Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
23. dec 2009

peka a igelitka je ekologicka? 😕

my darceky tento rok nic, len Lale sme kupili 🙂 ale inak ja nezvyknem moc balit...mame tu vecne mrte tych darcekovych tasiek, tak recyklujem tie 😀

mame uz stromcek, zajtra ozdobime a som zvedava, kolko vydrzi pri zveroch + Lale 😀 upiekla som nan medovniky podla receptu z MMB (zuzz, tvoj vyskusam, ale nemala som orechy), Rudo ich ide ozdobit este - kym boli s Lalou strom kupit, tak som poupratovala, ale len tak ako cez vikend, Rudo este spravil pred chvilou poriadok na balkone a vo svojom bordelicku na chodbe, zajtra vyprazime file a kura, spravim salat a sme hotovi ... kapustnicu uvari moja mamka, takze to budeme jest az na 1sv vianocny 🙂

siska_br
23. dec 2009

baby, no vy ste mi dnes dali, slusne som sa na vas pobavila 😀 😀 😀

som este dobalila kalendose, ktore dosli dnes, strom dovesala - tiez mame umeliak, taky krpanik z dovodu vysokeho nedostatku miesta, cela vytesena som zhasla svetlo, nastartovala kameru, ze ako sa bude mlady muz tesit, no nic inac mi ho oprdel, zaba mala...tak sa z neho tesim aspon sama.

erik ma od dnes dovolenku, tak som ho vyslala doobedu o pol jedenastej na nakup potravin so zoznamom, a na chalupu pre kapustu a cecinu - fesak mi dosiel domov o piatej po obede, ty brdo, ze akaaaa pomoc...takze kapustnica pride na pretras az zajtra

a prisla som Vam, dievcata a celym Vasim rodinkam zazelat nadherne prezite vianocne sviatky plne rodinnej pohody a lasky 😵 😵 😵

zdeni - ikebana s imela by bola ale fakt avangarda 😀 😀 😀

dzani
23. dec 2009

...krasne Vianoce babulky plne pohody, lasky, porozumenia, radosti a krasne rozziarene detske ocka pri rozbalovani darcekov...
http://picasaweb.google.sk/angellowar/VivinkaDE...

bezaz
autor
23. dec 2009

tak aj u nas napodobne mlada cely stromcek vyrazne oprdela, som sa tesila, ze ako sa jej budu svetielka pacit a ona nic 😝
siska peto tiez bol vyslany, nastastie odisiel doobeda, takze sa vratil asi za 2,5hodky 😀

rominka
23. dec 2009

ahojte -Pepka- mas krasne nazdobene pernicky ja je mam nazdobene ale vypadaji jak kdyby je zdobila Sabinka jste s malou sikovne 🙂 ,u nas uz vse pripravene kooooonecne !!!!a zitra se uz budu jen cpat..... 😀 ,amon-domecek jsme nakonec vybrali ten cerveno-modro-zluty asi byl o tento nejvetci zajem jine mela .... ale velice ochotna pani aj mi volala tak jsem porad doufala ze bude a nakonec az po novem roce aspon vim ze pristi rok se budu rozhodovat bleskovou rychlosti... 🙂 ,edneska mi jeste prisel darek pro mojeho tak jsem to nejak zachranila a zbytek dojde mezi svatkama bude to met na etapy.A PREJI VAM VSEM KRASNE SVATECKY AT SI JE UZIJETE V POHODE ,BEZ STRESU A VE ZDRAVI......

talinka
24. dec 2009

ahojte, dnes pardon vcera uz ... som sa sem ani nedostala , uz su VIANOCEEEEEE...... 😵 😵 😵

ani som vas nestihla docitat, doteraz som robila 4 druhy nepecenych zakuskov....ufff to bola makacka, dve hodiny v kuchyni, uz nechcem vidiet sladke,kokos, cokoladu NIIIIC 😝 😝 😝

babulky, VSETKYM VAM ZELAM TIE NAJKRAJSIE VIANOCE !!!!!! 😵 😵 😵 Mam vas moc rada a dakujem, ze ste !!!!! cmuuuuuuuuuuuuuuuuk

P.S. vobec sa mi nechce do zabalovania toho mnozstva darcekov... 😝 😝 😝

Jaaaaj, a tata je doma, tesime sa !!!! Zda sa byt celkom v poho, sice nemoze sediet s nami pri stole vianocnom,ale tak aj tak dobre...hlavne, ze je ok a doma s nami.....

Krasky, a vela darcekov, uz som trapna idem radsej spat 😀 😀 😀

gina333
24. dec 2009

Ahojte baby, zmenila som nick z Paskovej na ginu, aby ste vedeli som to ja 😵 😵 😵

Chcem vam vsetkym popriat krasne sviatky, vela darcekov a radosti z tych nasich drobcov. Moju Sophi stromcek nastastie zaujal len na chvilku, dufam, ze jej to vydrzi do konca sviatkov. Napecene mam, vari svokra, darceky su zbalene takze Jezisko moze prist!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

prsky
24. dec 2009

ahojte...pripajam sa k zelaniu krasnych a pokojnych sviatkov, kojeni drobci nech nam spinkaju co najdlhsie bez kojo 😀 a ti co uz spinkat vedia nech sladko spinkaju aj dalej 🙂

ja som do dnes do pol piatej vyrabala darcek na vianoce pre ruda...spravila som mu webstranku...tak kuknite a povedzte, co si o tom myslite (texty su len take zatial, co som bez ruda vymyslela, bude mi musiet este pomoct, tak nad tym prizmurte ocka 🙂 ) - www.elektroinstalacie.net - ale nastastie to nemusim balit 😀

tara2
24. dec 2009

Caute 🙂
som tu len na skok, este strom ma caka vyzdobit 🙂 a veceru dorobit a moze prist Jezisko 😵 😵 😵

ada - stranka vyzera velmi dobre, manzelik bude urcite spokojny 😉

dzani - mala je nadherna na fotkach 😉

ja som vam priala uz vcera takze Stastne a Veseleeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pepka
24. dec 2009

ahojte,

romi, polovica tych medovnickov je hankina robota, vlastne som ich len kvoli nej robila, nech sa zabavi zdobenim 😉 ale celkom jej to islo... teda primerane veku samozrejme

tali, hlavne, ze je tata doma, to je jedno, ze nebude za stolom sediet, to je len malinky detail 🙂 ani nasi krpci minuly rok nesedeli za stolom ale polihovali niekde v lehatkach a kolko radosti z nich bolo.... tak z tatina bude radosti tiez aj z leziaceho 🙂

tiez prajem vsetkym krasny Stedry vecer, pohodicku a kopec darcekov 🙂

peto s hankou rano robili strom, mato im kradol vsetky ozdoby, svetielka a gule sme pre istotu ani nedali, takze je len slameno-dreveny 😅

prsky
24. dec 2009

jani dik 🙂

pepi, my nevesame gule nikdy...vzdy mame medovnikovo-papierovo-svetielkovy 😀 a niekedy mame aj salonky, ale tento rok uz nemali jedine, co som ochotna zest (=zelatinove), takze mame len medovnikovy strom

prsky
24. dec 2009

😀 ozaj...a tie medovniky na strom mi normalne ze zmakli...asi preto, ze som ich tolko ohovarala

bezaz
autor
25. dec 2009

dobre ranko mile damy
zelam vam krasne sviatkovanie 😉

mirri
25. dec 2009

devcatka,
preji vam pekne pokracovani vanocnich svatku.

no prezili jsme cestu,dala nam poradne zabrat,porad prselo a byla mlha,nastesti maly byl hodny.az posledni 2 hodiny uz nechtel byt v sedacce,tak jsem musela zpivat a vytahnout vsechny hracky co jsem vzala.. 😀 no zvladli jsme to za necelych 12 hodin,takze super...
stedry vecer nadherny,dala jsem malemu ochutnat kapra a malem mi snedl i ruce a porad ham ham,jsem nestihala davat do pusy,slunicko moje... 😵 😵
akorat jsme zalehli brzy,jsme byli ko po ceste,ale nejdriv jsem se nacpala cukrovim.mamka udelala 18 druhu.tak jsem se precpala,ze dneska uz nemuzu... 😝
jinak si uzivam volna,maly je porad s nekym a ja mam nohy vylozene na stole 😎

prsky-to je vzdy tak,hlavne ze jsou mekke... 😀

amonis
25. dec 2009

ahojky ...je mi blbě a už než...(nic nejím) 😀 😀 to je síla jak už jsem si odvykla na takové jídla jako salát ,cukroví atd.normálně jsem včera nemohla ani spát jak mě bolelo břicho 😝 😝 ......dneska jsme byli ještě u rodičů od manžela takže jsme dotáhly další dárky a já pekárnu chleba jsem zvědavá jestli se to naučím......Karolínka uplně hotová staršně už večer brečela z unavy je toho na ní moc.....tak čaute a pište,pište......

tara2
28. dec 2009

Caute 🙂

amon - ja som sa tiez cez sviatky prez...prejedla 😀 😀 😀 😝 sladke uz nechcem ani vidiet

mirri - super ze ste dobre zvladli cestu 🙂

my sme mali dobre sviatky sice sme sa parkrat pohadali kvoli somarinam 🙄 , maleho bavil stromcek prvych par hodin a teraz k nemu obcas pride a snazi sa nieco z neho odtrhnut...darcekov dostal celkom dost ale ze by sa s nimi nejako extra hral to sa neda povedat, stale u nas vedie vysavac 😀

deni_v22
28. dec 2009

ahojte,

konecne sme doma z potuliek po babkach, tetkach....este zajtra ma cakaju dve navstevy v PO a snad koncime s rozvozom a zbieranim darcekov 🙂

vcera nas doma cakalo uzasne prekvapenie.... pamatate ako nas vytopili pred sviatkami...tak asi navlhol panel v kuchyni viac ako sa cakalo a zrutila sa nam jedna polica z kuchynskej linky, vypadla aj s hmozdinkami ..bola na nej aparatura, kvety, nejake to sklo...musela to byt riadna supa, zalomilo pracovnu dosku aj parkety...ale kaslat na materialne skody... esteze to na nikoho nespadlo 😕

malej to cestovanie celkom narusilo rezim....uz mi nechcela ani sama zaspat v postielke, prestala sa pytat na nocnik, sople som dnes objavila....musim ju dat trosku do laty....

tak sa majte krasne, uzivajte si medzisviatocnu atmosferu.. nas tatko tento tyzden pracuje, tak my to mame take beznejsie, ale nevadi 🙂

tara2
28. dec 2009

deni - to ste teda "pekne" prekvapko nasli doma ☹ ale mas pravdu, stastie je ze sa nikomu nic nestalo 😉

a nas tata tiez pracuje tak sme na tom rovnako

mojkamirka
28. dec 2009

ahojte,po sto rokoch 😀 . Ešte stale sme u svokrovcov, ale snad už zajtra pôjdeme konečne dom. Už mi je dlho a doma je predsa najlepsie. Majú tu síce net,no po týždni som sa až k nemu dostala, kedže malý na mne temer doslova visí 😝 . Je to milé, ale už by som chcela mať 5 minut aj pre seba bez toho, žeby som čosi robila. 😔 Tak len dufať, že zajtra bude počasie aspon trochu k svetu a konečne pôjdeme dom. 😉 Sviatky sme prežili v pohode relatívne. Malý odignoroval všetky darčeky a nahána nás iba s metlou a vysavačom. 😀 😀 No na počudovanie sa trochu rozjedol, hned ako som uvelila zákaz podávania piškot a iných hluposti. No proste všetci chcu byť milí, nejak ho uchlácholiť, ked plače alebo len preto, že si pýta piškotku. Ukaže na skrinku, kde sú a kričí daj. Svokra mi vraví, "ved si pýtal!". A mna len napadne a ked si bude pýtať skočiť do studne tak ho tam hodí? 😠 😠 No našťastie sme si to po týždni vysvetlili, keďže ma do vtedy nikto nepočúval. 😠 😠

deni, no iná katastrofa 😒 , fakt dobre že ste neboli doma a nikomu sa nič nestalo 😕

miyya
28. dec 2009

No ahojte po dobe sa tu na chvílku ukažem. Dúfam,že ste pekne sviatkovali. My sme dúfali,že to stihneme do vianoc,ale nestihli sme a tak sme behali po rodine a známych.
No už znova chodím do práce a tak sme nabehli na starý kolobeh.
Mojka ja som natom podobne s babičkami.ach jaaj ale držím ich nakrátko.
Malý Michalko je tiež akčný, ale inak poslúcha. Aj sám sa vie hrať, no je to zlatičko.Tak si ho užívame. 😵

zdenus
29. dec 2009

zdravim vas krasky 😉
ako mate? celkom mrtvo tu je zas 😕 😕 😕

ja sa flakam u nasich, ako dobre, o stravu, deti a program postarane 😝 , este to tu potiahneme do noveho roka, nech si uziju 😀

tak pekne piste, fotte, nech je co citat 🙂

cryonae
29. dec 2009

cafte kocky,

ja ze kolko tu toho bude na citanie... 🙂 ale tak treba, pekne oddychujte 😵

my sme sa mali celkom fajn az na to, ze som nieco chytila a cele vianoce som stravila na wcku 🙄 no aspon som vela nestohla pribrat 😝 😀
maly si vianoce uzival 🙂 podostaval kopec hraciek, stromceky ho uplne fascinovali, a este viac krabice z darcekov😀

ja som sa v nedelu skoro zabila 😢 boli sme s vladinom na Dumbieri a bolo to tam strasne zladovatele, a sme sa na tom jasili az som sa smykla a letela som nejakych 40 metrov dolu po zladovatenom svahu a nevedela som sa zastavit nijak a stale som naberala rychlost.. nakoniec som sa rozplestila o tyc, co vytycuje zimnu trasu a zlomila som ju.. ale aspon som sa zastavila 😅 som dotlcena az strach, ale nejakym zazrakom som si ani len nic nezlomila 😎

siska_br
29. dec 2009

ahojte kocky

my tiez vo velkom sviatkujeme, dnes to uz erik zabalil a isiel si aspon auto povysavat 😀

heli, deni, vy ste sem prihodili riadne katastroficke vianocne scenare, chvalabohu, ze sa nikomu nic nestalo, anjeliky davaju na vas pozor 😉

u nas je najvacsim vianocnym hitom to DVD od Canakyho a Podhradskej, co sem hodila link Deni, malemu ho tiez doniesol Jezisko a musim ho normalne pred nim schovavat, maly by ho pozeral hadam v kuse, tak si ho sanujeme k obedu a k veceri, nech sa spolu po roku normalne najeme. maly sa don nenormalne zamiloval, ani oko z neho nespusti..

inac klasicka vianocna prezieracka a lenosovacka 🙂

deni_v22
29. dec 2009

ahojte,
cryo presne aj mna napadlo, ze tvoj anjel strazny mal s tebou dost prace, ale odviedol ju, nastastie, na 1* 😉

siska, u nas detto, DVD bezi dookola, s prestavkami na spanie a u nas aj jedenie, kedze do kuchyne to neprepajame, no tam to odspievavam ja 😅
a uz aj ukazuje nieco Samko podla tych pesniciek? Dianka zatial len Medvedku...ruky hore a kyve sa z boka na bok 🙂

cryonae
29. dec 2009

baby no veru ze si dal ten moj anjelik zalezat 🙂 ale teda nebolo mi vsetko jedno....
kamoska sa takto pred par rokmi strepala tiez niekde v okoli chopku, letela 200 metrov a potom ju 3 mesiace drzali v kome a bojovali o holy zivot 😢
hlavne som sa snazila chranit hlavu pred sutrami a ladovymi kryhami, lebo to by bol koniec ☹
najvacsi paradox bol, ze dvaja chalani, co zostupovali s Dumbiera za nami ma videli a mysleli si, ze ja sa smykam naschval a ake je to cool, tak si sadli na rit a zacali sa smykat za mnou... magori, no tiez si pekne natlkli, ale mali stastie a modry budu mat snad len zadok 😀 😀 😀

siska_br
29. dec 2009

deni neukazuje, len si sedi v tej svojej stolicke ako grof a cely cas do toho tancuje - t.j. kyve sa dopredu a dozadu..nemozme na nho pri tom vobec hovorit, alebo nejak inac ho vyrusit, lebo na nas skaredo gani potom

joooj, Dumbier aj Chopok su zradne kopce, ja sice nelyzujem, ale mam to krizom-krazom prelezene na peso, clovek nikdy nevie, kam stupi, co sa pod tym snehom skryva a kolko ho tam je a ked to kvalitne namrzne - kalamita..tam to este aj na Velku noc byva pod snehom kolkokrat a taky zostup.. 😝 den po Stedrom dni som volala s kamoskou, kt. byva na Myte, hovorila, ze sa im cez zahradu voda leje potokom, co sa to mnozstvo snehu pusta, do toho lejak...

cryonae
29. dec 2009

siska no s tym hronom to bolo celkom peklo... aj u nas vo valaskej boli vsetky zahrady pod vodou a voda riadna divocina.. uz len na raft sadnut...
ale aj celu cestu spat bol vsade hron vyliaty, zopar usekov dialnice boli zaliate a uplne zladovatele a v BB pol jeden podjazd pod vodou, sme to museli obchadzat. je mi hrozne luto tych ludi, co ich to ohrozuje, lebo voda je poriadne nebezpecny a neprijemny zivel 😨

siska_br
29. dec 2009

jezis, heli, to fakt az tak? nasi z Brezna nehlasili, ze az tak, akurat hovorili, ze za Valaskou je Hron na luky vyliaty, v Brezne sa chvalabohu udrzal...my byvame o ulicu subezne s Hronom dalej, nastastie sme nikdy zaliaty neboli, ale strasne to citit, ked vela prsi a sneh sa topi, Brezno je cele postavene na byvalych mociaroch, vlhka zem, ked byvali poriadne zimy a vsetka ta voda v zemi zamrzla mohli sme si akurat tak nohou trhnut a nepomohli sme si...ale to je uz peknych par rokov do zadu, take zimy uz ani veru nebyvaju

tara2
29. dec 2009

cafte
cryo - to si mala dobre stastie...esteze sa ti nic vazneho nestalo

u nas nie je nic nove akurat som niekde lapla chripku, vsetko ma boli a tecie mi z nosa...fasa, uz len cakam kedy to odo mna dostane maly a to mame ist vo stvrtok na Kysuce...

...idem si lahnut kym maly spi, pekne sa tu majte cafte 🙂

zdenus
30. dec 2009

hej cryo, hovadiny, hovadiny a potom pruser 😕

to dvd speivankovo fici u nas uz dlhsie, niekedy aj 6x denne, momentalne je in u elisky, ale ani alura nezaostava 😝 ...len mne uz z neho obcas zasibava 🙄

tara, liec sa a nech to krpca obide 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre