Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

montana13
1. máj 2010

ahojte 🙂
zakaždým keď sem prídem, nová tehulka... horajda gratulujeeem 😵 😵 😵

mojkamirka
1. máj 2010

ahojte, tali ty si aká fesanda na novej foto 😉

prsky
1. máj 2010

cafte...tak my sme stravili dnes cely den vonku v zahrade - suprovo bolo, aj nessinku som stihla skoro celu vytrimovat, obaja fosy su unaveni, uz chrapu, len to dieta nase nestastne si pospalo 2 hodky az neskoro poobede a este stale tu buntosi (chlop si vysluzil dnes fraj, kedze makal jak fretka, tak je u kamosa na kartach 🙂 ). kukame na sat1 monsters sro a dieta mi stale znakuje mliecko...chcela by byt stale na prse - mam pocit ze je to tak trochu reakcia na ockovanie

monty..no zas tolko nas tu neni, ze by sa tu furtom tehosky objavovali 😀

talinka
1. máj 2010

ahojte,my tiez dnes den straveny vonku, boli sme aj kuk v Rajke ako segra pokracuje s domom a fakt krasne to tam bude mat, uz ma aj kupelnu urobenu komplet zariadenu aj wc...normalne sa mi domov nechcelo vracat do nasho kamrliku 😝

mojka, dakujem za pochvalu, aj mne sa celkom pozdavala a aspon som si tu mohla profil foto aktualizovat a to preto, ze je zboku a mam skule 😀 😀 a hlavne, nie je vidiet telo 😀 😀

mon, pekna foto 😉 sak uz som chvalila aj na FB

prsky, kolko spolocnych znakov som si nasla v tvojom prispevku 🙂 takisto cely den vonku, max unaveny strasne, chrape ale nastastie sme ho nechali opat raz vikendovat u svokrovcov, vzdy nam ho na vikend zhabu, no nam to len fajn padne 😀 tiez sme buntosili az do desiatej,ale u nas klasika, spal od 13,30-16,00....vonku sa mu dobre spalo..a takisto som pustila Vladka na poker 😉 a na prse byt to ani nevravim a to ani ockovani nie sme ...az na to ze u nas sa to neznakuje al epyta si ze, cici alebo sa rovno obsluzi 😝 a montana sem chodi tak minimalne ze je to mozne , z eco to dojde to nova tehula 😀

a mna boli hlava jak kona ---asi idem chrrr

sisa.b
2. máj 2010

ahojte,

gratulujem novej tehulke 😵 😵 😵

talinka, ako riesite kojenie, ked je maly u svokrovcov? alebo si ho uz odstavila?

prsky
2. máj 2010

sisa..myslim, ze nie Tomino, ale Max je u svokry 😀

sisa.b
2. máj 2010

jaj, som to zle precitala 😀

talinka
2. máj 2010

siska,, 😀 😀 😀 max max u svokry , tomi veru nemooze bez prsa si ist vikendovat 😉

cryonae
3. máj 2010

cafte babizne 🙂

my sme mali zase rozlietany wendik, vladino sa zbytocne v sobotu prehnal do gyoru po miesacku na stavbu, lebo bolo vsetko zavrete, grrrrr, ja som skoro dostala infarkt, lebo mi prisiel liebesbrief z banky, ze nesplacam hypo, pricom mne vsetky platby riadne odisli... no peklo, ani som spat nemohla

ale zase drobcek sa rozhodol, ze ma potesi a daval mi celu nedelu poriadne viditelne kopance, tak som si polku nedele studovala pupok 😵

zuzi na sono ideme buduci utorok, tak potom vam napisem, co to cakame.. teda ak sa nebude bobek hanbit 😉

miyya
3. máj 2010

jeeej cryo to je supeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 já mám záse pokázenu klávesnicu,ták píšem dlhé á námiesto krátkeho.ták rádšej áni nepíšem

cryonae
3. máj 2010

miy kasli na diakritiku 🙂 ako sa citis?

sicilia
3. máj 2010

Ahojte, dlho som sa neozvala, ale tak teraz sa musim, lebo som sa dopocula skvele novinky🙂)) Miuuuuuuuuus, velka gratulacia.. tesim sa moc s tebou🙂
a samozrejme aj cryo este takto oficialne, ale tak to uz je medzi nami davno vybavene🙂
Tentokrat by pipiky v brusku nemuseli byt:🙂)) hahahaha 😀 😉

sicilia
3. máj 2010

jeziiiiis,aj horajda??? to su ake novinky.. gratulujem, uzasne🙂) a horajda, ty budes mat dalsie novembrovciatko, kraaasa🙂) 🤐

miyya
3. máj 2010

noo sic á tý čo??nepridáš sá?? 🙂

cítim sá dobre, podbruško ták nebolí, ibá trošičku,ták je to o.k. ále som áj spomálilá tempo. á záčiná unává á cikánie v noci,tákže uf uf 😝

sicilia
3. máj 2010

mius, ja este nie zatial, mam este nejaky cas.. ale tak dam vcas vediet keby nieco..🙂 a teraz ocakavam synovceka v septembri, takze sa tymto zatial netrapim🙂)
no dufam, ze ti takyto pohodovy stav vydrzi dlhooo, teda idealne az do konca tehu.. 😉

miyya
3. máj 2010

no to dúfám áj já. 😵 😵 ále ási je to tým,že všetko to ešte príde 😝

miyya
3. máj 2010

a tu dneska nikto nebol ?? 😕 😕 a huráá mám novú klávesnicu k notebooku,ale neva 😵 😵

sisa.b
3. máj 2010

ahojte 🙂

cryo, som zvedava, ci je tvoja predtucha spravna. velmi ti to prajem 😵

prsky, akurat vas docitavam a normalne som na teba pysna, aka je z teba zastankyna dojcenia 😵 v altermamach su viacere tandemovo-dojciace mamicky a mne je pri tych uzasnych fotkach az luto, ze to uz nezazijem 😔 na dalsie sa rozhodne nechystame 😝 teda aspon ja nie 😅 ale urcite by som sa toho nebala, ved ako prve si z maminy berie drobcek v brusku, potom cicavec vonku a zvysok ostava mame. anemie ani podobnych zalezitosti by som sa nebala ani pri vitarianstve 🙂 vsetky opisovali v poslednom trimestri pri dojceni stahy maternice, ale ved to iste je aj pri sexe, nie? a toho by som sa ja veru vtedy nevzdala 😀 😀 😀

miyya
4. máj 2010

no sisa ty si herečka, ale pamätáš sa ako sme sa na začiatku tehu v novembrovkách báli všetkého. 😉 no ale ja som zatial dojčit neprestala. Prcek je chorý a to mu teraz nemôžem urobiť, tak dojčíme. Síce mi kvôli hlienikom takmer celé mliečko hned vyvracia,ale stále si ho pýta. Takže kým bude ešte choručký,tak s dojčením neprestanem. 😉 😉
a Sisa ja teraz radšej ani nesexujem, muž je nafučaný,ale bojím sa. 😝

mirri
4. máj 2010

dobre ranko!
koukam,ze sem obcas nakouknou stare dobre tvare... 🙂

my mame za sebou otresny vikend.maly mel mensi reakci na ockovani spojenou s rustem stolicek....takze 3 noci neprospane...posledni noc se budil co pul hodiny s brekem a nezabral ani nurofen... 🙄
no dnesni noc uz dobra,jsem vyspana a klidnejsi!!
tady dnes prsi.....tak sedime doma.. 😝

miya-dej na sebe,pokud se necitis,manza prezije!

sisa-tebe uz najdu jen na foru o dortach...ale musim te opravdu pochvalit,jsi moc sikovna a delas nadherne dorty!! 😉

sisa.b
4. máj 2010

miyus, to bola oda na prsky, nie utok na teba 🙂 ty si urob tak, ako citis. ak sa bojis, urcite neriskuj. ja len ze ta vyziva by nemala byt problem, pokial vyberas poriadne, co zjes. inak ja poznam viac pripadov, kedy sa dieta odstavilo za to, ze matka otehotnela. velakrat o tom matka ani nevedela. zeby sa menila v tehu chut mlieka? 😕

sisa.b
4. máj 2010

mirri, o peceni sa mi uz aj sniva 😝 🙄

miyya
4. máj 2010

sisa ved ja viem,že si to nemyslela zle 🙂 🙂

amonis
4. máj 2010

čaute přišla jsem pozdravit jsem ráda že těhotenství tady nalakalo více holek 😀 😀 aspoň je co číst ........u nás vše při sterem Kiki ve školce Kája snoplí ...zítra má Kristýnka besidku ve školce ke dni matek tak jsem zvědavá co mi předvede ale mám strach že se zase zasekne rozbrečí a nebude chtít nic udělat to je u ní normální strašně se stydí takže jí spíš pujdu zachránit aby z toho neměla nějake trauma.....

Jani co ATB ?už lepší zabralo to?

miyya ještě se nasexujete až,až... 😵 😵 😵

tara2
4. máj 2010

Cafte
amon - ATB zaberaju, uz je to ovela ovela lepsie 🙂 konecne sa v noci aj vyspim a maly tiez. A neboj sa, Kristynka ta este milo prekvapi 😉

miyya - suhlasim s babami riad sa podla seba a amon ma pravdu este sa nasexujete...

mirri - to ste mali teda vikend...ale chvalabohu ze uz je dobre 🙂

my sme sa akurat vratili z prechadzky, isla som s malym na detske ihrisko ze nech si pobeha a on mi medzitym vytuhol v kociku 😀 😀 😀 tak sme sa moc nepohrali 😅

mojkamirka
4. máj 2010

ahojte
tara, ja som skusala, ci viem malého dat sama na chrbat do manducy, bol v nej 5 min a hned vytuhol, normalne nechápem. Zaspal o pol dvanástej no inak codí spávat az o jednej 😲

deni_v22
4. máj 2010

caute,
amon, u nas to bolo v skolke opacne, Emka sa na vsetkych vystupeniach o dusu snazila spievat, tancovat...a ja som smoklila, lebo ma to furt dojalo, ake su tie deti sikovne, zlate.. 😵 a caka ma to zase v druhom kole s diankou 🤐

miyyus, super, ze uz je ti lepsie, neboj, aj kojenie sa casom vyriesi..mozno sa Misko nakoniec sam odstavi..tusim zdenus pisala, ze to mala takto s Eli..

mirri, chudak maly, bolo to nan uz moc - ockovanie aj zubky...

my mame novy fenomen - beh - nepohybujeme sa chodzou, ale behom, tak jej chodim za patami ako tien a o nejakom kludnom posedeni si na piesocku s formickami mozem len snivat.. 😝

mojkamirka
4. máj 2010

deni, ani my nesedíme v piesku, malý neznása ked ma špinavé ruky, takze piesok ee.

cryonae
4. máj 2010

cafte krasky,

deni u nas tiez fici beh, aj dnes sa krasne natiahol po ihrisku ako je dlhy... neviem, kam sa furt ponahla

tari, mirri skore uzdravenie!!!
aj tomimu nieco je, lebo kadi 4x za den a je protivny az strach uz par dni.. ze by sme trhli seligovcov so zubami? 😉

miy tiez by som sa riadila podla svojho instinktu, ked sa ti nieco nepozdava, nerob to, tvoje telo najlepsie vie, co potrebuje a co nie

siska_br
4. máj 2010

cafte kocky

no ja neviem, asi mam divne dieta, ale to moje piesok a formicky absolutne neoslovili. tiez som sa tesila, ako budem rozjimat na lavicke pri pohlade na stastne, hrajuce sa dieta a prd...si este na to asi pockam. raz si vysypal za kyblik piesku na hlavu a zhasla fajka. vseobecne samka nic dlho nebavi, vsetko chvilku a hybaj do dalsej aktivity

miyuska - nerob si hlavu, popytaj sa aj lekara a zariad sa ako sama uznas za vhodne

mimochodom babulky, vcera som bola na preventivnom sone prsnikov a teda som sa odbornicky na prsniky spytala na jej odborny nazor na dlhodobe kojenie...dost ma sokla. sice ma pochvalila, ze som vraj kojila krasne, ale podla jej nazoru je kojenie po roku dieta, resp. po roku a pol, pokial ma mamicka ozaj vela mliecka, nespravne. tak som sa jej pytala, ze preco. dovodila tym, ze dlhodobe kojenie matku velmi vycerpava zo zdravotneho hladiska (najmä vyrazny odliv vapnika). vraj ma dost takych pacientiek, ktore kojili do 3-4 rokov dietata a teraz maju velky problem. kojenie zacina v mozgu matky, tam sa spusta mliecko z prsnika a ked vraj zena koji tak dlho, moze sa ta zlaza, ktora toto kojenie spusta, zvacsit (ak sa nemylim pomenovala ju hypofyza) a po ukonceni kojenia je problem s jej vstrebanim sa v mozgu...vraj...kokso, tak toto som este nepocula. o ubytku vapnika sposobenim kojenim som uz citala aj uplne opacnu teoriu, fakt tazko si vybrat v spleti odbornych rad, ktore si navzajom totalne odporuju 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre