Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
13. jún 2009

no viac drzim ako nedrzim 😅 ...ale zamer bol aby som schudla do veci spred tehu a tie uz obleciem akurat asi jedny rifle su mi dost tesne. Ale zacala som cvicit trosku

talinka
13. jún 2009

tara, uzasne, obdivujem ta 😉 a ja sa uz chcem konecne spamatat a prejst na stravovaci rezim spred tehu konecne....lebo sa len napchavam, resp, jem vsetko ...a nedbam na zdravu vyzivu ako kedysi, chcem sa zlepsit snad to v tomto teplom case ovocia a zeleninky pojde lahsie aj ten pohyb bude aktivnejsi

talinka
13. jún 2009

ja by som mozno aj rifle spred tehu obliekla....teda dvoje obleciem...ale zvysok vobec cez boky 😝

tara2
13. jún 2009

mne strasne trci brucho a to dam dole len cvicenim

prsky
13. jún 2009

zas chudnete? ja mam tiez bruxo jak svet stale, ale veci spred tehu obleciem, akurat tricka su mi akosi kratke - mam ich ako jupky 😀 ... a aky to recept na morcacinu? zas som prepasla

tara..jj..Lala je strasne premudrela, aj moja mama hovori, ze sa straaasne mudro ksichti 😀 moznoze preto, ze je taka intelektualka, tak sa moc nehybe...nato bude mat ludi 😀 😀 😀

inak dnes mala zaspavala hodinu a pol (bez prska) - kopala, hrala sa s klucami a svojimi nohami, chvilami mrncala (vtedy som ju pohladkala) - ja som pri nej sedela a hackovala 😀 -nakoniec som si k nej lahla, pohrala sa s mojim ksichtom, strcila si past do ust a vytuhla - hadam to bude zajtra zas o cosi rychlejsie 😉

talinka
13. jún 2009

no ved to...cvicenie je to najdolezitejsie a uprava stravy,,,,jaaaaj,kedysi som cvicila kazdy den,ked si na to spomeniem...neverim...aj ked nie vela..zopar cvikov,ale kila isli dole...

talinka
13. jún 2009

prsky, no yo chudne sa tu zas...ale ja iba kecami, rano sa z toho vyspim, caka ma koprova omacka s knedlou...knedla pre knedlu 😀

zuzz
13. jún 2009

tal, uprimnu sustrast.

baby, ten moj muz mi dakedy fakt dava zabrat - dnes popoludni mal na starosti malu. od pol 5tej do pol 8mej ju nechal v tej istej latkovej plienke! a to ma taku bolavu ritu! skoro ma porazilo.

rominka
13. jún 2009

ahojte vcera jsme meli opet des uspavacku a aj celou noc mela jsem tady rozepsanych par vet ale muj vypl pocitac jak videl ze Sabca jen tak hned neusne....rano jsem uz v 8 sla s nou na prochajdu mrcela ale spala az do 11 tak asi dospavala noc pak jsme jeli k nasim na opekacku a slavit narozky pocasi sice nic moc ikdyz mi miri posilala slunicko 🙂 ale bylo dobre aj bracha dojel se svoji kockou cekaji mimi v listopadu to nam to pekne vychazi tak jsme vzpominali jak to bylo pred rokem a ma tak stejne brisko jak jsem mela ja Sabca byla hodna predelali jsme aj vajco za sportak protoze muj chlap furt nema cas... a parada male se v nem libi ,tal-jejda to je mi lito tety....,tara-dobre ten recept vypada mnam ja delam podobny ale jednodusi vysleha se maslo s uvarenym salkem a postrouha se na to cokolada a u nas je mezi nejoblibenejsima my jsme dneska k nasim vezli tady od jedne kocky co nam pekla aj svatebni dort marlenku dela takovou nizkou min sladkou a skoro jsme to cele sezrali a to bracha dovezl jeste dort ,mam otevrene okno tady kousek od nas je zabava tak posloucham....

rominka
13. jún 2009

prsky -tak to ti pekne lala usnula to u nas nehrozi....

talinka
14. jún 2009

dobre rano,

tak sme asi prave prekonali tu Siestu chorobu, zobudil sa maly o 4,30 a ma celu tvaricku vysypanu takymi ruzovymi skvrnkami 😝 no dufam, ze je to to,lebo to znamena ulavenie dietatku a ukoncenie choroby...chudatko,ale stale si trie ocka...a tie ma cele oramovane cervene...no vyzera hrozne...chudatenko...

a nechapem, rano mal teplotu medzi 35,2-35,5 nie je to zas nejak malo??? 😅

a vcera som si vsimla, mozno je to blbost,ale predlaktie z vrchnej strany mava nejake stale studene..som si to vsimla v noci,ked ho chytam za rucicky..normalne ma tu cast rucicky pod pyzamkom a je studena... 😝 ale prstiky a dlan ma teple....

bambi7
14. jún 2009

ahojte babulky ako sa mate?my sa mame ok len nechce spat je taka unavena ale nie a nie spat .....a od 3h rano je hore kazdu hodinu.....boli sme aj na sone koli vracaniu vsetko je ok musime vydrzat do 3m ze to byva u deticiek aj brusko nas bolieva ale inac sa mame superrrr

a mame uz nausnickyyyy 😵 😵 😵

sisa.b
14. jún 2009

bambi, tak super 😵 pozeram, ze uz mate jeden a pol mesiaca, ako to rychlo bezi...
bruska deticky bolievaju a slabsi reflux ma tiez skoro kazde babatko 😉 nemas sa coho bat.
aj sa chystate na dalsie mimi?

talinka
14. jún 2009

fiiiijha, dnes to tu "fici odusu" 😀

Tominko chudatko stale otrasne vysypany a co je najhorsie straaaaasne ho to svrbi a skrabe si vsetko..tvaricku, ocicka, hlavicku, uska....sa tesim ako sa bude skrabkat ,ked sa to postupne rozsiri po celom jeho telicku 😖 chudatko, tak mi je ho luto....a nemozem mu s tmy pomoct, mam sice Fenistil kvapky aj dostal na obed a teraz dostane ,ale ze by to nejak brutal zaberalo sa neda povedat... ☹

mojkamirka
14. jún 2009

ajojte,
ozývam sa po sto rokoch, sa moooooooc ospravedlňujem.
K porovnávaniu, od utorka lozíme, (hurá), sedieť vydrží aj 10- 20 min, ale sám sa neposadí, zatiaľ. Zatiaľ mi nebehá po byte ako moncin drobec, ale beztak musím na neho dávať pozor, lebo stále do čohosi narazí s hlavou.

K papaniu, zbavili sme sa jedného kojenia, aj to vďaka ovocnej desiaty, zeleninina mu po dvoch mesiacoch stále nechutí, akonáhle mu ju dám na jazyk spustí bľakot a konec, môžme kojiť. Minule som sa už od zúfalstva rozplakala, že asi robím čosi zle.

Tal, som čítala tvoje príspevky so zatajeným dychom, že šiesta choroba, joj nech ste skoro ok

a všetko naj oslávencom

no a musím dočítam toho veľa......

amonis
14. jún 2009

tali my jsme měli tu šestou nemoc před měsícem jestli si vzpomínáš ..u nás to ale mělo průběh 4 dny horečka a pak se osypala už bez teplot......jak už je vyrážka tak už není infekční a je to dobré...

bezaz
autor
14. jún 2009

hajte, tak som vas musela docitavat po dvoch dnoch A
tak my pekne chorobujeme, teda peto, behame po lekaroch a nemocniciach 😝 zajtra vyzera, ze ho predsa len hospitalizuju, aj ked chce ukecat dokinu, aby ho liecili ambulantne.. inak je to na dlhsie, nakoniec nema zapal z tej cysty, ale nejaku virozu, takze sa dusil atb skoro 3tyzdne uplne zbytocne 🙄 😝
na weekend sme boli u svokrovcov, tak som si aspon trosku oddychla, peto teplotoval, tak nas obsakovali
a ninka je uplny zaostalec, nelozi, nesedi, teda ked ju posadim, tak chvilku vydrzi, ale ked nic ine, aspon pekne papa, teraz po cca 5tyzdnoch prikrmov sa to nejako zlomilo, okrem ryze jej chuti zatial vsetko, dokonca som jej dala broskynu obhryzat, aj si kusok odhryzla a pekne pozuvkala, nenapinalo ju
okrem toho mame uz asi separativnu uzkost, v predstihu, svokrovci ju mohli nosit na rukach iba ked som bola v dohlade, ked aj vydrzala, po urcitom case sa zacala sapat mne na ruky.. ale nastastie aspon v kociari vydrzala aj bezo mna 😅
tal ze 6. choroba.. tak este ze ste to pekne zvladli
k uspavaniu sa vobec nevyjadrujem, u nas vecny boj 😝

zuzz
14. jún 2009

ahojte,
bez, ani som nevedela, ze to ma aj nazov, ze separativna uzkost. to fakt? lebo natala sa presne tak chova uz dost dlho. mam s tym teraz problemy, ked chodim na tie rehabilitacie a nemozem ju tam mat so sebou.

ani natalia nesedi a nelozi. neriesim to. pozeram tu, ze je vela takych istych leniviatok, takze preco by ona nemohla byt tiez. ale inak je vesela, vyskerena. jazyk ma zas biely - nejako sa jej to vratilo. zadok vyzraty cerveny. ale aj tak sa rehoce. som rada, ze neplace.

esteze zaspava v pohode. to, ze sa v noci potom x-krat zobudi, to je uz asi tiez normalne.

prsky
14. jún 2009

cafte...bez...lol, tak Lala ma potom separacnu uzkost od narodenia, bo bez toho, aby ma videla, nevydrzi ani na Rudovi pomaly

inak dnes sme sa narehotali jak kone na nej...zacala robit novy pohyb...najprv ho predviedla pri kupani vo vani a teraz sa otocila na brucho a zacala "robit pohyby" aj na zemi 😀

a nejak sa nam zhorsilo spanie..do predvcera pekne na dide zaspala okolo osmej, teraz uz druhy den zuruje a to sa ja potrebujem ucit 😠 som z toho na prasky

bez...petovi drzim palec, nech sa uzdravi co najskor

tal...juuuj..nech to tominovi co najskor prejde

talinka
14. jún 2009

amonis, vidis, asi som to nejak prehliadla, napisala som ti IP 😉

prsky, no dufam, ze rychlo prejde, nedobre sa na to pozera ako vyzera chudatenko...a dakujeme..

konecne mi zaspinkal,ale aj tak sa stale prevaluje a skrabka sa az sa rozplace a musim nabehnut 😝

bezaz
autor
15. jún 2009

bre ranko
vyrazame do nemocky, tak som zvedava, ci si tam peta nechaju.. to bude parada, sama doma s ninkou 😝

zuzz
15. jún 2009

ahojte.
bez, neboj dobre to dopadne. a s ninkou to zvladnes tiez.

malej som dnes vytierala jazyk gazou namocenou vo vode so sodou bikarbonou. nepacilo sa jej to. ale akosi nechcem znova davat jej na jazyk to candibene.

petusaaa
15. jún 2009

uuuuuuuuuuf tolko bez kona...

sisa.b
15. jún 2009

petus 😅

pepka
15. jún 2009

to bola skuska zavislosti ci co??? 😀

bezaz
autor
15. jún 2009

aspon som o vela neprisla 🙂

petusaaa
15. jún 2009

peti 😀 a ake mame vysledky? 😀 😀 😀

pepka
15. jún 2009

peti nefiem, spytame sa adminov 😀 😀 😀

pepka
15. jún 2009

bez, ako peto dopadol?

my mame dnes tiez "dobry" zaciatok tyzdna
rano mi volali zo skolky, ze Hanka ma horucku a zimnicu, tak som tam letela, ledva chodila a horuca ako slak.
Vonku pred skolkou sa mi na chodniku este aj pogrcala, takze parada, doma som jej namerala 38,7 supla panadol, dala piskoty a lavor a cakam, co bude.
K doktorke s nou dnes ani nepojdem, ved by tam nedosla, tak jej este supnem aj hylak a uvidime do rana. Asi je to len nejaka crevna viroza.
Dufam, ze do piatku bude fajn, ved ideme na dovolenku, do prcic. A dufam, ze to teraz neprecestuje po celej rodine, bleeeee 

pepka
15. jún 2009

a prave citam, ze hylak sa pri horucke nemoze, kua.... panadol jej ju zrazil len na 38,0 tak este skusim raz, ci neklesne viac... teraz spi uplne grogy na gauci, tak mozno jej to pomoze...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre