Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
19. nov 2009

siska prijmi moju uprimnu sustrast 😢 😔 drz sa

montana13
19. nov 2009

siska, uprimnu sustrast 😔

sisa.b
19. nov 2009

siska, prijmi moju uprimnu sustrast 😢

sisa.b
19. nov 2009

prisla som dohladat ten link o prvych topanockach a taktato smutna sprava ☹ my sme boli akurat vcera na pohrebe krstnemu dedkovi. a spomenula som si, ze som tu este ako tehulka citala o tom, ze ak sa narodi skorpion, niekto v rodine zomrie. u nas sa splnilo, aj u bratranca (maju o 3 dni starsieho syna a zomrela mu svokra, cize maleho babka v den jeho prvych narodenin) 😔

zuzz
19. nov 2009

blahozelame oslavencom.

siska - uprimnu sustrast.

oslava - my asi neostaneme tak dlho, dosli by sme domov neskoro. a zrejme pojde s nami ondro aj ocino, tak aby ondrik v pondelok nezaspal v skole 🙂 alebo ich poslem do kina, kym budem s natalkou oslavovat, a pridu po nas, ked im skonci film.

rominka
19. nov 2009

siska -uprimnou soustras 😔 ,prave jsem dozehlila kupu pradla mela jsem dneska akcni den 😉 umyla jsem 3 okna a to jsem rikala ze na ne nesahnu az pred vanocema ,preji dalsim dnesnim oslaveneckum at pekne rostou a poslouchaji rodice 🙂 nas ty prvni narozeniny cekaji zitra ale slavit budem v nedelu dort jsem si objednala sice rada pecu ale mela jsem strach at to nehazu do popelnice...a ani jsem nemela natudovane jak a co se dela, presne pred rokem jsem tu nejak v tuto dobu sedela a psala jsem si se sisou b. -jestli se muzu k vam pridat na kona a jestli mi poradi ze je mi blbe jestli to nahodou nebude porod no a v 5 rano jsme jeli a to mi rikal muj co delas bez si lehnout nic ti neni... 😀 😀 a rok utekl jak voda....

cryonae
20. nov 2009

romi sabinke prajeme vsetko naj 🙂 a aj tebe k vyrociu tu s nami 😀

baby vcera musel tomi okrem toho, ze narastol spravit este nejaky dalsi tazky vyvojovy krok, lebo zacal rozpravat 😀 z nicoho nic zrazu oslovuje ludi spravne.... vladino skoro padol na ritku ked prisiel a maly za nim krical TaTaaaa a zakazdym ked odchadzal alebo ho chcel maly oslovit, a tiez teta hore ze Teta Teta a jej muzovi Dedoooo 😀
skoda len, ze Mama hovori snad na vsetko 😖

baby ja som sa rozhodla, ze kedze vas mam tak rada, tak sa hecnem a predsa len vam nieco napeciem 😀

zdenus
20. nov 2009

cryo, tomino je teda poridne sikovny...nasa alura zatial vykrkuje po mne mama, ale otrasnym gestapackym tonom, tata sa tiez trafi a eiiii po eliske...inak uz nic 😉

romi, blahozelame sabinke......najlepsia kamoska elisky zo skolky je sabinka, a to som doteraz ziadnu okrem tvojej (aj tu len virtualne) nepoznala 😝

cryonae
20. nov 2009

zdeni a teraz som mu ukazovala fotky a hned ukazal na vladina prstekom a povedal TATA 😵 😵 😵 😵 😵 to je take zlateeeeeee

tara2
20. nov 2009

Caute 🙂

sabinke blahozelame vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia, stastia, lasky a vsetkeho dobreho 😵 😵 😵

cryo - tomi je fakt sikovny, Dominik vie povedat akurat mama, tata a baba a to je vsetko. Minule ma prekvapil lebo som volala s mamou a maly sa sapal po telefone tak som mu ho prilozila k uchu a mama mu tam nieco hovorila a maly ze baba 😕 neviem ci to bola nahoda alebo ju fakt spoznal...
A aj ja sa chystam nieco upiect, porovname vysledky 😉

deni_v22
20. nov 2009

ahojte,
vsetko najlepsie Sabinke 😵

cryo, u vas to ide riadnym tempom..o chvilu zacne Tomi pisat 🙂

u nas je tata pomenovany uz dlhsiu dobu, isty cas dokonca vykrikovala tata stale, ked pocula, ze sa otvorili vchodove dvere...asi to mala nejak spojene, ze tata stale len prichadza 😀

mama krici po mne, len ked je riadne nastvata..a inak nic...ziadne baba ani dedo u nas nefrci...este tak maximalne havo na ulici, ked nejakeho stretneme ..

prsky
20. nov 2009

cafte...tak to Lala ma stale iba svoje ham a mnam a mueeeeemueeeem, ale mama tato neni ani len vo vykrikovani naslepo 🙂 a stale "iba" stvornozkuje a chodi popri nabytku (ale sak je tu z tych mladsich novembrovciatok 😉) a baba dedo...sa sulam pri tej predstave ze by ona tak kohosi oslovovala, ked ona stale okrem mna nikoho moc nemusi aj tata akceptuje len "otát potát" 😀

bezaz
autor
20. nov 2009

cafte, sa hlasim od nasich, uz bez zlcnika.. postupne vas docitam, len teraz mi dieta neda dychat, co chce byt furt na mne nalepene a ja ju nemozem dvihat 😅

cryonae
20. nov 2009

a vcera aj zacal posielat pusu 😵 😵 😵 bola som z toho dost namako, lebo som mu to ukazala asi 3 x a potom som na to zabudla a ked som mu vecer povedala posli pusu, tak hned poslal uplne ukazkovu 😀 😀 😀 😀

a asi nam uz ide puberta, lebo ked ideme von na prechadzku, tak nechce aby som ho viedla za ruku 😀 😀 😀 😀 normalne sa mi vysklbne a bezi niekam 😝
nechapem, preco nemoze kracat normalne, ale sa vzdy rozbehne a potom len trpnem, ci to ubrzdi alebo bude asfaltovy lisaj 🙄

aj som nahrala videjo ako maly riadi dvor, ale uz pol hodinu mi fejsbuk ukazuje, ze 'zbyva 6 minut' tak neviem ci z toho nieco bude 🙄

prsky to pri akej prilezitosti vydava lala ten zvuk mueeeeemueeeem 😀 😀 😀 😀 😀

cryonae
20. nov 2009

jej caf zuzi, a to si uuuplne ze uplne bez zlcnika?
a ako ti je? da sa?

prsky
20. nov 2009

pri prilezitosti tvorenia bubliniek zo slin 😀 cize skoro cely den - je to jej oblubeny zvuk 😉

cryo..detom sa tym ich kacickovym chodenim lepsie cupita (bezka) ako pomaly chodi, takze preto tomino musi bezat 😝

prsky
20. nov 2009

pepka, teba som sa chcela opytat, ze kolko po CS ti doktor odporucil pockat, kym budete sulat dalsie dieta? nie, ze by sme uz na tom makali, len sa nejak neviem prepracovat k dokine 😅

pepka
20. nov 2009

caweste
prsky, no odporuca sa tak 2 roky, ale to myslim nie do zaciatku tehotenstva, ale do dalsieho porodu, kvoli jazve, ktora je velmi namahana stahmi a hrozi ruptura maternice, v pripade, ze druhe rodis normalne,
ale kazdy ti povie inac.....

pepka
20. nov 2009

sabinke tiez prajeme vsetko najlepsie 🙂

nas skrcek tiez uz vyludi par sloviciek, BA-ked nieco spadne alebo zahodi, TATA, MAM-mama, BABA, UAUA-radio,spievanie, AVAAA-telefon, DA-daj,dam, PFFF-plienka,topanky,nohy,prebalovanie,proste vsetko smradlave 🙂
celkom funny komunikacia s tymi deckami🙂

tara2
20. nov 2009

pepka - ba fici aj u nas, minule odhodil na zem ozuzlany rozok v znacnom stadiu rozkladu v Bille pri pokladni a vykrikoval na mna ze baaaaaaa 😀 😀 😀

adi - chystate sa na druhe? 🙂

prsky
20. nov 2009

tara...zatial ne, planujem rozdiel 2,5-3 roky 😉 ale uvidime, co na to priroda 😀

quitka
20. nov 2009

ahojte,
dlho som tu nebola, chcem všetkým detičkám zaželať všetko najlepšie k 1. rôčiku. Veľa zdravíčka, šťastíčka, aby maminkám prinášali samú radosť 🙂

tara2
20. nov 2009

adi - nechame sa prekvapit 🙂

tara2
20. nov 2009

quitka - ahooooj, Radke dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 . Ako sa mate?

quitka
20. nov 2009

tara, ďakujeme, aj malému Dominikovi všetko naj 🙂 No máme sa tak "uponáhľane" všetko akosi strašne letí, zvlášť teraz, keď chodím do práce. V nedeľu sme oslavovali narodeninky, strašne to letí, však, pred rokom sme rodili a už majú drobci rok. A vy ako sa máte? ako pokračujete s domčekom, my už nijak, prezimuvávame 😅

tara2
20. nov 2009

quitka - aj my dakujeme 😉 . Mame sa dobre, pocasie je u nas celkom slusne takze este stale pomaly robime na dome, zabetonovali sme stlpy na jedalni a teraz skladame strop 🙂 ale deku uz asi urobit nestihneme

quitka
20. nov 2009

aj u nás je celkom slušné počasie, ale už sme to nechali tak. Takže múry už máte všetky vytiahnuté, tak to máte už fajn. 😉

zdenus
20. nov 2009

prsky, ani nasa laura este nechodi sama....odvahu ma popri nabytku, za ruky, ale inak ee....ale netrapi ma to...ma cas....

amonis
20. nov 2009

ahojky přišla jsem vás pozdravit všem ještě přeju všechno nejlepší kdo slavil 😵 😵

siska uprimnou soustras je mi to moc líto ☹

u nás se moc nemluví jenom tata ..toto... co to je....takže vše od T 😀 😀 ..jo ještě mňam,mňam

Včera jsme byli na hřišti tak tam malinká lítala jak šus 😀 byla na kolotoči a strašně se jí líbí kopat do listí 😀... taky chce pořád papat sama lžičkou a míchat mi kafe takže se převlíkáme vytíráme furt dokola......

u nás je taky krásně sluníčko svítí...

prsky
20. nov 2009

zdenus, sak ani mne to zily netrha, ved sa este v zivote nachodi ... 😉 mna skor stve, ze ma ma totalne na haku, ked jej cosi ukazujem...na vsetko si chce prist sama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre