Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
2. júl 2009

deni, tak super, nech ste zdravucki 🙂

moja mala stale kasle a sopli ☹ a tie sirupy do nej pchat je ako za trest. uz vobec nic nezje okrem mliecka 😢 a nasilu to do nej pchat nechcem. aj ja som dnes bola mimo, prehnalo ma a 3x som vracala ☹

deni_v22
2. júl 2009

ach, sisa, verim ti, tiez mam taku averziu ku vsetkym liekom, co mam malej dat, no ked treba tak treba....a co jej davas? my sme posledne brali na prechladenie a kasel sinupret, aj ho ktosi tu chvalil, no mne sa az tak ucinny nezdal...najviac pomohol cas 😒
tak sa drzte, nech ste cim skor zdrave obe....

martina2008
2. júl 2009

kocky, dakujem za podporu, mali ste pravdu, neuologicka akosi uplne zabudla na kontrole, ze nam kazala cvicit vojtovku, a ja som jej to nepripominala, zrazu vcera bolo vsetko v poriadku, nechapacky maximalne.......

ambret
2. júl 2009

Čaute matky 😀 😀 😀

Díky moc všem za hlasy 🙂 Jinak už nám to utíká, dnes máme přesně 4 měsíce 😵

rominka
2. júl 2009

ahojte u nas dneska opet bourka ale pak se dalo konecne dychat v poledne na slunku bylo 43 stupnu malou jsem ani po obede ven nemohla dat tak bylo noseni na rukach ale pak me vytahly ven holky a sla jsem za odmenu na pivo 😉 vratila jsem se kolem 19.30 a Sabinka spokojena vydrzela rekordne dlouho za to ted uspavacka dilo prisata strasne dlouho a po polozeni do 5 minut byla vzhuru ale vidim ze to mate podobne 😒 ,prsky -ukazovala jsem Sabince Lalu video a Sabca tady na nu pokrikovala 🙂 ,sisa b. -me taky nebylo moc dobre z niceho nic me bylo taky na zvraceni a to jsme se zrova chystali ven ale mozna to bylo aj z toho ze muj tady varil zeli s cibuli a octem do zavinacu to byl smrad brzo ho vyhodim s tema rybama 😉 a pak me to na tom pive preslo 😀 uz jsem myslela ze to tchyne na me prenesla

mirri
3. júl 2009

dobre ranko
vcera u nas byl docela blby vecer.maly se nekolikrat probudil,az jsem si ho vzala do postele,lehla si k nemu,tak pres me prehodil nohu a ruku a byl klid...a ja sla po dlouhe dobe spat v deset... 😀

cryo-malemu tyrankovi prejeme vse nej... 😵 je to ale sikulka....za chvili uz bude behat uplne sam!!!

rominka-jeste ze jsi u toho pivca nacerpala sily!!jo a k tem horkum,tenhle tyden to mame kazdy den a s tim dusnem to je sila!!

prsky lala jak se snazi.... 😵

amon-ty uz budes taky za chvili behat za dvema!jen co mala bude mit vetsi jistotu.... 🙂

no u nas maly prisel na to,jak se otviraji supliky a snazi se vsude postavit,tak jen beham...nejvic miluje koupelnu a tam zachodovou stetku.kdyz je klid tak vim,ze je u ni... 🙄 vcera se mu podarilo 2x vlezt do bazenu obleceny,poprve byl i posrany,no parada..

bambi7
3. júl 2009

ahojte 😵 ako sa teda mate?nik neodpoveda ked napisem zabudli ste na mna? ☹ to neva aj tak vam prajem pekny den 😉 a deticky su krasne

mirri
3. júl 2009

ahoj bambi.... 😉
i tobe preji krasny den...koukla jsem ti do alba,mala krasne roste a jak se smeje!!!je zlata... 😵 😵

cryonae
3. júl 2009

Zdar!

dnes ma moj maly tyranko 8 mesiacikov 😵 😵 😵 😵 boze neveriiiiim ako to leti!

mirri, dakujeme 🙂 heheeeee, dakujem za prispevok, dobre som sa zasmiala pri predstave obleceneho prekadeneho Tomiho ako sa trepe do bazena... a co bolo potom... 😀 posielam cmuq drobcekovi 😀 😀 😀

babmi nezabudli 🙂 ako sa ma princeznicka a co mate noveho? drobcek vam urcite robi len radost! 😵 😵 😵

napisem vam sem nasu dnesnu noc? original som sa o polnoci rozplakala 😖 😖 😖 😖 maly siel spat asi o deviatej, do jedenastej som unho bola 3 krat, lebo sa strhaval s placom, a od jedenastej do polnoci som ho nespocetne vela krat musela ist ulozit, lebo ten moj namesacny stupel sa kazdu chvilu posadil alebo postavil v postielke a budil sa kvoli tomu... o polnoci som sa definitivne rozplakala od vycerpania ☹ zobrala som ho k sebe a tam sa este asi 15 minut tocil zprava dolava a naopak, potom jedenie okolo tretej a budicek pred piatou, to bola taka koma, ze som videla dvojmo

inak asi to nebola sestka, lebo maly uz je OK a dokonca sa na mna dnes rehnil rano 😵 😵
a to najdolezitejsie!!!!! dnes rano sa tomino otocil v posteli k vladinovi a zacal sa k nemu teperit a pri tom hovoril 'tata, tata' 😀 😵

talinka
3. júl 2009

ahojteeee...Tomi povedal vcera MA-MA ......aj dnes rano to zopakoval !!!!! 😵 😵 😵
je mi jasne, ze to este nie je cielene a nevie co povedal..aj Vladino sa mi smial, ze to mu len tak uslo z ust...ale to neva, bolo to milene a ked to bolo aj rano, tak super,ale to mi asi neuveri 😀 ved teraz to bude hovorit aj tak na vsetko nie len na mna...kedze tento mesiac mi mal tak slabikovat ze mama, tata, baba a taaaaak...ale tesim..no a o stavani ani nehovorim, ja s nim musim stale "chodit" lebo ma nervy ked "len" sedi...len chce byt hore na nohach a tancovat 😀
jak som hovorila, my nebudeme plazit sa asni sa sami neposadime, my budeme rovno chodit tak to vidim 😀

cryo...aj sem napisem: vsetko NAJLEPSIE tomu tvojmu krasnemu ,sikovnuckemu nespavcekovi, co tyranizuje svoju krehucku mamicku !!!!!! Tak uz nech len moc moc spi v noci a bude vsetko oki...cmuuuuk 😵 😵 😵
strasne je sikovny...weeeeej..som zvedava, co budeme vediet my,ked budeme prave tak stari ako vy 😉

bambi, ahojky, jasne, ze sme na teba nezabudli sak popis ako sa mate, co viete a taaaaak.... 😉

deni, super, ze ste zdravucki 😵

sisab, aj vy sa vyzdravte 😉

martina, no vidis...takze ziadna vojtovka, jasnacka ?? 😉

mirri...ty mas tiez doma zive striebro 😀

tara2
3. júl 2009

Caute 🙂

blahozelame Tomimu k 8 mesiacom 🙂

deni - super, ze ste uz udravi 😵

ambret - cau, ako sa mate?

mirri - 😀 😀 😀 aspon sa s malym doma nenudis 😀

martina - to je dobra sila ked si doktor nepamata co povedal minule 😅 hlavna vec ze pisu do dokumentacie doporucenie...a tiez neviem preco vam kazali cvicit vojtovku 😕 teta bola vtedy asi mimo 😀

tal - no vy budete tusim fakt hned chodit 🙂 ...a ako sa ma Max? Uz poslucha?

cryonae
3. júl 2009

tali to je uzasne ked zacnu ti mrnuskovia slabikovat 😵 tomino uz normalne sklada cele slova, lebo uz ho nebavi slabikovat dokola to iste, tak vzdy pomota nieco ine... takze u nas monolog v style 'mame hamba nemam papa ham mamba babinka meggie' a uz takto z brucha ani neviem, co mi to dnes rano vsetko narozpraval 🙂

ale ze prve cielene slova budu zrovna TATA... 😢 ale zase ja ho to vytrvalo ucim, vzdy ked zbadame vladina tak zahlasim tata... na mamu ho nikto neuci a MAMA je vsetko

cryonae
3. júl 2009

no inak to nechapem s tou vojtovkou... nechapem na co ta zbytocne stresuje, ked je mrnus uplne v pohode 😲

horajda
3. júl 2009

Ahojte baby, tak uz sme spat z londyna, bolo uzasne 🙂 a vy sa ako mate co noveho?a tu je link na fotky z londyna http://picasaweb.google.com/zuzana.horackova/Lo...

cryo aj my prajeme tominkovi vsetko naj k 8 mesiacikom 😵

rominka
3. júl 2009

ahojte kocky dneska jsem mela v planu ze ¨bych se treba chvilku opalovala -no neni pod mrakem....ale aspon se lepsi dycha dosla mi po ranu zpravicka ze dojede na tyden ta moje nejlepsi kamoska tam od vas z calova tak uz se tesim mirri-jo jo nabrala jsem hned silu 😀 cryo-ja to mam podobne s malou se spanim akorat ze ona u me ani v posteli neusne tak si musis jak ja zajit na pivo nabrat silu 😀 a preji malemu vsechno nej nej nej a mas pravdu neni mozne jak ty mesice leti....muj se stavil na skok z prace tak zatim pa pa

cryonae
3. júl 2009

zuzi to si bola za sestrou? lebo sa hrozne podobas s tou blondynkou 😉

baby keby nebol maly chory, tak sa asi zoberieme s zdrahym na den prec a maleho by son nechala u svokry, lebo uz nevladzem.... potrebujem sa zresetovat aby som bola zase pohodova, usmievava a hlavne TRPEZLIVA kludna mamicka!

horajda
3. júl 2009

ano cryo to preto ta podobnost 😉

cryonae
3. júl 2009

🙂 zuzi malinka je perfektna, ako xichtiky robi! a ma nadhernu siltanu 🙂

bambi7
3. júl 2009

cafte babulky som rada ze ste nezabudli 🙂 my sa mame super mala je uzasna pekne si uz drzka hlavicku a stale sa smeje je to smejko 😀

a pozerala som vase albumy deticky su krasne 😵
a co sicilia uz som ju tu dlho nevidela ......

prsky
3. júl 2009

cafte...tak dnes budicek "uz" o pol osmej 😉

tal..gratulujem k mamamama

zuzi...ahooj..krasne fotky a krasa, ako sa mala necha nosit od kohokolvek znameho...to si ja este dlho pockam - fnuk 😉

cryonae
3. júl 2009

baby dala som na FB zopar novych fotiek.. nic moc, lebo skoro nefotime, ale my sa polepsimeeee http://www.facebook.com/album.php?aid=2025815&i...

siska_br
3. júl 2009

ahojte ahojte babulky

tak som sa vcera vyhrazala tym chorobam, nech nas obchadzaju a vecer drb - zvysena teplota. tak som chocholusika celu noc obchytkavala, ci nie je horuci, ale uz je to oki. hadzem to na druhy zub...som zvedava, kedy sa uvedomi a vylezie 😠

gratulujeme tominkovi k 8 mesiacikom a aj prvym slovickam tomi jedna plus tomi dva 🙂 (tal + cryo), aj nam sa sem-tam zadari mama a voooobec ma netrapi, ze ci vie o com toci alebo nie, je to jednoducho krasne, tento tyzden ficime na gagaga, husatko moje

mirri - cestujete domkov autom alebo busom?

dzani
3. júl 2009

...ze ahojte 🙂

Tak sa ideme aj my trosken pochvalit, vcera sme mali 7 mesiacov a Vivinka zacala lozit sikulka, som sa dost bavila na nej aka bola zlatucka na zemi, som sa bala ci jej na podlahe nieje zima, tak som jej okolo bruska uviazala plenusku a len som ju pustila na zem uz ho lozila 😀 som stihla aj nahrat, ak chcete pozrite 😵

http://picasaweb.google.sk/angellowar/VIVI1LOZE...

Dole mame opuchnute dasienka, zrejme nam pojdu zubatka, davam tomu tyzden max. dva, uvidime 😵

..idem Vas docitat 😉

siska_br
3. júl 2009

dzani - vivi aka sikulkaaaaaa. rychla je jak metelesku-blesku...

prsky
3. júl 2009
dzani
3. júl 2009

..som Vas docitala

Cryo Tominkovi tiez vsetko najsamlepsie, sikulko je to, len nech necha maminku trosken pospat aspon v noci, mu to precitaj 😵 ...urcite by ti prospel oddych, tiez mavam dni ked nevladzem...

Hor pekne fotecky, urcite vam bolo super, Zuzanka je prekrasna, smejko maly 😵 nebala sa cernocha? 😀

siska hej sla ako cervicek rychlo, mi pripomenula Mirrinho Tomassa, toho som tu davnejsie obdivovala ako siel rychlo ako blesk, Vivi je nieco podobne 😀

tara2
3. júl 2009

asi - 😀 😀 😀 dobreeee 😀

dzani - mala je zlatucka ako pekne lezie, to nasa knedlicka sa akurat tak na bruchu toci 😅

cryo, hor - pekne fotky 😉

dzani
3. júl 2009

..jaaaaj a sme este zabudli, ze chodime uz tiez na biliku, raz sa podari cikina, raz kakina, tlieskame vsetkemu 😀

Zhruba pred 3tyzdnami sme boli v Ikea a dali sme si ziadost na Ikea family card, a uz dorazila, ze aka rychlost..😵

..no idem sa venovat Vivus, uz je hore. pekny den vam papa

tara2
3. júl 2009

aj mne dnes prisla ta karta 🙂

mirri
3. júl 2009

jee,jsem mela co prohlizet!!!jsou to zlaticka krasne.....vivien jaka je ziva,hor se nezaprete se sestrou,cryo maly ma ty ociska krasne po tobe.. 😵

siska jedeme busem.manzel jde na operaci s kolenem,tak cestujem sami.a sama bych to s malym autem nedala... 😒
jedu nacerpat sily,pak se budu muset starat o 2!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre