
20. sep 2009

bre ranko,

ked uz rozoberate topanocky, tak ja som kupila v polsku malemu uplne paradne kozene topanocky picco za 10 eur http://www.astra-krakow.pl/index.php?im=2&is=3#x konkretne tie v druhom riadku zospodu 60216
ja blba som kupila 22ky, lebo som sa bala, ze do zimy budu 21tky male, ale co uz, vsak mi do nich dorastie 😀 aj teraz v nich spolu s tatom umyvaju vonku auto 😀 😀 😀

pepi ta salewa je UZASNA 🙂 dokonca ked sme boli v tatranksej lomnici, tak jeden parik tam mal hned dve deti v dvoch koalach 😀 uf uf

cryonae
20. sep 2009

baby akurat citam jeden clanok o rodicovskom prispevku, urcite ste to tu niekde rozoberali... on inavrchli uplne zrusit rodicovsky prispevok pre tie mamicky, co sa vracaju do prace??? takze ked ostanem doma, daju mi 256 EUR, ked sa vratim do prace na polovicny uvazok, tak mi nedaju nic????

bezaz
autor
20. sep 2009

bre ranko
heli s tym rodicovskym myslim, ze je tam stanovene, na kolko mozes pracovat.. nejako som to podrobne nestudovala 😉 alebo ti zostane nejaka mensia suma
baby ako meriate tu nozku? lebo ste mi dali chrobaka do hlavy, mame doma nejake capacky z H&M, ze velkost 18 a tie su ninke ako plutvy a dostali sme normalne topky, zn. bambino ci ako, tiez 18 a tie som jej ani neobula, lebo jej ich neviem dat cez patu 😝 predpokladam, ze boli drahe ako sfina

rominka
20. sep 2009

ahojte tak jak jsem predpokladala mala se zbudila v noci tim rachotem na zahrade a od 23.30 do 2 nemohla usnout pak ani nevim kolikrat jsem jeste kojila a v 6.30 budicek ted dospava na zahrade cryo-pekne botecky

zdenus
20. sep 2009

caute,
tak u nas chora uz aj lauruska,a le to sa dalo cakat, ked ochorela jej pestunka eli 😝 , rano teplota, kasel ako stary fajciar, chrcla hnusne, tak s nou siel muzo na lspp a to iste co eli - viroza......eli tiez hnusne kasle, ale ona ma taky drazdivy kasel, ani poriadne spat nemoze, chuda....nervavo je unas, veru nervavo 🙄 🙄 🙄

zdenus
20. sep 2009

a topky ma laura take clenkove zn.vanda tusim, nejaka sk vyroba , tie su vel.19, este su jej velke, ale teraz chodis v teniskach reebok, take vysiie su, tusim vel.9 cm

deni_v22
20. sep 2009

ahojte,
zdeni, tak to nepotesi dve chore princezne 😖 ...ale aspon si to odkrutia naraz a skor sa dostanete vonku..

mame doma pokroky v chodeni, uz sa dokaze sama postavit bez opory, aj chvilu postoji a potom cupne na dupu, tak cakam, kedy sa konecne rozhodne vykrocit. Zatial bolo len zopar neistych krocikov okolo stola..

my nosime na radu dr topanky aj doma, kupili sme v reno predajni, 19tky, nejaky cesky vyrobca, celokozene, snurovacie, so spevnenou patou a s podrazkou, ktora presahuje cez spicku aj patu trosku, takze ich nederie pri stvornozkovani.. som s nimi spokojna, dost jej pomohli, uz sa vcelku normalne postavi na nohy, akurat este trosku "pluhuje" s pravou nohou, ale aspon uz nestoji na spickach...

cryo, dik za tip na polske topky, pozriem najblizsie, ked tam pojdeme na nakup, maju predajnu aj v meste, kam chodievame..predsa len cena je polovicna oproti nasim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre